|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
24.6.2009 8:45:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 8:49:07   
pikachu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Moram se nasmijati, cvrčak... Mene uvijek fascinira kada uzmem u ruku te xs i s brojeve, k'o uopće u to stane...
Ali što se tiče rasprodaja, ugodno sam se iznenadila koliko je i ljetne robe već na sniženju u Zg-u... Nikada ovako rano ne krenu sniženja i za to user posted image ...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisani korisnik]
24.6.2009 8:51:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pikachu)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 9:00:27   
Wukovarka
O da, nam kako ti je....user posted image

Počne rasprodaja i za pol sata više nema XL brojeva...opavdanje bude...paaa mislim da smo imali jedan komad.
E pa onda napišite rasprodaja za mršavice user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 9:02:00   
Florijan Jakov
E pa onda napišite rasprodaja za mršavice

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 9:12:26   
pikachu
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

E pa onda napišite rasprodaja za mršavice

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Slažem se... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 9:24:15   
inna
znam da ćete me mrziti, ali ja nosim s i xs. Da ublažim, baš i nisam najsretnija i voljela bi natući barem 2-3kg, ali jbg nejde

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 9:25:26   
ZVRK
koja kilaža ulazi u te brojeveuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 9:26:04   
inna
ja variram od 49-51kg

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 10:29:21   
mala pcelica
ja sam sa 55 kg ulazila i u xs,s i m ovisi od modela i kalupa .....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 10:54:24   
dominik
tak i cipele narucuju jedan do dva broja 41 user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 10:57:22   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: dominik
tak i cipele narucuju jedan do dva broja 41 user posted image


ali ja još uvijek nađem najbolje i najljepše cipele na rasprodaji - isto nosim 40-41, ovisno o modelu user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 10:59:43   
dominik
joj ne znam, meni je to nocna mora...ja sam onaj 41-42, morandi i roberto recimo nemaju uopce tu velicinuuser posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 11:02:18   
mirna
a meni se pak uvijek čini da nema ništa od S i M nego samo veći brojevi.user posted image   Možda ne zalazimo u prave butike, pa bi ih trebale zamijeniti...user posted image    možda su pak sjevernije  žene krupnije (obično robu kupujem tamo)...user posted image user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 11:08:07   
FIONA
IZVORNA PORUKA: inna

ja variram od 49-51kg


aaahahahhhahhahahha...ja kad sam se bavila karateom u osnovnjaku imala sam preko 60 kg...nikada nisam bila debela ali sam bila nakupina mišića...tako da kile ne znače niš ngo figura, di se nakupilo i čega...trenutno sam vreča sala od 75...da mi se vratit na moju idealnu težinu 68 kg bilo bi supre ali to je daaaaleeeeko od konfekcije 34 ili 36....

ja uvijek nađm broj ali ne i ono kaj mi se dopada...hlaće za mene tražit noćna je mora...veeeliiiikooo dupe a uži struk...kao wooow imaš obline koje bi mnoge htele...ima da ali i problem nači hlaće....prestala sam se zamarati...obleka je ionak precjenjena...u prošlosti je služila da se ljudi zaštite, utople i slično a danas da pokazuju koliko zarađuju i na koja mjesta idu jest van!!!...

ja sam ionak preveč škrta tako da cijelu sezonu kupujem na sniženju kod svoji kineza...

user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 11:11:24   
ket
šta reći...fiona je zakonuser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 11:15:21   
zaba
meni je i inače sve teško naći,155/48.Obline kao i Fiona,uzak struk,ravan trbuh,a dupe ko tenk.Krpicama se ionako više ne opterećujem,ako na nekaj naletim dobro,ako ne-kaj onda!  

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 11:26:04   
FIONA
pa kaj nije žabac...majke ti delaju modele za ove anoreksične fosne a nas prave žene sa pravim oblinama žele zaobić iz čiste ljubomore...kaj bu meni Grubnić određivaj kaj je u modi i kako se nosi kad se siromak ni sam nemre obuć...ak smo na njega i njemu slične spali ja se ne opterećujem kaj su brojevi mali več kaj živim u takvom sjeb... društvu...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 11:28:18   
dominik
ja nemam guzice ali zato imam jace noge pa si ti nadji hlace da lijepo stoje...u nogama tajice a na dupetu vrecauser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 11:29:05   
dominik
IZVORNA PORUKA: FIONA

pa kaj nije žabac...majke ti delaju modele za ove anoreksične fosne a nas prave žene sa pravim oblinama žele zaobić iz čiste ljubomore...kaj bu meni Grubnić određivaj kaj je u modi i kako se nosi kad se siromak ni sam nemre obuć...ak smo na njega i njemu slične spali ja se ne opterećujem kaj su brojevi mali več kaj živim u takvom sjeb... društvu...user posted image user posted image user posted image user posted image


fiona mozda u ormaru negdje nadjem mrkva hlace...to bi ti taman bilo user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 11:39:36   
FIONA
dominik hvala ti ali zaboravih napomenuti da su mi i listovi zbog treniranja kao u mace maradone tako da bi to na meni izgledalo smiješno...ja si uzmem plahtu zamotam...stavim remen od kineza za deset kuna...malo perla oko vrata...jako se nalarfam da me svi gledaju u facu a ne dupe i na kraju ispadne čist ok!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 11:47:03   
zaba
kaj smo nas dvije u rodu? Moja ritmika 17 god me obdarila jačim nogama,stari me uvijek zekal da sam ko Džajić-to je u "ono doba" bil jako popularan nogomataš.Ma boli me!!

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 11:50:32   
FIONA
Žabac, slijedeči put kad bum išla u šoping zovem te da si podižemo moral svaki put kad nam vele da za nas nema modela, broja....pa da ubijemo u pojam one kokoši koje misle da su Dr. nauke a ne obićne prodavačice i kojima je teško nekad reč dobar dan!!!..jel može...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 11:51:31   
dominik
he he niste vidle moje listove...ko bacacica kladiva sam user posted image mene treniranje plivanja dotuklo ...zato fino dugi sosek, uska majca, i natrpam se nakita i da sminka da u facu gledaju user posted image ...malo smo OT

< Poruku je uredio dominik -- 24.6.2009 11:52:31 >

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Rasprodaje
24.6.2009 11:55:05   
FIONA
nismo dominik...slobodno smo došle do zaključka, istina malo na široko da su rasprodaje šit!!!....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!