|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.2.2017 8:04:21   
katy1503
Jutro!

hipo, nasmija me saduser posted image .. pa ne znam, izgleda da su nam muzevi fakat isti ..
al vidi sad ovo - sinoc mu kazem da jel bi on bio s K u sobi a ja da se odmorim malo u nasoj spavacoj (boli me trbih od M i tome slicno); kaze on nema problema... i sta se desi??? K spava cijelu noc da se nije culauser posted image user posted image user posted image
VEc sam mu jutros rekla da spava i veceras jer da je on smiruje sto se vidi iz priloženoguser posted image user posted image
Kaze on; moze, i ja sam se naspavao .... tako da sad furam tu spiku dok ideuser posted image user posted image user posted image

Jako sam sretna jer smo kupili K police za u sobu za igracke i stol sa dvije stolice i sad je sva vazna...

Nego, K je sad u fazi da se na sve penje, al bas na sve - najgore je to sto se na sve i popne pa si je sva vazna a ja premrznem kad je tako nadem.. ne mogu biti s njom bas svaki trenutak - kad tada ce drosnuti samo takouser posted image

za ciscenje sam se vec malo raspitala ali me muci šta oni podrazumjevaju pod redovno odrzavanje - da vidim da li smo na istom razmisljanju - da li imas kakvu preporuku tko je dobar?

ajoj beba broj dva - tak mi se to daleko cini a svi mi govore ajde odradi to dok si u movingu a- a meni se tak ne da - istina ne cuvamo se, al koliko rijetko se druzimo, bezgrešno začeće je vise mogućeuser posted image user posted image user posted image

Meni je dan super poceo, nadam se i vama a sada odoh malo raditi (danas sam cak po danu dosla na posaouser posted image )

:)

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1726
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.2.2017 8:26:21   
lidac0605
Jutro,curke user posted image

Vidim raspredate o muževima user posted image ...moj-kak ga prespoji user posted image ,oće se igrat sa manjima,ne mogu reć,za pubertetlije uopće nema razumijevanja ni taktičnosti ni strpljenja.On kad se s njima upusti u neki razgovor,to je za 30 sekundi svađa i galama.Čišćenje-Bože sačuvaj,al ajde bar ne radi nered,počisti za sobom bar.Hoće kuhat...sve u svemu,mogo bi i bolje,a mogo bi i gore user posted image pa sam na kraju zadovoljna s tim kaj imam user posted image user posted image user posted image

Katy,za bebicu nije nužno da ide na brzo i druga,zato jer si u muvingu...Kad se sjetim,meni je najgore doba bilo sa 2.i 3.djetetom,18 mjeseci razlike,katastrofa,pelenaši oboje,ovaj veći još uvijek nemre niš sam,koma.Sreća pa sam ja išla nakon godinu dana radit,a muž bio na porodiljskom do 3.godine user posted image user posted image (baš sam grozna,jel user posted image ).Nakon tog "iskustva" je reko "sad i nikad više" user posted image user posted image user posted image ,nije do tad znao kolko se mama naradi doma na porodiljnom...nikad mi više nije reko,kak mi je prije znao reć "a od čega si ti umorna,pa ti si doma".
Uglavnom,meni se sviđa kak sam si rasporedila djecu nakon trećeg,svakih 6 god po jedno..ovo manje se taman osamostali skroz i onda guštaš u bebaču user posted image user posted image Sad mi se sviđa kaj mi je velika razlika pa imam tipa bebu od 1 godinu i kćer od 18 user posted image
Sad me manta već par mjeseci kak bi ipak još jedno (čitaj-luda baba user posted image ),al o tom potom...uglavnom ako bude,to bi trebalo bit 3 godine razlike između M i bebe jer sam si nekak zacrtala da nakon 42 stvarno više ne bum rađala ni pod razno...muž veli da nisam pri sebi user posted image al ni ne isključuje mogućnost,pa bumo vidli ak bude bude,ak ne ne...ovisno o situaciji,Puna nas je kuća i ovak i onak user posted image .
Di ste ostale mamice?


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1727
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.2.2017 10:08:19   
Danira
Hej curkeuser posted image user posted image

Smijem se ko luda od vasih postovauser posted image user posted image

1.svi su muzevi istiuser posted image
2.nikad nece odrasti
3.vecinom misle krivom glavomuser posted image
Tak da se pomirite sa sudbinomuser posted image

Lidac ja sam vec mislila da sam luda,ja bi jos jednouser posted image
Nis onda se budemo dogovorile kad krecemouser posted image

D ide gore trojka valjda,cendrav je i nacicava po 7x na dan ko novorodence,mlijeka opet ima dostauser posted image

Mene opet primila prehlada katastrofa,i mm je poseo smrcati,odmah mu treba caj,med,limun i pileca juhicauser posted image a dok sam ja bolesna nije se sjetio skuhat mi cajuser posted image

Kuham danas poriluk s kobasicama,dominiku s junetinom.
I strudla s jabukama.

Bas sam orna danas popusta mi prehlada od petka me drzalo i imala sam tempicu do jucer 37.5
Jedino mi nos ide na zivce.



(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1728
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.2.2017 11:04:36   
hipo
Katy super za spavanje nek se samo tako nastavi!!!!
E da i ja sam skoronzacela bezgresno, menga kasnila tjjedan dana prosli mjesecuser posted image

Lidac, budete vi jos jedno garant!!!

Danira, drago mi je da si bolje. A muz.... uf, najgori su bolesnici. Pred neku vecer ja se davim od kaslja, a on se izdere na mene da jesam dosadna, ja kazem da je mogo skuhat mi caj . Ne se derat na mene, a on nece, ko da sam ja kriva sto me kasalj ulovio!!!! Svinja!
Super sto je navukao mlijeko, bas mi je drago!!!

Hipicu drma juzina il ocnjaci, cendra od jutra,na vrh glave mi se popela, nije ni doruckovala kako treba.
Mi kuhamo krem juhicu od muskarne tikve, batata i luka. Tj vec sam skuhala.
Ona je totalna stetocina, ja ne stignem sredit za njom. Ucim je da pospremini hoce, al cim se okrenem ona ispocetka. Njoj je tonspremanje kao dio igre, spremi da bi mogla jos bolje pobacat. Ima neko mjesto di skriva stvari. Sad dpava pa idem oribat kupaonu i wc.




_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1729
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
8.2.2017 7:55:37   
katy1503
Jutro!

Ono jucer spavanje samo slucajno - nocas opet dernek od 12-2, pa zaspala ...
i muz po starom me nervira - dosao doma sa sastanka sustanara u 1 ... tako da doma je bio pola sata od kad je dosao s posla pa odlaska na taj glupi sastanak ... da, sve po starom ... i onda se čudom čudi da zasto sam tako udaljena ... ma daj.... uf opet se jadam- nije mi to bas dragouser posted image

Lidac, ti si meni kralljica. Ne da se ne mogu zamisliti da ih imam toliko, nego ti sve tako mirno - valjda si sve prosla s njih 4 prije da ti je sad M relaksacijauser posted image - i kazes, jos jedno --- user posted image user posted image user posted image

Danira, fino si ti to sumirala po točkamauser posted image . Bravo za mlijekecuser posted image
Drzi se draga, naoruzaj se strpljenjem i nadam se da te bar klinci ne zezaju kad vec veliko dijete zahtjeva svasta...

Hipo, kao sto vidis iz prve recenice spavanje se nije nastavilouser posted image
Nadam se da ste prezivjele jucerasnji dan.

Mene moje sunce malo nasmijava i samo gledam kako rasteuser posted image
Jucer si je poredala bebe, pa ih hranila, prematala,davala im piti, pjevala - i to sve u svojoj sobi. Mama se jos mora naviknuti i malo opustiti jer imam ideje sta bi se sve moglo desiti ako se popne i tome slicno- valjda ce me pustiti kroz neko vrijemeuser posted image
Kupili smo i taj manji stolic sa stolicama, pa i ona sjedne s bebama i priča - miš moj maliuser posted image
Radost života moga!!!!

Neka vam je lijepo danček!!!
Idem po drugu kavu a nije ni 8user posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1730
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
8.2.2017 20:00:34   
hipo
Katy zao mi je sto je opet tulumarila. Al super sto se sama toliko igra, moja to kratko radi pa dodje popet mi se na glavu pa opet ode i tako u krug.
E ti sastanci oko zgrade.... nemoj da pocmem....

Danas se jako razveselila teti u vrticu i kad smo usli u zgradu. Kad sam dosla po nju nije me bar 5 min skuzila pa sam ju gledala lreko stakla. Zabavlja se. Prvi pit da nije trazila sisu cim smo dosli doma. Trazila bananu. Onda sam je presvukla pa je tek kad je mene vidila kako se skidam trazila.
Teta kazw da ih malo gnjavi oko spavanja, al da je sve drugo super. Zasto meni nije super. Bas je zlo malo ovih dana. Samo hoce nesto nedozvoljeno i vristi kad uje da ne smije.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1731
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
8.2.2017 22:15:49   
Kazimira
Hej cure!

Kaj da velim.....U nedjelju smo opet isli na kupanje, kad smo krenuli doma Vili zakurila, u ponedjeljak navecer Kasper, a sinoc ja.....Ajme meni.....Zaboravila sam kako je grozno imati temperaturu....Nisam je imala vise od 4 godine.....Upravo sam se otusirala, a prije toga popila sirup I 3 sata lezala da se iznojim......Muz mi je dobio caj I stvarno ga moram pohvaliti....Od kad je dosao s posla s klincima je....Hranio, okupao svo troje, uspavao Baltica 😴
Hvala Bogu, sutra je doma 😍

I da, danas je kupio test jer mi kasni user posted image , zapravo uopce neznam kad moram dobiti I negativan je....Mm se noge odsjekle 😂😂😂😂

B je super, njemu curi nos...Zove mo ga galamdzija.....Stalno GA se cuje, jede ko termite 😂
Ucimo GA da ponovno zaspe sam....Otpademi kicma od nosanja....Malo je poceo bolje spavati, bumo vidjeli...😁

Hipo I Katy cure su mrak I rastu I otkrivaju move stvari....Nama za CCA 2 sata punih 11 mj., Veselimo se rockasu!

Lidac to bome volis djecu 😂😂😂😂😂😂svaka cast na bolji, kapa dolje!

Danira bumo mi napokon na kavu?

Jezic di ste? Sad bum te Viber-irala 😂😂

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1732
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.2.2017 9:39:58   
Danira
Jej zenske!
Hipo user posted image za hipicu,inace moji klinci su uvijek bili kod mojih dobri a doma ne bas tak dobriuser posted image

Kaazic mah svi su bolesni,ja sam vec 2x bila ove godine bolesna,a inace nisam bolezljivauser posted image
Samo odmaraj kolko mozees.
a valjda cemo otic na kavu za koji danuser posted image

D curi dosta nos i kaslje,sta ste vi klincima davale za kasalj?

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 1733
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.2.2017 11:26:42   
katy1503
Dan!

Bravo za Hipicu!Drustveno dijete! kako bude rasla, tako ce sve vise i zaigrati samauser posted image

Kazic, izlet doveo prehladuuser posted image
al bravo za muza, ima ih i dobrihuser posted image
Kako ste danas?

Danira, ja sam K kad je kasljala dala sirup od bjelog sljeza. Prvo sam joj složila čaj al ona ne pije nisšta osim vode pa to nije išlo pa otisla po sirup. Stvarno joj je pomogao kroz par dana. Sretno! Nadam se da ce brzo proci.

Mi se jucer druzili s susjedima koji imaju malog od 5 mjeseci, ajme kako je sladak tako mali - al je veliki!
zaboravila sam kako su medeni tako mali.
Al svejedno, sad mi je draže - što veća to bolje - mada, krecu mušiceuser posted image


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1734
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.2.2017 11:54:20   
Kazimira
Hej....

Evo klinci su ok, nemaju tempicu....Legli su bez I probudili se bez tem user posted image ....Vec sam mislila ako Vili bude imala po noci idemo pedu...Ali fala Bogu dobro je....
Moji zrelo kaslju, a inace I'm samo laringo, to muzeva sogorica a radi....

Ja lezim....Probudila se u 6 sa 38 tem, popila tablete, digla se u 10 mokra ko mis, tusnuti, jela I sad u vodoravnom 😑
Mm je doma pa je angaziran, istina Katy...IMA I dobrih....Jer on meni pomaze I kad nisam bolesna user posted image 😍

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1735
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.2.2017 9:09:23   
Danira
Jutro curke😀

Kazic jel si bolje danas?

Katy i ja sam uzela sirup bjelog sljeza.

D se je jutros opet ispovracao slajm,nos curii ko iz kabla,al bar se ne stopa.
Super je spavao od 22 do 8 30 h.
vec sam premorena od te njegve virozeuser posted image
Neznam vise kaj da kuham, tj.ne kuha mi se nista a moram.
uf bas mi se spavauser posted image

Lidac,jezic di ste??

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 1736
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.2.2017 10:52:31   
hipo
Kazic kakvo je stanje?

Danira, caj il sirup od slijeza. Kaxe pedica bolje caj pa sam probala i to i hoce. Ono, par zlicica po malo, drugacije nece. Samo vodu iz case pije.
Sirup hoce, al kad ova kaze caj, ja streberski lrobal, sta ne popije,popijem ja, jer i ja stalno kasljem.

Ja pocela s gimnastikom. Ima godina dana da nisam nista radila. Hipici se svidja i pomaze pogotovo ako su vjezbe di stojim. Ako lezim, onda mi sjedne na glavuuser posted image Uglavnom, umire od smijeha.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1737
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.2.2017 11:05:09   
Danira
D nece caj,sok,isto samo vodu iz case, od jucer se natace s vodom bas puno.

Hipo user posted image za gimnastiku,ja sam bas zakrzljalauser posted image i to mi se nikako ne svidauser posted image

Imam orbitrek i volim na njemu vjezbat,al uz ovo troje nekak trenutno ne stignem.cim bude ljepse krecem u voznju biciklom.user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1738
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.2.2017 21:25:26   
Kazimira
Vece!

Evo svi klinci u krpama 😀
Baltic - zdrav!!!! 😁
Kaspi - blagi bronhitis (ventolin i kapi za nos)!!! 😢
Vili - viroza I gripa!!! 😢

Ja ok.....Mislim nemam tem, Ali me boli grlo I curi surla....Nadam se da se nece vratiti tem kao klincima 😕

Kuca koda je bomba pala....Svi pucamo po savima...Mm ima posla ,a mora biti s klincima...A to je tako, ne daj Boze gore! 😜

Bravo Hipo, bolja si....Ja stalno imam izgovore 😜😜😜

Danira nadam se da je D bolje 😘

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1739
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.2.2017 21:32:10   
Danira
Hej kazic
mogu mislit kak vam jeuser posted image te viroze,prehlade su koma.
tak je i mene grlo bolilo i nos curio;pa zastopan i tak u krug,na stecu kroz 5 dana proslo hvala Bogu.

Dominik je bolje,al nosic i dalje curi i kaslje.
Nadam se da su to zadnji trzaji.

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 1740
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
11.2.2017 8:31:59   
lidac0605
Jutro,cure user posted image

Evo i mene konačno...prekjučer jurcali ortodontu,uzimali otiske za aparat i L i B,pa daj na zdravstveno za nju tu doznaku potvrdit jer ju moram čim prije donijet ženi,da ona čim prije dobije aparat-zbog godina...A B će polako..rekla je da će mu pomaknut zube tam di moraju bit,al da mu ne gine neki implantat ili tak nekaj pošto gore di mu ta petica fali nema ni umnjaka user posted image ...tak da je gornja čeljust definitivno u deficitu sa zubima.Al imaju dijagnozu koju plaća HZZO za fiksni aparat,pa zakaj ne?!

Žao mi je readi boleština,baš ste zaredali...mi se još držimo user posted image .

Kazić,ajde nek je najgore prošlo,da ne kurite,to je najbitnije,posle je ipak lakše.Još malo pa nam imate roooćkaaaas user posted image user posted image

Danira,ti isto ove zime definitivno u nekoj minus fazi,daj malo nabrij taj imunitet,probaj uzimat nekaj za to...
M isto nekaj cendra,ide mu druga dvojka isto van,po noći spava katastrofa.

Hipo,user posted image za Hipicu i vrtić-društveno dijete nema kaj user posted image ...
user posted image za tebe i gimnastiku...ja se moram onda isto pohvalit da vježbam 5 dana u tjednu,već mjesec dana user posted image user posted image

Katy,vjeruj,kak bu veća sve bu ti gore user posted image ...po pitanju samostalnosti lakše al po svim drugim pitanjima sve teže.Bebe su zakon user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 11.2.2017 8:32:42 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1741
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
11.2.2017 21:30:38   
Kazimira
Evo sad I B zakurio......Legal da 37.5....Moram ga prati, najgore mi ovaj navecer kad zakure, a nije za sirup....Danas mu nos vise ne curi...A dugo je izdrzao 😑

Klinci su ok, a i ja....Moram biti, cak sam danas malo cistila, Ali I odspavala popodne (dobri moj muzic je cuvao B)😎

Lidac bravo za vjezbanjeuser posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1742
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
11.2.2017 21:49:48   
Danira
Vecer curke

Mi bili danas na rockasu kod necakauser posted image

Domiju danas puno bolje,vesel,igra se,super papa i takuser posted image

Lidac dobro si me sjetila i ja sa dianom u 3 mjesecu idem ortodontu u sustavu smo,tak da odmah dobiva aparatic,prije mislim 7 mjeseci smo bili prvi put.

Ma tak i D nekad losije spava kad ga zubici muce.
Lidac meni bas fali vjezbanje.

Kazic pa nebude valjda i B bubiniuser posted image
A bas ste svi prizdravili.


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 1743
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
11.2.2017 21:52:44   
Danira

IZVORNA PORUKA: Danira




user posted image NAŠE BEBICE user posted image


user posted image Jezic123 - 26.11.2015. Lucija user posted image

user posted image Danira - 29.12.2015. Dominik user posted image

user posted image lidac0605 - 05.01.2016. Mauro user posted image

user posted image baby20 - 12.02.2016. Leo user posted image

user posted image Jagodica13 - 08.03.2016. Antonio user posted image

user posted image Kazimira - 09.03.2016. Baltazar user posted image


user posted image NAŠE JESENSKE BEBICE user posted image


user posted image katy1503 - 27.09.2015.Katja user posted image

user posted image hipo - 04.11.2015.Hipica user posted image





(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1744
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
11.2.2017 21:57:31   
Danira
Evo i nesem Leicu je sutra rodendan!
Baby ako nas citas SRETAN I VESEO 1.RODENDAN LEU,nek bude ziv ,zdrav,sretan i dobar!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1745
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
13.2.2017 9:29:01   
Danira
Hej curke,pa di ste nestale?user posted image


Evo D je danas ko nov,spavao do 8 kak je zaspao u 22 tak se ujutro probudiouser posted image bas sam se naspavala.
Danas cu radit rezance.

E da,da vam se pohvalim,moj tata je u penziji pa veli da ima viska vremena i kupio je prosli tjedan kravicu,joooj kak je fino mlijekouser posted image
Dobijem svaki dan 2 litre i moji klinci i mm sve slisteuser posted image .


Kaj rade mali slatkisi,kako ste vi?

Di nam je jezic?

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1746
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
13.2.2017 10:42:18   
Jezic123
hej cure
evo i mene konacno. imala ja burna 2 tjedna pa nikako da se javim. Uglavnom M je imao neku upalu grla ili tako nesto pa bio na antibiotiku, L je za sada ok. malo joj pred jutro nosic bude kao zastopan ali nista strasno.
Kazic nadam se da ste vi ozdravili.
Danira user posted image user posted image user posted image za spavanje, ova moja mala sada ponoci trazi malo malo cicu kao blesava ni dok je bila mala nije toliko trazila, pokusam joj dudu uvaljati ali ju uzme i frkne user posted image
Katy za penjanje to ti je i moj M radio u tom periodu pa sam morala dobro paziti sta gdje ostavljam, ali ga je bilo proslo. srecom L jos nema tih ideja za sada, ali bi mogla jer se isto pocela po krevetu penjati i glupirati.
sto se price tice nekada joj izleti koka ili kada se igramo sakrije se pa me zove da ju dodem traziti i onda vice kuku ili ba. bas je slatka skroz, kada se sjetim M on u njenoj dobi nije nista pricao vise od mama, tata, baba, deda i to je to.user posted image
ona se uhvati pa kada se sama igra nesto brblja nista ju nekuzim, ali prica prava zena user posted image
Eto mi smo za sada zdravi i mene je bilo prije tjedan dana uhvatila neka viroza boljeli me sinusi uzas zivi kada bi oci otvorala boljeli bi me kapci i glava i nista drugo.
Vidim Lidac da se hvalis da vjeszbas i ja bi se pohvalila da vjezba user posted image user posted image , jer moram posto imam lordozu vratne kraljezince i krenula me glava i vrat od toga boljeti pa sam krenula i vjezbati da malo naidem i stvarno kako vjezbam bolje mi je.user posted image

eto ja danas kuham pileci paprikas i pokusavam kucu dovesti u red, jer je kao i kod vas bomba pala. user posted image user posted image

e da ova moja jos obzava vjesati ves samnom, fino mi kvacice dodaje i robu, ali sve to radi samo da moze u kosaru za ves sjesti ili da ju moze slepati po kuci user posted image user posted image

pravo malo proracunato na tatu user posted image
e da ni ja se nemogu bas pozaliti na mm i on mi dosta pomaze, prosli tjedan je on jedan dan sam okupao klince uprav sam se bila iznenadila kada sam kuci dosla, a ja bila na masazi i istezanju kod kiroprakticara user posted image
no i on zna nekada reci sta ja hocu ja sam kod kuce, pa mu ja onda fino nista nekazem nego ga samo ostavim samoga sa njih 2 pola dana, pa da vidi kako mi je superuser posted image

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1747
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
13.2.2017 17:11:34   
hipo
Jezic bravo za vjezbanje. Ajme to sa sinusima je pakao. Mrzim to kad kazu da sta hocu da sam doma. Gtrrrrrree

Ja vjezbam.i dalje, al ne znam.zadto cim.pocmem ova moja pita sisu. Pa moram stat, podojit pa nastavit. Ima upalu uha pa je bilo vikanja, i sva mi je jadna. Nos ne ataje curit, kaslje. Hoda okolo s maramicom i brise nos igrackama, a kako svi kalsjwmo valjda nas je vidila pa stavlja ruku na usta kad kaslje.Za igranje skrivaca ona kaze: Di si?
Kako brzo hoda samo govorimo past ces, pa to pokusava rec i ispadne nesto cudno psps user posted image
Sad joj je fora sjedit na svaku kutiju ili kantu. Pa se digne pa sjedne i tako puno puta. Sad voli dosta slikovnice. Pogotovo di su zivotinje i dijelovi tijela. Neke stranice preskace i ne da da joj kazem sta je tamo, nego samo ono sto izabere. Tako nema danse da stane na stranici di su oci i zubi. Samo prsti, jezik, noga, kosa user posted image Kako ne gleda di hoda, samo pada i udara glavom. Pa kad pitam di je bilo tup tup onda pokazeuser posted image
Ubkupaoni je iz jednog ormara izvadila i pobacala rucnike i uselila svoje igracke za kaduuser posted image
Ima naviku bacat stvari u tegle za cbijece pa ako mi nestonestane tamo trazim (kljucevi, nastavak od Arijane...)

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1748
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
14.2.2017 7:00:53   
katy1503
Jutro!

bas ste vrijedne bile...

KAzić, kako ste svi s prehladama danas? jel imalo bolje? Bravo za muža, moj sve goriuser posted image

Danira, kako je D?Neka nastavi sa super spavanjem user posted image .. moja K bi ti rekla muuuuuuuu

Hipo, bravo za vježbanje! Ja osjecam leda sve vise; morala bi poceti i ja s pilatesom ili nekim aerobnimuser posted image
Hipica uživa jer sad može sama gdje hoce i šta hoceuser posted image

Lidac, tebe posvuda.uf da - sad se sjecam kako je bilo lijepo kad je bila skroz malauser posted image

Baby, Leo sretan rodendan!

Jezic, ti imas pomoc u kuci vec! to su ti cure - meni K usisava i briše prašinuuser posted image

Mi imali dvije super noci, pa onda nocas opet losije spavanje. u petak idemo na svadbu a baka i dida čuvaju unukuuser posted image
Primijetila sam kako K uopće neće biti s tatomuser posted image - pa naravno kad se uopce ne igra s njomuser posted image
Poludila sam neki dan - zamolim ga da je zabavi da u miru osušim kosu (a ima kratku - onda znate koliko vremena mi trebauser posted image ), kad ne prode ni 10 sek eto ti nje a njega čujem da priča na mobiteluser posted image
Poludila sam! Bas me nervira ... user posted image
Da se bolje osjecam, kupila sam si neke stvari iz Ikee da malo promijenim stan i uredim K sobicu. I feel betteruser posted image

e da,dobila 1300 kn manju plaću za onig 6 dana bolovanjauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1749
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
14.2.2017 8:31:30   
lidac0605
Jutro,curkice user posted image

Ooo,eto nam Jezic user posted image ,pa 100 godina te nije bilo user posted image ...vidim kod vas veselo,ko i kod svih user posted image

Hipo,kad pričaš o Hipici,ko da pričaš o mojoj L kad je bila mala...pune ruke posla s njom,a vragolasta za popi_dit user posted image

Danira,user posted image za domaće mlijeko...u takvom obliku bi ga samo i uzela,da kravu ima neko moj...inače nema šanse-nikakvi mljekomati,babe na placu i slično-ja ne vidim u kakvom su okruženju te krave i jel joj ta baba opere cice prije nek ju doji i kak se brine oko tog mlijeka,sira,vrhnja...a ne fala-draže mi je ovo iz dućana,koje je prošlo bar neku kontrolu i pasterizaciju.

Katy,vidim ti stalno imaš muke po mužu user posted image ...svi su ti oni takvi,get used to it.Moj ti za mnom hoda ko da smo još uvijek vezani pupčanom vrpcom,i ovi veći su ti uvijek bili tak kad su bili manji-pa i sad,nikad ne vele ej tata,uvijek ej mama,on ti opće pojma nema kaj se događa,ko ima kakve probleme,kome kaj treba,ko kad ide kam...A recimo često uzme sad M pa se igra s njim,al ovaj ga opće ne doživljava,čim ja u prostoriju-više niko ne postoji ili ak zna da sam negdje u kući,hoda okolo i traži me user posted image i onda kad me nađe objesi mi se za nogu i ni mrdac user posted image .

Leo,sretan prvi roćkasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Javi se Baby,kak ste proslavili...

Kuham leću,danas na meniju faširanci od leće i njima pire krumpir,ja ću si zdinstat kiselo zelje...ajme majko kad to prodela user posted image ,ne bu nikakve akcije za valentinovo user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 14.2.2017 8:33:14 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!