|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
23.8.2018 21:37:28   
hipo
Lidac, ako ste spremne navali 😂 Bit ces gotova u 5 minuta, dam se kladit 😂

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
23.8.2018 21:38:38   
hipo


IZVORNA PORUKA: tintin

Iduci mjesec se prikljucujem na listu, tintin se vraca juhuhu bas se veselim


Odlicno, drzim fige da brzo zatrudnis. 😘

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
23.8.2018 21:44:37   
Snjeguljica_83


IZVORNA PORUKA: tintin

Iduci mjesec se prikljucujem na listu, tintin se vraca juhuhu bas se veselim



👌👍👏💪💪💪💪
I ja se veselim s tobom! 😍😘

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
23.8.2018 22:03:32   
Lagertha
Hipo super user posted image
Belina, ma da, moj obožava djecu, pogotovo malo stariju. Gleda ih kao božanstva i sve ih kopira.
Jučer na kavi, prijateljici mala od 8 godina sjedi u krilu i nekaj tipkaju zajedno one dvije na mob.
Da vidiš njega, htio je odmah sjesti u moje krilo i primio se moba (inače ga nikad ne dira). user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
24.8.2018 8:31:40   
Leilani
Tintin hvala ti puno draga  ❤ Veselim se sto se vracas ovdje 😘 I nadam se i ja skupa s tobom da ce se dogoditi cudo i bez hormona. Neka tijelo odmori. 
Hipo hvala Bogu da je beba dobro ❤ a ovi miomi nek cim prije nestanu. A sto znaci da je maternica rvf? Nadam se da nece doci do nikakve hitne.
Mene jucer cijeli dan boluckalo dolje u trbuhu, bas kao da cu procuriti i danas hvala Bogu prestalo.  




_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
24.8.2018 8:50:30   
hipo
Lelani, to ti znaci da je nagnuta prema ledjima. Moze bit prema naprijed.Miomi ne mogu nestat. Mogu se nakon trudnoće smanjit na prethodnu velicinu. U nkeim trudnocama rastu jer se sopaju estrogenom i boljom cirkulacijom maternice. Nekome ne narastu. Ja sam prvi slucaj. To. Moze bit opasno ako se posteljica nasadi kod njega pa on uzima krv i oduzima hranu bebi. Kaze mi dr da je kod mene sve ok, da je beba na sigurnoj udaljenosti. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
24.8.2018 10:16:35   
katy1503
Super Hipo!!!!
aKo ces imat carski 2 tj ranije a ja rodim na dan termina, moglo bi se desiti na isti dan ...

Lidac, ako ste spremne cure, cekamo vase javljanje!

Snjeguljice kako si ti?

sta kazete da otvorimo novu temu?


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
24.8.2018 13:00:28   
belina
Nisam stigla prije ali stalno mislim na hipo inevo sve dobro bogu hvala!!! Sad se mos malo opustit. Donekle.Tintin znaci jos te drzi ta slabost? Jesi sta gledala vadila kakve nalaze? Bas mi je drago da se vracas na listu. Razumijem te skroz sta kazes za Leilani i ia tako osjecam. Cure ajmoo nesto se pokrenulo imamo nekoliko trudnica cekamo i navijamo za druge trudilice.

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
24.8.2018 13:54:17   
hipo
Hrhe bas takk. Opustit se koji dan a ona oprt siz. Danas sam se valjda preforsirala pa me sad nesto probada pa sam na kaucu.Vjerojatno se sve nesto rasteze, al lakse je kad ne probada. 
Katy, moze nova tema da odbrojavanje ne opterecujemo s nasim jadikovkama. 



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
24.8.2018 23:32:00   
tintin
Hope, snjeguljice drage moje trudnice hvala vam ❤❤Belina jesam I magnet glave u redu, I srce, I rentgen pluca .... zasad ok sve sad sam u fazi zeludca, pijem tablete, ko zna mozda mi se dogodi I napadaj panike preopteretila sam se, I sve negativno mislim kao da mi je nesto najgore, joj da samo znas kako mi bude grozno kao da ce me srce izdat, ugusit se, nadam se da ce uskoro prestati kad otkrijem uzrok, moguce da je zeludac jer cim vise pojedem ajme, a I cila sam pripadnuta zbog svega sta mi je pa nije ni cudo sta me uvati panika, moram se skulirat, mislit na lipe stvari.Bit ce bolje mora biti, a bolje je sad nego prije mjesec dana 💞

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
24.8.2018 23:33:15   
tintin
Haha ispalo mi Hope umjesto Hipo, a neznam uredit tekst na ovoj novoj raji

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
25.8.2018 9:50:13   
Lagertha
Meni danas 25. dan ciklusa i nikaj ne osjećam nit me kaj boli. Bas me zanima dal mi je stvarno LCHF produzil ciklus + pijem neke vitamine, al pocela sam tek prije 10-tak dana. Selen, biozink, magnezij malat, stres B (kal) i vec dulje pijem folnu...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
25.8.2018 9:52:33   
Lagertha
E da i smrsavila sam, nisam sigurna koliko tocno, mislim oko 5 kg. Imam oko 65 kg na 168 cm, tek sam se sad vratila na predtrudnicku tezinu nakon 15 mjeseci 😂 Bolje ikad nego nikad. 

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
25.8.2018 15:21:52   
Leilani
Tintin draga, bas mi je zao sto te toliko zdravlje muci. A vjerujem da si prestrašena jer ne znas sto je tocno u pitanju. Zelim ti da se cim prije rijesis tih muka i probaj bit pozitivna. Ljubim!!
Lagertha navijam za veliki plus!!! Super da si uspjela smršaviti, bravo! A kaj se tice simptoma ja znam da vise nicem ne vjerujem ni kad ih ima ni kad ih nema 😂😂  Kod mene sve nesto kuha dole, imam osjecaj da me sve boli, a i imam temp 36.8 -37, (ne bazalnu) ali kako sam ju vec i prijasnjih mjeseci mjerila u drugom djelu ciklusa, ni to ne uzimam kao neki znak. I kod mene uvijek ta pospanost i umor pred mengu, tak da ja stvarno po nicemu ne mogu nista zaključiti. I koža lica mi je jako masna. Koja razlika od proslog ciklusa kad me iznenadila ranije. 




_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
25.8.2018 15:44:38   
hipo
Lelani, drzim fige da vjestica ne dodje. To kuhanje ko da tijelo nesto pokusava mi je poznato. Izludjivalo me svaki mjesec.
Tintin, to neznanje je grozna patnja. Drzim fige da otkrijes neprijatelja da mozes u borbu.
Ja si ispekla kolac s visnjama. Slinim nad tom idejom cijeli godisnji. I sad ga ne smijem puno jest jer mi je ginekolog reko da pazim na slatko. Secee mi je u granicama nofmale, al prema gore pa me zaspotao 👀Od ove promjene vremena mala mi je luda ko kufer. U pon se vracam na posao, nadam se da jos nece bit nikog pa da cu moc radit na miru. Moram endokrinologu i hipicu odvest zubaru da je malo pogleda i isprepada da bolje pere zube. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
25.8.2018 15:46:59   
belina
Tintin draga a kakva ti je stitnjaca? Meni ti napadaji panike i slabost pare bas ka stitnjaca. Obiteljska anamneza hahahahah Ako si vec gledala onda ne znam bas mi je zao, mozda je stvarno zapravo stres. Necu govorit opusti se bla bla sve draga znas. Misli na svoju prvorodenu! Grlim!
Lagherta daj boze da nesto i izade iz ovog ciklusa. Lchf zna malo poremetit ciklus u pocetku. Tako sam i ja kao to: prvi mjesec sam smrsavila 5kg a onda dva mjeseca nista. Nemoj odustat samo treba metabolizmu da se pokrene. Onda odjednom na brzaka 10k. Sve skupa skoro 20 kg (tocnije 18) bitno ti je mjerit se u struku a ne vagat da se ne zbediras. 


(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
25.8.2018 18:34:21   
Lagertha
Tnx Belina, ma ja se ne drzim jako strogo pa vjerujem da ce biti sporije. Jedino sto ne jedem gluten i manje jedem voća. Čak sam povremeno počela jesti heljdu i krumpir. Odlucila sam povremeno imati periode kad jedem smedju rizu, heljdu i krumpir. Nekako racunam da ce mi ovaj mjesec menga doci 28-29 dan... ne osjecam se trudno. 🤪

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
26.8.2018 15:26:52   
Lagertha
Ajme nemrem vjerovat da mi jos nije dosla 😱😱😱😱

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
26.8.2018 16:13:37   
hipo
Ajme Lagertha kako to zdere zivce. Do kad ces cekat za napravit test? 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
26.8.2018 17:01:04   
Leilani
Lagertha... nek ni ne dođe!!! 🤗 



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
26.8.2018 17:46:55   
Lagertha
ne znam, nisam mislila ovaj mjesec radit test pa cu jos vidjet... vjerojatno cu pricekat jos koji dan.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
26.8.2018 21:22:03   
Snjeguljica_83


IZVORNA PORUKA: Lagertha

Ajme nemrem vjerovat da mi jos nije dosla 😱😱😱😱



Napeto je!😎
Navijam!🙆

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
26.8.2018 21:23:14   
Snjeguljica_83







Trudilice:

user posted image Lagertha - 26. 8.

user posted image Leilani 29. 8.















_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
27.8.2018 8:10:37   
Lagertha
Nema je jos ali sam pocela osjecati mali pritisak dole... mozda je to znak da bi danas-sutra mogla ipak doci.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
27.8.2018 9:03:54   
Leilani
Lagertha, bas neizvjesnost. A da, moze biti znak da dolazi a i ne mora. To smo vec sve iskusile. Navijam da je ipak to znak da nece doci 🤗 Mene isto pomalo bolucka... 



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!