|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
22.7.2015 13:15:09   
hipo
Snjeguljice, znaš da navijam i nadam se, samo vi akcijajte, ako ništa drugo onda barem radi održavanja kondicije user posted image

chrna nek je došla glupa vještica više, bome te nagnjavila. Žao mi je što te jako boli, nadam se da to znači da je cista zbrisala ili da će svaki čas.

perlice nakon trećeg vađenja nisam išla odmah platit nego sam zabila glavu u vrećicu s voćem user posted image , platila i odšetala do kavića na ćoši i popila kavu user posted image Kad sam došla sebi, išla mahat s lijepim nalazima endokrinologici, rekla je još jedna kontrola prije poroda samo TSH, terapija ista.

Ajme kako ne volim bit gladna. Uf. Izgledam ko narkoman s tri rupetine na ruci, na KKS idem u petak da mi te rupe malo zacijele, ova od ponedjeljka se više i ne vidi pa će valjda i ove tri otić user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
22.7.2015 15:52:17   
perlica55


Trudilice:

user posted image Vilić zuba - 02.07. - ponosna user posted image
user posted image irchy85 - 21.07.
user posted image papučica - 25.07.
user posted image Jupiter - 30.07. user posted image



_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
22.7.2015 15:54:50   
perlica55


Naši grafovi:


buba m - graf user posted image
daxy - graf user posted image
folletto - graf user posted image
hipo - graf user posted image
irchy85 - graf user posted image
Jupiter - graf user posted image
lidac0605 - graf user posted image
mali andeo - graf user posted image
noema - graf user posted image
perlica55 - graf user posted image
Snjeguljica_83 - graf user posted image




_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
23.7.2015 6:36:20   
Jupiter
Dobro jutro cure!

Danas je malo lakše, one vijesti me rasturile...ja sam se ovaj postupak već toliko naplakala da kad, ako, bude negativna beta neće biti što za plakati..
Ne znam detalje, zašto se malisa tako rano odlučio roditi..? Proći ovakav jedan postupak, godine potrošenih živaca, dočekati svu tu radost, kupiti kolica i par komada robice, da bi doživio ovakav kraj, po meni je nešto nezamislivo, horor iz kojeg se ne možeš probuditi...
I sad, takav strah u meni...cure sa kojima radim, od njih 5, 4 je imalo spontani prije uredne trudnoće. Kad se tako nešto dešava oko vas ne možeš A da se ne upitaš...
Oprostite na ovako crnom postu, molim vas. Nije mi namjera nikoga plašiti :(

Ja sam noćas sanjala vlažne snove, i umjesto da uživam u vrhuncu ja dobijem takve bolove i grčenje u maternici da sam se probudila hvatajući se za te dijelove. Umrla sam od straha.
Možda bih trebala da se malo maknem sa foruma jer gledajući što sam napisala od mene ništa lijepoga, a to vam sigurno ne treba...

Oprostite..

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
23.7.2015 6:40:24   
hipo
Jupiter, tu smo i za lijepe i za teske stvari, pisi sve sto ti je na srcu. Tu smo za tebe!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
23.7.2015 7:31:42   
perlica55
Jutro curke user posted image
Hipo user posted image  za super nalaze user posted image
Jupiter, jao vjerujem da ti je teško, al zbog sebe se pokušaj
malo izolirati od teških i depresivnih tema.. Čekati ćeš betu
il će testić pasti malo ranije user posted image  Sretnoooo user posted image  user posted image  user posted image
Irchy, kakvo je stanje???
Ostale cure pozdrav, gibam na posao user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
23.7.2015 8:00:50   
lidac0605
Jutro curke user posted image

Hipo,vidim tvoji nalazi ko u curice user posted image user posted image user posted image mene je već sad strah ogtta jer meni je zlo nakon toga svaki put zbog moje boleštine user posted image

Jupiter,nemoj se bedirat i slušat i čitat po netu,ja sam prošlu trudnoću sama sebe izludila jer sam morala preležat 7 mjeseci trudnoće,ćitajuć o prijevremenim porodima,otvaranju i blablabla...svi su govorili da po svemu sudeći neću dočekat termina,a ja rodila sa 39+3 user posted image
O pobačajima isto ne gruntaj preveć,dogodi se u 15-20% trudnoća-AMEN...ne razbijaj glavu bezveze...misli na mrvušku...

Ostale trudilice,kakvo je stanje?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
23.7.2015 8:44:01   
chrna
Jupiter nažalost sr*nja se događaju. I sasvim je normalno da si malo i bedu sve ti se skupilo al oke se rasplakat, bude lakše . Mi svi koji se mučio oko bebice bi se trebali okrenuti na stranu gdje se "čuda " događaju i na to se bazirat, mojoj kolegici s posla rekli da nikad neće imat djece, policistične jajnike i neznam kaj još imala, i evo ima dvoje zdrave djece,trudnoća i porod prošli po ps-u , na to se trebamo bazirat i na gledanje takvih, pozitivnih stvari. Crnjake treba ostaviti negdje drugdje, daleko iza nas..... Budi jaka, i misli na svoju mrvicu i na veliku betu.......

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
23.7.2015 10:09:51   
anastasija0702
Jutro cure
da se javim pa gibam na posao - danas cili dan radim, međusmjena a najgore mi je sad izić na ovu vrućinu..
Jupiter potpuno te razumijem ali nesmiješ tako misliti. Budeš li tako mislila privući ćeš na sebe još gore stvari - jer od goreg uvijek postoji gore...
Život je škola a mi smo tu da učimo iz svojih pogrešaka i na žalost najčešće na svojoj koži.
Sad kad gledam unatrag shvatim da zašto mi se nešto dogodilo ili nije dogodilo i što sam iz toga naučila. Nemoj misliti da samo ti upadneš u depesiju i ja sam neki dan pukla. Bila nam je sedma godišnjica braka a meni došao m.
Mi smo tu za tebe i u dobrom i u lošem zato digni glavu i idi naprijed preko trnja do zvijezda...

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
23.7.2015 10:10:32   
hipo
Jutro skuhane drage moje trudilice i navijačice s bebicama u škembi!
Super sam spavala, nijednom piškila user posted image al me dotuklo uć u auto i iza auta doć do ureda (hodala cijelih 30 metara ukupno). Groooozno je! Sinoć je u 10h na balkonu bilo 34. Pa to nije normalno, ne sjećam se da je ijedno ljeto bilo ovako vruće i da je ta vrućina tako dugo trajala. Nijedno ljeto mi nije falila klima doma, sad mi bome fali. Hodam po stanu s ventilatorom i premještam ga za sobom user posted image

Jupiter, jesi mi malo bolje danas, još koji dan pa ćemo se veselit tvojoj pozitivnoj beti! Mora nakon svih sr...nja doć nešto lijepo.

Chrna kako vještica, jel puno gnjavi?

perlice mene su negdje oko 9 tjedna isto prestale bolit cice i onda u 10 mi je prestao umor i spavanje od 12 sati na dan. Umrla sam od straha. Sreća da mi je bio pregled koji dan nakon toga pa sam vidila da je sve ok. Cicobolja mi se više poslije nije javila, samo što kipe i rastu, morala sam kupit dva broja veći grudnjak.

Lidac za sada su mi svi nalazi bolji nego prije trudnoće. Ko da mi je trudnoća trebala da mi se sve izbalansira user posted image . Vidit ćemo što kaže krv, jetra, Fe i urin danas, je li još uvijek tako. Jadne moje vene, izgledam ko narkoman. Ovaj tjedan ukupno 5 uboda! Al bude prošlo i to, samo da sve bude ok. Držim fige da ti ogtt bude ok, i da ti ne bude zlo poslije.

Snjeguljice kako Ema? jel se kupate?

noema jel se zagrijavaš za mužev povratak?

buba ima li novosti s tvojim bratom, jel se oporavlja?

irchy vidim da graf nisi updejtala od ponedjeljka, nadam se da vještica nije došla i da negdje u tajnosti slaviš plusić!

štrumfeta, vilić jel sve ok?

mali andeo ako sam dobro zapamtila na GO si sada, pokrivaš ovulaciju, samo uživaj, a poslije čekamo izvještaj user posted image

daxy se pretpostavljam kupa i hladi kraj mora, neka, svima treba odmor user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
23.7.2015 11:13:34   
chrna
Ej hipo hvala na pitanju. Glupača je oke, sutra sam ko nova. Neće više bit niti traga ni glasa od nje. I ne boli više. Naručila se privatno na uzv u utorak da vidimo u kojem je stadiju cista, nadam se da se smanjila ako ne i nestala..... Već sam toliko nestrpljiva oko postupka da to nisu istine. Opterećenja na sve strane i još +40 vani, i godišnji tek u 9 mjesecu baš banana al dobro je, preživjet ćemo nema nam druge.
Kad ti trebaš roditi?

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
23.7.2015 11:19:47   
hipo
chrna, baš mi je koma kad se sjetim bilo koga ima vješticu po ovoj vrućini, drago mi je da te je barem prestala bolit.
Znači ovaj ciklus odradiš, i onda postupak, držim fige da je cista nestala i da se više nijedna neće nikad pojavit. Nek dalje sve ide po planu!
Termin mi je 21.11. al ću morat na carski pa će to bit oko 5.11. točan dan ćemo tek tamo pred kraj dogovorit, ovisi o bebi i doktorovim smjenama.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
23.7.2015 11:22:55   
chrna
Ak je cista otišla onda idemo u 8 mjesecu na postupak. Već sam živčana i nervozna zbog svega kaj mi ide u krivo..... I tužna, pa se onda malo oraspolozilm pa sam opet tužna i tak u krug. Ak niš drugo bar je glupača došla. I ne boli više.
A zakaj carski?! Mala škorpionka će to bit....i ja sam tvrdoglava mazga od škorpiona ja sam isto na carski i to 11.11. U 11 ujutro hohih

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
23.7.2015 11:50:18   
hipo
Chrna imala sam operaciju ogromnog mioma pred dvije godine pa da se ne raspuknem po šavu na porodu, doktor naredio carski bez rasprave. Pa ga moram slušat user posted image

Kazimira sok od šljiva (i mislim malo jabuke) u DM-u imaš i na kuponima za trudnice tj platiš 2 a dobiš 3 boce. Na kasi tražiš kupone, ispuniš neki upitnik i raspištoljiš se user posted image Ako je perlica pocugala cijelu bocu i bacila je, budem ti pogledala kad dođem doma kako se točno zove. Ja, istraumatizirana sa zatvorom s početka user posted image , doma imam 3 boce za zlu ne trebalo user posted image pa ti mogu i pofotkat i stavit u album da lakše prepoznaš u dućanu. Ja sam muža poslala po svoje boce jer su boce od stakla i tri boce mi se nije nosilo user posted image Sad nemam tih tegoba, al očekujem u zadnjem tromjesječju. Al sam naoružana, pa nema beda user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
23.7.2015 13:20:31   
perlica55
Chrna, dal ćeš koristiti terapiju za user posted image idući
mjesec user posted image nek ti bude sve po ps-u user posted image
Ma kazimira ne možeš fulati, nacrtane su šljive user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
23.7.2015 13:31:37   
chrna
perlice a trebala bi opet duphastoni 2x1 10 dana, sutra idem vidjet kaj je sa cistom pa ću valjda bit pametnija, već sam luda od svega. Baš baš . Tak me opere da mi dođe da dignem ruke od svega , Vjeruj mi.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
24.7.2015 0:51:11   
chrna
E curke ovak, javili mi danss oko 14,30 sati da sutra idem na službeni put na najmanje 5 dana. I tako ja nemogu kod ginekologice u utorak, a ljepo sam de privatno naručila. Dakle danss je radila popodne preko hzzo-a, i ja ljepo došla ispričala se kaj nemrem doć u utorak i dal bi joj bio problem da me sad pogleda s obzirom da sam tek 4 dc. Veli žena ma nema veze, pregledala me i od moje ciste od skoro 5 cm nemam niti milimetara! Dakle otišla je la pa pa, lijevi jajnik je opet čist!
Od 15-25.08 duphaston i onda kad dođe glupača pitalice pa ćemo vidjeti dalje. nisam prije javila jer sam se tek sad dočepala punjača za mob. Laku noć

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
24.7.2015 7:24:08   
perlica55
Jutro curke, evo kavica user posted image user posted image
Chrna user posted image  user posted image  za cistu, nek je nastala.. Pokušaj na službenom
putu malo odmoriti user posted image
Nije mi jasno zakaj uzimaš Dufiće od cca 26dc user posted image
Jupiter kak si danas???

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
24.7.2015 9:00:57   
Kazimira
jutro...kako mi se odmah tipka ćim nije vruće....user posted image

Hipo...hvala draga....za sad još nemam problema, ali imala sam u prve dvije trudnoće, a i hemići su tuuser posted image ....bum pogledala drugi tjedan jer se mm naljuti i viće da izvolim jesti više voća user posted image user posted image

Drage moje sretno sa svima, čitam i vibram user posted image user posted image user posted image

Jupiter držim fige.....ma svima veliki hug i pusa....user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
24.7.2015 10:49:29   
Snjeguljica_83
Jutro!

Bila sam na F-metriji. Folikul ima mjere 15*20 mm. Baš je pravi i fin gospodin.user posted image Endić 11 mm.
Recept: odnos večeras i u nedjelju. Obzirom da je MM bezvoljan, još jutros u 8 h rekao da mu ne dogovaram akcije za danas, morat ću ga zavesti...user posted image
U pon. kontrola. user posted image Mogu se preseliti u bolnicu, koliko sa često tamo....user posted image

Gin. mi je dala uputu da odmah stavim Lactogyn kapsule, tako da razblažimo PH rodnice. Skupo je...user posted image
Prva stavljana.user posted image

Chrna baš mi je drago što je cista nestala! Baš su mi gadne te ciste i cisturine!!!user posted image

Hipo idemo na more svaki, svaki dan.user posted image Maca uživa u brčkanju, a mislim da joj more pomaže kod AD-a. user posted image

Mali andeo 7 dana zaredom akcije!user posted image user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 24.7.2015 10:54:26 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
24.7.2015 11:33:20   
hipo
snjeguljice baš mi je drago da Emi more pomaže! Nek onda ljeto potraje da se može što duže kupati!user posted image Ja sam dobila isto lactogyn vaginalete, mrzim gurat bilo što dole, osim jelte...
Moram ih stavljat svaku drugu večer i dobila sam dvije kutije. Imam malo jači iscjedak sada pa da me ne napadnu gljive doktor reko da ih stavljam. Al mi je rekao navečer.

chrna aj nek je ta glupa cisturina otišla i nek se više nikad nijed na ne vrati! user posted image

Jupiter kako si mi danas?

perlice čitam tamo da te bolucka. Mene to izluđivalo, tako mi je bilo par tjedana, svaki, svaki drugi ili treći dan. Ne puno, ne stalno al dovoljno da i digne tlak. Znam da je normalno, al u našoj glavi to je bol povezana s dolaskom menge i ne možeš ostat neuznemiren.

Nego, danas je PETAK!!! Napokon i još 4 sata i crta doma, vikend!!!! jeeeee!!!!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
24.7.2015 11:52:10   
perlica55
Hipo, da, žalila sam se curkama, kak me trbuh bolio
kao PMS kroz 4tt, i opet juče, i danas...
Baš nervira, strah me jako..
jedna zimska mama je završila na kiretaži 10+4, juče
je javila, pa sam sve nikakva user posted image
Joj i ja jedva čekam vikend, fino odmaraj i mazi bušu..
Ja radim još do četvrtka i idemo na more 10-ak dana user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
24.7.2015 12:00:40   
lidac0605
Bok,trudilice i trudnice user posted image

Chrna,super za nalaz,nek je cista otišla user posted image sad možeš planirat dalje user posted image

Snjeguljice,user posted image za folikul i endić,vadi tamo taj sexy veš i u akciju večeras user posted image

Mali andeo,graf puca po šavovima od akcije user posted image ...svaka čast user posted image

Hipo,user posted image za kraj radnog tjedna,nek i ti malo uživaš user posted image još malo pa buš i ti domeka user posted image

Pozdrav ostalima user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
24.7.2015 12:16:26   
perlica55
Snjeguljice user posted image  u akciju, sretnooo user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Odbrojavanje srpanj 2015.
24.7.2015 12:48:52   
chrna
Ej cure hvala vam svima.i ja sam jako sretna kaj je cista otišla.....
perlice po ps-u bi trebala počet s duphastonom od 2.-12.08 al onda mi ne paše da mi glupača dođe jer su ovi klinike još na godišnjem. Tako da mi je ginekologica rekla da pijem od 10-20 i onda kroz deset dana a možda i prije dobim, pa da mogu početi s pikalicama kužiš? Zato ću malo kasnije počet pit duphaston, jer bez njega niti nemam mengu tako da nije problem u par dana razlike. Bitno da više nema ciste niti prepreka.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!