|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 12:31:33   
hipo
Perlice, uzimaš terapiju prije bockanja. Zapravo se tom kontrolom gleda kako ti ta terapija paše, pa je logično da ju redovno, pa i to jutro uzmeš.
Držim fige za 16h! možda će te špotat jer si puno na RR user posted image zezam se, vjerujem da nije ništa negativno.

buba, nemoj mi se umorit user posted image

sandra, žao mi je što je user posted image ipak došla user posted image Sretno s pretragama i sa HSG.om, nek sve bude uredno i prohodno!

chrna, hvala, nek tvoja isto bude velika i trocifrena!

noema, isto tamo u postavkama profila imaš prozorčić di umetneš ticker, na stranici od lilihipića user posted image imaš link kojeg kopiraš
samo ti odmaraj, sad ću i ja malo u horizontalu user posted image

snjeguljice, ovaj mačak je dobro izbečio oči, šta to čita?

irchy, još dva dana, još malo, sretnooo!!!

daxy, jel se vještica primirila?

sunshine, čitam te tamo na jesenskim bebicama, javljaj redovno kako pregledi, držim fige da sve bude i dalje ok. Super što će ti tvoji pomagat, bit će ti lakše uz fizičku i moralnu potporu!

Štrumfeta, javi se malo.
Foleto, sretno sutra!



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1401
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 12:32:11   
Vilić zuba
IZVORNA PORUKA: hipo

... Idem nesto gricnut pa do krojacice da mi skrati nove traperice da ih bar malo nosim prije nego ostanem trudnauser posted image


Cure drage, citam vas iz prikrajka zadnje dane, ne stignem puno tipkat. Uvatila me mala emocionalna kriza, citam ovo sta je hipo napisala, dodjem do ove recenice i totalno se raspadnem. U pozitivnom smislu, dosle mi i suze i osmijeh na lice!

Sretno draga, sve mi nekako na dobro zvuci ovaj tvoj 2. AIH. user posted image user posted image

perlice jos malo do sastanka s bossom, drzim fige da bude nesto dobro za tebe! user posted image


noemma uzivaj u odmoru, zavidim ti user posted image

Nove cure, dobrodosle i zelim vam brzinske user posted image user posted image

Sve vas grlim i pratim user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1402
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 12:36:41   
hipo
vilić skroz te kužim za ovaj raspad. Tako smo osjetljive od ovog našeg nezatrudnjivanja da nam nekad treba neka sitnica da se srušimo. Ja sam se danas u čekaoni skoro rasplakala od sreće jer je jedna cura došla na kontrolu nakon pozitivne bete. Zvali muža unutra da dođe čut srce. Koja sretna lica poslije. Izašli su van nakon svega i čekali lift 10 minuta jer nisu stisli gumb za dozvat lift. Koji osmjeh i koja sreća na licu, Sva sam se naježila i suze su mi došle na oči.
Sve je to ljudski, nismo od kamena, suza lako krene kad te nešto ovako važno kao što je dugo očekivanje plusića muči. user posted image user posted image user posted image
Bit ćemo mi sve debele trudnice i vesele mame!


chrna jesam ti stavila dobar datum za betu na listu? 9.03.?

E da prema ovoj gore opisanoj, nakon pozitivne bete ona je došla kod njih na pregled i naručena je za dva tjedna opet. Ne znam u kojem je postupku bila. To me baš zanimalo, jer se mora doć još kod MPO-vca ili te presele kod tvog gin.a.





< Poruku je uredio hipo -- 25.2.2015 12:42:04 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Vilić zuba)
Neposredna veza do poruke: 1403
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 12:40:01   
hipo

user posted image
Čekamo pretrage::

VELJAČA
perlica 26.02.TSH

OŽUJAK
hipo 2.03. TSH
mali andeo gin 05.03.

user posted image
Spermiogrami

OŽUJAK
perlicin muž: spermiogram nakon antibiotika i nek bude puno, puno bolji user posted image


user posted image
Čekamo preglede/konzultacije::

VELJAČA
daxy čeka konzultacije kod MPO


OŽUJAK
sunshine 3.3. ginekolog
noema 6.3. pregled
snjeguljica 09.03. ide kod nove ginekologiceuser posted image
perlica endokrinolog u ožujku
hipo 9.03. endokrinolog
vilić zuba 25.03. MPO konzultacije

user posted image
Čekamo nalaze:

VELJAČA
buba papa
daxy phd nalaz pokojnog polipa


user posted image
Zahvati i popravci
trenutno nema nikog u čekaoni

user posted image
Čekamo postupke

VELJAČA/OŽUJAK
foletto IVF, transfer 26.02.user posted image
štrumfeta IVFuser posted image
chrnaprvi AIH user posted image čekamo betu 09.03.user posted image
hipo drugi AIH 25.02.user posted image čekamo betu 11.03.user posted image
daxy nam čeka svoj drugi AIH user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1404
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 12:41:25   
chrna
perlice sretno danas i javi nam šta ja bilo!
Na godišnjem a dosadno sama neznam kaj bi sama,sobom.... Imate kakav prijedlog??? :D

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1405
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 12:43:13   
Vilić zuba
Debela jesam i vesela. Jos mi fali trudnica i mama user posted image user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1406
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 12:43:34   
chrna
hipo super su mi ove kokice "di čekamo betu" baš sam se sad nasmijala...... ;)

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 1407
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 12:52:13   
daxy


Trudilice:



user posted image winkica - ponosna user posted image
user posted image tik tak - 01.02. - ponosna user posted image
user posted image Sunshine28 - 10.02. - ponosna user posted image
user posted image  irchy85 - 27.02.



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1408
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 13:13:35   
noemaa
hipo, frajerice, samo ti požuri s trapkama jer bi mogle biti jako malo uporabive user posted image user posted image današnji brzi štrc je početak nečeg lijepog... ubrzo i user posted image navijaaaam! user posted image čuj, 11.3. mora biti super datum - ja tu negdje iščekujem svoju dragu user posted image , a tebi trocifrenu brojčicu user posted image e, da, npr. mojoj seki su rekli na MPO ak zatrudni da više ne mora dolazit kod njih, jedino nazvat da oni znaju da je uspjelo. valjda je svaka klinika priča za sebe. a kakva je razlika između običnog aih-a i ITIja?

Bit ćemo mi sve debele trudnice i vesele mame!


user posted image

chrna, voliš li čitati? meni nikad nije dosadno, ako ne mogu van, a slobodna sam - obavezno dobra knjiga u ruke... guštam skroz!

sandra, žao mi je. ajde, odguli tu ludaču pa za tjedan dana opet user posted image user posted image s tm i nova nadauser posted image

vilic, i ti se opasno spremaš u debele vode user posted image user posted image samo pozitivno i bit će user posted image user posted image , bit će!!! user posted image

ircchy, slatko iščekivanje. imaš li kakvih simptoma?

buba, snjeguljice, daxy, perlice, tajci i ostale user posted image user posted image user posted image

ja jutros ne krvarim, daj bože da tako i ostane pa da polako i prava user posted image dođe da možemo krenuti u nove pobjede! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1409
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 13:23:04   
hipo
Noema super da vise nema krvi, a i temperatura je niska user posted image ITI je kad lansiraju plivace u jajovod, a AIH i
U maternicu.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 1410
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 13:26:05   
tina24
Snjeguljica_83 Sve više čitam i ima toliko mišljenja da se pričeka ovulacija i sada sam sva izbezubmljena ... dali da čekam O pa poslje nje duphanston ili kako mi je rekao od 16DC... gledala sam na kalendar bilježila sam si ovulacija i po LH trakicama uvijek je bila jedan mjesec 18dc, drugi mjesec 20dc i treći mjesec 22dc ... i sada me sve strah ako počnem piti dufiće 16dc kak mi je rekao to znači par dana prije ovulacije bi ih počela pit što po meni nema smisla kad oni mogu spriječiti spermiće da prođu jel rade neko zadebljenje koliko sam dobro shvatila.

hipo Počela sam ovaj mjesec mjerit bazalnu temp + koristim LH trakice pa cu jos vidjeti možda da nazovem nekog privatnika jel cak i ovdje od Vas curke imate drukčije mišljenje što je bolje :P .... | PS... hipo kak moj ginić kaže za 3 mjeseca si sigurno T, a ja tebi kažem ne postoji razlog da ovaj mjesec nebudeš user posted image ... Vidi kolko nas ima ... navijamo za tebe svaki dan i mislimo na tebe... prošli mjesec sam ujutro čim sam otvorila oči sjetila se tebe i rekla idem odmah pogledati da mi hipo razveseli dan kad je bio nalaz bete... znači ovaj mjesec želim da me razveseliš kad vadiš betu ... to je naređenje , smo se dogovoriel ? user posted image user posted image

perlica55 Eto ... :( Snjeguljica kaže da pazim da ovulacija prođe kao i hipo , a ti kažeš da slušam njega ... i počnem piti 16dc , makar od kad pratim mi je ovulacija bila uvijek oko 20dc ... sada sam tek potpuno izbezumljena ... najviše me živcira kod naših ginića što samo tako daju tablete a ništa prije nisu provjerili ... čisti primjer je sada ovo dao mi je duphanston a nije niti jedan ciklus provjerio dali imam ovulacije uopće, kada su ovulacije, nit provjeru hormona jel duphanston koliko ja kužim je hormon ... a dao mi je tablete... nije me niti pitao ništa jel znam ili jel pratim kad mi je ovulacija ...

A ovo da prekontroliram prije prestanka uzimanja tablete dali ima plusa mi nije niti spomenuo... ali po praćenju zadnjih 3 mjeseca pošto je ovulacija meni uvijek oko20dc, kako bi uopće mogao biti plus 6 dana nakon ovulacije, a G je rekao da 26dc prestanem piti ?

daxy A naravno nije garantiao trudnoću nego mi je rekao pij duphanstone 3 mjeseca od 16-25dc i vidimo se za 3 mjeseca do tada bi trebala ostati T user posted image ... ali čak ni te njegove riječi neću komentirati jel mi je dao tablete temeljen apsoulutno niti jednog nalaza osim prije 1.5 mjeseca ultrazvuka i papu što mi je radio i tada je rekao sve je super sve je dobro ...

noemaa Jučer nije baš bio dobre volje, ja dođem kod njega jučer i kažem da su mi neredoviti ciklus 38, 35, 32 i zadnji mjesec 29 dana ,a M sam imala ovaj mjesec samo 2 dana i dan prije i dan poslje spooting ... a on mene na to pita i kaj ti sada hoćeš od mene ?????????? i da mi duphanston ... mislim ak ga danas nazovem da će mi reći da nisam normalna ... jedino da nazovem privatnika nekog i nek mi lijepo objasni pa nisam ja doktor da me pita što ja hoću od njega ??? što ne ...


Bazalnu temperaturu mjerim s digitalnim toplomjerom jel drugog nemam, a živin se više nemože kupiti ... uvijek nakon što čujem bip ostavim ga još 1 minutu u ustima i uvijek naraste još 0,1 do 0,2 nakon tog BIP-a ... pa ćemo vidjeti kak bu se graf ponašao ovaj mjesec, jel mi je ovo i prvi mjesec mjerenja bazalne.





< Poruku je uredio tina24 -- 25.2.2015 13:30:26 >

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1411
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 13:34:56   
hipo
tina, sori sto smo te dodatno zbunile razlicitim misljenjima. Doktori naravno vise znaju od nas,nemamo o tome potrebe razgovarat, al kad se tako on s tobom razgovara.... Katastrofa. Ja bi odma pobjegla kod drugog, sta tebe briga ako se on digo na lijevu nogu. Ako te nesto brine ili zanima ima ti sve pojasnit. Kolio god to njima bilo bezazleno, a u nasim neukim glavama to moze bit strasno, a njegov je zadatak da te umuri.Idem i ja kod socijalca i guzva je uvijek, pa mi bez obzira na to bez zurbe i nervoze sve pojasni i uzme vremena koliko mu treba. Ako nisi sigurna, trazi drugo misljenje ne samo radi dufica nego radi svega skupa. Moj savjet, trazi drugog doktora, ima ih divnih.
A ovo za betu, sad si me prepala, morat ce bit pozitivna radi tebeuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio hipo -- 25.2.2015 13:35:54 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu tina24)
Neposredna veza do poruke: 1412
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 14:40:28   
perlica55
Tina, dobila si terapiju za regulaciju ciklusa, jer imaš predugačke cikluse..
Na Duphastonu (ako ga uzimaš redovito kak ti je G reko)NE MOŽEŠ imati O 20dc...
Nakon terapije ak ćeš imati O imati ćeš je ranije neg inače user posted image

I ja opet ponavljam pod materjelnom i krivičnom odgovornošću
da se u potpunosti slažem s tvojim G i prepisanom terapijom, ma šta
o tom mislile hipo, snjeguljica, ti i svi ostali s foruma... user posted image
Dajte malo više vjerujte doktorima..

U ljekarni imaš kupiti toplomjer punjen galijem,
koji je jednako precizan kao živin toplomjer i jednako izgleda,
dođe max 35 kuna..

< Poruku je uredio perlica55 -- 25.2.2015 14:43:51 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1413
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 15:18:05   
noemaa
eto, perlica je ko i ja - vjerujemo doktorima user posted image dakle, ima nade i za naše zdravstvo user posted image

hipo, neka te tina isprepadala, možda tako ti isprepadaš betu pa bude sve ok.! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1414
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 15:38:47   
daxy
irchy sretno s vrkutom.

perlice opet ViP? user posted image

tina čuj,ako ti smetaju tako neredoviti ciklusi,uzmi Duphiće kako ti je gin. rekao.
Išla si kod njega da ti pomogne oko toga,jel tako? Kakav god da mu je pristup dao ti je moguće rješenje za problem.
Samo nemoj očekivat čudo jer nema garancije da će ti se ciklus normalizirat nakon terapije. To je realna mogućnost.
Također,vjerojatno nećeš ni imat O sljedeća 3 ciklusa.
On ti je sve to trebao reći.
Ovo što curke govore o čekanju O prije Duphića,neće ti pomoć u reguliranju ciklusa nego u očuvanju eventualne trudnoće.

sandra žao mi je zbog user posted image . user posted image

noemaa samo ti odmaraj. user posted image

hipo sad čekamo s tobom! user posted image user posted image
Jao koja scena. Daje nadu,jel da?

buba nemoj puno radit. user posted image

vilić drž mi se! user posted image user posted image user posted image


Svašta ste pisale,ja zaboravila pola. user posted image

hipić 23.03. Konzultacije za novi postupak.

Zvala sam i dobila termin kod drugog doktora. Ako se ova vrati lako ću otkazat,jel da?


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 1415
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 15:47:17   
perlica55
Daxy, daaa opet VIP user posted image
Perlica je dobila premještaj na rukovodeće mjesto zbog odlaska djelatnika
u mirovinu, punooo veća odgovornost, punoo više posla, a primanja jednaka
kao i sada user posted image ... Nije fer... Budući umirovljenik je barem znao
zašto tolko radi imao je skoro duplu plaću... Moram dobro razmisliti,

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1416
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 15:54:51   
hipo
Perlice, pa cestitam ti! Trebala sam pokrenut kladionicu zasto te sef zoveuser posted image
Nije fer da je za istu placu!!!!!, jel penzic musko? Je l mozes vikat kako je to seksisticki?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1417
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 15:55:17   
daxy
perlice eto vidiš! Čestitam!
Jel ima šanse za povišicu u budućnosti? user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1418
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 16:16:19   
perlica55
Hipo, da kolega je... Nešto je čovjek bolestan, pa ide u prijevremenu...
Daxy do daljnjeg nema zapošljavanja novih djelatnika ni povećanja plaće..
Nisam sigurna da ću prihvatiti posao... Imam 7 dana za donijeti odluku.
Nemam ambicija, niti mogu biti nadređena nekom, nije to za mene, al zbilja...
Vjerojatno svi mi radimo za plaću (barem većina nas) i da su ponudila malo
veću, obzirom na sve kaj me čeka u MPO vodama, ne bih se mislila sekunde...
Ovako, ne vjerujem da ću preuzeti tolku odgovornost i imati 7 ljudi za
čiji rad/nerad ću odgovarati, uz svoj posao...
Uh, kaj sam vas ugnjavila, eto moram malo user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1419
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 16:27:43   
hipo
Perlice, ti znas najbolje kakva ti je situacija, sigurna sam da ces donjet dobru odluku.

Nego isla ja kod krojacice i odem u kabinicu skinut se i ide ona iza mene s trapericama, kao sta vam ne trebajuuser posted image jjer sam se isla skinut, bez da uzmem hlace koje hocu kratit user posted image
Dobro da joj se nisam gola skinula, kabina ko u ginekologauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1420
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 17:18:31   
noemaa
perlice, bravo, očito si prepoznata kao dobar radnikuser posted image a je li objasnio zašto plaća ne bi bila viša, bar koju stotinu kuna???

hipo, user posted image ludilo te pere user posted image

daxy,
je li ti ova dosadašnja dokt.bila jako dobra? ne bi bilo fora da otkažeš zbog njenog dolaska pa da moraš opet čekati dugo na termin...to si provjeri!

ja još uvijek danas ne krvarim, jeeeej!

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1421
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 19:19:47   
daxy
noema super što nema krvarenja!

perlice to je samo tvoja odluka.
Zbroji pluseve i minuse,pa donesi odluku.



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 1422
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 20:07:56   
Tajci66
Cestitam Perlice, iako si u malo nepovoljnoj situaciji i moras donijet odluku.
Hipo ti si sigurno zaljubljena user posted image
Noemma super da nema krvarenja vise, bas mi je drago user posted image . Seki zelim svu srecu i pozitivnu betu
Snjeguljice jel E ozdravila? Jel sve ok?
Cure koje ste u postupcima zelim vam svu srecu ovog svijeta. Molim za sve vas user posted image
Dobrodosle nove cure i da sto prije vidite svoje user posted image
Sunshine kakvo je stanje kod tebe? Jel jos imas bolove?
Buba m kako si ti?
Daxy, Chrna, Foleto, Strumfeta, Barbika, Tina i sve ostale cure user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1423
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 20:35:02   
chrna
Bravo perlice! Znala sam da nemože bit loše čim te glavni diša zove na razgovor.

Svima dobra večer, mene od popodne muči žgaravica, i nisam još od jučer normalna, stalno bi se mazila s m, i hvatala se i ful sam si napaljena.... Reko mi je m da sam poludila hihihihi
Neznam čime je to povezano. Al do sad mi nikad nije tako bilo user posted image

(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 1424
   RE: Odbrojavanje veljača 2015.
25.2.2015 20:40:32   
Barbika86
Bok,

Vidim da ste se raspisale pa vas ne mogu sve pohvatati. Perilice čestitam na promaknuću. sretno svima na pregledima. Ja sam uspjela dobiti pregled kod G 04.03.
Ni ja ne kužim previše kada počinjem mjeriti BT?

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 1425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!