|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
13.12.2018 11:47:26   
PinkyFunkyBirdy
Aaaaaaaaa, sad tek vidim! Mini Bav iskrene čestitke i urednu trudnoću ti želim!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Napokon nova trudnica na RR! Nadam se da će sad i druge cure krenuti s objavom svojih trudnoća. Leilani? user posted image

Tintin draga moja, u kojem si ti statusu? Ne sjećam se dal si što pisala - malo mi treba da polovim sve dok me nije bilo.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
13.12.2018 18:45:30   
Mini Bav
Pinky, hvala!!
Cure, zaista vam želim jedno novogodišnje čudo. ❤️

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
14.12.2018 8:37:00   
Snjeguljica_83
Pinky, evo prije dva, tri dana sam pomislila na tebe!😉Gdje siiii?? Slabo se javljaš....😶

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
21.12.2018 20:22:53   
Mini Bav
Hej svima, 
Jutros sam bila na pregledu opet. Bebica je velika 7mm i srčeko kuca, mikrobeba raste ❤️❤️❤️ trudna sam prema uzv 6+4, prema ZM 7+2. Znači O je bila kasnije.. 🙂 
Pusa svima i hvala vam na podršci do sada i lijepim riječima. ❤️

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
21.12.2018 20:26:15   
hipo
Super belina! Bas se danas mislim do si nestala! Drago mi je za malo srce!Kako si ti? 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
21.12.2018 20:41:36   
Mini Bav
Ja sam dobro. Mučnine imam od kad sam saznala za trudnoću otprilike ali ne povraćam, samo postaju učestalije i javljaju se bez nekih pravila, često nakon što se najedem i ujutro.. U prvoj trudnoći također nisam povraćala. 
Žgaravica me zna uhvatiti, i dalje me lijeva strana zna zaboliti ali kad znam da nije ništa strašno lakše je podnjeti.
Osjećam da sam se udebljala jer mi je apetit povećan.😂 Uglavnom, dobro sam. 🙂

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
21.12.2018 22:54:20   
belina
Hipo mislis Mini Bav😂😂😂 ma vidi se ko misli na mene😂😂😘😘😘

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
22.12.2018 5:55:32   
hipo
Ahaha da belina, mislila sam n anju 😂🤣😂
Mali bav, zao mi je zbog mucnine i zgaravice. To za apetit mi je poznato. Ja sam bila uzasno gladna prva tri mjeseca, stalno sam neko voće morala grickat. Ako ne bi neato pojela bilo bi mi muka. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
22.12.2018 19:36:18   
tintin
Mini bav bravo za srceko, uzivaj draga u blazenom stanju.Pinky draga falis, ja sam ti se malo odmorila nakon neuspjelih postupaka I sad sam trebala ici 07.01. U Split na dogovor za dalje, medjutim tsh mi je opet skocija, I imam polip u maternici moram na histeroskopiju, jer moja gin smatra da nema smisla ici u postupak dok to sve ne rjesim, eto ukratko od mene, kako si mi ti, kako tvoji frajeri

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
23.12.2018 7:13:41   
Snjeguljica_83
Mini Bav, bravo za ❤!

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
24.12.2018 8:32:10   
belina
Tintiin! Draga nasa!! Bas mi je zao sta to sve cujem... a ne znam sta bi ti rekla; korak po korak rjesavaj nema druge, a jebemu misa! Najvaznije da ti budes zdrava! Ljubi svoju S!
Evo ja cu vec unaprijed svima cestita Bozic i sretnu Novu godinu i zazelit vam sve sve najbolje, da se rodi puno zdrave djecice, da imamo puno novih zdravih i dosadnih trudnoca, puno lijepih razgovora, podrske i razumijevanja! Sretno svima moje drage ringerajke!

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
25.12.2018 11:22:45   
Leilani
Mini Bav jako lijepe vijesti, sad samo mirno i neka bude sve dobro do kraja. Pusa!
Tintin zao mi je sto je situacija trenutno takva, ali neka sve samo rijesis pa ces i u postupak kako treba. A onda ti zelim da uspije od prve. Ljubim!
Svim trudnicama i trudilicama zelim sretan i blagoslovljen Bozic, uzivajte sa svojim najmilijima u blagdanima ❤🎉🎄✨



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
26.12.2018 19:42:55   
tintin
Belina, Leilani hvala cure drage, ma tako ocito mora biti, bit ce to sve dobro, strpljen spasen :-) veliki zagrljaj

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
28.12.2018 12:06:27   
Mini Bav
Tintin, ne znam koliko točno dugo vodiš bitku s hormonima, znam da je dugo jer od kad sam počela pisati prošlo je nešto manje od 2 godine, a ti si već pisala... Nadam se da će te jedna pozitivna beta razveseliti vrlo skoro.🙂🙂🙂 
Leilani hvala ti, stvarno se nadam da hoće, dan po dan.. 
Ne znam kako da brojim trudnoću, ako ćemo brojati prema zadnjem uzv sad sam 7+4, po ZM sam 8+2. Možda po UZV mjerama bolje? Lagano primičem polovici krizne faze, stvarno se nadam da se bebica lijepo smjestila i da ce biti sve ok. 




_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 89
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!