|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: AIH-inseminacija
25.2.2015 13:03:01   
hipo
DRUGI AIH 25.02.2015.
Naš drugi AIH
Bolnica: KBC Sestara milosrdnica, Vinogradska
Doktori: dr. Bolanča i dr. Tomić
Dijagnoza: idiopatska neplodnost, sve testove koje smo radili, bili su u granicama normale

3-7 DC 100 mg Clomiphene (uzimala svakih 12 h po jednu od 50 mg)
7 DC UZV: lijevi jajnik: 13/14 mm, desni jajnik 14/14 mm
endometrij 7 mm
10DC UZV: lijevi jajnik, 13 mm, desni jajnik 22/22
endometrij 8 mm
10 Dc štoperica, Ovitrelle navečer u 22 h
12 DC AIH u 10:20 (36,5 sati nakon štoperice)

DAN POSTUPKA:
Muž dao sve od sebe u 7:30, uzorak predan u 8:00 sestra pokupila papire koje smo ispotpisivali doma, naljepila muževo ime i prezime na bočicu i odnjela biologici koja se odma primila posla user posted image .
Muž pušten na posao, ja čekam.
Biologica se oglasila oko 10:00 i rekla da će uzorak bit spreman kroz 10-15 minuta.
Kad je javila da je spreman, odveli me u malu salu, došo doktor, umetnuo ono hladno metalno, biologica donjela kateter sa spermićima, provjerila moje i muževo ime i prezime, rekla da je spermiogram odličan i da je preko 50% progresivnih.
Za sekund bilo gotovo. Desna noga uz lijevu, blago savijene noge, ležanje 20 minuta, bez dizanja i micanja.
Domaći rad: akcija istu večer, i sutra ujutro.
Dobila otpusno pismo odmah po izlasku iz sale: 3x1 duphastone, 1x5mg folna (Folacin), za 14 dana beta.
Ništa me nije bolilo, smetalo, ni sada par sati poslije ništa me ne boli, nema napetosti, neugode, mogla bi trčat maraton kad bih htjela (a ne bi i neću user posted image )

EMOCIJE:
Ovaj put sam bila opuštenija nego prošli postupak, vjerojatno zato jer nisam imala nikakvih nuspojava od Klomifena.
Prvi put sam se znojila i glava me bolila, sada: da nisam imala više folikula, mislila bi da sam uzimala tik-tak bombone.
Meni je ovo totalni relax. Ne razmišljam o ničemu, doktor kaže, ja napravim, još samo fali plus user posted image
Malo me mučilo kako će mi miomi reagirati na toliko klomifena al mi je na UZV doktor provjerio koliki su i nisu se mrdnuli.

Iako je nama zapravo propisan IVF (idemo slijedeći mjesec) pa se ne nadamo previše, malo se više nadam nego prošli put iz slijedećih razloga:
-Manje smo čekali na inseminaciju tj. čim je uzorak bio pripremljen, napravljena je inseminacija bez ikakvog čekanja.
-imam dva folikula iste veličine pa mi se čini da imam veće šanse nego zadnji put kad su svi bili različiti (ja tako zabrijala user posted image , ovo vjerojatno nema veze s mozgom)
-imamo nekoliko miljona spermija više po mililitru od zadnjeg puta user posted image , svaki spermić jedna nada user posted image

Ovaj put sam štopericu sama sebi dala, računam moram se na to pikanje priviknut jer me čeka puno bockanja u vlastitom aranžmanu slijedeći mjesec na IVF-ju.
Namazala škembu rakijom (nisam imala alkohola), pustila mjehurić, bocnula se i opet premazala rakijom, bazdila nakon toga da su me i susjedi mogli namirisat.user posted image

Nek oni meni sada vrijedno plivaju, napadnu jajnu stanicu, a ako nije još u jajovodu, nek pjevajući čekaju u sačekuši.
Nastavak slijedi 11.03.2015.




< Poruku je uredio daxy -- 25.2.2015 16:25:46 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: AIH-inseminacija
14.3.2015 13:15:39   
hipo
Nastavak priče iz prethodnog posta, dakle NAŠ DRUGI AIH
Dan kad je obavljen AIH počela sam uzimati Duphastone i Folacin.
Prema preporuci, istu večer i sutra dan ujutro smo imali odnose.
Ovaj put nije bilo sipmtoma od dufića. Mislim na sve one simptome koji mogu biti dvosmisleni: PMS ili user posted image a koji su u prethodnom ciklusi toliko bili naglašeni da sam skoro svašta umislila.
Isjedak kremasti kao i svaki put do sada, cice malo uvećane, al do sada su znale bit puno, puno veće, bradavice jedva da bole, prošli put sam vrištala od boli.
Negdje 13 dan nakon inseminacije sam primijetila da mi prijeti zatvor pa sam brže-bolje uhvatila se suhih šljiva, šarše isl.
Nije pomoglo, zatvor unatoč svim kerefekama. Nije strašno, al sam navikla imati stolicu svaki dan, pa ako preskoči dva dana, u glavi mi je drama. Radi toga su mi se pojavili lagani bolovi u trbuhu
i mislila sam da će doć user posted image Nakon stolice sve se smiri.

14 Dan poslije inseminacije prva beta 73,3
16 Dan poslije inseminacije druga beta 156,8
Do daljnjeg mi je rečeno da pijem 3x1 Duphastone i 1x1 Folacin (5mg).
17 Dan poslije inseminacije slavodobitno sam pišnula HCG test da si priuštim luksuz i vidim kako to izgleda kada je taj test pozitivan.
Napomenula bi da je to 17 dan od inseminacije i dan nakon bete od 156,8 i svejedno je crtica blijeda i jedva vidljiva, tako da nije ni čudo da su testovi prije očekivane user posted image negativni, a ispostavi se da je ipak došlo do user posted image

Sada mi je 17 dan nakon inseminacije i ne mogu reć da imam neke simptome, kada sjedim duže boli me trbuh, kad prošeteam prestane, umornija sam nego inače i zaspem ranije nego inače.
Ako sam malo aktivnija počme mi se vrtit, i slabo mi je u zagušljivim smrdljikavim prostorima (tramvaj user posted image )
al ništa strašno, da ne znam za betu, ne bi tome vjerojatno pridavala neku pažnju.
Zadnih 4-5 dana svaku noć se dignem radi pi-pi inače sam spavala u komadu.
Kremasti iscjedak je i dalje tu, obilan, bijel i dosadan, malo se kao pojačava i zna ga bit toliko da jurim u wc jer se prepadnem da sam prokrvarila.
Sve skupa cijeli ciklus je bio nekako miran, valjda sam se navikla na dodatne hormone. Ova dva tjedna čekanja bete su bila najmanje stresna u mom trudiličkom stažu.

Prvi UZV je zakazan 30.03. što će biti trudnoća od 6+2 ako Bog da da sve bude ok do tada.
Nadam se da ćemo čuti bar jedno srce od dva lijepa folikula koja smo vidjeli na zadnjoj uzv kontroli, dva dana prije AIH-a user posted image


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: AIH-inseminacija
30.3.2015 18:23:41   
hipo
Nastavak prethodnog posta.
45 DC ili 6+2 dana trudnoće. UZV pregled: vide se gestacijska i zumanjcana vrecica, i plod od 4mm i user posted image
user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: AIH-inseminacija
25.5.2015 21:21:53   
daxy
Naš drugi AIH


Doktori: dr.Mršić/dr.Šunj
Dijagnoza: PCOS,disfunkcija žutog tijela

Ovaj put smo išli u prirodnom ciklusu na AIH.
Ciklus prije ovog sam uzimala Yaz pilule zbog povišenih androgena i to je sve od lijekova.

9 DC na UZV:
- lijevi jajnik folikul 22 mm u procesu ovulacije
- endometrij 8 mm
- desni jajnik cista


Inseminacija isti dan.

Uzorak dan u 11:40 (apstinencija 1 dan)
Inseminacija napravljena u 12:50


Upute:
Imati odnos isti dan navečer i sljedeći ujutro.
10. DC početi s Utrogestanima 3x1 do 14. DPI,tada napraviti test i javiti rezultat u kliniku.

Sad onaj ležerni opis događaja: user posted image

U 09:00 došla na f-metriju. Moj doktor odsutan taj dan,pa me primila dr.Šunj.
U 10:00 je bio UZV i dr. kaže: Nemamo mi vremena ni pričat vama je ovulacija započela.
Gdje vam je muŽ?
Sreća MM je došao sa mnom i čekao me u čekaonici.

Pozvali su embriologicu i pitali ju kada može obraditi sjeme.
Bilogica kaže: donesite mi uzorak između 11:30 i 12:00.
Otišli smo prošetat,popit kavu,...
Uzorak predan u 11.40 (star 5 minuta).
Tada mi je otvoren protokol te smo ispunili pristanak za postupak i potpisali da je uzorak od MM.
Rekli nam da se vratimo u 12:30.
Bilo nam je dosta kave,pa smo sjedili na klupici ispred bolnice i zezali se.

Vratili se u 12.30 na Humanu.
Mene poslali u sobu da se presvućem u spavaćicu,a MM ostao u hodniku.
Presvukla sam se,i prešla u ambulantu dok je MM umirao od smijeha jer mi je spavaćica bila 5 brojeva prevelika.

Legla sam na stol i doktorica me pitala jesam li pila kakve ljekove.
Tada su me sterilizirali (dolje),a embriologica je donijela katetar sa sjemenom MM.
Pitala sam kakav je s-gram,ona keže odličan,preko 60 % progresivno pokretnih,nije rekla koliko ukupno.
Do tad sam bila u panici da s-gram neće bit nešto kvalitetan jer smo imali odnos dan ranije budući nisam mislila da će mi ovulacija toliko uraniti.

Dr. je uvela katetar i to je bilo malo neugodan osjećaj,al sve u svemu manje bolan nego prošli put.
Ubrizgala je sjeme i dala mi upute:
- Isti dan navečer i sutra ujutro imati odnos.
- Utrogestan vaginalno 3x1 od sutra i tako 14 dana.
- 14.dan napraviti test i javiti rezultat u kliniku.
- Ukoliko bude pozitivan nastaviti s Utrogestanima.
- Ukoliko bude negativan sljedeći ciklus sve isto (javit se prvi dan ciklusa i zakazati f-metriju i planirati inseminaciju).

Ležala sam na ginekološkoj stolici nekih 5 minuta,onda je sestra dovela krevet pa sam se prebacila na njega.
Stavila mi je jastuk ispod guze i rekla da ostanem tako ležat pola sata.
Zvala je MM i onda su me skupa odgurali u sobu.
Sestra je otišla pečatirat otpusno pismo,te mi ga je donijela i ponovila mi sve što je i doktorica rekla.
Poželjela mi sreću i rekla: Ostanite nam trudni.
Ona je otišla i cijeli kat smo MM i ja imali za sebe.
MM je cijelo vrijeme bio sa mnom,mazio mi trbuhu i ljubio me.
Bilo je stvarno intimno i romantično koliko je to moguće u bolničkim uvjetima.
Ostala sam ležat do 12:30,onda sam se presvukla,pa smo otišli.

Isti dan sam otišla kod svoje ginekologice,ona mi je propisala Utrogestane i dala bolovanje.
Sad odmaram do daljnjeg..

Kasnije sam povremeno osjećala mjehuriće u trbuhu.
Drugi dan isto tako.


Iako nas je iznenadio folikul sve je prošlo opušteno.
Ja sam se super osjećala.
Još jedna pozitivna stvar je što smo MM i ja cijelo vrijeme bili jedini na Humanoj od UZVa do poslije inseminacije.
Svi su tu bili samo zbog mene: doktorica,sestra i embriologica.
Nije bilo čekanja,gužve i nervoze.

Inseminacija je napravljena 1 sat i 10 minuta nakon davanja uzorka i meni to puno znači.

Uglavnom je ovo sve,nisam ništa izostavila.
Nadam se da će nekome pomoći.
Ako imate bilo kakvih pitanja,slobodno pitajte. user posted image



EDIT:
14. DPI test pokazao -
15. DPI Beta HCG: <0,1


< Poruku je uredio daxy -- 20.6.2015 9:25:05 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: AIH-inseminacija
25.5.2015 22:45:29   
noemaa
Daxy,drzim ti sve prste svijeta i da nastavis hipinim stopamauser posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: AIH-inseminacija
27.5.2015 11:07:44   
hipo
draga moja daxy naježila sam se čitajući post user posted image super što ste bili sami i što su svi bili tamo samo radi vas i radi vaše buduće bebe!
želim ti od sveg srca da ovaj drugi AIH uspije, tako je lijepo počeo, nek lijepo završi s user posted image pa onda user posted image i na kraju user posted image
uživaj mi na BO!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: AIH-inseminacija
27.5.2015 12:04:33   
lidac0605
Daxy,ovaj put mora upalit kad je sve tak super prošlo...navijam iz petnih žila user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: AIH-inseminacija
27.5.2015 12:26:48   
Snjeguljica_83
Daxy draga, navijam za user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: AIH-inseminacija
27.5.2015 12:42:11   
perlica55
daxy, super opuštena atmosfera kod vas,
ovaj put mora biti user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: AIH-inseminacija
5.6.2015 8:52:31   
štrumfeta1
Daxy draga tek sad san vidila ovo
Sritno od srcauser posted image
Imala san priliku upoznat dr . Mrsica,cini se super

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: AIH-inseminacija
5.6.2015 9:07:21   
daxy
štrumfeta draga,hvala ti. user posted image user posted image user posted image

Dr.Mršić je temeljit i pažljiv. Sve pohvale!
Međutim nije radio kad sam bila taj dan,pa je dr.Šunj napravila AIH.
I za nju imam samo pohvale,jako je pažljiva i nježna. user posted image

< Poruku je uredio daxy -- 5.6.2015 9:09:21 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu štrumfeta1)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: AIH-inseminacija
18.6.2015 20:04:42   
Vilić zuba
1. AIH

Evo i mog obola na ovoj temi.

Petrova, dr.Marina Š.G.
Dijagnoza: N97- zenska neplodnost
MMov zadnji spermiogram: astenozoospermia

Prirodni ciklus.

12.DC nema niceg, endo 7,1
15.DC nema niceg, endo 8,6 (blagi ocaj!)- prosli ciklus mi se oduzio na 36 dana, nikad duze.
19.DC desni folikul 14x13, endo 10 (nada!)
20.DC desni folikul 18, endo 10 (vadim krv, e2 127, lh 13,4), isti dan stoperica u 22h (Ovitrel)

22.DC AIH

MM dao sve od sebe u 8.00h, inseminacija je bila u 11.30h- 37 sati od stoperice.
Desna noga preko lijeve i lezanje pola sata.

Spermiogram: 10 mil/ml progresivno pokretnih.

Oko 12h pokupila otpusno pismo, uputa: akcija danas i sutra, 3x2 utrica 14 dana, doci (ili nazvati) s betom.

Otisla na sisanje i frizuru (treba max iskoristit slobodan dan, izgledam ko Robinson Crusoe), mini shoping, kavicu, skuhala rucak (napokon!)...

A inseminacija? Bezbolna i brza. Osjecala sam se ugodno i minimalno nervozno. Kao da je bila prije par dana. Dan mi je prerano poceo... i jos traje, a nije ni mrak. Cudno mi je da nisam na poslu.

U ovom trenutku ne nadam se nicemu, imam vec toliko utakmica u nogama da mi ne pada na pamet nesto ocekivati. Bitno da se pokrecemo, da vise ne lupamo glavom o zid nego si na neki nacin pomazemo, netko nam pomaze...

Sreca u nesreci je sta sam stvarno toliko opterecena na poslu da po 10h dnevno ne mislim o tome, nisam na internetu, ne guglam svaki pojam na koji naidem, ne piskim nista, preumorna sam za ciljane akcije..

02.07. sam srcoliko zaokruzila na kalendaru. I to je sve.

< Poruku je uredio Vilić zuba -- 18.6.2015 20:07:24 >


_____________________________

1. AIH lipanj 2015 user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: AIH-inseminacija
18.6.2015 20:18:18   
lidac0605
Sretno,Vilić,nadam se da je bilo turbo uspješno i želim ti 2.7. debeli user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Vilić zuba)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: AIH-inseminacija
18.6.2015 20:48:29   
hipo
Vilić od srca navijam zavuser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: AIH-inseminacija
18.6.2015 21:42:28   
Jupiter
Vilic zuba i ja vam želim od srca da uspijete! Sa nadom u srcu čekat ćemo 02.07 ♡♡♡

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: AIH-inseminacija
18.6.2015 21:54:54   
perlica55
Vilic i ja navijam za user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: AIH-inseminacija
20.6.2015 9:21:03   
daxy
vilić sretnoooo!
Dodam te i ja na listu za srpanj! I nek mi ostaneš tamo podizat moral sa znakom user posted image ! user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: AIH-inseminacija
25.6.2015 11:00:48   
Vilić zuba
Hvala curke user posted image user posted image

Daxy, slobodno me dodaj kad bude.

Mali update. Osjecam se ok, cini mi se da nemam nikakve nuspojave od utrica. Jedino sta ona dnevna tura kroz sat-dva obilno iscuri iz mene, ne stigne bas odmirovat i stavljam ih 's nogu'.
4. i 5. dan od inseminacije mi se ludacki piskilo, po 4-5 puta dnevno sta nije uobicajeno za mene+ cim bi se ujutro digla-pravac wc. Al kako doslo tako i oslo. Ne znam jel to s icim povezano.
Danas 8.dan od inseminacije osjetila sam lagano natezanje dolje, to je trajalo mozda sat vremena, sad se povuklo.

U biti, nista out of ordinary. Sutra mi moj kalendar predvida dolazak menge (u normalnim uvjetima), al to je nemoguce dok sam na utricima jel da?

_____________________________

1. AIH lipanj 2015 user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: AIH-inseminacija
28.6.2015 12:18:54   
daxy
Vilić draga,nisam ni vidila ovaj post do sada. user posted image
Imam osjećaj iz ovog posta da si mi dobro raspoložena i jako mi je drago da nema problema i "sumnjivih" pojava.
Javi nam se. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Vilić zuba)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: AIH-inseminacija
29.6.2015 15:31:50   
dragana32
evo da se malo ubacim...nova sam na forumu,ali od jedne drage prijateljice sam saznala da ste divne pa sam se prijavila...možda nisam na dobroj temi još se snalazim.
Uglavnom ukratko moji problemi,prije 2,5 godine ugledala sam svoj prvi plus i sreći nije bilo kraja...nije dugo trajalo,vanmaterična,odstranjen desni jajovod,prošla godine 06/2014 i 10/2014 spontani pobačaji.odustala od svega,psihički slomljena,hodala kod doktora svi kažu sve super,a ja se osjećam glupouser posted image jer uopće idem kad svi govore da je sve dobro,pa sam odustala i od toga.user posted image .prošli tjedan sam išla na redovnu kontrolu briseva i naparaviti papu i moj doktor je rekao da na jesen idemo u postupak.
Iskreno,nisam puno čitala o tome,nisam se raspitivala,ali evo s obzirom da sam tu nadam se da ću se malo ohrabriti.
Ne znam hoće li to biti inseminacija ili šta ali eto nada postoji da ću i ja ugledati svoj plus ove godine

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: AIH-inseminacija
29.6.2015 18:09:22   
perlica55
Dragana dobro došla... user posted image
Ako TM i ti imate uredne nalaze, vjerojatno ćete prvo krenuti
s inseminacijom... Ako te što zanima, pitaj,
cure ti budu objasnile sve...
Družimo se na odbrojavanju, pa nam se pridruži...
Kad uhvatiš vremena predstavi nam se na temi
info o trudilicama user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu dragana32)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: AIH-inseminacija
29.6.2015 18:39:56   
daxy
perlica je sve napisala.
Ja samo želim dobrodošlicu! user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: AIH-inseminacija
6.1.2016 20:23:48   
Loredanna
Hellooo!!

Evo nas uskoro čeka prva inseminacija pa me zanima ima li koga sa novijim iskustvima?

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: AIH-inseminacija
9.6.2016 11:10:08   
lotta30
1. inseminacija obavljena kod doktora Radončića i uspijela iz prve.
Doktor i Patrik i sestra Maja su superrr timuser posted image
Nije bilo previše materijala (7 mil. spermića ) ali uspijli su user posted image

sad čekamo prvi uzvuser posted image

(Odgovor članu Loredanna)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: AIH-inseminacija
9.6.2016 13:50:47   
PinkyFunkyBirdy
Lotta iskrene čestitke i neka sve bude savršeno i rodiš zdravu i veselu bebicu! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu lotta30)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!