|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne mame 2016.
19.12.2016 15:11:12   
noemaa
danery, natječe li se to OS sa ZG? user posted image ovakokako si opisala, zvuči baš lijepo!


snjeguljice, koje user posted image za nedobivene poklončiće!!! ma što je Gradu ove godine? sramota, da neko dijete dobije, a neko ne... Baš se nisu potrudili. Mislim, i za sv. Nikolu je bilo sr... Tamo na bunarini, ne znam jeste li bile, curke iz PU? Ja mislila tko zna kako bajkovito, a ono, par pjesmica, i on 5 min i ćaos. A ma. U našoj općini je bolje: svako dijete koje prijaviš da nije uključeno u dobivanje poklona u školi ili vrtiću (mada ne znam za ikoje dijete u vrtiću da dolazi organizirano djedica?!?), prijaviš ga, i onda cijeli tjedan možeš doći bilo koji dan u kuću djedice i tamo se klinci provesele, a usput dobiju i poklon od djeda mraza. mi planiramo sad u četvrtak otići...


večeras na priredbu velikog, nadam se da će pjevati jer je u vrtiću po tom pitanju sramežljivko, a kući mi je sve izrecitirai, odpjevao, odglumio... malog puštamo doma jer se dide velikodušno ponudio da ga čuva da "jadan mali ne ide u gužvu i buku" user posted image ajde, pustit ću ga, izvadila sam mlijeko iz škrinje, sad se odleđuje pa ću mu ga pustit nek se dide snađe! ajme, nadam se da će obojica biti zdravi i veseli kad se mi vratimo user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 701
   RE: Proljetne mame 2016.
19.12.2016 18:35:07   
subby
E i moj isto ima crveni obraz, a zubu ni traga. Ja ga mazem stalno, pogotovo kad idemo van, al kad je sve mokro sto on takne user posted image

Zene, koje kolace pravite za Bozic? Jel planirate stogoda? Jeste bile kod zubara? Ja sam se narucila iza nove godine na ciscenje, nisam bila od 3./4.mj...

Moj spava po noci dobro. Sinoc oko 22 se probudio i poceo plakati, uzeo ga mm, a on jos vise. Na kraju ga ja preuzela i prestao plac. Cudno..

Kod nas sinoc padao snijeeeeg!

Bravo za bebe sto puzu user posted image , nema vise ostavljanja na jednu sekundu user posted image

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 702
   RE: Proljetne mame 2016.
19.12.2016 19:52:14   
as1403
Vecer...
Mi jos malo pa na spavanac..
Subby super za snijeg i ja bi..
Noema bravo za puzavca hahaa. Moj jos po vojnicki nije se jos digao na sve 4 ..ali ima ga svuda
On pljesce na tasun tasun ahahahha bas je smijesan..
Mi sno danas papali palentu s maslinovim i ok je proslo. Uzela sam u telece kosti kako pise na ovom papiru od patornazne da moze juhica pa cu to sutra..
mozda sam nemajka ali ja njemu i oko 6 dam samo malo jabukice kruskice ili banane jer samo mljacka.. a to je par zalogajcica i on je bas sretan..nije to obrok vise je ono samo malo tek tako..
daneey lijepo je kod vas..


(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 703
   RE: Proljetne mame 2016.
20.12.2016 3:16:55   
danery
Evo mene u ludo doba user posted image nije gluho,mm hrce ko top user posted image
mala se probudila sisati i okrenula se u mraku na stomak i u dreku,tako se vec neko vrijeme iz sna prene i kad skuzi da nije na ledima-aurliiiii.
.
sreca pa moji cvrsto spavaju pa ne moram i njih jos uspavljivati,hahhaha,al da bi mi nekad dobro doslo da ju mm uspava u noci,bi....al nista od toga jer se njemu dernja iz petnih zila....
sad sam ju strpala u uzu vrecu pa cemo vidjeti....
as,i ja kuham juhicu od kostiju,trknem u expres lonac i super,inace tko bi ju docekao user posted image
sutra mi dolazi prijateljica nakon dugo vremena s malom na kavu user posted image ,pocela je raditi,pa nikako da se vidimo....bas se veselim...
uf,opet gospa njurga,idem na strazu user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 704
   RE: Proljetne mame 2016.
20.12.2016 8:01:58   
Snjeguljica_83
Jutro

Noema, bili smo par puta čekati Sv. Nikolu i uvijek je takav program.... Bzv.

Subby, sniijeeeg!
Kolač cu praviti samo i isključivo jedan, kremasti jer takvog voli moj mužek. Z orasima. :D Našla sam jedan recept: bizkit od oraha i kakaa, krema od mlijeka i brašna plus orasi. Dakle, biskvit, gore krema i prekriveno cokoladnom glazurom. Nisam nikad pravila...

Mi jeli palentu, nije mu fino. Ma danas cu u kasicu od jabuke samo lagano dodati palentu, da ne dominira.




< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 20.12.2016 8:13:11 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 705
   RE: Proljetne mame 2016.
22.12.2016 9:13:05   
Snjeguljica_83
Jutro

Mali se noćas budio kao navijen na dva sata: 1, 3, 5, 7. Najbolje mi je kad se usred noci probudim s pidignutom pidzamom, zagrljena sa sinom i nemam pojma sto sam radila, premda je očito.user posted image

Sutra.i E ima priredbu.

Noema, kakav je N bio na svojoj priredbi?

Hocete pustiti djecu na praznicima par dana ili?user posted image

sutra ćemo ga probati staviti u drugi.dio kolica, mislim da je krajnje vrijeme. Em ne stane u ova vise, em se diže, okolina ga.sve vise zanima.

E. Znate kako ga.sestra.zove od milja: noelko paprenko znamenko tralenko. Sto je najgore, počela.sam i ja.to ponavljati...user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 22.12.2016 9:16:13 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 706
   RE: Proljetne mame 2016.
22.12.2016 9:43:45   
danery
Jutro :)
Mi spavale do pola 9 :o madam se naspavala do pola 1,pocuclila mlijeko,odvalila do 6,sisala i paf natrag do pola 9,hehee user posted image
malo mi pocela kasljucat pa sam ju inhalirala,nos cist user posted image vidjet cemo sto ce biti....
gibam,njurga,vrti se,hoce sisat
....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 707
   RE: Proljetne mame 2016.
22.12.2016 15:40:06   
subby
Sto vise sposobnosti otkrivaju, sve je zabavnije :D

Moj konacno vratio opet dvosatno drijemanje popodne, stigao i meni Bozic user posted image

Danery, kako ju inhaliras? S inhalatorom?

Kolac se cini bas jednostavan, moj isto voli kremaste, a i ja. Ja sam nasla neku filbert tortu od ljesnjaka pa planiram nju posto ju mislim i nositi. Nisam bas sugo pravila kolace, fali mi. Sad se bas veselim, vec sam kupila sastojke!

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 708
   RE: Proljetne mame 2016.
23.12.2016 23:40:36   
noemaa
snjeguljice,noa mi bio super na priredbi,dao sve od sebe u pjevanju i plesanju,bas su mi suze krenule od ponpsa
ljubavi...


moj J sad spava od sedam,bez budenja i cicanja. hranu ostalu i dalje odbija ...


nema nas ovih dana,sve smo u pripremama kolaca,ha?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 709
   RE: Proljetne mame 2016.
24.12.2016 19:49:35   
subby
Ja sam danaa bila u motanju sarme, dragi ribu i francusku, a sto se kolaca tice, sutra dovrsavam jer mu se ranije prispavalo.

Jel kod vas bijeli Bozic? Kod nas 7 stpnjeva s hladnim vjetrom.
Zelim vam svima najbolji Bozic ikada! ❤

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 710
   RE: Proljetne mame 2016.
25.12.2016 8:00:33   
Snjeguljica_83
Sretan Božić, drage moje! user posted image user posted image

Zelim vam mir i radost u srcima, a obilje ljubavi neka vas okupa u ove blagdane. I neka ti osjećaji potraju i traju... Cijelu godinu u vadim obiteljima i oko vss!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 711
   RE: Proljetne mame 2016.
25.12.2016 20:52:10   
subby

IZVORNA PORUKA: Snjeguljica_83

Sretan Božić, drage moje! user posted image user posted image

Zelim vam mir i radost u srcima, a obilje ljubavi neka vas okupa u ove blagdane. I neka ti osjećaji potraju i traju... Cijelu godinu u vadim obiteljima i oko vss!user posted image


Hvala, takodjer! Pridruzujem se ovim lijepim zeljama :)

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 712
   RE: Proljetne mame 2016.
26.12.2016 0:10:03   
danery
Sretan Bozic i od nas :)

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 713
   RE: Proljetne mame 2016.
26.12.2016 15:39:29   
noemaa
svima lijepe trenutke sa svojim najdrazimauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 714
   RE: Proljetne mame 2016.
28.12.2016 21:51:52   
Snjeguljica_83
Gdje ste??

Malac prehladjen..user posted image Nos zacepljen i curi voda... Nocas spavao bzv, nikako, bljakasto, izmucio me...

E da, locdo je sisati kao lud.user posted image
Mozda skok, mozda prosla faza izlazsnja zubi pa se unormalio, mozda buban pa ss tjesi?user posted image

E kod mojih jednu noc, mm i ja sretni.user posted image Dobila sam tablet od mm, kcer misli da je njen pa eto neka bude tako. Dijelimo ga I sad vidim koliko mi je lakse surfati plus pisati post!user posted image

Veceras ga stavili u sportski dio kolica, bio miran kao bubica. Na kraju zaspao. Sutra csmo isprobati dnevnu set_nju i spavanac.
Jeli tikviicu, prolazi tako tako, bit cd bolje kad se pocne mijesati s necime.

Gdje cete za novu?user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 28.12.2016 21:57:30 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 715
   RE: Proljetne mame 2016.
29.12.2016 21:47:08   
noemaa
mi počeli konačno papati.mic po mic,ali ide. user posted image i danas je sam sjeo.user posted image i stalno se diže u pužući položaj.onak na koljena,guzu u zrak...user posted image i danas prvi dan od svog rođenja da nije imao stolicu. user posted image

kako su vaši?


mi za doček ostajemo doma, dolaze nam seka i femili...tako da 3 dečkića od 4, 5 i 9 god. i bebač u krevetu,naravno. user posted image valjda ćemo preživjeti. user posted image a planiramo i nekamo na doček u podne. sad su u modi pa da N i to doživi. ako nam se svidi, da znamo za iduću godinu. user posted image


kako su prošli božićni pokloni?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 716
   RE: Proljetne mame 2016.
30.12.2016 7:45:09   
Snjeguljica_83
Noema, bravo za sjedenje!! user posted image Ovaj moj je lijen... Ne voli biti na trbuhu, voli se okretati s trnuha na ledja i obrnuto, ali se pocne ljutiti nakon nekog vremena! Kako ce nauciti puzati ili sjediti, ako ne budna trbuhu i vjezbao?! Najradije bi bio na rukama i u krilu kod nekog, a tako nista ne vjezba.

Sto se tice kakanja, vise nije samo dojena beba, tako da se i stolica mijenja….

Docek u podne imas na klizalistu na Karolini.user posted image

Pokloni prosli super!
Svi sretni i zadovoljni.

Mm radi za docek, tako da cu biti sama s klincima.user posted image prvi put u 11godina veze necemo docekati zajedno...Mislim da ce petarde i vatromet probuditi N. E i ja cemk gledati crtice do pola noci. Planiram pustiti neke snimke koje imam, toy story i tako... Spavat ce popodne, tako da izdrzi.




< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 30.12.2016 7:52:50 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 717
   RE: Proljetne mame 2016.
30.12.2016 20:59:06   
noemaa
snjeguljo,bit ce ti to zenski docekuser posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 718
   RE: Proljetne mame 2016.
31.12.2016 7:42:16   
Snjeguljica_83
Noema, pravi zenski pidzama party! Mozda je i ne stavimo spavati, zamisli da me jos zeza pa da od uzvudjenja ne zaspi lako veceras…… jos ako budem morala biti uz malca...…

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 719
   RE: Proljetne mame 2016.
31.12.2016 15:11:06   
noemaa
ma ja mislim da ce ti se skljokat na kaucu ko lopta u ponoc i po,ako izdrzi...user posted image

bas me zanima kako ce moj izdrzati.

bili na doceku u podne,za djecu je sasvim ok.user posted image


curke,unaprijed lijep provod gdje god bile (a pretpostavljam gdje cemo sve bitiuser posted image )!!!

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 720
   RE: Proljetne mame 2016.
31.12.2016 18:27:14   
Snjeguljica_83
Evo jedna petarda ga probudila iz trećeg spavanja... Pas mater, što me tek čeka!!!!user posted image

i mi bili na doleku, lijepooo user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 721
   RE: Proljetne mame 2016.
1.1.2017 22:37:05   
noemaa
sretna vam nova,nek bude zdrava! ja danas temp.38,8, a J mi nije dobro.svakih sat vremena place neutjesno,dali mu dva cepica i opet tako.user posted image sad ga je mm odveo na hitnu.isla s njim kuma. nadam se da ce mu pomoci. ma nek kazu da su samo zubici,ja hepi. samo da nebude gladan tamo...

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 722
   RE: Proljetne mame 2016.
2.1.2017 8:45:12   
Snjeguljica_83
Jutro


Svako dobro u Novoj! user posted image

Noema, bas tako, nek bude ZDRAVA!

Jao, mali mis J.... Kako je??user posted image
Drago minje da je poceo polako papati.

Gdje ste? As, Subby, Danery ti opako zabusavas!user posted image



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 723
   RE: Proljetne mame 2016.
2.1.2017 21:56:58   
noemaa
evo,navodno su to samo grcevi. makar djeluje strasno. sinoc se budio i plakao,ridao svakih sat vremena. sad mi se opet probudio u istom tonu pa smo mu dali neofen. da je bar meni bolje,ali bez lekadola,stalno sam na 38,8.
pitam se,odakle ti grcevi? jucer sam jela kupus,pa to povezujem,ali danas nisam...user posted image


kako ste vi,curke?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 724
   RE: Proljetne mame 2016.
3.1.2017 8:08:12   
lidac0605
Danery,sretan ti rođendan draga,puno zdravlja,sreće i debelih žifčeka uz tvoje haharice!!!

user posted image


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!