|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
21.6.2015 18:35:53   
anastasija0702
Buba m, žao mi je da ti je došla user posted image . Dabogda ti bila zadnja u ovoj godini!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image
Kazimira, irchy držm vam fige za user posted image ili user posted image
Cure imam neki feeling da će biti još trudnica u ovom mjesecu
J

(Odgovor članu irchy85)
Neposredna veza do poruke: 726
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
21.6.2015 20:40:30   
anastasija0702
Perlice, hvala što brineš za mene user posted image imaš pravo samo nemam gin kojeg bi pitala. Odnosno objasnit ću:moja gin čim joj što spomenem samo spominje potpomognutu oplodnju. Ja sam joj otvoreno rekla da smatram da smo mladi i da treba viditi u čemu je problem a ne samo slati odmah na potpomognutu. Tada sam imala 22 god i to je bilo prije operacije varikocele a sada izgleda da je mene i Tsh sje..a Osim toga moja gin a čula sam tako i drugi sad na redovni pregled primaju svake 3 godine jer je kao malo ginekologa. Privatno mi se ne daje puste novce za papu i bris za koju mogu napraviti bez da plaćam..

Meni su nalazi ginekološki uvijek uredni samo izgleda da me ta štitnjača dobro zeza. Nadam se da je to sada ok, idem vaditi krv početkom 7mj hormone pa ću viditi što dalje.
user posted image user posted image user posted image
Na jesen mi se naručiti kod gin kao na dvi godine, još su milostivi što upisuju ranije jer je kao ministar napisao na tri.

To vam je bio šou kad sam ja to čula od sestre od moje gin. Kažem ja dobro znači kad odem u penziju ću se doć ovde upisati..
Nadam se da ću ostat trudna do kraja ljeta ......
user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio anastasija0702 -- 21.6.2015 20:46:09 >

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 727
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
21.6.2015 21:19:03   
perlica55
Anastasija, sestra tvoje G priča sranja, budući svatko od nas kod soc G
ima pravo svaku godinu na kontrolu cerv. briseva i papa testa, u slučaju da
su na papi uočene bilo kakve promjene, kontrole idu dvaput godišnje...
Idući put traži da ti da napismeno tu "obavijest/preporuku" ministra....S druge
strane je fer od nje kaj te šalje MPO specijalisti, budući neplodnost
nije u njenoj domeni... Sretno s nalazima štitnjače, nadam se da će biti utedni user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 728
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
21.6.2015 21:29:39   
syringa
Perice, cestitam ti od srca!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napokon, napokon, napokon! user posted image user posted image user posted image
Vidis da je dosao i taj dan!
Zelim ti mirnu, zdravu, skolsku trudnocu i prekrasnu proljetnu bebicu!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 729
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
21.6.2015 21:35:57   
anastasija0702
Pokazala mi je pismenu brošuru ministra zdravstva gdje piše svake treće godine a oni da imaju toliko pacijenata da jednostavno ne mogu stići. Kaže mi slobodno se prebacite kod drugog ali i tamo vam je ista stvar. Ja kažem dobro znači ja po vama mogu umriti - jel znate vi koliko je 3 godine vremena. Kaže ona ako je nešto hitno krvarenje, upala mi ćemo vas primiti naravno ali na redovni pregled upisujemo na dvije i pol godine jer drugačije ne možemo.

user posted image user posted image

Ja sad naravno ne želim plaćati nešto što imam pravo besplatno. Ma ne znam što da vam kažem ja sam u naš sustav zdravstva duboko razočarana..
Svatko ti hoće proda nešto a nikoga nije briga za tvoje zdravlje..

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 730
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
21.6.2015 21:59:46   
noemaa
anastasija, odakle si da je tako loše s G? mislim, i kod nas ide sve na gore. jedan je preminuo prije godinu, dvije, još nema zamjenu, mijenjaju se G iz bolnice u njegovoj ordinaciji. sad je još jedna na BO već duže (nadam se da će joj biti dobro!!!), nema zamjene, opet su uzeli G koji je otišao u mirovinu. ma užas. treba mladima reć da odu specijalizirati G, imat će sigurno posao!!!
ali slažem se s perlicom... u redu je da te šalje k MPO ako je prošlo više od godinu dana redovnih odnosa. dok napravite sve pretrage, dogovore, proći će još koji mjesec. u slučaju da imate sreće, u međuvremenu se možda dogodi i beba pa vam MPO neće trebati. u slučaju da se bebač ne uhvati, barem ćete već biti u MPO vodama pa ćete brže do željenog cilja... razmisli si, nisu doktori bedasti!

lourdess, svaka čast, jako si hrabra i sretna što imaš svog mužića koji te pazi i podupire. user posted image ja ću vjerovati u ovo prvo - plodni ste, možete imati bebača čim završe ta tri mjeseca, a proći će jako brzo, vjeruj!!! bude sve dobro na kraju dobrim ljudima! user posted image

syringa, draga, kako si ti? kakva je situacija u tebe?

buba, došla je, ali sad kad završi, ima da je sljedeća tek iduće godine!!! user posted image

kazimira i irchy i jupiter... u vas polažemo sve nade!!! user posted image ima da obogatite ovaj mjesec tako da nam se lista skroz smanji pa one preostale riješimo u srpnju user posted image

daxy,
dakle, srpanj je našuser posted image neka ti je sa srećom AIH! user posted image

ja sam pred sexonom, nadam se da će biti dobra. user posted image mm danas s virozom, sad je već u krevetu na čajevima. nek ga sredi koliko treba danas, sutra i onda ko nov. taman da ozdravi za akcijanjeuser posted image

svima šaljem pozdrav, uživajte, odmarajte, akcijajte... user posted image noooć!

< Poruku je uredio noemaa -- 21.6.2015 22:03:07 >


_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 731
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
21.6.2015 22:25:53   
Tikica12
Pozz, nova sam na forumu...ET uradjen 18.06.vracene dvije mrvice stare 3dana sa po 8stanica. Sada brojimo dane do bete koja je po preporuci dr.tek 04.07

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 732
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
21.6.2015 22:49:00   
perlica55
Syringa, hvala puno user posted image
Noema sretno s akcijom nek urodi user posted image
Daxy, nek zbilja bude kod tebe treća sreća user posted image user posted image user posted image
Tikica sretno s čekanjem bete user posted image user posted image Gdje su u postupku??
Mislim da se samo u KBC RI čeka tolko dugo na betu.... Nek ti dani brzo prolete user posted image
U postu gdje su datumi s neočekivanim user posted image molim da klikneš
na link Trudilice i predstaviš nam se na toj temi, kad ćeš
imati vremena user posted image

MOLIM SVE CURE S ODBROJAVANJA DA NAPIŠU!!!!!

dal je kod vas
kao kod anastasije, da vas G na redovni pregled upisuje na
dvije i pol godine user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Tikica12)
Neposredna veza do poruke: 733
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
21.6.2015 22:53:45   
anastasija0702
Noema ja sam iz Zadra i tu je kod ginekologa situacija strašna nema mjesta, čeka se u nedogled. Za sada još nemam namjeru pokušati mpo jer mislim da će sve biti ok sad konačno al ako i dalje ne bude išlo razmisliti ću o tome. Znaš kako je svi iz obitelji se sad pitaju jel imamo problema ili sad jednostavno ne želimo djecu.user posted image
Tikice dobro nam došla i još prije pošla iz odbrojavanja user posted image user posted image
Irchy, Kazimira iJupiter mora biti user posted image ili user posted image Ajmo očistiti listu za nove trudilice user posted image

< Poruku je uredio anastasija0702 -- 21.6.2015 22:56:31 >

(Odgovor članu Tikica12)
Neposredna veza do poruke: 734
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
21.6.2015 23:01:26   
Tikica12
Ja sam iz zg, a postupak je radjen u ceskoj u PFC, i na otpusnom pismu navedeno da se test obavi 04.07. Inace ovo je 1postupak

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 735
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
22.6.2015 0:04:04   
Kazimira
Tikica dobrodošla user posted image user posted image user posted image ...želim ti debeli user posted image user posted image , držim palčeve i vibram user posted image


ja idem kod gin u Dugo Selo i kad se naručim treba oko mjesec dana da dođem na red....zadnji put sam išla kod iste privatno jer mi se nije dalo čekati 2 mj. papu.....planirali smo trudnoću pa sam htjela to što prije obaviti.....inače poslije dvije trudnoće rukom su odnesene upale i CIN1...svaki put skoro pa vrištim os sreće kad mi je papa uredan user posted image

i mene cure zanima kaj bu za kojj dan, hvala na podršci user posted image

tipkamo se sutra user posted image
user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Tikica12)
Neposredna veza do poruke: 736
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
22.6.2015 8:17:05   
lidac0605
Jutro user posted image

Di ste pospanke,nigdje nikog...

Kazić,ja znam da se ti seliš na zimske ovaj tjedan user posted image ,nemam tam sugovornika user posted image ,al sad će i Perlica doć,a možda i Irchy s tobom user posted image ...jedva čekam!A i Jupiter samo što nije user posted image

Tikice,sretno u čekanju bete,neka bude ogromna!!

Noema,pa taj tvoj muž je stalno nekaj balav,de ga osposobi do akcije user posted image user posted image user posted image

A di nam je Snjeguljica?user posted image

daxy,spremna za nove pobjede user posted image ...bit će treća sreća user posted image .

Chrna,Anastasija,Buba m,Bubulu i ostale koje nisam spomenula veliki pozdrav i user posted image !

Uživajte u današnjem(nadam se) neradnom danu(moj muž radi user posted image )

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 737
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
22.6.2015 8:24:14   
Snjeguljica_83
Jutro!user posted image user posted image user posted image

Cure, malo odmaram od RR. Čitam vas, ali uskoro se bliži datum od mog pristupa forumu (9.7.2013.)user posted image i srce mi se stegne kad to vidim. Ne zamjerite što sam se malo odmaknula...

Buba, žao mi je zbog M.user posted image Spominješ mrkvu? Baš smo jučer jeli svježu mrkvu!user posted image

Perlice,
neka beta bude praaaaava!user posted image I možda budu user posted image user posted image Šanse za to postoje, zar ne? Ma samo neka bude sve u redu.user posted image

Daxy,
neka tvoj treći AIH urodi plodom, NAPOKON!

Jupiter,
nadam se da se mrvica ulovila!user posted image

Noema, ovaj tjedan počinje akcija, ha? Sredi muža i navali!user posted image

Lourdess, želim ti brz oporavak, šaljem zagrljaj....

Cure u iščekivanju, sretno! user posted image
Moja tipkovnica čeka tipkanje riječi "čestitam"user posted image

Danas moj svekar i MM rade, a svekrva i ja slobodne pa ćemo ići na kavu, kako i doliči ženama, dok muževi rade...user posted image

Comment na moj graf: no comment.user posted image

Puno pusa i pozdrava od vaše Snjeguljeuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 22.6.2015 8:25:07 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 738
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
22.6.2015 9:19:37   
perlica55
Jutro cure user posted image
Kazimira sretnooo user posted image user posted image
Snjeguljice, drži se hrabro i ne vjeruj slijepo FF, barem ti imaš
iskustvo da i FF nije sveto pismo. Ideš li ovaj ciklus na f-metriju??
Irchy, kad planiraš pipi???
Chrne kakvo je stanje kod tebe???
Daxy, gdje si???

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu irchy85)
Neposredna veza do poruke: 739
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
22.6.2015 9:57:03   
Jupiter
Jutro!

Ja prijavljujem 0 bodova za simptome. Napuhnutost i veće grudi pripisujem utricima. Jedini " simptom" je žgaravica nakon kave, koju inače pijem crnu A sad moram sa mlijekom, i svejedno se javi. Temp graf mi ide na živce.
Što se tiče pregleda kod gin, nikad ne čekam dulje od mjesec dana, a sad zbog postupka me uzme i bez naručivanja. Samo da napomenem da gin ima preko 7 tis pacijentica. Nekako mi nevjerojatno zvuči priča od Anastasije. Al' ok, ima nas svakakvih. I ja se slažem da mpo ginekolozi znaju svoj posao u odnosu na naše gin. Vjerojatnost za trudnoću je ogromna u mpo postupcima ako si mlađa od 30. Kasnije je sve teže jer pada i rezerva jajnih stanica.. ali svatko zna najbolje za sebe.
Tikice Dobrodošla i dabogda nam uskoro prijavila user posted image !
Da, i u Rijeci se dugo čeka beta, da je po njihovom ali ne vraćaju dvije mrvice mlađima od 38 :/
Snjeguljice u zadnje vrijeme sam se nagledala svakakvih grafova i zaključujem da: u većini slučajeva su u pravu ALI nema pravila...još jedan nepouzdan pokazatelj, jer kod temp utječe i opće stanje našeg organizma, i vrijeme spavanja i okolna temp. Nadam se da sam te bar malo utješila, zapravo i sebe tješim...


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 740
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
22.6.2015 10:38:06   
irchy85
Zdravo cure

Hm mislim da nista od mog piskanja,jutros mi tempica opasno pala,vjerovatno ce doc user posted image iako mi jos nista ne kuha u trbuhu.
Jucer sam slucajno skuzila da su mi se vene na nogama povukle,inace su mi na butinama isprepletene kao plave mreze a sad ih jedva primjetim,,jel netko zna koji bi bio razlog da su se tako povukle?
Bdv radim svaki dan i stojim na nogama i do 9h tako da od odmaranja se nisu mogle povuci

E da nisam ni napisala mjerila sam tempicu sat i pol ranije jer mi je MM morao na teren jutros pa sam ustala da ga ispratim i izljubim,gajim nade da je zato bila niza tempica

< Poruku je uredio irchy85 -- 22.6.2015 10:54:12 >


_____________________________

[img]http://FertilityFriend.com/ticker/585a29/ttc.png[/img]

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 741
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
22.6.2015 11:00:23   
daxy

Trudilice:



user posted image štrumfeta1 - ponosna user posted image
user posted image chrna- 09.06.
user posted image perlica55 - 20.06. - ponosna user posted image
user posted image irchy85 - 23.06.
user posted image Kazimira - 23.06.
user posted image Jupiter - 29.06. user posted image


< Poruku je uredio daxy -- 22.6.2015 11:01:11 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 742
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
22.6.2015 11:00:26   
daxy

Naši grafovi:


buba m - graf user posted image
daxy - graf user posted image
folletto - graf user posted image
hipo - graf user posted image
irchy85 - graf user posted image
Jupiter - graf user posted image
lidac0605 - graf user posted image
mali andeo - graf user posted image
noema - graf user posted image
perlica55 - graf user posted image
Snjeguljica_83 - graf user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 743
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
22.6.2015 11:06:42   
noemaa
irchy, draga, želim ti što i sebi, naravno. ali lažne nade nikom ne koriste. gle mene, pretvaram se u drugu perlicu. mislim da ipak ne bi bila toliko niska tempica kad bi u pitanju bila user posted image user posted image

jupiter, navijam i dalje!!! nek tempica brzo sutra opet skoči user posted image

lidac, mm iako bolesnjikav jučer se nije dao smesti. e, kad bi nam tako nastavilo user posted image

perlice, ja čekam nekih mjesec dana za naručit se. i iako ima brdo pacijenata (čeka se po dva sata kad dođeš), nikad mi nisu rekle ovo što i anastasiji. samo me sad malo strah, jer kao što sam navela, nestaje nam kadar u puli. user posted image

anastasija, i ja ti želim da što prije dođete do svoje bebice, kako takO!!!

kazimira, lijep provod sa svekicom! a tko će klince čuvati?

chrna
, ima štogod novog kod tebe?

snjeguljiceee,
welcome back!user posted image ma šta ti fali grafiću? ovaj je skroz uredan, baci pogled na moj prošli ili pretprošli... samo vi akcijajte. za koj dan će se tempica tako lijepo popesti user posted image

daxy
ć, kako si?

ja se čak i slažem s ri glede bete. čemu žuriti? mislim, ak user posted image treba stić, išla vaditi betu ili ne, stići će.user posted image

tikice, dobrodošla i odmah ošla na user posted image postuser posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu irchy85)
Neposredna veza do poruke: 744
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
22.6.2015 11:48:26   
daxy
Dobar dan,cure. user posted image

lidac sve ovisi o nalazima i dijagnozama. Neki preskaču AIH zbog recimo lošeg s-grama ili neprohodnih jajovoda.
Kod nas nema takvih problema pa ćemo sve 4 inseminacije ispucat prije IVFa.

buba žao mi je zbog user posted image . user posted image

chrna draga.šta ćemo mi s tvojim datumom? user posted image
Da te dodam na kraj mjeseca sa štirkalicom jer čekaš user posted image ? user posted image

lourdess draga,jako mi je žao što se tako odvilo sve.
Nemam riječi za takvu nestručnost i ne reagiranje na vrijeme. user posted image
Drž mi se. Kad se oporaviš bit ćeš ti user posted image i bit će sve u redu. user posted image
Javi se povremeno.
Sad ste TM i ti bliži jedno drugom nego ikad,a bit ćete i jaći kad sve ovo prođe.
Kažu da ovakve situacije ili ojaćaju vezu ili ju razore.

danery super za završene radove. Sad uživajte. user posted image

anastazija ja se ne mogu više složit s perlicom glede ovih pripravaka.
Budi oprezna i pažljivo doziraj to sve. Ja sam od same vrkute imala nuspojave,nikad ne znaš šta sve to u kombinaciji može napravit organizmu.
Tvoja gin se eventualno može poigrat Klomifenima i napravit koju folikulometriju da ciljate odnos 2-3 ciklusa,al to je više manje domet svih ginekologa u domenu liječenja neplodnosti. Tebi treba uputnica za reproduktivca.

kazimira ne znam kakva je praksa kod kombinacije vanmaternične i spontanih,al mislim da ako nije imala 3 spontana onda ju neće ni poslat "dalje".
Trebala bi napravit imunološke pretrage,al to se radi tek nakon 3 spontana pobačaja,a privatno su te pretrage jako skupe.
To je naša eternity radila i došli su joj loši nalazi. Njoj nije problem ostat u drugom stanju,al je veliki problem iznijeti trudnoću do kraja. user posted image user posted image
Nemam nikakav pametan savjet,pogotovo jer ne znam detalje o tvojoj frendici.

noemaa zaliječi TM za seksonu! user posted image user posted image
Sretno! user posted image

tikica dobrodošla! user posted image user posted image
Želim ti svu sreću svijeta da ovaj IVF bude dobitan za tebe! user posted image user posted image
Molim te ispuni upitnik na ovoj temi:
http://www.ringeraja.hr/forum/osnovne-informacije-o-nasim-trudilicama/m_896756/mimage1/tm.htm#896756
Trebaš samo odgovorit na pitanja iz prvog posta. Kad stigneš. user posted image
I ako ti nije problem na temi IVF napisat detalje o postupku. http://www.ringeraja.hr/forum/m_917317/mpage_5/key_/tm.htm#924204
Možda puno tražim,al ne moraš sve odmah. user posted image

snjeguljice graf dobro izgleda,taman prije O. user posted image
Odmaraj,uživaj u kavi sa svekrivom. user posted image

Jupiter pa i žgaravica je simptom. user posted image user posted image user posted image

irchy vidim prazan krug,možda je stvarno zbog toga tako niska BT,a i na 22 DC ti je ista situacija.
Ne predaji se još. user posted image user posted image


Ja kod svoje gin redovito obavim godišnji pregled i testove.
Prije svega njoj samoj je to jako bitno i gledala sam jedan put kako sestra nije htjela jednoj pacijentici izdat ljekove bez pregleda.
Takva je politika kod moje gin. Ako koristiš kontracepciju moraš doć svake godine na redovni pregled i vadit krv da bi kontracepciju dobila.

Mene nekad prime i bez naručivanja,al uglavnom se zapišem dva tri dana prije. I ne čeka se dugo.


Moja situacija je sljedeća: Jutros obilan E!
U srijedu sam na UZVu,al bojim se da će mi O danas ili sutra,tako da mislim da mi AIH otpada ovaj ciklus. user posted image
Al što je tu je.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 745
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
22.6.2015 12:08:05   
chrna
Dobar dan curke! Ja skuhala ručak jer moja ribica ide raditi popodne a jutros je došao iz noćne. A ja sam noćna danas.....
perlice Evo prvo da i ja velim, kod moje ginekologice je fakat gužva, žena je super ubiti malo je reć super, ali kad idem kod nje nema nikakvih problema, ja idem recimo dva puta godišnje na papu i ako je oke za 6 mjeseci ponovno . Kad se naručuje čeka se jedno mjesec i pol da dođeš na red i taj dan bez obzira kad si naručena čekaš jedno sat vremena sigurno, možda i malo dulje. Al žena je vrh. Sad kad sam krenula u mpo vode trebali su mi o brisevi, tako da mi se nije dalo čekat pa sam išla kod te iste ali privatno, i smiješno 100 kn svi brisevi jer sam njezin pacijenat. Tako da mi nije jasno zakaj anastaziju zaje.....u.
perlice, noemaa, daxy kod mene ništa novog, vještice nema, test sam napravila tek toliko, makar sam znala da nis od toga, al eto čisto da sama sebe umirim, (nisam htjela ništa tu za test pisat, jer sam ga ovak i onak radila bezveze, jer 10 godina nisam imala vješticu spontano) oke, idemo dalje, počela sam u četvrtak pit duphaston 2x1 10 dana i nakon toga bi trebala dobit. daxy kaj se liste tiče, neznam, ti znaš bolje, tako da stavi kaj misliš da bi bilo oke user posted image
Onda dalje, 30 idem po ljekove, nadam se samo da će vještica krenut bar 29, prije mi nikako nebi odgovaralo jer idem u četvrtak na more i u ponedjeljak se vraćamo.i tak. Frka me, al guram.... Fala curke na pitanju
Ostalim curkama koje nisam spomenula šaljem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 746
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
22.6.2015 12:44:42   
perlica55
Daxy, trk u akciju, možda vam i ne bude trebao AIH user posted image
Chrna, sretno na putu i da menga dođe kak si planirala user posted image

Vjerujem da je 99% soc G pretrpano pacijentima, i da neko kao daxy i ja
čeka na pregled do tjedan dana, da opet neke druge cure, čekaju mjesec/dva/tri,
al čekati dvije godine, je van svake pameti..
Svi ti soc imaju glavarinu na svakog pacijenta koji je upisan kod njih,
pa ak ne može obraditi pacijente jednom godišnje trebalo bi ih uputiti u
najbliži KBC ili dom zdravlja... No dobro, dosta o toj temi... Svatko zna kaj će i kako user posted image
Odoh kod sveki na ručak, pozzz

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 747
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
22.6.2015 17:56:40   
anastasija0702
Ciao curke
Evo mene malo kasno al tek došla s posla i ručala kod svex. Danas smo imali maistore po kući, nešto farbamo tako da sam lagano se izvukla od toga hvala Bogu. user posted image user posted image user posted image
Mi još nismo počeli raditi na user posted image - danas mi je 10dc. Morat ćemo stvarno početi. Što se tiče ginekologa živa istina cure, živa istina kunem vam se bila sam sad u 2.mj i rekla mi je da dođem na jesen upisati se. Privatno sam ja bila kod sve i jednog gin u zd na uzv, pregledima i folikulometriji al nemam namjeru ići privatno kad mogu državnom gin. Možda bi se stvarno trebala prebaciti user posted image

Eeeej nisam vam rekla - primjetila sam da ima sluzi danas već, izgleda da oni čajevi ipak nečem pomažu. user posted image Mislim da je najbolje od svega uzimati matičnu mliječ i da sa tim ne možeš pogriješiti (osim ako nisi alergična na nju) ja nisam.
Nastavljam piti matičnu, prenatal i čajeve pa ćemo viditi kako će biti.user posted image

Idem kuhati Nes user posted image jel tko za kavu??
user posted image user posted image user posted image vas sve !!!

< Poruku je uredio anastasija0702 -- 22.6.2015 18:00:35 >

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 748
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
22.6.2015 19:21:29   
papučica
Pozdra trudnice i trudilice.

Hvala Daxy što misliš na mene.

Ja sutra imam zakazano kod gin , rekao mi je da do danas uradim još jedan test i ja nisam uradila, ne mogu sama sebi da vjerujem , jednostavno nisam htjela.
Kontam, što da ga radima, nemam nikakav osjećaj, samo poslije imam slabe živce i ljuta sam na sve. E neću ni nakog da se istresam , nije meni niko kriv ako je test -, i tako da nisam htjela dan da kvarim.

Sutra kod gin .
A ja ovako zamišljam sutrašnji dan- To ja samo malo maštam-
Ja na UZ i gin vrti s njim i kaže kako vam test nija pokazao plus, a ja kažem pa eto tako, a vi ste trudni i to sasvim ok.
E onda ja pišem svoja iskustva kako mi je test bio negativan a ja trudnauser posted image
Ma eto i ja malo maštam ouser posted image , kad neće drugačije

Ništa se ja ne bih brinula da nemam puno godina user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 749
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
22.6.2015 19:31:42   
papučica
anastazija0702
perlica55
chrna
noemaa
daxy
irchy
jupiter
snjeguljica
tikica
danery
lourdess
buba
lidac
kazimira
syringa

Htjela sam sve da vas pozdrav, oprostite ako sam nekog zaboravila.

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!