|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ...nase putovanje...
10.5.2010 11:44:06   
leilany
prvo i osnovno,trebali smo krenut oko 11 da bi dosli do 12 kod njih...
ok....al naravno sto stvari smo trebali napravit...mm je nekaj mojoj baki moro napraviti ,to se oduzilo....i plus kaj je buraz reko da bi on s nama u zgb,nek ga ostavimo pred zgradom...OK...nije bed sve mi stignemo...
napokon se mi naprtimo,sjednemo u auto.....i sve super sve 5..pred sesvetama(za one koji znaju zgb) moje dijete pocne plakat,,cmekat..kmekat....ja sve zive rekvizite izvadila.....jedva dosli do zgrade...i naravno morali ici gore jer se nije dala smiriti...
nakon 20min ja joj napravim klopu..i mm ce ju nahranit ona mlaz bljuuuuv...rigoleto...
i nekak sirota zaspi nakon svega toga i spavala mi do 4..

eeeej ljudi aalooo do 4 a mi rekli u 12 da cemo doc....hebote koji bed...
siroti ljudi spekli rostilj,sva klopa hladna,..uzas...al sta cu....nek dijete spava...
napokon se ona probudi.....najede se...nakon 10 min mi krenemo...
..i ukucamo mi natashi adresu....kaj da velim...dosli mi do faking neke zgrade....di smo trebali skrenut lijevo..odmah...ali neeeee natasha je rekla jos 200 metara ravno,pa lijevozeznula nas je ..i tako smo isli u  tour de vinogradi ....i naravno moje dijete je bilo toliko nervozno,plakala se....nije uopce htjela sjedit u AS.... tak da sam je drzala u krilu(na sto sam bila jako ljuta)...al je ona vristala od placa.....i ponovno mi se cijela ispovracala...
uglavnom nazvala sam ninocku i oni su nas cekali kod te doticne zgrade...i napokon smo dosli na cilj....jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......
i poslje tog dijete mi je bilo super dobro

..ninocka slobodno se ubaci s pokojim komentarom...

p.s. mi smo prvi koji NISMO nasli nasu ninolinuuser posted image user posted image user posted image user posted image
(p.p.s. to je mm kriv skupa s  natashom)


_____________________________

BEK 27.o5.o9.
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
10.5.2010 11:47:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu leilany)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 11:49:52   
danery
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 11:58:11   
ejmama
tako ti je to s dijecom i meni se to desilo par puta na putu, držanje i plakanje, a u biti uvijek bi joj bilo vruće pa bi bila nervozna. Nas je isto Natasha jednom zeznula, ako misliš na navigaciju?
Išli smo u Trst i ukucali adresu za shoping centar i sad iznad ceste za centar ide zaobilaznica i ona nas pošalje po zaobilaznici i nasred zaobilaznice kaže "Stigli smo na odredište"user posted image user posted image user posted image user posted image Cesta je odmah do zgrade bila.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 11:59:36   
Marta j
Koje ste vi avanture imali.




_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 12:01:27   
njanja
ma baš sma se nasmijala

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 12:02:15   
anuska08
Ah, dešava se!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Glavno da ste živi i zdravi!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 12:24:50   
ninolina
ha ha a lijepo sam joj rekla ne navigacijauser posted image user posted image ali ona mene neće slušati....
ali glavno da je ona meni došla i da smo se lijepo istračale...istina na kraju su nam muževi uživali a mi čuvale djecu.....
i da jedina si do sad kaj se izgubilauser posted image user posted image user posted image user posted image a tako je jednostavno...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 12:34:51   
Anoniman
ajoj, vjerujem da ti nije bilo lako s djetetom, ali super da ste ipak uspjeli doći do ninočke i uživati! jeeeee! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 12:38:20   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ludo je vam je bilo...a bitno da ste se nasle....user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 12:39:36   
Anoniman
p.s. a roštilj je fini i mrzli, kaj ne... user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 12:42:02   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Mariachi

p.s. a roštilj je fini i mrzli, kaj ne... user posted image user posted image user posted image user posted image
e mariachi ti si gladna...OPET...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 12:43:33   
ninolina
p.s. a roštilj je fini i mrzli, kaj ne.

user posted image user posted image user posted image user posted image bogme moral im je biti...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 12:52:11   
Ninaa
Eto to bi se i meni moglo dogoditiuser posted image user posted image user posted image user posted image ., Ma glavno da ste došli! Bravo za druženje

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 12:57:27   
ninolina
Eto to bi se i meni moglo dogoditiuser posted image user posted image user posted image user posted image ., Ma glavno da ste došli! Bravo za druženje

ma daj ajde ti lijepo probaj doći pa da vidimo jel se budeš izgubilauser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 13:58:04   
Ninaa
MM nema vremena stalno nekaj radi u fušu, a i počel je sjenicu graditi tak da nesmim preveć ni zvoncati jel za taj krov zvoncam cijelu godinu. A ja sama sa malom se ne usudim tak daleko voziti jel se dere ko blesava. Jedino ak ću ići sama onda ću se navratiti na kavu!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 14:02:19   
ejmama
Ma stavi je i nek se uči, nije ona više tako malena, vidjet ćeš kako će u uživati igri s Ninolininim klincima. Nahrani je i presvuci pelene, pripremi si pri ruci Sokić i grickalice i bit će dobra.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 14:04:08   
curice
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e baš sam se pošteno nasmijala,al vjerujem da tebi nije nimalo bilo smiješnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 14:07:03   
Ninaa
Ma do tam se imam voziti 45 min pa se bojim da nebude dobro završilo. U zadnje vrijeme je grozna. A za igru znam da bi uživala!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 14:07:59   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 14:17:08   
ninolina
Ma do tam se imam voziti 45 min pa se bojim da nebude dobro završilo. U zadnje vrijeme je grozna. A za igru znam da bi uživala!

kaj vam tolko treba ....user posted image ma da mi smo do lasinje za pol sata max


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 14:20:06   
Ninaa
Kad ja vozim dauser posted image , dobro možda pol sata, ovisi jel ide vlak u Zdenčini!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 14:24:38   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image user posted image lei bilo vam je veselo

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 14:27:13   
cuba
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: ...nase putovanje...
10.5.2010 14:43:19   
ninolina
lei bilo vam je veselo

pepe vidiš kak se ona izgubila a tiuser posted image user posted image
daj da ne ispadne da sam baš u nekoj pripi.....


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!