|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moja porođajna priča - ožujak 2014.
4.3.2014 19:56:43   
Admin
Drage mame,

napišite nam ukratko u kojem ste rodilištu rodile vašeg malog anđela, kada je to bilo i kako ste zadovoljni rodilištem i osobljem.

Za porođajne priče možete i glasati na način da u odgovoru na ovaj post napišete nick korisnice za čiju porođajnu priču glasate.

Svi postovi upisani najkasnije do 27.03. u 23.59 sudjeluju u nagradnom izvlačenju za knjigu Čudesne godine, Martina Warda Platta u izdanju Mozaik knjige.

Sretnog dobitnika izvući ćemo slučajnim odabirom putem random.org i objaviti 28.03. na forumu i portalu.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Moja porođajna priča - ožujak 2014.
5.3.2014 14:40:05   
ines_os
KBC OSIJEK Zadovoljna rodilištem i osobljem,ovisi kako se postaviš prema njima tako i dobiješ zauzvrat
Termin mi je bio 12.07.2012 (iako nisam znala točan datum zadnje menstruacije) dogodilo nam seuser posted image
17.7.2012 sam primljena u bolnicu jer mi je prošao termin i 18.7.2012 doktor je odlučio da idemo na inducirani,ujutro u 8 h poslje vizite sam dobila gel i morala ležati sat vremena nakon toga klistir,tuširanje i rađaona.U rađaonu sam ušla oko 12 h,papirologija i sve što sljedi,ležanje na lijevom boku,leđa su mi ubijala,polako sam se otvarala pa su mi odlučili dati drip i tako na dripu sa stalnim trudovima,sama, gledam u taj sat koji nikako da se pomakne,netko te dođe malo običi i uvijek ode do nove smijene koja je došla u 19 h,orne,odmorne odlučile su me poroditi i pomoći jer sam bila na rubu snaga bez hrane ,vode (dale su mi glukozu na infuziju i krenulo je!Dvije su mi legle na stomak jer više nisam imala snage za ništa,doc.me reznula dolje i moje najljepše zlato bilo mi je u rukama.Osim što je plodna voda bila već zelena,imao je pupčanu oko vrata,ali sve je super završilo!Mamino zlato rodilo se u 19.27 h sa 3900 g i 50 cm!

_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Moja porođajna priča - ožujak 2014.
6.3.2014 20:57:55   
evanoi
Malena ljubav rođena je 13.2.2013. u OB Pula. Nakon što mi je doma puknuo vodenjak malo iza ponoć, polako smo krenuli u rodilište i tamo nakon pregleda i potrebnih predradnji (brijanje, klistir, tuš) smjestili su me u rađaonu nešto iza 2:00h. Bila sam uzbuđena, mm je bio sa mnom, dvije prekrasne primalje i odlična doktorica koje su me i hrabrile i smirivale i nasmijavale. O njima mogu reći sve najbolje i da ponovno rodim, bila bih presretna kad bi mi opet ista ekipa bila na porodu. Porod je bio super, u 4:42 je naše sunčeko ugledalo svjetlo dana. Do 6 i 30 smo svi troje uživali zajedno, a nakon toga je tata morao doma, a mama i bebač na odjel za babinje. Tamo smo bili 2,5 dana, sve je prošlo dobro. Većina sestara koje su radile na tom odjelu su bile dosta suzdržane, službene, ali odgovarale su na pitanja i dolazile kad je trebalo. Bila je i jedna prekrasna koja mi je pomogla oko malenog kad je noću vrištao; nahranila ga i previla te ga zadržala par sati da se ja malo odmorim. Sve u svemu, ponovila bih porod u pulskom rodilištu. :)

(Odgovor članu ines_os)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Moja porođajna priča - ožujak 2014.
18.3.2014 10:37:14   
cocco
OB "Dr. I: Pedišić" Sisak. Sestre su bile super, šta god je trebalo, odmah su bile tu. sve su nam pokazale i na sva pitanja sam dobila odgovor. Nakon par sati trudova, u noći smo se dovezli u bolnicu. Nakon pregleda, bila sam otvorena 4 prsta, probušili su mi vodenjak. nakon toga sve je krenulo loše, ispala je pupkovina, pali otkucaji i hitan carski. srećom sve je dobro završilo i 23.5.2013. u rano jutro rođena je moja mala curica.

< Poruku je uredio cocco -- 18.3.2014 10:38:58 >

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Moja porođajna priča - ožujak 2014.
20.3.2014 18:51:07   
kety92
Kb Petrova 8.04.2013. user posted image
Sve je bilo savršeno,termin prošo 6.04.2013..i samo smo očekivali,,
Ujutro 8.4.2013. počeli trudovi i dok smo stigli do bolnice već su bili svake tri minute,prvi pregled...otvorena 4 prsta...i dok se sve obavilo šta se mora već su bila dva sata popodne...probušili vodenjak..u pola 5 potpuno otvorena i spremna za rodit...ali bebačica nije bila spremna i morali smo čekati...bez epiduralne i sa malo dripa u 19:55 stigla moja ljepotica 3720 i 52 cm :) Sve je bilo savršeno..ali sreća nije bila na mojoj strani....dva dana nakon poroda temperatura...i tek nakon 7 dana bolova i temp su me poslali na uzv i rez zaostala posteljica.. user posted image
Uslijedila je kiretaža a svoju bebicu nisam vidjela 4 dana zbog bolova i sveg ostalog zbog čeg se nisam mogla ustat iz kreveta...
Boravak u bolnici 14 dana,,ostala bez mlijeka zbog antibiotika i njihove nemarnosti.
Bebana je danas super..prohodala već i sve...a mama je nakon 4 mj ostala bez jednog jajnika i jajovoda i skoro umrla...zbog zaostale upale nakon kiretaže, nikad više Petrova. Osoblje u početku jako ljubazno,ali čim imaju posla oko tebe postanu nervozni i ogorčeni.
Prvi porod,prva beba, najsretnija kad sam rodila a jedva čekala da završi noćna mora..user posted image

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Moja porođajna priča - ožujak 2014.
29.3.2014 12:26:59   
Admin
List Randomizer

There were 4 items in your list. Here they are in random order:

keyt92
evanoi
ines_os
cocco
Timestamp: 2014-03-29 11:24:29 UTC

Čestitamo sretnoj dobitnici i njenoj bebici user posted image user posted image user posted image

Osvojili ste predivnu knjigu user posted image

čim prije, podatke za slanje, pošaljite u p.p. Adminu


(Odgovor članu kety92)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Moja porođajna priča - ožujak 2014.
29.3.2014 13:11:03   
kety92
:)))) hvala puno...presretna zbog nagrade :)
probala sam poslat podatke u p.p. al nisam uspjela..poslala sam na mail :)

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!