|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sa tekucim praskom na 90?
27.2.2015 11:50:02   
Sunshine28
dakle ja sve osim bijelog vesa (gace, carape, bijele sportske majice, rucnici...) perem sa persil color gelom na raznim temp. 30-40-60 i stvarno mi odlicno opere....ali buduci da na boci ne pise da je za pranje na 90 stupnjeva bijeli ves perem sa praskastim detergentom, bilo kojim....e danas mi se dogodilo da hitno moram opratiti jednu turu bijelog vesa, a nemam ni zrnca praskastog detergenta, niti mogucnosti da skoro odem u trgovinu....
tak da sam na kraju stavila taj ves prati na 90 stupnjeva sa maksimalnom dozom Persil gela i sada eto, masina radi, a ja se pitam jer to ok? hoce se dobro opratiti? je tako visoka temp. moze ponistiti djelovanje gela za pranje user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sa tekucim praskom na 90?
27.2.2015 15:34:04   
hipo
Je l se opralo?
Slicno se i meni dogodilo, da ostanem bez praska, bilo bi dobro oprano.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sa tekucim praskom na 90?
27.2.2015 15:57:28   
BUMBI
Jel se dobro opralo?
Ja isto nisam nikad na 90 prala s tim tekucim

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sa tekucim praskom na 90?
27.2.2015 17:00:31   
Sunshine28
Super se opralo :) fino mirisi i sve bijele carape od mm su ciste kao suza tak da ako vam se dogodi slicno slobodno napravite isto kao ja :)

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sa tekucim praskom na 90?
2.3.2015 22:26:14   
cuba
Ja prasak ne koristim vec par godina. Postoji gel/tekuci deterdent za sarenu i bijelu robu i s njima uvijek perem.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sa tekucim praskom na 90?
12.7.2015 21:29:31   
Ela28
Da naravno zasto ne jer rucnike ,carape i kuhinjske krpe ni ne mozes oprati na manjoj temperaturi user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!