|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
9.11.2016 14:43:30   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image kiar - ponosna user posted image
user posted image Hajdi - 09.11.
user posted image Leilani - 14.11.
user posted image mali andeo - 15.11.
user posted image tintin - 18.11.
user posted image belina - 19.11.
user posted image LourdessPadme - 21.11.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
9.11.2016 14:45:30   
PinkyFunkyBirdy
Danas nisam baš neka - gužva na poslu, lijeva iz mene ko iz kabla, umorna sam ... ništa zanimljivo. user posted image
Grlim sve puno i navijam da trudilice s liste postanu trudnice! user posted image user posted image user posted image
Budem sutra više pisala kad se malo oraspoložim. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
9.11.2016 15:10:28   
Hajdi
Pinky kod mene još ne lijeva, ali osjećam nervozu pms-a poprilično user posted image

Anandi kod vas snijeg, a ovdje sunčan dan... ali mislim da će od sutra opet kiša user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
9.11.2016 15:35:34   
anandi
Hajdi, da kod nas jutros osvano prvi snijeg...bas je nekako lijepo posmatrat iz toplog stana user posted image
Procitala sam da topla obloga pomaze kapku, pa sam peglom zagrijala gazu i tako stavljala dok ne ohladi i ponavljam postupak pa mogu ti reci vec lakse migam. Daleko od toga da je prestalo skroz al pomaze, budem ponovila jos koji put prije spavanja

Pinky da user posted image bar sto prije prode i ne pati teuser posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
9.11.2016 16:53:36   
buba m
Anandi ja vučem ječmenac na donjem lijevom kapku već 4 mjeseca, dotle došlo da sam koristila i antibiotsku mast, pa ni nakon toga nije prošlo, znalo mi se malo smanjiti pa malo povećati, a pred 6 dana sam se dobro isplakala i drugi dan mi je vršak ječmenca puknuo i gnoj je izašao vanka, uglavnom, naručena sam za desetak dana kod okuliste pa da mi samo malo pogleda i savjetuje sta da radim sa tim dugotrajnim ječmencem. Oblozi su super opcija tako da brže sazrije. A vidim da je i dobro isplakati se user posted image

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
9.11.2016 22:02:49   
Leilani
Vecer drage moje. Ja sam toliko u muvingu da ne vas ne stignem ni citati.

daxy bravo za srceka!! ♡♡ Samo se ti educiraj za svoje malene, brzo ce doci ti dani user posted image

lourdess hvala drag, javim ti kad stignu. user posted image a muzic je brizan, a neka ga. user posted image

mali andeo draga ti znas koja je za tebe najbolje odluka. I svakako te podrzavam sto god odlucila. Znam da neuspjeh slama srce i ostavlja rane. Drago mi je da ces nas citati i dalje, ali pisi nam ponekad barem. Ljubim te. :*

pinky zao mi je zbog user posted image , ali drago zbog konacno urednog ciklusa. Nek se tako i nastavi pa da pogodite O i cim prije ugledas veliki plus.

tintin mene obicno 3 dana pred M pocne boliti i bas me to zivcira, a kod tebe 10 dana, uzas. A nadam se da ti nece doci vjestica.

hajdi nestrpljivo cekam i nadam se tvom plusu. Hoces sutra piskiti?

anandi aaaa kod vas snjezic. Ja ne bi jos snijeg, nek ceka do Bozica, haha. A draga, zelim ti da ti oblozi pomognu da rijesis oko.

perlice ma samo ti ljencari, zasluzila si user posted image

Kod mene bas pms, zimogroznost, pristici, glad, a zivcanost za poludit. I onda se iskalim na MM, a bas mi ga bude zao jer sam u momentu stvarno netakticna.



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
9.11.2016 22:19:23   
Hajdi
Leilani nema testa jer nemam neki osjećaj da ga treba raditi, čekamo najmanje još sutra..
I kod tebe izraženi pms user posted image ... ja sam nikakva...kao na iglama, sve mi ispada iz ruku, treperim sva iznutra, najbolje da idem spavati user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
10.11.2016 7:13:34   
Leilani
Ma ja sam isto zmotana. Cijelo vrijeme mislim da ti je 8.11. dan bio za dobit. Pa reko ajde kasni ti jedan dan. Tocno znam kak se osjecas... kako bih voljela da nas razveselis user posted image
Mene evo jedino cice ne bole ovaj put i imam nekakvu vrtoglavicu, ali i inace imam dosta nizak tlak. Drugo sve isto.

I zaboravih cestitati kiar na user posted image . Zelim ti urednu i skolsku user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
10.11.2016 10:02:45   
daxy
Jutro. user posted image user posted image user posted image
Navalite.

snjeguljice ajde odradite te vodene. user posted image
Bolje prije nego kasnije. Ja sam ih dosta kasno dobila,negdje u 7. osnovne.
Bilo je groznooo. user posted image

anandi kako oko? Jel bolje?

Hajdi ima li user posted image na vidiku? Puj puj,daleko bila.

pinky kako si mi ti?

buba m ti se skroz slabo javljaš. Kako si?

leilani jel popustio PMS?

Jesam što propustila? user posted image
Pozdravljam vas,držte mi se. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
10.11.2016 10:58:35   
kiar
Cure redovito vas čitam iako ne pišem često,samo da vam zaželim sreću svima i navijam za puno user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
10.11.2016 12:51:31   
LourdessPadme
leilani samo da ti kazem da je meni jedan od prvih simtoma trudnoce bila vrtoglavica,isto tako imam nizak tlak pa sam prepisala njemu user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
10.11.2016 14:03:23   
anandi
Evo i ovdje jedne popodnevne user posted image

daxy oko je bolje hvala Bogu, tople obloge od caja od nevena je spas user posted image oko se otvorilo, jos malo je crveno i neugodno migat al ide nabolje.

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
10.11.2016 15:59:48   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, ja sam vam danas samo po nekim sastancima. user posted image
Ubrzo idem po svog malog slatkiša pa imamo još neke obaveze.

Hajdi kakva je situacija? Ako ne dođe kad piškiš? user posted image

Grlim vas sve po redu! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
10.11.2016 17:48:38   
Leilani

IZVORNA PORUKA: LourdessPadme

leilani samo da ti kazem da je meni jedan od prvih simtoma trudnoce bila vrtoglavica,isto tako imam nizak tlak pa sam prepisala njemu user posted image


Hahaha, stvarno? Joooj to mi je lijepo za procitati user posted image ma nista ja sebi i svojim simptomima ne vjerujem dok ne zakasni user posted image A jutros osjetila bol u trbuhu, evo taman 3-4 dana pred M, tipicno. Tako da... i Daxy, nista nije popustio pms.

hajdi ima li novosti?

anandi drago mi je da oko ide na bolje.


pinky odmori veceras od tolikih obaveza user posted image



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
10.11.2016 19:00:55   
Hajdi
Dan cure user posted image

Evo mene, danas gužva i druženje s mojom starom crvenom prijateljicom, očekivano user posted image . Ali znate što, imamo dogovor nas dvije da se uskoro ne vidimo na neko duže vrijeme user posted image user posted image

Anandi drago mi je da lakše migaš i da ide na bolje oko user posted image

Leilani i meni se zna vrtiti u glavi zbog tlaka posebno u pms-u. Ipak ću se nadati da kod tebe uz pms ima još nešto... user posted image

Daxy ima li još neobičnih snova user posted image ?

Baš sam umorna, idem se odmoriti user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
10.11.2016 19:36:54   
perlica55
Hajdi draga, žao mi je zbog user posted image
Fino da ste se vas dvije dogovorile da te ostavi na miru,
barem godinu dana user posted image
Leilani, fini simptomi, hajde uljepšaj listu user posted image
Pinky posla ko u priči, ha? Nadam se da ste uspješno odradili sastanke..
Lourdes koji dpt brojiš? Kak si? Držim fige za user posted image
Mali andeo, grlim jako, znam da nije lako. Samo hrabro naprijed user posted image
Snjeguljice nadam se da budu klinci brzo ozdravili, šaljem pusu..

Kod mene sve ok, niš novog.. Strah me glupe prehlade, jer MM kuri s
upalom grla... Pusa svima

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
10.11.2016 20:18:52   
tintin
Hajdi draga jako mi je zao, ja se nadam da ce te uskoro zaobici, glupa user posted image
Ja sam vise luda, i zbog svojih i zbog vasih neuspjeha, pa dokle ovo ide, da je tako tesko dobiti bebu, vise me sve izludjuje i umara, uf, vjerojatno pms iz mene govori, bolje da nepisem puno jer nisam dobro drustvo user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
10.11.2016 21:40:17   
LourdessPadme
hajdi zao mi je user posted image al eto bar ste sklopile dogovor user posted image

perlice 4dpt ,jucer sam osjetila lagano probadanje u maternici,malo sam se prepala jer bilo rano za impl. . Nadam se najboljem spremna na najgore. Iscrpi cekanje ovo

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
10.11.2016 22:36:47   
Hajdi
Tintin osjećam se isto, ne znam odakle vučem snagu, mislim iz očaja user posted image . Nije bitno, bitno da nađem snagu za dalje unatoč svemu... nemam što izgubiti zar ne user posted image ...
Što nam drugo preostaje nego i dalje se nadati, truditi, boriti se...
Draga želim ti što prije kraj agonije kao i sebi user posted image

Lourdess samo hrabro, navijamo za veliki uspjeh user posted image

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
11.11.2016 9:17:08   
PinkyFunkyBirdy
Dobro jutro drage moje! Evo kavica kome treba: user posted image user posted image user posted image
Javljam se odmah ujutro jer tko zna kakva će me gužva danas zadesiti. user posted image

Draga chrna SRETAN ROĐENDAN! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kako si nam ti? Javi se ponekad. user posted image

Hajdi, jako mi je žao zbog user posted image . Bitno da ste vi napravile dogovor pa da je jedno duže vrijeme nećeš vidjeti. user posted image

Lourdess, navijamo i vibramo da se mrvica čvrsto primi za mamicu i da naraste u lijepu, zdravu i veselu bebicu! user posted image user posted image user posted image

Tintin, milena, ne znam ti ništa pametnog za reći ... sve znaš ... . user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Perlice, tjeraj TM od sebe još malo dok ne ozdravi. user posted image Dal se što nazire buša? user posted image

Daxy, dal te TM mazi i pazi? user posted image Ne znam dal si pisala dal ste rekli rodbini za trudnoću i blizance? Ako jeste kakve su reakcije? Baš me zanima. user posted image

Leilani, ja isto imam nizak tlak i baš mi se mantalo u glavi zadnjih tjedan i pol. Valjda je malo i do ovog vremena. user posted image No, ja se nadam da će tebi to biti simptom za user posted image . user posted image

Anandi dal migaš? user posted image

Buba, ti si se očito pošteno zamjerila nekoj trudnici kad te tako dugo drži ječmenac. user posted image Kako si nam ti? Dal maziš bušu? user posted image

Kod mene gospodična popušta, a izgleda da je ona potjerala one gljivice što su me zezale tako da je i to bolje. Još do sutra pijem antibiotike, ali još uvijek malo kašljam i baš mi ide taj kašalj na živce. Taman mi posustane i onda izađem na hladan zrak i onda opet kašljem ko luda. Nisam ja nikako za ovo hladno vrijeme. user posted image
Dobra vijest je da sam naručila trakice s ebaya (50 LH i 10 HCG). user posted image Nadam se da ćemo uloviti O sljedeći put (držite fige da dođe brzo i da budemo MM i ja u dobrim odnosima user posted image ).

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
11.11.2016 15:46:20   
perlica55
Dan cure, nekakav ludi petak... Kraj radnog dana se bliži..
Pinky nadam se da budeš uskoro zdrava ko dren.. Fino za trakice, sretno ti od srca user posted image
Lourdes samo hrabro, vjerujem da ti vrijeme do bete sporo ide, prvi tjedan
nekako, al drugi nikako.. Dal ćeš raditi test prije bete??? Kad je dan D???
Sretno user posted image
Gdje je belina nestala???
Ostale trudilice sretno...
Kod mene sve po starom, dobro sam... Čekam 16:00 i gibam domeka..
MM kuha ručak, jedva čekam papati..
P.s. pinky nazire se trbuščić, ipak je ovo druga trudnoća u godini dana...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
11.11.2016 16:35:48   
anandi
Evo i anandi ko nova i kao da nikad nije bio jecmicak na oku user posted image uspjela sam ga se rjesiti oblogama od nevena.
Sad cekam mm da dode s posla pa da idemo na otvaranje BingoCityCentra. Rucak nisam pravila, nesto mi se ne da user posted image al evo uvijek se moze tjestenina zacas skuhat user posted image
Danas sam pokupila nalas stitne i sad gledam tsh mi skocio sa 1,6 na 3,0 user posted image znam da u trudnoci zna skociti samo da ne ide dalje. Za 6 dana cu vidjet s dr oko terapije, da li da povecamo
Uzivajte mi u vikendu

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
11.11.2016 20:50:22   
Leilani
Vecer!

anandi super za oko user posted image Ja isto tako nekad znam na brzinu tjesteninu skuhat. Ne mora bas uvijek biti nakuhavanja user posted image a MM obozava tjesteninu.

lourdess stigle trakice, hvala jos jednom draga :*

hajdi a bas mi je zao zbog...user posted image znas da sam se nadala.

Mene danas uhvatila manija ciscenja, tako to uvijek u pms-u. Znam da bu vjestica dosla. Budem se i ja s njom dogovorila ko i ti Hajdi user posted image Bit ce ipak da se cekamo pa da skupa odbrojavamo.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
11.11.2016 21:15:03   
belina
večer cure moje drage, napokon petak!!
kod mene malo strka jer mi mm-a nema na putu je, pa ja hendlam s malom i poslom, naravno uz pomoć baka i dida jer inače nebi uspila. jednostavno ja izađem rano iz kuće i ne mogu malu ni odvest ni dovest iz škole. Onda trči ručak, ili nešto, još su mi ovaj tjedan radili ugradbene ormare, pa malu nešto u doktora, nemam pojma di je tjedan prohujao. Moja E je zadnje vrijeme počela radit scene kako ona hoće brata ili sestru da joj ja samo cijelo vrijeme obećajem, a oni ne dolaze hahahah! Ali na to hoće vjerojatno jer svi u razredu imaju braću i sestre osim nje, pa joj to dođe kao nešto must have user posted image
U mene cijeli ovaj mjesec neki bolovi u jajnicimauser posted image Planiram iza Nove ić radit briseve i papu, ako vidim da me boli iću ranije. Ionako mi nalazi vrijede godinu dana.
perlice draga moja, ma ko pita za meneuser posted image evo vidiš di sam nestala. Ali pročitam svako malo šta se događa. Šaljem ti puno pozitivnih vibriuser posted image user posted image user posted image jeste li kome rekli za user posted image ? naravno osim najbližima? Ima li snijega gore? Možda dodem do Zg-a sljedeći vikend.
daxy jeste vi rekli? kako ljudi komentiraju blizance?
leilani uh nadam se da ipak nije pms. mada i mene uhvati manija čišćenja u pms-u.Može bit i šta drugo, jer sve su to hormoniuser posted image
hajdice aaa baš mi žao zbog tvoje user posted image Al bitno da ste vas dvije sve dogovorileuser posted image user posted image želim da ti je ovo stvarno zadnja u narednih devet mjeseci!!
pinky lijepo se ciklus skratio. Sad ćemo samo navijat da ti tm budete u dobrim odnosima i eto bebeNo.2user posted image
anandi ajd nek se taj ječmenac povukao. Moj mm ima takvih problema; svaki put kad mu padne imunitet izađe taj ječmenac na donjem kapku. I sad, samo je bitno koliko će brzo sazrijet da izađe taj gnjoj.
tintin draga user posted image najjače. Samo žene šta ovo prolaze znaju kako izdržavaju. Drži se draga!!!
Papučice gdje si nam se skrila, ima li snijega kod tebe?
mali anđeo jesi šta bolje? user posted image user posted image user posted image

draga lourdes ko će dočekat betu?! Ti grčići moraju bit neki dobar znak. UUU jedva čekam, mogu samo zamilit kako je tebi. javljaj simptomeuser posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
12.11.2016 9:30:16   
perlica55
Jutro curke..
Anadi, super da je kapak bolje. Kakav je šoping centar?
Leilani, joj kad se sjetim ludila čišćenje user posted image čim bi sebe uhvatila
da ribav wc, znala bi što slijedi..
Belina, hvala nebesima na baka i deda servisu.. kolko god da nam povremeno idu
na živce, ima dana kad nam zbilja olakšaju život.
Ak misliš da ti brisevi/papa ne budu uredni, odi odmah do gineka,
lako ih pred postupak ponoviš.
Idući vikend idemo na svadbu u Dubrovnik, ak budem ok. Ja sam ti nakon prvog
pregleda svima rekla radosnu vijest...user posted image
Jutros sam se probudila s glavoboljom, nemam volje za niš..
Pusa svima, odmorite se za vikend..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!