|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.3.2017 11:52:02   
Danira
Bok curkeuser posted image

Hipo potpuno te kuzim sto se tice muzauser posted image
Ah kakvi su takvi su moramo ih trpit,vjerujem da ima i gorih,tak da sam u globalu ja sa svojim zadovoljnauser posted image
Bome je hipica bas mala harambasa,kad ju opisujes odmah pomislim na sekinu malu,sad ce na jesen u skolu,jako je inteligentna,cita bolje od mog davida,a on je 4. Razred.nikom se neda zafrkavat i jakooo je zivauser posted image tak da hipo znas zauvjek ce bit takva.user posted image


Lidac ovaj moj je zak jako oprezan da mi ide na zivce,ak smo na asvaltu super hoda,al po livadi trazi ruku jer je neravno.
Pa valjda se bude oslobodio do ljetauser posted image
I moja mama nam zna skuhat nedjeljom rucak,tak da i ja tada uzivam.
Mm je danas doma i pece rostilj,klinci su na misi,a D spava.poslje idemo brati zvoncice i visibabe u sumu,bas me briga kaj je to zabranjenouser posted image

Kazic jel slavite rockas ?

Eh da skinula sa 5 i pol kg,vec izgledam puno tanjeuser posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1826
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.3.2017 14:33:17   
Kazimira
hej cure...

Svi spavaju pa da se javim....slavili smo jučer...puna kuća...kaos....ali ok, bitno da su klinci uzivali i Baltic je sve super podnio.
ali K je jučer oko 11 zakurio tako da je dva puta pio sirup i bio ok na ročkasu....samo je nekako promukao i nije više imao tempicu....a Vili mi jutros oteklo oko, malo splasnulo ali je onak krvavo....Kaspi sutra ide na kontrolu bronhitisa pa bumo vodili i nju...
Moram i malog voditi na cjepljenja, ali to bum sutra dogovorila....

Jutros sam još pospremala i brisala podove....i razmisljam kako su moji klinci super i od sestricne isto.....tek kad budu medu malim nevaljalcima user posted image ....mogla bih sam svasta pisati ali vu se suzdržatiuser posted image user posted image user posted image

Danira super za kile, bravouser posted image ....i ja sam jučer dobila dva komplimenta da sam mršavija, mada vaga ne pokazuje veliku razliku user posted image

Lidac uzivaj danas i vibram za zdravlje ekipe....sad će biti lijepse vrijeme i sve bu bolje.....mene isto taj vjetar ubija u pojam....fino smo se počeli šetati i to mi fali kad nemremo vanuser posted image

Hipo prava zvjerkica je hipica....i neka je....samo da se ne ozljedi.....nadam se da bu zdrava i da još malo uživa u vrticu....

user posted image Ja u četvrtak imam premjeru user posted image ....baš se veselim...user posted image

Jezic i katy kak je..kaj ima?

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1827
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.3.2017 19:18:10   
Danira
IZVORNA PORUKA: Danira


IZVORNA PORUKA: Danira




user posted image NAŠE BEBICE user posted image


user posted image Jezic123 - 26.11.2015. Lucija user posted image

user posted image Danira - 29.12.2015. Dominik user posted image

user posted image lidac0605 - 05.01.2016. Mauro user posted image

user posted image baby20 - 12.02.2016. Leo user posted image

user posted image Jagodica13 - 08.03.2016. Antonio user posted image

user posted image Kazimira - 09.03.2016. Baltazar user posted image


user posted image NAŠE JESENSKE BEBICE user posted image


user posted image katy1503 - 27.09.2015.Katja user posted image

user posted image hipo - 04.11.2015.Hipica user posted image





< Poruku je uredio Danira -- 12.3.2017 19:19:28 >

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1828
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.3.2017 19:48:00   
hipo
Danira, nek je oprezan, kad krene zvrndat okolo, znas da te ceka mukauser posted image
Bravo za kile!!!!

Kazo bravo i tebi kile, i sretno na premijeri, a bome i na prwgledu.

Je, zvrkica je ova moja, imam prijateljicu, mala je ista ko i njen stariji. Pa samo gledam sta me ceka. Veselje. Drago mi je da smo je ovako ostavili doma, tako veselu i zvrkastu nisam dugo vidjela. A da je dobro, vidi se i na apetitu.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1829
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
13.3.2017 10:28:57   
katy1503
Poz svima!

Kod nas sve ok - jucer malo nervoza, vidjela sam da su i gore i dolje probili zubi pa je to sve svrbi i trazi dudu koju onda zvace ... inace je ok!
Uglavnom smo same kako nam tata puno radi pa smo se jako naviknuli na mamu a tata tuzan jer nema sanse da ode k njemuuser posted image
Morati ce malo poraditi na tom svom odnosu s tatine straneuser posted image - čitaj, mommy time samo za mommyuser posted image
Pricamo na veliko, stalno bla bla, prava žemska ...
Kad smo vani,samo gleda okolo sve...

Vidim i kod vas svih zivahno :)
neka tako i ostaneuser posted image

Pozdrav svima, valja ici raditiuser posted image


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1830
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
13.3.2017 11:32:34   
Jezic123
Hej
Evo inas
L od petka navecer curi nos, a danas je pocela i kasljati i cuje se da je sva puna slajma i da uz to joj izlazi do kraja cetvorka, pa je cendrava uzas zivi. A uz to mi je M kod kuce zbog kaslja da malo naide i tako imam rookenrol kod kuce.
Sve u svemu smo ok.
Lidac pravili smo kontrolu urina i ok je nalaz.
Danira svaka cast za kile samo tako nastavi.

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1831
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
13.3.2017 14:45:58   
hipo
Katy bravo za pricalicu! A tata jao tata, treba ih isprasit, nece radit s njima pa se ljute kad ih ignoriraju.

Jezic, zao mi je zbog prehlade, jadni mali mis nek brzo ozdravi!

Mi prezivjeli povratak u vrtic nakon duge pauzebez placa, dobar apetit i dugo spavanje. Jurim doma vidit je jako mi fali. Pa izac vani na zrak jer se tati ne da pa je mora drzat na prozoru da vice za golubovimauser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1832
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
14.3.2017 8:08:02   
lidac0605
Jutro,curke user posted image

Kazić user posted image za uspješno odrađen rođendan user posted image .Nadam se da je K bolje...

Danira,ti fino listiš te kile,ja nikako...moram pothitno endokrinologu na kontrolu jer imam osjećaj da mi se nekaj zdrmalo ili tsh ili me inzulin hebe jer ja sam više gladna nego sita,vježbam 5x tjedno a kile ni mrdac user posted image ...i onda me tolko to isfrustrira i mrzim svoje boleštine i ko mi ih da i pitam se kolka bi tek bila da jedem user posted image ...a ne kaj mi je zabranjeno 70 % određenih ugljikohidratnih namirnica i onda još tak...

Katy,prave su vaše curkice...ma ja mislim da su sve cure tak napredne ii navudrene user posted image .To ovi muški odmalena imaju neki krivi sklop u glavi user posted image

Hipo,tvoja Hipica viče na golubove,a moj na aute i kamione vani user posted image user posted image

Vrijeme nam je odlično,ja jučer posadila svoje cvijeće(lukovice)...sad već kuham tijesto i saft za ručak tak da kad se moja spavalica u 10 zbudi,najedemo se i gibamo na sunce user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1833
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
14.3.2017 22:41:36   
Kazimira
Helloooo..

K je ok, ventolin do srijede i u cet u vrtic 😁
V je dobila Tobrex kapi i mast....A danas na kontroli jos dobila Betrion mast jer joj se pojavili pristicima oko i u uhu i Malo na licu....Prije je to imala na bradi i guzi, ako se sjecate da smo radi toga isli na zaraznu 😑 Svrbi just, nadam se da bumo brzo to rijesili 😀
B je dobio pikicu, ima nesto vise od 10 kg, nisam zapamtila 😱, 78 visok i sve je super 😇

Jezic kako ste?

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1834
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
15.3.2017 11:08:57   
PinkyFunkyBirdy
Katy, sretan rođendan! user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 1835
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
15.3.2017 13:52:00   
katy1503
Pinky, hvala ti!!!!! Divna si!!!!!

user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1836
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
15.3.2017 14:29:02   
hipo
lidac, bas su smijesni, a nije da nema auta i kamiona, onda se ima na sto derat :D
Ti si super zenska, pored svega stignes sadit cvijeće. bravouser posted image

Kazo, drzim fige da svi ozdrave.

Katy sretan rodjendan, nek te muz danas ne ljuti!

Mi odradili treci dan vrtica. Sad bi se trebala razbolit. user posted image Bas mi je bilo lijepo bez antibiotika, kapi, masti.....Sam o D vitamin, fizioloska i ehinaceja. To uzima bez problema pa i ne racunam.
Uspjela sam zavrsit jedan posao, pa ako se sad razboli mi je manji bed. ako ne, nastavljam dalje.
Ne znam jel hoće van il se veseli vrticu, al ujutro s jaknom stoji i lupa po izlaznim vratima, a ja kao polako doma dorucak da se druzimo da ne ide odma u vrtic user posted image Tako da je jutros dosla u vrtic kad su oni jos imali dorucak prvi put jer je uranila user posted image


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1837
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
15.3.2017 15:01:00   
Jezic123
Hej
Katy sretan rodendan.
Uuglavnom kazic mi smo isto na ventolinu i kaze dr. da ima bronhiolitis, a uz njega joj nos zastopan i curi uzas. I zubi izlaze tako da je kombinacija boze me sacuvaj.
Evo da se pohvalim ja ponovila jutros test za trudnocu i moje sumnje se obistinile sada jos moram kod gin da potvrdim da sam trudna user posted image
Eto panky budem bila i kod vas na forumu user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1838
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
15.3.2017 15:09:55   
PinkyFunkyBirdy
Vuhuhuhu!!! Jezić stvarno si maherica! user posted image user posted image user posted image Čestitam i čekam te tamo na našoj trudničkoj temi. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1839
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
15.3.2017 15:58:51   
lidac0605
Aaaaaaaaa,Jezurkiceeeeeee pa čestitam na ovom lijepom iznanađenju user posted image neka sve bude po školskiuser posted image user posted image

Katy,sretan rođendan dragauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1840
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
15.3.2017 16:57:03   
Jezic123
Hvala curke na cestitkama
Joj panky ja sam ti prvo cekala 5 god i onda kada su mi rekli da se odcepilo nisam vjerovala i eto 3 na putu. user posted image user posted image
Samo neka bude zivo i zdravo i sve ok.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1841
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
15.3.2017 17:21:37   
hipo
Wohoooo Jezic cestitam!!!!!!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1842
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
15.3.2017 18:43:59   
Kazimira
Jezic cestitam od 💗 💟💗💖💝💖💗💟💝💖

Kako je to lijepo.....I ja biiiiiii....Ali nebum 😜
Ljubomorana Sam na sve trudnice jer bas volim biti trudna 😻

K opet nakon 3 dana imao temperaturu.....V je bolje...B smrca 😩

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1843
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
15.3.2017 20:50:33   
hipo
Aj Kazo, opet temperatura. Nadam se da je prosla i da nije nista strasno. I nek te smrkljice brzo prodju.

Ja umorna od ove sezone bolestina, a jos je par mjeseci ispred mene. Ne zna.kako vi zene izdrzite s 2-3 smrkavca istovremeno, svaka cast

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 1844
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
15.3.2017 21:11:28   
Danira
Katy SRETAN TI RODENDAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image 🎂🎁

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1845
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
15.3.2017 21:13:47   
Danira
Jezic user posted image predivne vijesti,bas sam nekako ushicena i sretna zbog tebeuser posted image
joooj i ja bih malog bebaca ko i kazicuser posted image


< Poruku je uredio Danira -- 15.3.2017 21:14:55 >

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1846
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
15.3.2017 21:26:53   
Danira
Curke moja
Bas sam ko riba nista ne zapamtim kaj procitamuser posted image

D isto curi nos,al na svu srecu nije cendrav,super se igra bracom i sekomuser posted image
Sve nas ljubi i danas primi moju glavu i gura me prema mm da mu dam pusuuser posted image

Kazic mah bas je tak glupo to vrijeme stalno neke virozeuser posted image
Katy kako si proslavila rockas?


Hipo drzim fige da ce hipica sto duze biti zdravauser posted image

Lidac user posted image za sadnju cvijeca,ja sam podijala salatu u dugacke tegle pa taman kad poraste ce zatoplit pa presadim na vrt.
i mi se secemo sad kad nam je lijepo vrijeme.

Lidac i moja mama ima problema sa hormonima,ona isto jako sporo skida kile,em ima sarkodiozu,pa sve skupa joj neide u prilog u skidanju kila.
Ti meni super izgledas i bas mi izgledas mrsavo na M rodendanu.

Pinky bas super sto si malo kod nas svratila,citam ja vas na jesenjskim bebama,al mi se glupo ubacivat.kako si,sta M kaze za prinovu?


< Poruku je uredio Danira -- 15.3.2017 21:29:44 >

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1847
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
16.3.2017 8:19:45   
katy1503
Jutro

Hvala cure na cestitkama - proslave nije bilo, gosti ce dolaziti svaki dan pomalo ...špica za vikenduser posted image

Hipo, nadam se da ste krenule u vrtic i danas i da nece nista doci vec zaobići u širokom lukuuser posted image

Jezic, čestitam na novoj bebici! Neka trudnoca bude skolska - svaka čast!!!user posted image

joj Kazic, opet temp. Nadam se da brzo prode. i da fakat, kak izdzavate to sve s njih puta dva triuser posted image

Lidac cvijeće sadi - a ja ne znam kako da stignem po doma pospremiti a ona s njih 5, muzem i svekrvom sadi cvijeće - kraljica!!!user posted image

Mi smo u dobroj fazi! Puno je vani kroz dan pa je super raspolozena.
jako je mazna i samo se umiljuje meni, didi ...
jede sama vec neko vrijeme - uopće nije slatki tip al zato sir mlati ko velika ...



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1848
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
18.3.2017 21:46:52   
Jezic123
Dobro vecer curke
Hvala na cestitkama
Ja ovaj tjedan imala ludilo u kuci. L kako je bila bolesna samo po rukama jedva sam nam rucak uspjela skuhati.
M mi jucer i danas kaslje bez prestanka, evo konacno mu se veceras primirio kasalj. Gospodin bi trebao mirovati,a on i mirovanje su dvije nespojive stvari,pa si zamislite kako mi je bilo.
Sutra mu slavimo 4 rodendan. Pa sam uz to sve danas pravila tortu u obliku broda. Budem ju uslikala kada bude gotova. Sada ju treba samo dovrsiti. I tako umorna sam kao nitko.
Sto cete za rucak sutra? Ja nemam bas nekih ideja.

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1849
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
20.3.2017 19:50:52   
hipo
Katy suoer sto sama jede. Ova znsa zlicom i vilocom al nece uvijek. Ljenguzic.

Jezic jeste ozdravili? Kako si ti?
Jel dobro prosla fest?

Mi biki u jaslicama, jedva docekala, izdrzala tri dana i dobila crijwvnu virozu. Grlo crvwno, usi ok. Jedan ocnjak samo sto ne izadjr i danas je bila sva jadna i mi skupa s njom. Uzas. Dernjava, kmezanje,nece jest, samo bi sisala......Spava sad dvadeset minuta i glava i jos kipi. Nadam se da ce proc bez temperature nocas pa da sutra odwmo , to je jedino sto je moze okupirat.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!