|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
20.9.2015 19:43:06   
papučica
Chrna ČESTITAM user posted image

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
20.9.2015 19:45:53   
papučica
NOEMA ČESTITAMuser posted image baš mi je drago. Malo sam zaksnila ali četitka je stvarno iskrena.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
20.9.2015 19:47:07   
papučica
Ja sam u iščekivanju user posted image , danas je dan ali je nema ? Ko zna?

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
20.9.2015 19:49:04   
papučica
Pozdravljam sve Ringerajke user posted image

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
20.9.2015 20:53:42   
nymeria
Vecer djevojke..

Kod mene temp i dalje luduje.. vjestice nema... lh trakice negativne...

Oko 50og sam dana..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
21.9.2015 11:27:22   
daxy

Trudilice:


user posted image noemaa - 04.09. - ponosna user posted image
user posted image nymeria - 05.09.
user posted image papučica - 20.09.
user posted image chrna - 23.09. - ponosna user posted image
user posted image daxy - 27.09.
user posted image mali andeo - 28.09.




_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
21.9.2015 11:28:04   
daxy


Naši grafovi:


buba m - graf user posted image
daxy - graf user posted image
folletto - graf user posted image
hipo - graf user posted image
irchy85 - graf user posted image
Jupiter - graf user posted image
lidac0605 - graf user posted image
mali andeo - graf user posted image
noema - graf user posted image
perlica55 - graf user posted image
Snjeguljica_83 - graf user posted image






_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
21.9.2015 11:32:20   
daxy
Jutro/dan...

leilani neki datum za listu? user posted image
Držim ti fige! user posted image

papučice kad ćeš test radit?

nymeria jel planiraš ginekologu? Kad ti toliko kasni ...



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
21.9.2015 12:09:37   
nymeria
30.9. Sam narucena.. ak ne dodje do kraja tjedna joc cu jedan test napravit iako mi iskreno nije da jesam.. temp je oko 36,2 tak da..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
21.9.2015 12:12:08   
nymeria
https://dl.dropboxusercontent.com/u/8707110/2015/9dc3ac81e96f.png

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
21.9.2015 12:13:20   
nymeria
Eto moj graf... uspjela nekako stavit

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
21.9.2015 19:55:51   
noemaa
nymeria, ništa, odi lijepo ginekologu pa vidi što će ti reći. da, s ovako niskom temperaturom, nažalost, trudnoća nije vjerojatna. user posted image znam kad sam imala anovulacijski ciklus da mi je trajao nešto duže, ali opet ne tako predugo kao sad tebi ovaj tvoj. user posted image bude G pametniji pa ćeš znati što i kako dalje. što god bilo, sretno ti želim i nek je prvi idući ciklus dobitan!user posted image

papučice,
hvala ti. baš sam se neki dan pitala kamo si ti nestala. držim ti fige da bude ovo i tvoj mjesec. user posted image

leilani, ima još simptomića? user posted image navijaaaaam!

daxyć, kako si? pametan taj tm što se tiče kompa. našao taktikuuser posted image user posted image budi mi dobrouser posted image

snjeguljice, tvoje tijelo je baš čudesno. user posted image ali takvo je i donijelo na svijet malo čudo od emuške pa ne sumnjam da će takav uspjeh uskoro ponoviti!!! user posted image kad ideš opet G?

mali andeo, kako si mi ti? u koj si fazi?

jupiter, jesi dobro? ne javljaš se, fališ.

trudnice, hipo, lidac, perlice... jesu vam se simptomi primirili? meni konačno počinju kako trebauser posted image česte male mučnine, određena hrana fuj, a određene bih jelaaaa.... i opet želja za gaziranim, kao i u prvoj t, a inače nikad ne pijem gazirano, radije sam žedna. tako da mi je to jedan znakić da bude sve u redu. tek 6.10. sam naručena na prvi pregled kod G. ipak sam nekako rekla mm, onako skulirano, da se ne nada previše do pregleda. a njegov odgovor je bio: ma kad smo to uspjeli srediti ovaj mjesec??? on se ni ne sjeća koliko smo "često" akcijali...user posted image user posted image

uglavnom, želim si da sve prođe kako treba, i želim vama, drage trudnice da sve do kraja bude kako treba. i vama drage trudilice da postanete user posted image što prije!

sve vas user posted image

user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
21.9.2015 20:20:38   
Leilani
Daxy, datum za listu za ne dobiti je 22.9., tj.sutra. 27 DC. Nymeria, nadam se da ce ti doci dok ne odes kod gin. I zelim ti od srca da iduci bude dobitan. Noemma, haha, dobar ti je muž, ne sjeca se. Kaj se tice mojih simptoma, danas me poceo boluckati trbuh, sad ne znam jel to dobro ili ne. A ujutro kad sam se probudila, pogledam si cice i bas su nekako okruglaste i teske. I par put mi danas doslo zlo. I bila 3 puta na toaletu. Ne povracanje, nego stolica, da budem pristojna user posted image I cujem se popodne s mamom i kazem joj kak sam jela pomfri i veli mi ona, pa nesto ti se u zadnje vrijeme cesto jede pomfri. I sad si razmisljam, u tjedan dana sam ga jela 3 puta, a vec tri dana za redom doruckujem burek. Samo da napomenem da inace ne jedem takve stvari zbog glupe candide. Ali nemrem si pomoci ovih dana. Hvala cure na figama. Samo da nisu umisljeni simptomi...danas sam pocela provjeravati jel user posted image stigla.

< Poruku je uredio Leilani -- 21.9.2015 20:22:32 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
22.9.2015 13:43:07   
hipo
noema drago mi je jaako da se sve odvija ok, tj. da ti se polako javljaju raznorazni simptomčići! Imala sam pred nekih 10 dana jaki skok u trbuhu pa mi je trebalo par dana dok se naviknem na nove gabarite. Sad sam opet ko zmaj do novog prirasta user posted image

chrna jesi se vratila doma? kad si naručena u VG? ja sam ti nakon druge bete dobila za dva tjedna termin kod njih. to je bio 6. tjedan i još sam jednom išla u 8. tjednu. Nakon toga su me prepustili mom ginekologu.
Između tog prvog i drugog pregleda su tražili kompletnu krvnu sliku, urin i urinokulturu tako da te nalaze donesem na drugi pregled u 8. tjednu.
Tad mi je bio dr. T.

daxy, snjeguljice ne dajte mi se!

ne znam je l se sjećate, pisala sam tu pred godinu dana možda, o sceni ispred lifta s babuskarom iz zgrade koja me prepipala i pričala kako nije znala da sam na čuvanju trudnoće i kako je super što sam trudna ibilo mi je vrijeme, a ja taman se spremala na histeroskopiju i na ivf ia toga.
Ako joj nisam glavu odgrizla tad, neću nikom. Vještica jedna. I to diranje me tako uzrujalo...uglavnom izbjegavam je od tad i danas je bila opet u liftu, grrrrr i kad sam izlazila provali onda: rekla je ona meni davno da mi je već vrijeme za to! pa samo što je nisam pljunula! krava bezobrazna šta ona zna o meni i mom životu i odakle joj pravo pametovat kad je meni vrijeme i koliko mi vremena treba.
Nisam ništa rekla jer je taman došla iz bolnice nešto je gadno bilo strefilo pa sam joj samo uputila odvratni zli pogled i otišla bez pozdrava.
grrrr morala sam pojest čokoladnu krafnu da se smirim user posted image



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
22.9.2015 14:26:57   
chrna
hipo ma nismo se još vratili, rekli mi u vinogradskoj da dođem 05.10 na prvi uzv, u nedjelju samo krenuli u zg, al smo se predomislili i stali kod kuma u Trogiru, napokon malo sami tako da smo još uvjek ovdje, nekak nam se ne vraća u zg. Već sam malo zabrinuta, uopće se ne osjećam trudno! Jedva čekam taj uzv!

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
22.9.2015 15:52:55   
hipo
Chrna, mene su simptomi poceli jedva lovit nakon 6.-7. Tjedna. Prije toga osjecaj da cu dobit vjestic.
Uzivajte, Trogir je bas lijep.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
23.9.2015 18:48:25   
noemaa
Chrna,tu smo znaci s prvim uzv, ja sam dan iza tebe.

Da, hipo, trogir mi je predivan. Ne znam kakav je u jeku sezone,izgubi li svoju draz zbog navale turista?

Meni opasno krecu mucnine. I na poslu mi bude jaaako bljak,a ne mogu jesti,osim kad je pauza. Ufff.

Curke ostale,kako ste?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
23.9.2015 18:50:22   
noemaa
P.s. leilani, koji ti jedc? Imas novosti?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
23.9.2015 22:52:35   
papučica
Pozdrav Ringerajke!
noemma, neka je tih mučnina , proći će one pa ćeš ih se samo nekada se sjećat.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
23.9.2015 23:00:24   
papučica
Kod mene još nema ništa?

Prije tri dana me malo bolio stomak ujutro i presato. Danas počela me glava bolit a tako mene krene kad treba doći user posted image . I eto sad neznam šta da mislim.
Vidjet ću ako glava bude bolila kao i do sad to je znak da treba doći baksuznica, a ako slučajno,ali baš slučajno ne dođeuser posted image onda ću uradit test.
Pila sam dosta čajeva, meda na bazi biljnih preparata baš za ciste i neredovne cikluse i baš mi se ustabililo e sad ne bih da si dajem lažnu nadu.
Do tada budite pozdravljene, sretne i zadovoljne user posted image

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
23.9.2015 23:11:20   
Leilani
Noemma, probaj si grickati bademe ako mozes tokom radnog vremena, mnoge kazu da im pomaze protiv mucnina. Meni danas 28 DC, danas me bas boli trbuh i križa cijeli dan, stalno mislim da je dosla vjestica, ali nije. Cice bole da ne mogu spavati na trbuhu. Pitam veceras muza, jel ti vidis da su vece? Veli on, pa iste kao kad trebas dobiti, a ja reko, dobro,ali ti ne osjetis kak su teske. Ali ja bas sebi vidim da su vece, danas sam pitala i kumu, veli mi da joj se cine vece. user posted image I dođe mi malo muka tokom dana i opet imala 3 puta stolicu danas. A sto mi se jedu gluposti, to nisu istine. Danas sam prvi put nakon dugo vremena pojela bijelog kruha, bila sam u raju.

papučica, vibrice da ne dođe. A znas i da nema razlike između simptoma.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
24.9.2015 8:21:05   
perlica55
Jutro cure user posted image
Leilani i papučice sretno, i javite nam user posted image  user posted image
Daxy, javi kakvo je stanje??? Dal vadiš betu uskoro???
Sretno mila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Snjeguljice, BT ni makac user posted image  Kaj veli f-metrija????
Noema, jao mučnine... Izdrži, kaj da velim, nije lako, al sve za user posted image
Jupiter gdje si nestala???

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
24.9.2015 10:04:07   
Snjeguljica_83
Dan!user posted image

Perlice bila sam na f-metriji u utorak: 17 dc, endometrij trolinijski 14 mm, lijevo folikul mjeri 19*16 mm, a desno kolabirani folikul 16*11 mm. Dala je domaću zadaću za taj dan.
Nešto je rekla da se desni pretvara u cistu, očito... Pitala se je li prsnuo... pa je rekla da valjda jest jer je eto manji.
Zbog ovog lijevog folikula koji je prije tog pregleda bio 15 mm, u 4 dana je narastao 4 mm, došao na 19 mm, dala je domaću zadaću. Kao, možda on prsne.

Što se tiče BT, prije neki dan MM je sakrio toplomer od mene user posted image To ne mjerenje mi se toliko svidjelo da sam ostala pri toime do daljnjeg.user posted image

Puse svima!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
24.9.2015 13:22:34   
Leilani
snjeguljica, jeste onda pokrili ovu ovulaciju ili? Oprosti, nisam bas najbolje pohvatala.

Ja upravo procurila, doduše smeđe je, ali sigurno ce postati normalna menga. I cijelu noc me bolilo i sad i dalje boli, nisam nikada imala takve duge bolove. Nije jako,ali smeta me. Tuzna sam, ovaj put sam se bas osjecala drukcije, jedino ako nije bila biokemijska. user posted image Ništa, sad kad prođe moram proći kuru sa vaginaletama, jer mislim da gljive opet tulumare dolje, pa se nadam da cemo uspjeti uhvatiti ovulaciju. Jer kura traje 6 dana. Pa onda nova nada za iduci mjesec...

papučica kako je danas?

< Poruku je uredio Leilani -- 24.9.2015 13:24:07 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
24.9.2015 13:26:09   
Snjeguljica_83
IZVORNA PORUKA: Leilani

snjeguljica, jeste onda pokrili ovu ovulaciju ili? Oprosti, nisam bas najbolje pohvatala.



Pokrili uredno.user posted image

Ali ćemo pokriti i ovog malenog folikula danas/sutra.user posted image user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 24.9.2015 13:29:08 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!