|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
12.8.2019 19:23:25   
tintin
Pozdrav cure, oprostite sta se nisam javila, nisam uopće ulazila na forum, nekako nema nikoga pa sam odustala. Postupak nije uspio, a sta mozemo neznam zasto nikako nece. Pusa svima

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 76
18.8.2019 6:59:56   
Snjeguljica_83
Tintin, žao mi je...😥

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 77
18.8.2019 10:28:33   
Mini Bav
Bokić svima!Samo sam htjela javiti da nam je 2.8. stigla Franka. Porod je prošao super, 6h je trajao, a Franka je bila  velika 4560g 54cm. Malo smo imali problema s disanjem pa je bila u inkubatoru par dana, al sve smo podnijeli hrabro. 💜 Doma smo, trudimo se dojiti i polako se uhodavamo.. 
Žao mi je što nema još plusića, ja se iskreno nadam i želim vam da ih ugledate što prije jer svi zaslužujemo osjetiti tu radost. Šaljem vam samo dobre vibrice i neka vam se plusić osmjehne što prije. 💜💜💜

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 78
20.8.2019 7:15:39   
Snjeguljica_83
Franka, dobrodošla!!!🌼👏

Čestitke, Mini Bav!😘Veeeelika cura, bravo!Sretno s dojenjem! 😙
Javi kako ste, kako je kćer prihvatila seku.

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 79
2.9.2019 7:00:19   
belina
Znaci ja sam tek sad shvatila da ode nisam nista napisala a htjela sam davno!Mini Bav pa cestitam zeno!!! Dobro dosla Franka s predivnim imenom! Nek si ziva i zdrava i sve ti u zivotu islo od ruke! Jeste se uhodale?
Tintin zeno moja, zao mi je zbog svega ko zna zbog cega nije uspilo. Jeste li sta planirali sad za jesen??
Leilani kraljice, daj ajde kreni, uzmi stvar u svoje ruke, iznenadi nas.
Svim trudilicama saljem dobre vibracije, javite se da malo zivne forum.
Pinkyyy imas li ti vremena za javljanje da vidimo kako tvoji decki? 

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 80
2.9.2019 10:38:05   
hipo
Mini Bav cetsitam ti ❤️❤️❤️

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 81
4.9.2019 22:20:58   
Jope18
Bok cure, ja sam nova tu, valjda sam pogodila temu.😁, u 1.mj sam imala missed ab u 11+9, morala sam na kiretazu 💔 mjesecnica je dosla nekih mjesec ipo od zahvata, kontrolni pregled uredan.. nakon 2 mjesecnice napravila sam briseve, svi su bili u redu. I nakon nekih sve skupa 5 mj pauze smo krenuli ponovno u akciju medutim jos nista. U prvoj trudnoci nismo planirali ali smo imali odnose na plodne dane i uhvatilo se iz prve, sad gadamo ponovno plodne dane medutim vec par ciklusa vjestica je tu.. 😞 narucila sam se za pregled za nekih 2 tjedna cisto radi sebe ali me malo hvata strah u cemu bi mogao bit problem.. malo sam nesigurna je li stvar moje psihe i zelje ili treba jos vremena. ima li netko da je imao slicnu situaciju? 

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 82
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:

Anketa

koliko put ste se zaljubile
piratica

eto malo romatike

jednom (8%)

dvaput (19%)

triput (12%)

puno puta (62%)

Broj svih glasova: 26

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!