|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
16.4.2009 17:36:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Svećenici i Bog
16.4.2009 17:38:29   
tikica_69
Uopce ne zelim ista pisati na tu temu jer forma vjerojatno ne bi izdrzala tolika slova i ogorcenost  user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Svećenici i Bog
16.4.2009 17:53:51   
Viky
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Uopce ne zelim ista pisati na tu temu jer forma vjerojatno ne bi izdrzala tolika slova i ogorcenost  user posted image

Slažem se


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Svećenici i Bog
16.4.2009 17:56:54   
Candy
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Uopce ne zelim ista pisati na tu temu jer forma vjerojatno ne bi izdrzala tolika slova i ogorcenost  user posted image


Također...imala bih dosta za pisati...


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Svećenici i Bog
16.4.2009 18:50:17   
mama2B
Uh, teska tema. Zapravo kako kome. Ja sam katolkinja po sakramentima, ali u dusi ni k od katolicizma. Vjerujem u Boga i Isusa, ali ono sto su svecenici napravili od katolicke vjere je sve samo ne vjera. I svim svoji postupcima tjeraju ljude ne samo dalje od Crkve, vec ono sto je najgore dalje od Boga. A to je po meni najgori grijeh. Ali necemo suditi, jer na Bogu je samo da sudi.
Ali taj primjer te curice je stvarno dno dna sto su mogli napraviti.
Meni je car covjek koji je nedavno dobio odkrstenje u V. B., jer je naveo da je bio prisiljen se krstiti stoga sto kao mala beba nije mogao odluciti sam za sebe. I to postujem. Mislim da bi se svi trebali krstiti kao u vrijeme pocetka krscanstva  kada zapravo znaju znacenje tog sakramenta i kada su dovoljno odrasli da mogu sami za sebe odluciti.
A sto se tice svecenika, mislim da svatko od nas ima nekakvu pricu za ispricati. Ja znam da moju mamu nisu htjeli ispovijediti jer je bila rastavljena. Kao prvo niti te pitaju razlog rastave, a kao drugo pa tko su oni da nama mogu suditi. Pa i sam Isus je rekao tko je bez grijeha nek baci kamen prvi, i svi su se okrenuli bez rijeci i nitko nije htio bacit kamen.

_____________________________

just the 2 of us - ja i moja curica !

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Svećenici i Bog
16.4.2009 18:53:16   
FIONA
i ja bi mogla o ovome piiiiisaaaati i pisati ali reči ću samo ovo:

Kao vjernik vjerujem u Boga ali ne i u instituciju Crkve....i oni su samo ljudi i grešnici kao i ja!...Da imam strahopoštovanje prema svevišnjem, imam ali da imam mučninu od nekih zastupnika crkve...imam i to nažalost!.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mama2B)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Svećenici i Bog
16.4.2009 18:57:03   
tikica_69
Ja ih imam nekoliko (prica) i nisu lijepe...pa bolje da sutim. Svecenstvo danas nema veze ni sa vjerom, ni Bogom, na zalost.
Ici u crkvu i biti svecenik je danas modni pokret a ne ljubav i vjera u Boga i Isusa....




_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mama2B)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Svećenici i Bog
16.4.2009 18:59:39   
mama2B
Fiona i Tikica sve sto ste rekleuser posted image

_____________________________

just the 2 of us - ja i moja curica !

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Svećenici i Bog
16.4.2009 18:59:49   
zaba
vjerujem u Boga i dok on poštuje moje mišljenje,poštujem i ja njega.Mi smo u dobrim odnosima,definitivno.S crkvom baš nisam u skroz dobrim odnosima,s puno toga se ne slažem,al odem na misu.Na ispovijed ne idem i neću.Naš pokojni svećenik,koji me krstio davne 70.-te je bio divan čovjek.Taj je svoj posel obavljal kak treba,svi su ga voljeli.Zvao se Danijel Labaš.Sad nam je Sekelj i taj je krstio Luciju bez cirkusa kaj sam rodila vanbračno,pravi je nasljednik Labaša.Njegov glas smiruje,kad je umro moj tata,pričao je kao da ga je znao 100 god.A ovaj slučaj tamo-nemam komentara,užas,grozno,sramotno,stravično.Iskreno,meni ni naš Bozanić nije "lego",a ni novi papa.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Svećenici i Bog
16.4.2009 19:03:02   
tikica_69
Ni meni Bozanic nikako ne sjeda......Kuharic je bio zakon i u mom sjecanju ce uvijek biti jedini nas kardinal user posted image
A takodjer, jedini papa kojeg priznajem s tom titulom je Ivan Pavao II. jer je jedini zaista postivao ono sto mu je bila sveta duznost


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Svećenici i Bog
16.4.2009 19:31:45   
Lady3
uf,neću nasjesti i komentirati jer rr ne bi izdržala..zato se povlačim..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Svećenici i Bog
16.4.2009 19:36:01   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: Lady3

uf,neću nasjesti i komentirati jer rr ne bi izdržala..zato se povlačim..user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Svećenici i Bog
16.4.2009 20:34:31   
pikachu
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Uopce ne zelim ista pisati na tu temu jer forma vjerojatno ne bi izdrzala tolika slova i ogorcenost  user posted image


I ja se pridružujem... To je tema gdje bi mogla svašta reći pa onda bolje user posted image ...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Svećenici i Bog
16.4.2009 20:41:11   
dominik
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ni meni Bozanic nikako ne sjeda......Kuharic je bio zakon i u mom sjecanju ce uvijek biti jedini nas kardinal user posted image
A takodjer, jedini papa kojeg priznajem s tom titulom je Ivan Pavao II. jer je jedini zaista postivao ono sto mu je bila sveta duznost



------------------------------------------------
mene je kuharic krizmao...ja sam u borbi sa njima jer kuma koju sam izabrala za doru nije vjencana u crkvi i ne moze dobiti potvrde...isto tako kad smo krstili dominika nisu ga htjeli krstiti u crkvi dje smo se mi vjencali na cijem roblju cemo mi biti pokopani...na kraju smo ipak mi pobjedili...a svecenik je u jednom prilikom rekao mm vi to meni prijetiteuser posted image


< Poruku je uredio dominik -- 16.4.2009 20:43:14 >

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Svećenici i Bog
16.4.2009 21:53:46   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: tikica_69

uf,neću nasjesti i komentirati jer rr ne bi izdržala..zato se povlačim..user posted image





Evo upravo ovo

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Svećenici i Bog
16.4.2009 22:00:28   
gljiva
IZVORNA PORUKA: FIONA

i ja bi mogla o ovome piiiiisaaaati i pisati ali reči ću samo ovo:

Kao vjernik vjerujem u Boga ali ne i u instituciju Crkve....i oni su samo ljudi i grešnici kao i ja!...Da imam strahopoštovanje prema svevišnjem, imam ali da imam mučninu od nekih zastupnika crkve...imam i to nažalost!.user posted image user posted image user posted image



u potpunosti se slažem

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Svećenici i Bog
16.4.2009 23:27:21   
Zvonki
 Po meni crkva nije, niti bi trebala biti institucija. Crkva je čovjek. Nisam za šabloniranje i izgovaranje nekakvih molitvi reda radi. Mm i ja odgajamo djecu u duhu dobrote i ljubavi. U crkvu idemo u podne, kada je misa za mlade. Tamo je dobar svećenik koji nas razumije, daje savjete, pjevamo i pričešćujemo se. Ne volim da se blati po crkvi i svećenicima jer ima puno primjera zaista dobrih i svetih ljudi u crkvi.  Kao i svugdje, i tamo ima kukolja. Ali tko smo mi da o tome sudimo?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 17
   [Obrisani korisnik]
17.4.2009 9:34:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Svećenici i Bog
17.4.2009 14:29:27   
ivanaa
crkvu smatram ustanovom u kojoj ima ko i svugdje vise svega nego svacega.imam lijepih i ruznih slucajeva.a sta se tice pedofila i tih slucajeva njih bi sve user posted image  neovisno dal su u crkvi ili bilo gdje drugdje

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Svećenici i Bog
17.4.2009 23:02:30   
novamama
ja ću ipak nasjesti i reći da je Bog u svima nama...svima....i svud je oko nas...svud....

sve sam rekla s ovim.....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!