|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ne mogu biti udomljeni zbog okrutne birokracije
2.2.2011 15:17:42   
diba



Jutros sam naišla na ovaj članak, ne ja ne posvajam, ja imam djecu koja nisu moja o kojima brinem i skrbim, besplatno u nadi da ću ih uspjeti udomiti, povremeno ih vodim kući uz povjerenje ustanove.... djeca rastu, vezana su za mene, psihički, i vole me kao i ja njih ali naša je birokracija okrutna do besvijesti......

http://www.jutarnji.hr/s-roditeljima-nikad-nije-zivio--a-u-domu-10-godina-ceka-posvojenje/503194/
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ne mogu biti udomljeni zbog okrutne birok...
2.2.2011 15:23:03   
Bebys
znam to jako dobro...bitno da lopovi...uzivaju u drzavi..i da jaca misli da je pametna...kad ono glup.........koja nist ne radi...jadna nesretna djeca...boze jadna li su...user posted image

(Odgovor članu diba)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ne mogu biti udomljeni zbog okrutne birok...
2.2.2011 15:24:53   
Indy
okrutna i traljava birokracija zbog koje najviše pate djeca

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu diba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ne mogu biti udomljeni zbog okrutne birok...
2.2.2011 15:28:42   
diba
Gle drage ja to već živim iz dana u dan, nadam se dječici, posječujem ih u domu, s njima radim, svi službenici već su začuđeni jer su oni poslali izvještaj i sve ono što radim, da czss još ne reagira a mališani naočigled propadaju....

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
2.2.2011 15:39:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu diba)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ne mogu biti udomljeni zbog okrutne birok...
2.2.2011 15:40:07   
diba
http://www.24sata.hr/cudne-vijesti/jos-je-sam-malog-jana-5-nitko-ne-zeli-posvojiti-81884

http://www.24sata.hr/news/mali-jan-ce-napokon-dobiti-roditelje-i-otici-iz-doma-73833

http://www.24sata.hr/news/cudo-u-zagrebu-prohodao-nepokretni-djecak-iz-doma-163596

Linkam dalje, evo kako se piše i sve su to samo puste priče, ako je netko zainteresiran, a njegov czss ga spotiče, muči, ponižava, vrijeđa, i tako vrlo se često odustaje..... mi se i dalje borimo a mali je još uvijek u domu....

(Odgovor članu diba)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ne mogu biti udomljeni zbog okrutne birok...
2.2.2011 17:13:56   
diba
A opet se i ovdje piše i piše, ja bila na svim tim seminarima, dobila cijeli neiz literature, sve proučila......

http://www.vecernji.hr/zivot/udomljena-djeca-bolje-napreduju-djece-bez-roditeljske-skrbi-clanak-125569

(Odgovor članu diba)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ne mogu biti udomljeni zbog okrutne birok...
2.2.2011 19:47:36   
natalijax
moja sestrična radi u sos dječjem selu,i pričala je za to,nema veze što su u dmu ako roditelj barem jednom u mjesecu nazove i pita kako su do tad se on vodi ko roditelj,što meni uopče nije jasno,ako ti nemožeš vodit brigu o tom djetetu nego ti ga odgaja ,hrani i oblači dom odma bi ukinula majčinstvo,SRAMOTA,jadna dijecauser posted image

(Odgovor članu diba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ne mogu biti udomljeni zbog okrutne birok...
2.2.2011 20:26:57   
bubaMaja
natalija to je napravljeno radi brižnih roditelja koji su jednostavno u nekoj situaciji da se ne mogu trenutno brinuti o djeci.. zakon je krut jer se mora pisati na papiru i ne poznaje ljudskost, a mora biti dovoljno općenit da obuhvaća sve...

nemojte me krivo shvatiti, meni je užasno kad djeca žive po ustanovama, a ima toliko voljnih ljudi da im daju svu ljubav svijeta. i sama bi voljela biti udomitelj ili posvojiti neko dijete..
želim svima koji se trude da uspiju što prije..

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ne mogu biti udomljeni zbog okrutne birok...
3.2.2011 15:59:02   
diba
Da to je istina ali tako brižnih roditelja je malo, vrlo malo, i to se prepoznaje pa bi se trebalo tako i postupati. Ono što mene u svemu tome boli je to što naš czss ne prepoznaje kada neka obitelj želi primiti djete jer želi dobro tome djetetu, nego izmišljaju sve i svašta, kada te umjesto da te smatraju suradnikom, smatraju neprijateljem, itd. A djetetu porolaze tako mjeseci, godine..... a sve to u 24 sata ma o čemu pričaju. Gdje je smisao svega toga? Neznam!!!

_____________________________

Najsretniji je onaj čovjek koji je učinio sretnim najviše ljudi!(Didro)

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ne mogu biti udomljeni zbog okrutne birok...
17.2.2011 17:57:57   
diba
Ah ja luda zbog situacije, nedaju nam nikakve odgovore, poslali smo molbe i sada smišljam pismo Jadranki Kosor jer http://dnevnik.hr/vijesti/zelimo_znati/ekskluzivno-kosor-najavila-reformu-sustava-posvajanja-djece.html

_____________________________

Najsretniji je onaj čovjek koji je učinio sretnim najviše ljudi!(Didro)

(Odgovor članu diba)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ne mogu biti udomljeni zbog okrutne birok...
9.4.2011 14:50:58   
diba
Još uvijek ništa naš mališan je u domu a mi ne možemo da ga uzmemo, njima je daleko da nas posjete...

_____________________________

Najsretniji je onaj čovjek koji je učinio sretnim najviše ljudi!(Didro)

(Odgovor članu diba)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ne mogu biti udomljeni zbog okrutne birok...
30.4.2011 17:04:32   
diba
Bili su nam u posjeti iz CZSS i na naše veliko razočaranje oni zahtjevaju xx stvari tako da prvo moramo kompletno renovirati stan-kraečenje,nove tepihe, nove zavjese, sve osvježiti.... a onda ćemo dalje imamo rok do 10.5. ali ne predajemo se....

_____________________________

Najsretniji je onaj čovjek koji je učinio sretnim najviše ljudi!(Didro)

(Odgovor članu diba)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: ne mogu biti udomljeni zbog okrutne birok...
30.4.2011 21:00:28   
BUMBI
Strašnouser posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu diba)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: ne mogu biti udomljeni zbog okrutne birok...
30.4.2011 21:04:22   
cuba
Jako mi je žao. Iskreno se nadam da ćete uskoro ipak uspjeti riješiti sve njihove zahtjeve i uživati sa svojim mališanimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: ne mogu biti udomljeni zbog okrutne birok...
5.5.2011 11:12:37   
diba
Evo sve je pokrečeno na novo, danas kupujem još naljepnice za zid u veselim oblicima i tako nadam se da ćemo ovaj puta proći obradu...

_____________________________

Najsretniji je onaj čovjek koji je učinio sretnim najviše ljudi!(Didro)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 16
   [Obrisani korisnik]
5.5.2011 13:39:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu diba)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: ne mogu biti udomljeni zbog okrutne birok...
5.5.2011 13:40:48   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: ne mogu biti udomljeni zbog okrutne birok...
5.5.2011 14:52:01   
mariola
Sretno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: ne mogu biti udomljeni zbog okrutne birok...
5.5.2011 14:59:14   
cuba
Želim vam svu sreću svijeta da ovaj put zbilja uspijete u udomljavanju klinaca ~~~~~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: ne mogu biti udomljeni zbog okrutne birok...
5.5.2011 15:19:04   
mayathebee
  Sretno!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: ne mogu biti udomljeni zbog okrutne birok...
5.5.2011 16:15:04   
lavica81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: mayathebee

Sretno!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!