|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
7.8.2018 10:11:40   
Leilani
Hvala Snjeguljice 😘Ma sve se to posloži kad dođe trece, isto kao i sa drugim. To ja kao iskusna, hahahaha 😂 
Hipo, je, vrucine bas iscrpljuju, mogu mislit kako je tek u trudnoci. Veselim se sutrašnjem izvjestaju 🤗
Mi cemo danas pod vecer oko 18 na Vidovu goru, naravno auto, ako ima tko kakav savjet, dobro ce doci 🙂 

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
7.8.2018 10:38:32   
hipo
Lelani, cesta do gore je ok, dodjes do pred vrh i onda malo set_nje. Ne znam jel restoran radi. Pogled je super, ne znam kako će se vidjet ako je izmaglica, al se isplati.Priroda je super gore, drugacija vegetacija nego na obali, malo svjezije tj. sada ugodnije. Ne znam iz kojeg mjesta idete, voznja malo traje, kad se odvojite od glavne ceate na nekom mjestu se cesta suzi pa pazite kod mimoilazenja s drugima jer je zavojito, a dosta ljudi sada zna ic gore. Ok je oznaceno, po stablima su strelice, barem nekada bile. Jer ceata se odvaja i za pustinju Blaca, lovišta, i nela napuštena srara mjesta. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
7.8.2018 10:43:09   
syringa
Snjeguljice, pa ženo draga!!!!!! Čestitam ti od srca i želim sve po školski da bude. Samo polako, dan po dan. Sve će se posložiti. Baš si me razveselila! 😊😊😊😊😊😊😊😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
7.8.2018 11:11:28   
Snjeguljica_83
Syringa draga.... joj kako mi je drago vidjeti stare trudilice!user posted image user posted image Hvala!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
7.8.2018 11:12:25   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: Lagertha

HAHA Snjeguljice, wrong! user posted image 6 mjeseci porodiljnog i 30 mjeseci roditeljskog dopusta. Znači 6 mjeseci primaš punu plaću i 30 mjeseci 4k kn.

Nisam 100% vezano uz to, ali mislim da je tako... još malo istraži/pital ili nek se netko javi tko bolje zna. user posted image

Čula sam i da su neke cure npr. uzele prvo 6 mj porodiljnog, pa 14 mjeseci roditeljskog pa su još 32 mjeseci radile na pola radnog vremena.


Oh, kako si me oraspoložila!!!! To je kad ja vjerujem mužu! user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
7.8.2018 12:46:23   
Leilani
Hvala Hipo, trazila sam i na netu, nema bas nekih objasnjenja. Mi idemo iz Milne. Budemo se snasli. 🤗

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
7.8.2018 13:52:34   
hipo
Lelani, nije komplicirano, vozis za Nerezisca i na cesti prema Bolu, pruje Praznica je odvajanje.. Tamo je vrlo jasna oznaka.Poslije Nerezisca kad ides za Bol se cesta penje visoko i malo su vevi zavoji. Al je cesta sira nego ona kod Bobovisca i Lozisca. Pazite, busevi su presiorki za neke dionice pa se na zavojima s busevima tesko mimoici. Isto tako ima dosta biciklista koji se pentraju po uzbrdicama. 
Syringa draga bok ❤️

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
7.8.2018 13:52:56   
eternity
ajmeeee
uđem nakon dugo vremena na forum i vidim da su hipo i snjeguljica user posted image user posted image
drage moje od srca vam čestitam i želim mirne i školske trudnoće user posted image user posted image
šaljem puno pusaaaa

_____________________________

JA - hiperprolaktinemija,trombofilija,nizak AMH,mozaična trisomija16
MM - trombofilija, nosilac za cf i NN

11/12, 04/13, 09/13, 07/14, 09/16 - biokemijske
11/2016 - zajednička odluka da ne idemo na PGD i da smo završili sa pretragama,terapijama.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
7.8.2018 14:41:06   
perlica55
Snjeguljice, frendica mi ima pravo na 3 godine, 6 mjeseci primala plaću, idućih 6 bila na malo manje od 4,000kn, na žalost nakon djetetove navršene prve godine, roditeljski dopust pada na samo 2,300 kn do kraja 😈Tak da je naša vlada ''klinca'' poboljšala vezano za naknade.Hipo sretno na pregledu, uživajte 👏👏👏👏

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
7.8.2018 15:55:50   
Leilani
Hvala jos jednom Hipo 😊 kad si vec spomenula Bobivisce i Lozisce, bas su prekrasna i posebna mjesta, onaj zvonik oduzima dah. 
Eternity , drago mi te vidjeti ovdje. Kako si? Pusa velika! 

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
7.8.2018 21:12:44   
Snjeguljica_83
Eternity, mila!!! 😘Hvala! Kako si ti? 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
7.8.2018 21:13:15   
Snjeguljica_83
Perlice, hvala na informaciji.😉

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
7.8.2018 22:00:57   
hipo
Eternity ❤️❤️❤️❤️❤️

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
8.8.2018 8:15:03   
Snjeguljica_83
Jutro!user posted image

Evo, napokon sam se naručila. 20. 8. je pregled. I sad čekanje....user posted image

Hipo, sretno danas, draga!!!user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
8.8.2018 9:54:28   
hipo
Odlicno Snjeguljice, sad dosadno cekanje.
Jos dva sata, javim se popodne. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
8.8.2018 11:23:16   
belina
Ooo syringa, eternety, chrna, lijepo vas je vidjeti ovdje....Perlice uzivaj na Hvaru, ja sutra na ljetovanje u zagreb. Mm je gore na nekom projektu pa ja i cure idemo kod njega a zajedno cemo se vratit. Tako da drage moje zagrepcanke ako imate za preporucit kakavlijepi izlet oko zagreba a moze i dalje recite.Leilani gustaj brac je predivan, moram priznat nisam bila bar 6-7 godinaSnjeguljo sad cekanje! Dobro ti je Perica rekla ovo za porodiljni i naknade, padne kad prode godina djetetova zivota.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
8.8.2018 13:10:57   
eternity
svako par mjeseci naletim na forum da vidim što ima novo i sad sam se jako obradovala.
ja sam dobro, ima dana kad mislim da život nije fer i kad mi nije jasno zašto baš ja ne mogu imati dijete ali srećom tih dana je sve manje. sad ne trošimo vrijeme i novac na raznorazne i stalne pretrage i lijekove, putujemo svako malo negdje, imam vremena za hobije koji su dugo vremena bili na čekanju, posvetila sam se maksimalno poslu i napredovala, jednostavno život je otišao drugim smjerom od onog što smo u početku zamišljali.
svima šaljem punooo pusa, pogotovo curama s kojim sam se dugo družila na odbrojavanjima, uživajte sa svojom dječicom i ljubite ih jednom od mene user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JA - hiperprolaktinemija,trombofilija,nizak AMH,mozaična trisomija16
MM - trombofilija, nosilac za cf i NN

11/12, 04/13, 09/13, 07/14, 09/16 - biokemijske
11/2016 - zajednička odluka da ne idemo na PGD i da smo završili sa pretragama,terapijama.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
8.8.2018 13:28:19   
Lunar
Hvala svima na dobrodoslici I na lijepim zeljama 😊🤗Ali, meni je jucer stigla 😈... na 44 dan ciklusa.. nazalost, u ljetnim danima mi se ciklusi produzuju na preko 40 dana... a u hladnijim danima donekle su ok duljine do 37 max.. ali sta je tu je, vise srece drugi put 😊😊 zelim vam svima da sto prije ugledate onaj dugo iscekivani plusic, puno pozdrava ❤

(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
8.8.2018 14:36:21   
Snjeguljica_83
Lunar, dobrodošla!user posted image
Žao mi je zbog M.user posted image

Eternity, žao mi je što vam još nije došla bebica. Rastuži me to svaki put.user posted image Ali zračiš pozitivom, bravo!user posted image Ne može to svatko!
Hvala na lijepim željama, ljubit ću dječicu u ime tete Eternity. user posted image Možda život donese iznenađenje, iako sad piše isto jednu lijepu priču. Uživaj u putovanjima i hobijima.user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Lunar)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
8.8.2018 14:50:39   
belina
Lunar zaboravih dobrodosla!
Eternety drago mi je da zracis pozitivom, da ima i dsrugih stvari koje mogu upotpuniti nase zivote. Zivot pise cudne i nepredvidive romane...tko zna sto nosi sutra. Svaka cas_t zeno😘

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
8.8.2018 14:54:20   
hipo
Nikako do mobitela.Gestacijska 25 mm, zumanjcana je tu, za drugi nije mogao potvrditi, misli da je, al nije htio bit 100%siguran jer nije dobro mogao vidjeti od mioma. Od 6,4 cm. Kaze da bi bio sigurniji za tjedan dana. Drugo sve ok. 
Malo sam razocarana, al sto mogu nego cekat. 
Ne budem isla za tjedan nego cu se malo ranije vratit u zagreb i ic kod ginica koji mi je operirao prosli miom i radio carski. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
8.8.2018 17:52:17   
lidac0605
Jos su i mali tjedni Hipo,tak moj sa 6 tt isto kao ne vidi bla, bla, poslije nakon 3 dana kad sam turbo prokrvarila sve je bilo na svom mjestu i srce kucalo i sve. Al kud sad Hipo miomcina od 6 cm user posted image , pa on ce sad jos rast u trudnoci user posted image . Si znala opce dosad da ga opet imas user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
8.8.2018 18:04:06   
hipo
Bili su dva prije hipice, rasli s njom. Pa se vratili. Dva intramuralna.E sad jjel to jedan od njih il jos neki pajdo, vidit cu s Vukovicem. Jedva cekam do njega. Valjda ce sad post proc. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
8.8.2018 22:01:03   
hipo
E da, frendici u trudnoci miomi nisi rasli. Meni jesu s hipicom pa valjda budu i ovaj put.I da sam mislila na mpo, s tolikim miomom mi ne bi dali. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
8.8.2018 23:00:35   
lidac0605
Pa obicno u trudnoci rastu, kolko ja znam, zbog navale hormona... Ma bit ce sve ok user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!