|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
22.7.2009 7:55:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Harač
22.7.2009 8:04:49   
Ruža
Dobro si rekla draga. I mene sve više panika lovi, što će nam uopće biti sa plaćama?user posted image
Lopovi i kriminalci.user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Harač
22.7.2009 8:16:06   
Zvonki
I ja sam nakon jutarnjih vijesti bijesna, ljuta, razočarana. Ne znam ni sama koji bi osjećaj najbolje opisao moje trenutno stanje user posted image  Gadovi, gadovi, gadovi. Nakrali se, loše vodili državu i uživali dok smo se mi ostali grbili. Sada će im biti lijepo jer imaju love da čovjek zamisliti ne može koliko a mi ćemo ispaštati zbog nečije gluposti. Uh.......

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Harač
22.7.2009 8:25:22   
Florijan Jakov
uz njihov enamete, nama je od ovog mjeseca i plaća smanjena, tako da....

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Harač
22.7.2009 8:28:05   
gljiva
Nemam komentara, još smanjeporodiljnje naknade i sve su napraviliuser posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Harač
22.7.2009 8:33:09   
dominik
user posted image ovo im imam za rec ... samo jacaju sivu ekonomiju i sram ih moze biti...obecali sve i svasta a rade skroz suprotno...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Harač
22.7.2009 8:33:26   
FIONA
od starog mi je firma propala i sad je mjesec dana na burzi, mama se boji obzirom da je u zdravstvu da li će im i koliko srezati ionako mizeriju od plače...ja na porodiljnom a moj se odjel u firmi raštrkao i nitko nije dobio otkaz ali di dolazim raditi nitko još ne zna...di mi nađu mjesto...može biti da bum na porti zapisivala ljude za minimalac...di je ona politika od kokoši Kosor da se rađaju mali hrvati...pa jedva bum prehranila jednu zver...jučer u DM-u ostavila 550kn samo za nju...u KOnzumi 300...režije nisam još platila...majko mila kako čemo mi živjeti sve me strah..do prije tri mjeseca sve je izgledalo puno lijepše!!!!...

gadio mi se sve ovo i da se sda skupe na cesti ljudi opet bi nam farbali oči...FUUUUUUUUUJ!!!!..tak sam nemoćna i jadna zbog toga!!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Harač
22.7.2009 8:39:56   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: dominik

user posted image ovo im imam za rec ... samo jacaju sivu ekonomiju i sram ih moze biti...obecali sve i svasta a rade skroz suprotno...user posted image user posted image user posted image

dominik slažem se sa tobom.user posted image  jedni

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Harač
22.7.2009 8:43:32   
dominik
sad je i vip poceo slat opomene i naplacivat 25 kn, porez na poruke placas 2 puta, porez na auto (cestarine) 3 puta (kad kupis  auto, kad kupis benzin, godisnje, svaka cestarina, registracija), porez na igre na srecu 2 puta (odmah kad se uplati ide drzavi dio i sad kad osvojis moras platiti)....sebi su isplatili regres a sirotinji ukinuli

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
22.7.2009 8:47:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Harač
22.7.2009 8:48:46   
dominik
pa nek posude hebene novce izvana i polako sparati i popraviti stvari...sad bi oni odjednom rijesili stvar...pa ne ide to tako...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Harač
22.7.2009 8:50:57   
FIONA
kad desetlječima pljačkaš kako češ vratiti u samo par mjeseci...nikako!!!!

Nije mi jasno samo jedno...zakaj ova vlada još funkcionira...pa kaj stvarno nitko nema ovlasti da ih sruši...ne vjerujem u to!!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Harač
22.7.2009 8:52:35   
BEBA13
Je li pravedno uzimati svima jednako Kosor je odgovorila:
- Mislim da je puno nepravednije.... i da nam dođe pomoć sastrane te da pokažemo da ne znamo urediti svoje financije

Ja nemogu vjerovati da je ona ovako nešta u stanju izjaviti,pa da ih je u stanju urediti i voditi nebi nam država bila pred bankrotom!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Harač
22.7.2009 8:55:15   
Florijan Jakov
Nije mi jasno samo jedno...zakaj ova vlada još funkcionira...pa kaj stvarno nitko nema ovlasti da ih sruši...ne vjerujem u to!!!


imamo mi tu ovlast.... kako smo (su) ih izabrali, tkao ih možemo i sručiti, ali mi smo Hrvati, mi to ne znamo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Obrisani korisnik]
22.7.2009 8:56:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu BEBA13)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Harač
22.7.2009 8:56:34   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: BEBA13

Je li pravedno uzimati svima jednako Kosor je odgovorila:
- Mislim da je puno nepravednije.... i da nam dođe pomoć sastrane te da pokažemo da ne znamo urediti svoje financije 



user posted image user posted image user posted image  grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu BEBA13)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Harač
22.7.2009 8:56:48   
FIONA
pa kad smo blesavi...dobro veliš pa to smo si i izabrali!!!....a ljepo sam ja govorila da glasate za zelene...nitko me nije slušal...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Harač
22.7.2009 8:59:02   
dominik
a kaj bi trebali na cestu svi izaci? ...cemu zurba ionak bu vecina nas na cesti zavrsila

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Harač
22.7.2009 8:59:13   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: FIONA

pa kad smo blesavi...dobro veliš pa to smo si i izabrali!!!....a ljepo sam ja govorila da glasate za zelene...nitko me nije slušal...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma kuuser posted image c, zeleni, crveni, sve ista gamad.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Harač
22.7.2009 9:00:45   
FIONA
Zvonkić nisi me skužila...pogle moju sliku na profilu...i???? koje sam boje...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Harač
22.7.2009 10:38:34   
mariola
Meni će ovo smanjenje značiti 1000 kn manje u zadnja 3 mjeseca, a i mm-u će smanjit pa će to biti 1500-1600 mjesečno. Toliko smo trošili na hranu, znači nećemo imati šta jestiuser posted image

Nije mi samo jasno kako nitko nije komentirao to što su sebi dali 300 milijuna regresa. Kao imaju malo pa ajmo još regres da možemo cijelu užu i širu obitelj na ljetovanje. MA kako jadno.
Mislim da bi se malo tko bunio da gospoda prvo krene s rezanjem od sebe.
Ja se za sebe ne bojim al mi žao sirotinje koja ima 3000kn i s tim hrani obitelj.user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Harač
22.7.2009 10:50:45   
cokolada
bezobrazno ali ko nas pita
mm-u su smanjili placu 20 % i sada jos kada nam obojici uzmu namete, plus sto mi je placa trebala biti 9 % veca a nece, nasa primanja ce biti manja za oko 40 %.
Za to smo mogli placati dobru ratu kredita npr za stan ili nesto drugo.
Bolje da ne razmisljam samo se nazivciram

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Harač
22.7.2009 10:55:09   
Puli
Bolje da ne razmisljam samo se nazivciram


i ja isto takouser posted image

ja bi i kosoricu i sve njih stavila na minimalac od 3000 pa nek vide kako je živjeti s time
i baš me zanima da li bi onda razmišljali o nametu


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Harač
22.7.2009 11:03:48   
natalijax
jos juce sam citala o tom jel nisu na 5°%pustili ma gamad neznam sto ce bit ako uvedu to al ja mislim da je to jedna ogromna laz ma kakva recesija novaca ima al nema za krast pa neznaju kak da prikriju pa toboz neku stednju izmislili

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Harač
22.7.2009 11:06:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Puli

Bolje da ne razmisljam samo se nazivciram


i ja isto takouser posted image

ja bi i kosoricu i sve njih stavila na minimalac od 3000 pa nek vide kako je živjeti s time
i baš me zanima da li bi onda razmišljali o nametu



i ja isto i stavila bi im troje djece u kuću, od kojih dvoje još nose pelene!

p.s. a porodiljnog nemamo!

(Odgovor članu Puli)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

oprema za dijete
slikarica78

koliko ste potrošili za opremu, kolica, kindić, odječa, boćice......

do 2000 kn (35%)

do 4000 kn (13%)

više.... (53%)


Broj svih glasova: 78

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!