|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
14.4.2009 8:38:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Šutnja/ignoriranje ili nešto treće?
14.4.2009 8:40:35   
ivanaa
uff..ja imam takvu kumu..stalno se natezemo oko toga,a sta ces joj ako ti je draga nemres joj nista.Bezobrazno

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Šutnja/ignoriranje ili nešto treće?
14.4.2009 8:52:01   
tikica_69
Aha....jedna moja frendica, no vec sam navikla da je takva

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Šutnja/ignoriranje ili nešto treće?
14.4.2009 8:57:08   
ZVRK
ja imam prijateljicu koja ti odgovara na sms ili poziv jedino ako TI ZOVEŠuser posted image .ali već sam se navikla na to pa ....

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Šutnja/ignoriranje ili nešto treće?
14.4.2009 8:59:23   
dominik
ja ne mogu ne odgovoriti na poruku ili poziv...jednostavno odmah to ucinim i ne kuzim ljude kojima je to problem

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
14.4.2009 9:26:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Šutnja/ignoriranje ili nešto treće?
14.4.2009 9:33:55   
m600
i moja kuma tako...dođe kad joj puhne u glavu a na poruku za Uskrs nije ni odgovorila..i već znam njen odgovor..imala sam puno posla nisam stiglauser posted image user posted image user posted image user posted image  nisi stigla?????????
pa za poruku ti treba minuta i manje da napišeš samo SRETAN USKRS ... i ja se jako jadno osjećam kad se netko tako ponese

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Šutnja/ignoriranje ili nešto treće?
14.4.2009 9:33:58   
pikachu
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ja mislim da je to stvar pristojnosti. Pošaljem joj tri poruke u tjedan dana a ona kaže da nije imala vremena odgovoriti jer ima dvoje djece(neću ni spomenuti da joj  je muž kod kuće sprema,pere,a mama kuha). Znači još me i vrijeđa? Koliko god da sam bila u gužvi uvijek sam našla još isti dan 3 sekunde vremena da bar nakuckam u gužvi sam javim se kasnije. Čisto da ljudi znaju da nisam neodgojeni kre..n.



U potpunosti se slažem, cvrčak... Izluđuju me takve stvari, koliko god pokušavala da im ne pridajem veliku važnost...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Šutnja/ignoriranje ili nešto treće?
14.4.2009 10:00:14   
Wukovarka
Imam puno takvih bisera, ali se ne zamaram, jednostavno im se vise ne javljam...e sad su oni poceli zivkati.
Pa nisam ja banka love...moja kuma me cimne i prekine, tako da ja nju nazovem...ma kako da ne user posted image

Jucer je tako napravila, nisam uopce reagirala! ako me trebas, budes me i nazvala

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Šutnja/ignoriranje ili nešto treće?
14.4.2009 10:04:16   
lee
imam i ja takvih slučajeva sa jednom osobom...ma poludiš ali neki ljudi jednostavno nisu za sms poruke pa zovu što je meni ok ako ti jave na vrijeme...ako ne dodje mi da poludim...uh nikad neču shvatiti čemu nekima služi mobiteluser posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Šutnja/ignoriranje ili nešto treće?
14.4.2009 12:25:52   
Lady3
Kod mene vrijedi pravilo:ako nekoga zovem u goste recimo,pošaljem ti 2 sms-a i ak me odbiješ,ja treći put više ne zovem..Jednom me možeš odbiti,drugi put ali treći ..ee tu je već nešto drugo u pitanju.
I više se ni ne trudim..Isto tako mogu naći vremena za sekundu da nekome odgovorim na sms,ako sam u gužvi i nisam imala vremena taj dan,klinci bolesni i to.Sljedeći dan je/ga nazovem na fiksni i ispričam se i objasnim situaciju.To je stvar pristojnosti i kulture..user posted image Ali nažalost ima puno vše nekulturnih nego kulturnih ljudi..ali ja se trudim biti prema nekome isto ono što ja očekujem i od njih.

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Šutnja/ignoriranje ili nešto treće?
14.4.2009 14:31:37   
Kika83
Da moja draga kuma, pošaljem joj sms i odgovori nakon tjedan dana ili ne odgovori uopće. Poludimuser posted image

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Brisano sporočilo]
15.4.2009 13:42:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Šutnja/ignoriranje ili nešto treće?
15.4.2009 13:50:24   
mariola
Vidim kume su najgore user posted image user posted image
Ja ne volim kad me neko nešto treba i pošalje mi sms i onda 10 sms-ova a ništa nismo dogovorili. Nazovi me, molim te. user posted image  Nije mi zbog novaca nego me živcira dopisivati se pola sata kad u  pola minute razgovora to možemo rješiti.
Al inače odgovaram na poruke, ma koliko me neke živcirale. a kad mi neko treba nazovem ga.user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Šutnja/ignoriranje ili nešto treće?
15.4.2009 14:03:52   
uspavana
ljudi su različiti...ja isto pokušavam odgovoriti na poruku odmah kad je vidim.
zna se desiti-pogotovo kad sam doma, da ne nosim mobitel za sobom gdje idem..pa ga zaboravim i odem u grad ili gdje već....al kad vidim poziv ili poruku pristojno je javiti se povratno...

pa onda to očekujem i od druge strane - al ne dobijem uvijek..

al štaš?! ne isplati se živcirati zbog takvih stvari...

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Šutnja/ignoriranje ili nešto treće?
15.4.2009 14:05:13   
apika
I ja imam frendicu koja smatra da je nekulturno slat sms i ako odgovori to je  nakon par dana ili sati au međuvremenu je uvređena. Imala sam frendicu kojoj sam nonstop ja prva slala poruk-onda mi to jednog dana dojadilo pa rekoh ajd baš neću daj ti prva -otada prošle 3 godineuser posted image  uopće se nije javila višeuser posted image -sad ispada da više nismo u kontaktu zbog sms-auser posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Šutnja/ignoriranje ili nešto treće?
15.4.2009 14:22:06   
pepeljuga
ja imam frendicu koja uvik gleda tko je zadnji zvao,nema sanse da slucajno nazove dva puta za redom....uzas....

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu apika)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Šutnja/ignoriranje ili nešto treće?
15.4.2009 14:26:32   
Anoniman
I ja imam prijateljicu kojoj sam u roku od 5 meseci poslala barem 5 poruka, cestitala Bozic, Novu godinu, javila da sam se porodila, i ona nista user posted image user posted image  iskreno,ne zanima me vise ni koji je razlog, ako ne trebam ja njoj ne treba ni ona meni...kad je vidim sigurno od mene nece dobiti ni zdravo...

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Šutnja/ignoriranje ili nešto treće?
15.4.2009 14:27:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

ja imam frendicu koja uvik gleda tko je zadnji zvao,nema sanse da slucajno nazove dva puta za redom....uzas....


Uuuu i to mrzim..nikad ne brojim, ponekad kuma mene zove nedelju dana za redom, ponekad ja nju...ne brojim nikad...

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Šutnja/ignoriranje ili nešto treće?
15.4.2009 14:34:45   
anne
O da! Zadnji odgovor koji nisam dobila je od kolegice sa posla.
Što ima nešto što ona zna, a ja ne?user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Šutnja/ignoriranje ili nešto treće?
16.4.2009 11:10:16   
Indy
Imam prijateljicu, koja kad je pitam porukom kako je , napiše mi ukratko cijeli životopis u jednom sms-u i poslije od nje ni riječi. a oni koji mi ne odgovaraju me užasno živciraju i više im ne šaljem poruke.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!