|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
2.7.2015 12:11:17   
noemaa
hipice, preslatka!!! baš slatki trbuščić user posted image user posted image

perlice, samo ti spavaj, to je normalno. ne kaže se uzalud drugo stanje. user posted image

jupiter, želim ti da te sve grrr nuspojave ni ne opaze, nekla bježe daleko od tebe. kužim te za bockanje i meni se to čini neka svemirska sfera. ali hrabro,kako kažemo, sve za malu user posted image user posted image

chrna
, žao mi za tvog tatu. kad vidim da ljudi u našim godinama imaju oba roditelja živa... dođe mi nekakva tuga i nada da znaju cijeniti to bogatstvo... ajde, više, zamoli lijepo svoju gospu neka stigne popodne ili sutra najkasnije!!! user posted image

anastsaija, bitno da ste nešto odradili. kako se desilo jednoj trudilici, taj su mjesec samo jednom odakcijali u vreijeme plodnih dana i ulovilo se. tako da, kad se hoće, hoće se u sekundi. kad nećeš... možeš sve izokrenuti, ali neće... neka budu dobitne ove akcije koje ste odakcijalI! user posted image

cure, hvala na pitanju, nožica skoro ko nova. ma onaj dan me tako boljela, skoro sam plakala. na kraju sam popila lekadol da se smiri. inače bi akcija bila zista preskočena...
sad odoh malo na odmor i poapati nešto slatko. user posted image
tipkamo se!

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
2.7.2015 20:23:57   
chrna
anastazija ništa novog, vještice i dalje nema user posted image

jupiter poslišat ću tvoj savijet haha, makar samo smo sinoć imali pauzu od keksanja, danas samo čekam da dođe doma, pa da navalimo.... bili na moru, pa smo se malo više i mazili..... hihihi

noemaa a za tatu, je malo banana, 14 godina sam imala kad je umro, kak bi se reklo od danas do sutra, ujutro zavrsio u bolnici i navecer umro....nije bio bolestan, niti nista, al dobro, bar se nije patio....39 godina je imao kad je umro.... zivot ide dalje, kaj ces, a fali, jako fali user posted image
user posted image i dalje nema, očito mi se odlučila inatiti.....

perlice, hipo hvala za navijanje..... danas ništa, vidjet ćemo dal će se možda gospođa pojavit sutra.... baš me bedira glupača...kad je netrea dođe, a sad kad je treba niti za ljeka je nema...baš bezveze

nego danas oko podne išla na wc, nosim dnevni jer se nadam, i na dnevnom hrpa prozirnog rastezljivog iscjedka, malo me čak i pikalo dole, mislila sam to je to, evo je, no i dalje ništa..... nisma baš pametna oko tih ovulacija jer ja nikad neznam kad imam ovulaciju, jednomili dva puta godisnje i sad uopce neznam kaj bi si mislila.... keksanje cemo danas odradit, tek toliko hihihihih

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
2.7.2015 23:28:23   
anastasija0702
Chrna nije mi jasno sad si rekla da čekaš M a onda da ti je možda O?
Kako ne znaš kad ti je ovulacija??
user posted image user posted image user posted image
To su ti oni dani kad si napaljena bez razloga i želiš se češkati o dragog...
a i po iscjetku možeš viditi.

user posted image

Meni je danas bila blago vidljiva druga crtica na Lh trakici, znači O još nije bila..
već sam mislika da mi je anovulativni ciklus a ovo mi je već 20.dan ciklusa.
Čudno kako mi je tako dug ciklus i kasno ovulacija. Imam osijećaj otkad mi je povisio dr eutirox da mi se ciklus odužio.

Hipo presladak ti je stomačić !!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi evo opet planiramo u akcijanje nema nam druge..
Noemaa drago mi je da ti je noga bolje.

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
3.7.2015 7:24:39   
chrna
anastazija da, neznam dal mi je bila ovulacija ili kaj je ili zakaj je takav iscjedak bio? ! Proziran i ful rastezljiv , da. Nemam pojma zakaj je sad takav iscjedak kad mi user posted image treba doć, a ti ne kuiš zakaj ja neznam kad je ovulacija? ! Ne, nemam pojma jer imam pcos i već 10 godina mi vještica ne dolazi spontano nego ju moram izazvati, ili kontracepcijom ili duphastonima.....malo je to sve skupa banana, i možda tebi ispadam bedasta kaj to neznam , ali u mom slučaju to nemožeš znat. Osim ako ne koristiš lh trakice ili tako nešto. Inače, informacije radi, žena može bit napaljena i kad nema ovulacije user posted image

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
3.7.2015 8:20:11   
Snjeguljica_83
Jutro, cure!user posted image

Kava popijena, a doručak pojeden, i to zdrav. user posted image

Druge kave se odričem. Mogu ja to.user posted image

Hipo prekrasna trudnice!user posted image A bebica je prava!user posted image Nosić, ruka, prstići.... user posted image
user posted image

Chrna nadam se da će ti M. doći. Evo, još jedan, dva dana ima fore. To je tako, kad ti treba, nema je.....user posted image
A baš mi je krivo!user posted image

Noema super što si se sjetila ispeći omiljeni kolač TM.user posted image Ljubav vodi kroz želudac - prvo mu kuhaj omiljeno u vrijeme plodnih dana, a onda slatko da ga nagradiš poslije pokrivene O!user posted image

Folletto ako imaš radosnu vijest, javi nam!user posted image

Mali andeo kako si??user posted image

Perlice jedva čekam da obaviš prvi uzv!user posted image Još maloooo....

Daxy jel te posao ubija...? user posted image Nema te na RR.user posted image

Eto ga, petak je tu. Uživajte!user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 3.7.2015 8:22:33 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
3.7.2015 8:23:22   
chrna
Snjeguljice znaš kaj je najgore?! Najgore je to kaj imam osjećaj da će user posted image doć u nedjelju, a to mi onda baš niš ne znači..... No dobro, nemam kaj kukat, tak je kak je i bit će onako kako mora bit.....Ja ju svejedno čekam user posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
3.7.2015 8:27:43   
perlica55
Jutro cure user posted image user posted image user posted image
Snjeguljice, Folletto je na žalost dobila user posted image , al je tek
juče upisala na FF user posted image
Hipo, sinoć sam jedva dočekala tvoj post, a onda u duboki user posted image
Uživaj u sličicama i snimci user posted image
Chrna, kod polc jajnika, LH zna biti povišen, tak da LH trakica
može biti pozitivna danima, ni to nije način za utvrditi O...
Tak mi je žao kaj user posted image  nema, al kaj možeš... Nemoj se nervirati..
Nema nam daxy user posted image
Piški li tko uskoro user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
3.7.2015 8:44:23   
chrna
perlice ma znam, ti pcos su totalna banana. Ja nikad, ali nikad neznam niti za ovulaciju niti za m. Baš glupo, ispadam totalna budala i neznalica, a to nije baš tak. Da mi je normalno a ne policistični, znala bi ja sve. Al neki to ne kuže da je banana? ! No kaj je tu je . Jako sam ljuta na tu svoju glupaču da ti to uopće nemogu opisati! Danas nekaj kuha u meni, od kad sam se probudila , ali iscjedak čisti bijeli. Za ovulaciju sam jučer pitala jer skoro nikad nisam imala iscjedak ko jučer, a danas baš bijeli. Ma joj više ni sama neznam kaj se događa ..... Neznam kaj reć ?! Ubrzati nemogu nikako , a nemam kaj niti napraviti da bude dobro. Imam još danas i sutra nade , makar sam već otpisala 7 mjesec i ivf user posted image
Baš se glupo osjećam

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
3.7.2015 8:51:41   
lidac0605
Ola,cure user posted image

Chrna,baš mi je žao kaj te sad user posted image tak muči kad ne bi trebala user posted image .

Perlička,još 2 dana i pišeš se na zimskima user posted image kad vidimo user posted image ili user posted image user posted image user posted image ...

Sve ste nekaj utihnule zadnja 2 dana user posted image ...ko je slijedeći za piškenje?

Ja idem u 12 danas vadit TSH i endokrinologu na kontrolu,morat će mi dić i tablete za šećer,to mi je reko još prošli put,a možda i Euthyrox...vidjet ćemo danas sve user posted image .
Ja se jučer navečer isprepadala,idem se ja kupat a na dnevnom ulošku neki da oprostite iscjedak neon žute boje user posted image Ja reko WTF,kaj je sad to???Prije mjesec dana radila sve briseve,svi sterilni,urin sterilan,nemam nikakvih smetnji tipa pečenja,svraba i sl.user posted image
I danas je opet bijeli vodenasti ko i inače user posted image ...bit će da je normalno da u trudnoći svašta dolje ide van,od hormona i svega toga...čitala sam da od naleta estrogena hoće požutit iscjedak.Bilo kako bilo u četvrtak ću baš pitat ginića za to.Valjda se ne bu ponovil user posted image ...

Pišemo se kasnije user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
3.7.2015 10:28:52   
hipo
chrna vibram i vibram pa valjda će ti doć!

perlica samo ti nama spavaj. Ja sam legla svaki put kad bi mi se prispalo, rekla sam sebi, valjda to beba traži. Jedino je bilo koma na poslu, mogla sam u12h već odradit prvu turu spavanca user posted image user posted image
Kad planiraš kontrolirati TSH? Meni je endica bila rekla da se javim s nalazima mjesec dana od bete.

snjeguljice, noema grafići označili crtu, nek proleti odbrojavanje i završi s plusom!

Jupiter kako si? jel pikaju jajnici?

Lidac sretno na vađenju krvi. Moj TSH je jako malo skočio, s 2.15 na 3.2 ili 3.1 ne sjećam se više, tako da su mi minimalno povisili dozu. Idem ponovno na kontrolu oko 20.07. Izgleda da moj Japanac nije toliko zločest pa moja jadna štitnjačica nekog vraga ipak sama radi user posted image

Idem se malo povucarat po kući i napravit posla dok je još ugodna temperaura.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
3.7.2015 10:29:59   
Jupiter
Jutro!

Chrna ako danas gospođa ne dođe moja teza pada u vodu! Ma mora doći! I meni zna biti rastezljivo, baš kao i kod O prije M. Tako da ja imam feeling da će doći baš u zadnji tren.
Samo da napišem primjer sa posla. Cura koja je imala 120kg, menzis nikad nije znala kad će dobiti, i u prvim mjesecima rada na bebi, ona zatrudni! Sad ima 140kg i još rjeđe M...ja nemam teksta...samo pitanje, kako??
Ovakvi slučajevi me baš frustiraju.

Hipo baš si fino građena i taj buscic je savršen! Nešto prekrasno! Ti si bila rekla da ti je ostalo nešto od testova i lh trakica? Ako nisi kome proslijedila, i ako ovaj mjesec ne uspijemo, sačuvaj ih za mene...Ako nismo sad nešto pomiješala i ako je u redu....

Noema nadam se da je noga bolje i drago mi je da si dokazala da si jaka ženska jer pored sve boli išla si u napad!user posted image user posted image hvala na željama, i ja se nadam samo pozitivnim rezultatima od ovih injekcija.

Kad god vidim Foletto tj graf, tako se ponadam da je uspjela, ona i Strumfeta su bile inspiracija da dođem na ovaj forum, tako slične priče i iskustva...Foletto, ako ikad čitaš RR znaj da i ova nova cura misli na tebe...

Daxy Bem ti posao, nadam se da barem ne radiš vikendom...
za razliku od mene...uh, da mi je barem nedjelja slobodna...

Lidac i ja sam čitala o tom sunčanom iscjetku. Mnoge ga imaju, dok neke uopće ne. Mislim da se ne trebaš brinuti. To su hormoni. Mislim, gle mene, kao da sam ja ikad bila trudna, ali stvarno sam se načitala o tom iscjetku...

Ja sutra idem na prvu folikumetriju pa kad stignem vam javim jer radim popodne.
Cure, uživajte u vikendu!

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
3.7.2015 10:35:52   
anastasija0702
Dobro jutro svima
Nekima već dan..user posted image
Baš sam krepana od posla. Oko 11 tek doma dolazim a tu su i međusmjene.

Chrna sorry nisam znala da imaš takve probleme. user posted image Nadam se da će ti doći user posted image - znam kako je to meni je sad na 34. Dan došla i to dragome na rođendan. Baš sam bila žalosna. Ispalo je umjesto da ga razveselim bebom ja dobijem M.
user posted image user posted image

Lidac sretno kod dr. Koliki ti je sad tsh?

Ostatak ekipe, jeste li krenule sa plusićima?
Ajmoo.. u lipnju smo imale 4 user posted image sad barem toliko u srpnju..

user posted image user posted image





< Poruku je uredio anastasija0702 -- 3.7.2015 10:37:15 >

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
3.7.2015 10:55:23   
chrna
hipo hvala na vibri. Jednom će sve bit oke, ako ne sad, sljedeći mjesec ;)
Jupiter ja sam te poslušala sinoć ahahah pa sad nek bude kako bude .

Curke moje, baš sam tužna. Ta glupača je baš glupača , već sam valjda 10 puta bila na wc-u do sad i baš ništa. Neznam kaj bi rekla . Naručit se treba pa čekaš pa te glupača zezne ma neznam. Makar imam još jedan dan. I jako jako se nadam da će se ipak predomislit i doć !

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
3.7.2015 11:11:05   
perlica55
Hipo, iskreno, sada uopće ne mislim na štitnjaču,
možda glupo od mene, al čekam taj UZV ...
TSH mi je bio 3,6, pa sam dobila Eutirox 25, pao
je negdje na 2,9, pa mi je dodala 50 srijedom i nedjeljom, nakon
tog je prije par mjeseci bio 1,1...
Dr. P je reko ak bude user posted image  nastaviti s istom terapijom...
Budem idući tjedan kontrolirati nalaz..
Lidac u pon popodne sam kod G, ak čujemo user posted image  dolazim
ti na zimske, ak ne, niš od mene dok ne vidim dal
je sve ok user posted image
Jupiter sretno na UZV, mislim da je mene 4/5dc krenulo baš jako pikati
u jajnicima.. Čekamo sutra izvještaj user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 3.7.2015 11:13:03 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
3.7.2015 11:31:11   
mali andeo
Jutro cure...
Snjeguljice cestitqm ti na promaknucu...
Na poslu sam i prek moba ...a to mi je koma..u pon piskim testic..naravno ako se glupaca ne pojavi...
Simptomi su neki cudni i ovaj ciklus je skroz drugaciji od prijasnjih...recimo cice ne bole ,ali su osjetljive ...
Mucno mi je ,papam ko luda...piskim puno...danas boli malo trbuh,ali ja se ne nadam glupace ,nego cu vam javit jedan lijepiuser posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
3.7.2015 12:19:26   
hipo
Jupiter, hvala na komplimentu user posted image imam jos par trakica, nedavno sam ih obecala rodici, al nikako da ih preuzme. Provjerit cu je li ih zeli ili ne pa ti javim. Nasam se da ti nece trebat i da ti je ovaj mjesec dobitan user posted image

< Poruku je uredio hipo -- 3.7.2015 12:25:18 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
3.7.2015 12:51:30   
lidac0605
Jupiter,pošaljem ti i ja trakice user posted image ,imam jedno 10ak još i 6 testova na trudnoću osjetljivosti 10 mlU,samo mi pošalji adresu na pp user posted image

Ja sam u Suncu,čekam nalaz i svog dr user posted image


< Poruku je uredio lidac0605 -- 3.7.2015 12:52:47 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
3.7.2015 15:03:48   
Vilić zuba
Hvala svima na cestitkama user posted image cekam jos u ponedjeljak drugu betu pa da se mogu malo opustit, za sad sam jos u nekom grcu.


chrna draga, zao mi je da se mucis, drzim sve prste na rukama i nogama da krene user posted image i da mozes dalje...

hipo bas si zgodna trudnica, drobcic je bomboncic! user posted image

perlice ne znam jesi li prije pisala, kakve su ti upute za utriće za dalje?

Sad cu malo povatat sta ste pisale..

Daxy, noemaa, snjeguljice, mali andeo.... i sve ostale user posted image user posted image

buba m di si?

_____________________________

1. AIH lipanj 2015 user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
3.7.2015 15:28:31   
perlica55
Mali andeo sretnoooo s testićem, nek budu debelee user posted image
Vilić, Utrići kod mene do daljnjeg 3x2, niti slučajno prekidati terapiju...
Zašto beta 6 dana od prve user posted image Dal ti je tako G reko????
Sretno user posted image
Danas gotovo s poslom, gibam papati, pa zzzzzzz user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Vilić zuba)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
3.7.2015 16:12:20   
chrna
Curke hvala vam svima na podršci. Glupače i dalje nema. Čula sam se s klinikom ako ne dođe do sutra ništa od ivf-a, nego tek 9 mjesec. Eto....sama sebe sam danas izludila, nemogu više, baš sam u totalnoj banani, jedva čekam da završim s poslom. Da odem doma, pokrijem se preko glave, i da me nema do sutra dok moram u noćnu . Baš se nikako ne osjećam. Samo mi se plače

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
3.7.2015 16:30:06   
Vilić zuba

Vilić, Utrići kod mene do daljnjeg 3x2, niti slučajno prekidati terapiju...
Zašto beta 6 dana od prve user posted image Dal ti je tako G reko????
Sretno user posted image


Nakon prve bete sam trebala nazvat sestru na cef-u u perovoj, ona je rekla samo da je beta niska i da ipak u ponedjeljak ponovim. Ja sam to shvatila kao niska u stilu da njima treba neka lijepa brojka (troznamenkasta) da bi me amenovali pa kao radije ponedjeljak nego petak. Nisam puno ispitivala, zvala sam s posla, malo mi je bilo cudno ali eto... Cekala sam toliko pa cu i ovo malo izdurat, samo da bude velika.

Ja se osjecam ok,cesce sam zedna, tu i tamo osjecaj kao pred mengu i to je to.

< Poruku je uredio Vilić zuba -- 3.7.2015 16:34:43 >


_____________________________

1. AIH lipanj 2015 user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
3.7.2015 16:34:37   
lidac0605
Hipo,ovaj moj Japanac je onda zločestiji od tvog user posted image ,moj TSH je u mjesec i nekaj sitno je skočil sa 1,3 na 3,1 user posted image ,sram ga bilo.Euthyrox mi je dignut na 100 mcg,Siofor opet vraćen na 2x dnevno(ručak i večera),dijeta i dalj,naravno.Kontrola za mj.dana,TSH i inzulinska rezistencija user posted image .
Vilić,zakaj tak vadiš betu,a ne na 48h user posted image
Chrna,ne znam kaj bi rekla,možda još dođe prokletnica sutra user posted image


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
3.7.2015 18:16:26   
daxy

Trudilice:

user posted image chrna - 01.07. user posted image
user posted image Vilić zuba - 02.07. user posted image
user posted image mali andeo - 05.07.
user posted image dragana32 - 06.07.
user posted image daxy - 12.07.
user posted image Snjeguljica_83 - 13.07.
user posted image anastazija0702 - 14.07.
user posted image noemaa - 14.07.
user posted image buba m - 18.07.
user posted image irchy85 - 21.07.
user posted image papučica - 25.07.
user posted image Jupiter - 30.07. user posted image


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
3.7.2015 18:16:28   
daxy


Naši grafovi:


buba m - graf user posted image
daxy - graf user posted image
folletto - graf user posted image
hipo - graf user posted image
irchy85 - graf user posted image
Jupiter - graf user posted image
lidac0605 - graf user posted image
mali andeo - graf user posted image
noema - graf user posted image
perlica55 - graf user posted image
Snjeguljica_83 - graf user posted image




_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
3.7.2015 18:46:27   
daxy
Dobar dan cure.

Evo i mene napokon. user posted image

snjeguljice čestitam na promaknuću! user posted image user posted image user posted image
Jesi uspila izgurat bez druge kave? user posted image

chrna svi navijamo za user posted image ! user posted image user posted image user posted image user posted image
Dabogda još danas krenula! user posted image user posted image

perlice polako s niskim tlakom. Jedi mrvu slaniju hranu. Kupi si slane štapiće,grickaj po cijeli dan. i puno vode pij.
Drž se. user posted image Ako ti bude i loše,bolje uzmi dan dva Bo dok se malo ne rekuperaš.

noemaa bravo za akcijanje i nagradicu za TM! user posted image user posted image

jupiter nek bockanje što prije prođe i najvažinje da to više nikad ne moraš prolazit! user posted image user posted image

hipo prošao je onaj smeđi iscjedak. user posted image
Još nisam pogledala hipicu,al budem kad objavim ovaj post. user posted image

lidac dobro je dok to držiš pod kontrolom.
Svaka ti čast! user posted image

mali andeo sretno u ponedjeljak! user posted image user posted image user posted image

vilić onda si nam od ponedjeljka na listi sa user posted image pokraj nicka. user posted image
Ma jedva čekam. Bit će sve u redu!


Curke,nemam vam nikakvih novosti. Opet pojačano radim. user posted image
Pojačano i spavam. Satrala me ova vrućina. user posted image


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!