|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   "Napuštanje" djece?
21.10.2010 9:14:21   
ELENA35
Ima već dugo da razmišljam o svojoj susjedi...možda sam u krivu,nemojte mi zamjeriti zbog toga..
Ukratko,ona ima dvoje djece,malog u prvom razredu osnovne i curicu koja će krajem godine napuniti dvije godine.
Igrom slučaja,morala je radi muža napustiti državu i otići predaleko...ne znam razlog,ali otišli su preko noći u tišini...
I sad ima već par mjeseci da je malena kod bake i djeda,mama samo telefonski pita za nju,ne znam dali ju vidi jednom mjesečno...
Duša me boli kad vidim da malenu šeta baba,zamišljam koliko bi ja falila svojim velikim klincima,a kamoli malenima...A tek oni meni...Mislim da nema sile zbog koje bi ostavila maleno dijete nekome...A da,sin je sa njom,on ide u školu..Zbilja mi nije jasno i ne mogu naći opravdanja za to..Možda sam ja previše brižnauser posted image user posted image

< Poruku je uredio Ninaa -- 21.10.2010 19:27:28 >


_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: "napuštanje" djece?
21.10.2010 9:17:06   
pepeljuga
ajme i mene bas rastuzilouser posted image
ja bi da moram otici bilo di sigurno povela i svoju djecu sa sobom,nema te sile koja bi me sprijecilauser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: "napuštanje" djece?
21.10.2010 9:20:40   
ninolina
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

ajme i mene bas rastuzilouser posted image
ja bi da moram otici bilo di sigurno povela i svoju djecu sa sobom,nema te sile koja bi me sprijecilauser posted image


slažem se...pa kako je mogla jedno uzeti, drugo neuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
21.10.2010 9:22:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: "napuštanje" djece?
21.10.2010 9:23:50   
ELENA35
IZVORNA PORUKA: ninolina

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

ajme i mene bas rastuzilouser posted image
ja bi da moram otici bilo di sigurno povela i svoju djecu sa sobom,nema te sile koja bi me sprijecilauser posted image


slažem se...pa kako je mogla jedno uzeti, drugo neuser posted image



eeeeeee to ni dan danas ne razumijem...


_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: "napuštanje" djece?
21.10.2010 9:26:07   
pincirotvajler
user posted image
ko zna šta je tu uopće posrijedi user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: "napuštanje" djece?
21.10.2010 9:26:13   
CallamityJane
Ne mozes suditi ovako jer i ne znas sta je po srijedi user posted image
Mislim da mi svi kazemo nema te sile, ja to ne bih nikada, ali zivot je mnogo puta surov i okrutan i tjera covjeka na najvece zrtve.

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: "napuštanje" djece?
21.10.2010 9:31:06   
anonno17
slažem se sa call tko zna u koakvoj je zaista situaciji kad je morala se odvojiti od lćeri a sina ponijeti, mužda su uvjeti takvi tamo za živjeti, a možda se vrati po nju.
Rastužilo me to ali zaista teško je i njij zasigurno kad je morala tako pobjeći. Ajme user posted image user posted image


_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: "napuštanje" djece?
21.10.2010 9:36:37   
pakić
Ja isto ne znam što bi se moralo dogoditi da moram ostaviti dijete... mislim da bih umrla od tuge. Ali nikad ne znamo što nam život nosi?

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: "napuštanje" djece?
21.10.2010 9:40:33   
.dada.
Ne znam što je nju natjeralo da to napravi ali mislim da mene ne bi moglo ništa odvojiti od djeteta.Borila bih se da ostanem s djetetom ma što da se dogodi.

_____________________________

14.02.2010-Mateo <3
8.11.2011-Lana <3

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: "napuštanje" djece?
21.10.2010 9:40:52   
Gianna
Ne želim niti razmišljati o mogućnosti da bi mogla ili morala ostaviti svoje dijete...user posted image   Mislim da bih svisnula od tuge... Nema ga par sati doma dok je u vrtiću, a meni je prazna kuća, zato su mi sve te priče o ostavljanju  prestrašne... Na žalost nismo svi isti user posted image

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: "napuštanje" djece?
21.10.2010 9:53:53   
Anoniman
Ne želim niti razmišljati o mogućnosti da bi mogla ili morala ostaviti svoje dijete...user posted image Mislim da bih svisnula od tuge.

user posted image

(Odgovor članu Gianna)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: "napuštanje" djece?
21.10.2010 10:04:39   
leilany
IZVORNA PORUKA: callanhoe

Ne mozes suditi ovako jer i ne znas sta je po srijedi user posted image
Mislim da mi svi kazemo nema te sile, ja to ne bih nikada, ali zivot je mnogo puta surov i okrutan i tjera covjeka na najvece zrtve.


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: "napuštanje" djece?
21.10.2010 10:07:22   
MILLA


IZVORNA PORUKA: callanhoe

Ne mozes suditi ovako jer i ne znas sta je po srijedi user posted image
Mislim da mi svi kazemo nema te sile, ja to ne bih nikada, ali zivot je mnogo puta surov i okrutan i tjera covjeka na najvece zrtve.





_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: "napuštanje" djece?
21.10.2010 10:09:13   
katy mama
nitko ne moze govorit o necemu sto nije dozivio i o cemu ne zna puno

moji starci su se razveli u ratu kad je bratu bilo 23 mjeseca user posted image ,i tata je otiso u drugu drzavu i odveo brata sa sobom!sud je prije toga mene dodjelio mami brata tati tako da je on imo pravo na to user posted image samo moja mama zna koliko je suza isplakalauser posted image jos je stari otiso bez bratove i zdravstvene,pa je mama nekako doturila da djete ima bar to user posted image user posted image user posted image user posted image


i dok nisam imala svoje dijete znala samo da to bilo,a kamoli sad,samo kazem nedaj Boze nikame da to dozivi

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: "napuštanje" djece?
21.10.2010 10:16:03   
danery
moja susjeda kod mame je ostavila sinčića od godinu dana kod svoje mame i otišla raditi 400 km od kuće...
mali je do 7.godine bio kod bake,o odgojnim metodama neću ni govoriti....samo da kažem slažem se s onom NISU ZA BABE DJECA...bar u ovom slučaju...sigurno postoje iznimke...
sada je mali kod mame,ide u školu,ali kakav je to odnos...user posted image user posted image user posted image
ne daj bože nikome...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: "napuštanje" djece?
21.10.2010 12:55:28   
Točkica28
k'o mačka..di ja tu i šimac.a i tatica user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: "Napuštanje" djece?
21.10.2010 19:32:51   
Ninaa
Neznam kaj bi rekla na to i koliko život bio okrutan teško da bi se odvojila od svog djeteta. Mene srce boli kad vidim svoje male susjede, roditelji se razveli, mama otišla i skoro i ne pita za njih, dođe svaka dva tjedna subotom po njih i to je to. Kad je bila na godišnjem došla je po njih i vratila ih za dva dana jel nezna kaj bi s njimauser posted image . Kakav je to roditelj? Jedna curica ima 8 godina,a a druga 6. Za njih se brine tata i baka koja ima 72 godine.  Ta stara susjeda je dobra,ali jako joj je teško jel su to mala djeca, ona je bolesna i već sad plače kak budu oni bez nje jednog dana. Curice su se dosta povukle u sebe od kad je mama otišla. Prije tog je imala ljubavnika i svašta nešto je bilo. Neznam kakvo ta majka ima srce da joj ni malo nije stalo do tih preslatkih curica.

< Poruku je uredio Ninaa -- 21.10.2010 19:34:01 >


_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: "Napuštanje" djece?
21.10.2010 19:54:46   
natalijax
ajme neželim ni zamišljati da bi bila na njenom mjestuuser posted image user posted image što to mora biti da ostavi djecuuser posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: "Napuštanje" djece?
21.10.2010 21:15:56   
Nika 24052006
Uh...tko zna što ju je nagnalo na to,ne bih joj sudila ovako napamet...Ne želim ni razmišljati o tome da dođem u situaciju(i ne znam koliko bi to strašna situacija morala biti),da ostavim svoju djecu,ili da biram koje ću ostaviti...Ma joj,ježim se na samu pomisao...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: "Napuštanje" djece?
22.10.2010 7:27:47   
Bebys
isto tako mislim kao i ti
NEMOZES O TOME
JER SVAKA ZENA JE DRUGACIJA
nemamo svi ISTO SRCE...nekome je i ubiti normalno meni nije
pa tako niti svoje djete nebi ostavila NIKADA...SAMO MRTVA A I ONDA BI JE ODOZGORA CUVALA

< Poruku je uredio Bebys -- 22.10.2010 7:28:20 >

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: "Napuštanje" djece?
22.10.2010 8:41:53   
Zvonki
Ne znam, i ja se to pitam otkad po bolnici srećem malu djecu koja leže danima a nitko od roditelja im ne dolazi. user posted image  Pa da su mi djeca u inozemstvu na operaciji ja bih bila tamo. user posted image  

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: "Napuštanje" djece?
22.10.2010 16:49:33   
Anoniman
nemogu suditi jer ne znam situaciju... i mene je mama ostavila kod bake i djeda kad mi je umro tata i bilo mi je jako teško, ali sad znam da je to bilo za moje dobro, jer bi s njom samo patila i bila zlostavljana...
tko zna u kakvim uvjetima živi sad ta žena, možda čeka da nađe posao, bolji stan, tko zna... a dijete je na sigurnom, kod bake...
nije da ju opravdavam , ja si to ne mogu zamisliti uopće, ali ne znamo što i kako je.

zvonki, i ja sam vidjela tako djecu u bolnici, pogotovo jedan mali mi je ostao u sjećanju, ostavili su ga u bolnici i čekali da umre, mjesecima nije nitko dolazio.... strašno...

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!