|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
6.7.2015 21:48:28   
hipo
Lourdess user posted image user posted image user posted image jako mi je zao!!!
Pa kud sad i to! Nadam se da je to zadnja ruzna stvar koja ti se dogodila!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
6.7.2015 22:16:06   
buba m
Cure moje, jako sam zabrinuta i tužna user posted image brat mi završio u bolnici, opet se srušio... U komi je, sutra će ga probat probuditi iz kome... Ma katastrofa user posted image pretrage nisu ništa pokazale... Barem ove koje je dosada napravio... Svi smo u rasulu...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
6.7.2015 22:29:41   
tintin
Perlice draga čestitam na srceku, presretna sam zbog tebe. Veliki zagrljaj

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
6.7.2015 22:31:01   
perlica55
Lourdess, nadam se iskreno da će ti beta biti jako niska,
žao mi je kaj sve to prolaziš, budi hrabra... Grlim jakoo...
Buba, užas!!!! Već sam ti pisala da nitko ne pada u nesvijest bez razloga,
nadam se da će ovaj put otkriti uzrok kod tvog brata..
Jako mi je žao, inzistirajte da mu naprave CT i MR, al obvezno uz kontrast,
jer obične snimke ne moraju pokazati niš... Na žalost imam iskustva i znam kaj
ti pišem user posted image
Želim ti sreću da brat bude dobro,
i da se probudi bez posljedica... Javi nam ...

Cure hvala svima, tintin ljubi mi saru punooo user posted image


< Poruku je uredio perlica55 -- 6.7.2015 22:32:02 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
6.7.2015 22:44:24   
LourdessPadme
buba zao mi je,drzi se ❤️

Ja se samo nadam da ce sve bit kako treba i da cu za 3 mjeseca u pohod po svoju bebu 😊

Htjela san pitat ako tko zna,dal mi bolovanje sad placa hzzo il sef?
Sestra mi je dala doznake za hzzo i u firmu, u firmi kazu da oni placaju sve da nemoram na hzzo nosit. Na hzzo traze puste papire ip karticu,zadnjih 6platnih lista...
Znan da hzzo placa komplikacije u trudnoci al za vanmatericnu pojma nemam. Pa ako netko zna nek javi plizuser posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
6.7.2015 22:48:10   
bebac24
nista nisam citala osim da draga perlica ima plussss ajme draga ne mogu vjerovati user posted image user posted image pa napokon i vama da se posreciloo..zelim ti punoooo srece i da sta lakse podneses trudnocu :-) ljubi te puno veliki gabriel od 6mj :-*

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
7.7.2015 6:35:43   
dragana32
Dobro jutro...već je vruće...ja imam novo radno vrijeme zbog vrućina 06-15user posted image
Buba,žao mi je zbog brata,i moj se tako rušio,i grčio i svašta nešto,i sve pretrage koje je napravio bile su dobre.uglavnom su mu rekli da su to neki napadaji epilepisije koji se mogu ponoviti i ne moraju,dobio je neke tablete i sad je ok...nadam se da će sve biti dobro.
s obzirom da tu ne zna postaviti sliku,imate u albumima jednu od jutros,ja napravila jedan testić i u sekundi pokazao...ne znam,ne vjerujem,ali vidjet ćemo šta će biti

svima zagrljaj,idem malo pročitati šta ste pisale

_____________________________

Posrćem, padam, ustajem... Teškom mukom nastavljam dalje ali idem naprijed. Sve sam hrabrija i sve se više penjem, jer svaka će borba jednom postati pobjeda.

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
7.7.2015 6:46:51   
Vilić zuba
buba bas mi je zao i nadam se da ce se ipak naci uzrok tom rusenju pa da se moze i djelovati. Osjecam se jadno i bespomocno se pri pomisli da bi mi se bratu moglo nesto dogodit zato znam kako ti je. Cesto o tome razmisljam jer mislim kako jedino da se njemu i MM-u nesto dogodi...bas ne znam kako bi. Drzim fige user posted image user posted image

perlice odlican prvi pregled! nas dvije smo tu negdje dva tjedna razmaka, nadam se da cu te kopi pejstat user posted image

chrna ima li novosti?

dragana ja ti tu vidim crtu! Ponovi sutra! Nadam se za tebe! user posted image

Dobro jutro svima i hvala! user posted image

< Poruku je uredio Vilić zuba -- 7.7.2015 6:50:47 >


_____________________________

1. AIH lipanj 2015 user posted image

(Odgovor članu dragana32)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
7.7.2015 7:09:29   
perlica55
Jutroooo user posted image
Dragana čestitam, vidi se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vilic kad si imala zadnju mengu? Kod mene 24.5.
Bebac, hvala user posted image Kak si?????

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Vilić zuba)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
7.7.2015 7:17:13   
dragana32
perlica,hvala ali ja ti još ne vjerujem,sve čekam kad će doći,s obzirom da nisam ni pratila kad mi je ovulacija jer moj je svaki drugi mjesec s obzirom da nemam jajovoda,tako da mi je baš za ne vjerovati,iako doduše svaki put kad sam radila test ako sam bila trudna pokazao je,nikad nisam imala lažne rezultate,valjda nisam te sreće da je ovaj pogriješio..polako ćemo pa kako bude
i ja tebi čestitim i želim ti da uživaš u trudnoći


_____________________________

Posrćem, padam, ustajem... Teškom mukom nastavljam dalje ali idem naprijed. Sve sam hrabrija i sve se više penjem, jer svaka će borba jednom postati pobjeda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
7.7.2015 7:23:49   
Vilić zuba

IZVORNA PORUKA: perlica55

Vilic kad si imala zadnju mengu? Kod mene 24.5.


27.5, al ovulacija/inseminacija mi je bila dosta kasno, 18.6. tako da sam ja danas tek 20 DPO. Jucer i danas pokusavam dobit svoju gin, sve mi se cini da je otisla na GO pa cu se mozda morat privatno negdje narucit na prvi pregled...


_____________________________

1. AIH lipanj 2015 user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
7.7.2015 7:30:45   
lidac0605
Jutro,curke user posted image

Dragana,čestitam na plusiću user posted image user posted image ,vidim ga i ja user posted image ...

Buba m,nadam se da će bit sve ok s bratom...mislim da su prvi put malo olako to sve kod njega shvatili...user posted image

Lourdess,a baš te hoće user posted image ...nadam se da će ugrušak sam izać.Meni su ostali nakon zadnjeg poroda u maternici i ona se nikak vratit na mjesto i kad su skužili u bolnici dali mi pit 5 dana Ergometrin i sama ih je izbacila van.

Kak ste vi ostale,ima koja piškilica uskoro?

Ova vrućina me ubija user posted image ...sad idem zatefterit svoju Perlicu na zimske user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu dragana32)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
7.7.2015 7:30:51   
perlica55
Vilić, bezobzira na MPO, user posted image  računaju od ZM...
Ne žuri na pregled, samo se budeš dodatno nervirala,
sačekaj još koji dan, pa odi user posted image
Dragana, beta se duplira na 48 sati, pa onda za dva dana pipi ponovo, budeš
vidjela dal će druga linija na testiću biti tamnija...
Di nam je daxy user posted image  Nema je na forumu, nadam se da je sve ok user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Vilić zuba)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
7.7.2015 7:36:32   
chrna
Jutro curke!
buba nadam se da će ti s bratom bit sve oke. I da će vidjet u konačnici kak mi je zapravo .Drži se
perlice bravo za srceko! Baš sam sretna zbog tebe!
dragana čestitam , lijepo se vidi druga crtica !
vilic kod mene ništa novoga, user posted image i dalje nema, u meni kuha u trbuhu , al od glupače i dalje ništa. Neznam više kaj bi mislila

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
7.7.2015 7:40:13   
dragana32
chrna a da ti prošetaš do ljekarneuser posted image ...držim fige da ipak budeuser posted image


_____________________________

Posrćem, padam, ustajem... Teškom mukom nastavljam dalje ali idem naprijed. Sve sam hrabrija i sve se više penjem, jer svaka će borba jednom postati pobjeda.

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
7.7.2015 7:44:43   
chrna
dragana nisam ti ja te sreće! jučer sam pričala s ginekologicom i rekla mi je da pričekam još dva tri dana i ak ne dobijem da napravim test, i da se onda čujemo haahahahah. Znaš kaj, kuha mi dole, malo boli malo ne boli, pa nisam pametna zakaj je to tak? Valjda zato kaj glupača treba doć ili fakat ne kužim zakaj me boli. Nije jako, neka glupa tupa bol.

(Odgovor članu dragana32)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
7.7.2015 7:48:50   
lidac0605
Chrna,još buš ti popiškilauser posted image user posted image ...nikad ne znaš,ja ti od srca želim da to bude tako!Pa već je dosta prošlo od Duphastona,kaj ne?Bolit i kuhat može i radi user posted image ne samo radi user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
7.7.2015 7:52:34   
hipo
Buba user posted image zao mi je sto ti se to dogadja bratu :-( Nadam se da ce ovaj put saznat gdje je problem i rjesiti ga.

Dragana, cestitam na plusiću!

Chrna, kuhalo je i meni u skembi pa sam user posted image dok nema vjestice..... nista nije gotovo!!!

Malo je vruce, ha?

< Poruku je uredio hipo -- 7.7.2015 7:53:09 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
7.7.2015 7:52:56   
dragana32
znam sve te osjećaje,ali nikad ne znaš..
moja šogorica je uvijek imala problema sa M,mjesecima joj nije dolazila pa dođe nakon 4 mj,pa je nema 2 mj i tako stalnoprije 2,5 godine,nakon tri mjeseca kašnjenja se sjetila da napravi test i kad onouser posted image i sad strina ima svoje malo čudo,u međuvremenu je ima prometu,išla na rendgen i tak...

_____________________________

Posrćem, padam, ustajem... Teškom mukom nastavljam dalje ali idem naprijed. Sve sam hrabrija i sve se više penjem, jer svaka će borba jednom postati pobjeda.

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
7.7.2015 7:54:20   
chrna
lidach bumo vidjeli. Lagala bi kad bi rekla da se ne nadam user posted image A danas je 12-ti dan nakon zadnje tablete duphastona ???

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
7.7.2015 8:10:06   
chrna
Curke nemojte se ljutit na mene, sva sam nekako zbunjena. 13.7 smo MD i ja 2 godine u vezi , kakav bi mu to poklon bio, tj.nama. Neznam, neželim se veselit prerano, a jako se nadam da glupače nema zato kaj sam user posted image
Da budem preciznija kuha mi u trbuhu, jajnicima, neznam di sve ne, i tako od subote. I zato mi nije jasno, ak kuha već par dana a nikako da procurim?? Neznam, nisam pametna, al nisam niti napuhana niti me cicke ne bole,i u principu nema baš nikakvih promjena..... ako ne dođe do petka budem napravila test.

Kako je vruće, a ja cijeli dan na osiguranju nekom glupom baš na sred asfalta užas! :(

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
7.7.2015 8:32:15   
mali andeo
jutro user posted image

vruće ,jel ? user posted image

buba žao mi je radi tvoga brace ,želim ti sreću da sve dobro završi,a
doktori su stvarno nemarniuser posted image

lourdees draga baš te sve zadesilo user posted image user posted image

perlice bravo za malo srćekouser posted image user posted image
nakon toliko godina vjerujem da vam sve zvuči nevjerojatno ,uživajte user posted image

dragana čestitam ti user posted image user posted image

chrna
neka user posted image bude najljepši poklon...
ja sam svoj prvi user posted image poklonila dragom za godišnjicu ,samo sam mu mašnicu stavila na test i di ćeš ljepšeg poklona ...?

kod mene nit se ne kuha ,niti imam osjećaj da dolazi ,to bude neka fuul lukava menga pak user posted image
a ak ne dođe danas možda pišnem još koji test ,iako vjerujem da je T u pitanju već bi i ovaj pokazao user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
7.7.2015 9:07:06   
Kazimira
helllo......user posted image

Dragana čestitam na user posted image ....držim fige da sve bude ok i da zajedno šečemo beboline po selu user posted image user posted image user posted image

Buba  nadam se da će brat biti dobro, vibramo user posted image

Perlice neprocjenjiv osječaj kad vidiš bebu prvi put......ja čekam 18.8. i jedva čekam....uživajte u tim trenucima

Laurdess drži se user posted image

Mi smo se malo kupali 4 dana pa sad nemrem pohvatati jer moj mob nije dopuštao pristup internetu user posted image

Sve vas user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
7.7.2015 9:09:51   
dragana32
mornari moji stigli steuser posted image
nadam se da bude sve ok...

_____________________________

Posrćem, padam, ustajem... Teškom mukom nastavljam dalje ali idem naprijed. Sve sam hrabrija i sve se više penjem, jer svaka će borba jednom postati pobjeda.

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
7.7.2015 9:34:42   
Kazimira
Dragana dođi na kavu, ali gore pod klimu.....imamo hrpu anegdota.......a jedna od je......idemo sa Tvrđe u Rijeci i ispred nas turisti (Koreanci, Japanci....) i pita moj Kaspi (3 g.) jesu to iz Gangam stajl user posted image user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu dragana32)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!