|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sahrane - plačete li ?
12.12.2008 8:40:22   
sanjalica
jučer sam ispratila dragu mi osobu... uvijek plačem... koliko god sebi objašnjavala sve to sa vjerskog stajališta, koliko god znala da je njoj sigurno lakše.... plačem....
ono što me je još više natjeralo na suze je to što sam gledala mladu osobu koja je jako bliska pokojnici.... kako nije pustila ni suze....

plačete li vi ? koliko ste osjetljivi na takve situacije ?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sahrane - plačete li ?
12.12.2008 8:51:10   
FIONA
ko kišna godina ali pokušavam da se suzdržim jer ne volim plakati pred drugima!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sahrane - plačete li ?
12.12.2008 8:57:58   
mamica29
Treba se isplakati za najdražima. Kad su mi umrla oba djeda plakala sam i prije jer sam znala da su jako bolesni i da nema nade za oporavak.

_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sahrane - plačete li ?
12.12.2008 8:58:00   
ZVRK
inače ne idem na njih.svega 2 puta do sada .školskom prijatelju kada je tata umro -nisam plakala-
a drugi put za jednu jako dragu ženu-moju baku.
nitko me nije mogao zaustaviti,stim da su mi tu vijest javili preko telefona.samo sam se skljokala i uspijela nazvati mm.
i dan danas kada se sjetim na nju(većinom kada idem spavati)u krevetu user posted image  .ona je mene ipak othranila i neću je nikada moći spominjati a da se ne rastužim da nje nema.

kao i sada .ja user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sahrane - plačete li ?
12.12.2008 10:07:12   
maja
I ja sam neki dan ispratila baku, koliko god da smo to očekivali i znali da će biti uskoro ipak nas je potreslo...stegne te u srcu...evo plačem i sad i svaki put kad se sjetim

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sahrane - plačete li ?
12.12.2008 10:19:20   
ZVRK
ali mi nismo očekivali da baka ..... nego dida koji je goooooooodinama bolestan
kad onouser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sahrane - plačete li ?
12.12.2008 12:21:24   
Kika83
uvijek se makar malo rasplačem,a kad su mi mamu pokapali tad sam bila doslovno kišna godinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sahrane - plačete li ?
12.12.2008 12:30:33   
tiha
ako idem na sahranu nekom daljnjem rodaku ili tako nesto onda neplacem a naravno da placem kad idem nekom meni jako dragom...ali ako idem na sahranu gdje bude glazba placem svakako jer me to totalno dotuce.

bila sam mom braticu poginuo u ratu sa samo 19 godina i  tetku i maminoj sestricni oni su bili u vojsci pa je i vojska bila i ona pucnjava limena glazba prestrasno uf...nisu poginuli u ratu i onda odu tako iznenada...user posted image

olaksam si kad se isplacem user posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sahrane - plačete li ?
12.12.2008 21:03:22   
tonkica
Plačem, plačem... Pogotovo kad se radi o nekom meni bliskom. Ono što je Tiha napisala, kad čujem muziku na sahrani, gotova sam i ne mogu si pomoć. 

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sahrane - plačete li ?
31.12.2008 15:04:25   
Indy
Ja i moja obitelj smo prije 10 dana sahranili mog dedu. Bio je star (86g) i umro je u snu, no bilo mi ga je jako žao i plakala sam.

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sahrane - plačete li ?
2.1.2009 8:37:53   
sanjalica
IZVORNA PORUKA: Indy

Ja i moja obitelj smo prije 10 dana sahranili mog dedu. Bio je star (86g) i umro je u snu, no bilo mi ga je jako žao i plakala sam.



žao mi je .... znam kako je teško ostati bez nekoga bliskog i dragog user posted image

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sahrane - plačete li ?
14.4.2009 15:32:52   
uspavana
plačem i ja... to mi je na neki način kao ispušni ventil... onda sve ono što me muči i tišti "Izlazi" iz mene van...



_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sahrane - plačete li ?
14.4.2009 15:39:54   
pepeljuga
ja kad cujem trubu gotova sam,suze same krenu.....user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!