|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
27.11.2014 20:27:51   
daxy


Trudilice:


user posted image nelly. - ponosna user posted image
user posted image unna - ponosna user posted image
user posted image lili88 - 11.11. - ponosna user posted image
user posted image Minnieme - 12.11. - ponosna user posted image
user posted image andy1 - 26.11.
user posted image eternity - 29.11. user posted image
user posted image folletto - 30.11.
user posted image syringa - 30.11. user posted image


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1376
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
27.11.2014 20:33:42   
perlica55
Hipo vidim da si MM stavila na čekanje za s-gram, budući uzima
antibiotik, bude tek iz NG ponavljao nalaz... Hvala ti od srca
za lijepe želje user posted image
Upravo sam došla s treninga, idem pod tuš, popiti čaj, pa
zzzzz, tipkamo sutra. Noć curke....

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1377
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
27.11.2014 20:36:49   
hipo
perlice, ako hoces mogu maknut pa dodat kad budete imali datum...javi kako hoces, druge cure isto, tesko vas je pratit user posted image
Ova dva dana jesam nekako jer sam bila doma, sutra idem radit, vidit cemo kako ce mi ic daljeuser posted image

Daxy, vidim da si tu negdje, idem prat kosu, kad se vratim nadam se da cemo imat izvještajčinu, oću sve znatuser posted image

< Poruku je uredio hipo -- 27.11.2014 20:37:10 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1378
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
27.11.2014 20:46:54   
daxy
Evo imam malo vremena pa ću vam ukratko napisat što se danas izdogađalo. user posted image

Došli smo jutros u 7 i 30 s uzorkom.
Predali uzorak i otišli na kavu. Teta rekla da se vratimo do 8 i 30.
Tako smo se i vratili,međutim načekali smo se do same inseminacije.
MM je već počeo paničarit kako mu plivači umiru dok mi čekamo,a mene uhvatila panika da mi JS ne pobjegne. user posted image
I kako su odlazili i dolazili pa odlazili svi ti pacijenti,malo smo postali nervozni,pa sam ja krenula pitat sestru hoće li biti moja inseminacija. Kaže:Čim se doktorica vrati. A MM puknuo od nestrpljenja i čekanja,pa je malo i povisio ton.
Htjela sam se pravit da ga ne znam,ali budući sam ga upoznala s njegovim pravom da u svakom trenutku može povući pristanak na postupak,bilo me strah. user posted image user posted image
Pitao ju je hoće li bit problem što je uzorak sad već star 4 sata i hoće li meni pobjeć JS?
Nedugo nakon toga dođe doktorica i zovne me da uđem. Ušla sam skinula se,otišla u prostoriju gdje se radi IUI.
Lijepo sam legla na onaj stol. Donijeli su aparaturu,zvali biologicu (drago mi je da je ona bila,a ne Tandara).
Biologica donijela uzorak,onda me doktorica raširila s onom "patkom"- to je bilo neugodno. Očistili su me.
Uvela je katetar i to je bilo malo bolno.kao menstrualni grč. Tad je ubrizgala vojsku(to sam isto osjetila kao priticak),izvadila katetar i izvadila onaj alat za mučenje.
Tad mi je dala upute: 3x1 utrogestan vaginalete i 1x1 folacin. Mirovati danas i sutra.

Kasnije sam ležala pola sata na hodniku j ajstukom ispod guze. Obukla se pa smo MM i ja išli popit kavicu...

I rekla mi je još (za vrijeme pranja) da imam polip koji ću morat maknut i da se NAKON (to je naglasila) testa javim svojoj ginekologici da to riješimo.
Kaže da će možda otić s menstruacijom ako ju dobijem,al da svejedno provjerim.


Eto to je to. Sutra ću čitat što ste pisale,pa ću vam tipkat.
Svi su bili divni prema meni i imam samo riječi pohvale za sve.
Nema tko mi nije poželio sreću: obe medicinske sestre,doktorica i biologica,pa i doktori u prolazu.
Baš su bili iskreni i to me jako dirnulo. Ne mogu im dovoljno zahvalit na ljubaznosti i ohrabrenju.

Curke,sad stvarno bježim. Sutra vam tipkam još toga...

Hvala što ste mislile na mene. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu andy1)
Neposredna veza do poruke: 1379
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
27.11.2014 21:00:40   
noemaa
daxy, suze mi na oči krenule kad sam čitala kako su svi bili ljubazni i dragi prema tebi. user posted image ali dobro da si nakon 4 sata išla protestirati, tj.pitati jer možda ih je i to ubrzalo. jesu li ti rekli da moraš nakon IUI bit pola sata u ležećem položaju ili si to samoinicijativno?
hipo, al baš pogodiš sa sličicama! user posted image user posted image e, briši mi ono za spolne hormone - od toga ništa. G mi rekla da ćemo ih vaditi tek ukoliko budem krenula na postupak nekakve MPO. kimnula am joj, a znam da onda se to neće desiti. (nadam se da mi ZAISTA neće ni trebati, da ćemo uskoro ugledati user posted image ) jer mi je mm neki dan rekao da on ne bi na MPO. u smislu - neka bude kako priroda želi za drugo user posted image . tako da se jaaaaaaaako nadam da će se ono i dogoditi uskoroooo. ne želim si stvarati pritisak oko toga. niti njega gnjaviti jer i ovo što sad radimo na drugom user posted image je veliki uspjeh - nagovarala sam ga mjesecima na to!!!! ispreve je rekao da nema šanse, ali eto - uvjerila sam ga u sve pozitivne strane! user posted image tako da sad, kao što daxy kaže, s obzirom da sam mu dala do znanja da ima sva prava user posted image ne smijem previše odmah histerizirati da se ne bi povukao iz ovoga uopće.
valjda ako mi se TSH snizi, valjda će biti mjesta za user posted image
terapija mi sljedeća: 2 mjeseca Euthyrox 25mcg/dan. Znači li vam to isšta? i onda nakon ta dva mjeseca kod endokrin. 23.1. ili 10.2., još ću vidjeti s doktoricom o.prakse šta ona kaže.


_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1380
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
27.11.2014 21:02:22   
hipo
Daxy hvala ti na svim informacijama koje si podijelila s nama. Drago mi je da su bilo svi ok prema vama. Znac i puno kad se odnose tako ljudski.
Samo jedan detalj koje ti mozda nisam rekla, a odnosi se na uspjeh/neuspjeh inseminacije.
Kolegica s posla ima dva sina oba s dvije inseminacije tj. dvije inseminacije i dva sina ima u svom zivotu.user posted image
Pa kad netko kaze da ne vrijedi probat i to! Plivaci su bili ok, ona ima samo jedan i to jako lijeni jajnik, dobila je malo klomica da ga poguraju oba puta i oba puta bingo.
Želim tebi tvom muzu dobre vijesti za dva tjedna! Koja ce to festa bit na raji!!!!

Noemma, maknut cu na iducem postu, tj. budem sutra, jer stare postove ne mogu popravljati.
Budes vidila hoce li 25 biti dosta, ako se ne spusti dovoljno, povecat ce ti dozu. Svatko drugacije reagira pa je tesko pogoditi dozu. Pazi samo da pijes na tašte i pola sata poslije ne jedes nista tako da se terapija "bolje primi".
Nadam se da ce ti snizeni tsh povecati sanse.user posted image

< Poruku je uredio hipo -- 27.11.2014 21:08:22 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1381
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
27.11.2014 21:02:57   
Minnieme
Draga Andy držim fige da user posted image ipak ne dođe!

Hipo draga, mogu ja o tome nije više tako bolno, koliko god otrcano zvučalo, vrijeme ipak liječi sve i prošlo je dosta godina od toga. Sve je zapravo krenulo klasičnim simptomima, dakle kasnila mi je vještica, napravila jedan test, pokazale su se dvije crtce, doduše druga bila blijeda,ali vidljiva. Dan dva kasnije kupim skuplji test (jer kao on je pametnij, moš mislit) i on je bio pozitivan.
Naručila sam se kod ginekologa ubrzo. Ne sjećam se koji je to tjedan bio, možda oko 5tj. uglavnom on na ultrazvuku
nije vidio ništa, a ma baš, baš ništa. Poslao me kući sa zaštitnom terapijom (Dabroston + Normabel) i mirovanje.
Na kontroli za tjedan dana, on opet ne vidi ništa i šalje me u bolnicu "na promatranje". Eh sad između ta dva pregleda javljaju se bolovi oštri i kratki, svi su mi govorili ne brini to se maternica širi...međutim i tad je nešto bilo u toj boli što mi je govorilo da nešto nije u redu.
U bolnici su kroz dva dana vidjeli da se beta ne dupla pravilno i šalju me na kiretažu iako ne vide ništa u maternici...
Na kontroli kod svog ginekologa mislim da je bila isto tako za tjedan ili više, doktor je problijedio kad me pogledao dolje i šalje me opet hitno u bolnicu jer sam lagano krvarila, a po njegovom nisam trebala.

U bolnici se bolovi pojačavaju, postaju toliko jaki da niti injekcije protiv bolova ne pomažu, kao da mi se maternica grči, kao menstrualni grč ali puno, puno jači toliko da izbija zrak doslovce. Na večer počinje nekako "tući" u nogu, nisam ni hodati mogla.
I tu nastaje strka...dolazi sestra, sprema me za operaciju, ali mi ništa ne govori, samo da će mi doktor sve objasniti, ja sva uplakana i jadna...dolazi nalaz bete, sa početnih 300 i nešto( prije kiretaže) beta sad iznosi 1400 izvanmaterična trudnoća u desnom jajovodu.
Nakon operacije koja je bila laparoskopski odmah su me slijedeći dan "tjerali" da hodam, ne znam zašto je to bilo bitno, ali sam se vukla po hodnicima ko krepala. Nisam bila dugo u bolnici brzo su me nekako pustili kući. Za tjedan dana sam vadila konce.
E sad što se oporavka tiče, trajalo je to, dosta dugo sam vidjela sve zvijezde kad bih morala obaviti stolicu, ili kad bih imala vjetrove da oprostite.
Ili kad bih se trebala sagnuti po nešto, nakašljat itd. Mjesec dana kasnije je bilo bolje.

_____________________________

2007. biokemijska
2008. izvanmaterična
2014. imamo + i molimo se da sve bude u redu

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1382
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
27.11.2014 21:08:09   
Minnieme
Ono što me dan danas još zna kopati je činjenica da sam na kiretažu išla bezveze jer su mi strugali maternicu
bezveze i to što mi nitko nije sjetio se provjeriti betu nakon kiretaže jer bi trebala padati.

Prezirem od tog dana tog voditelja ginekologije u toj nesretnoj bolnici, jer to njegova dijagnoza bila i
kiretažu i operaciju je proveo upravo on. Znala sam se dugo pitati što bi bilo da se ranije otkrilo, da li bih možda danas imala
oba jajovoda. Odgovor sestara na svu moju tugu i plač je bio: kaj si plačeš pa imaš umjetnu oplodnju.
MPO je opcija svakako, ali u tom trenutku kad si sav strgan nisu izabrali baš riječi utjehe...

_____________________________

2007. biokemijska
2008. izvanmaterična
2014. imamo + i molimo se da sve bude u redu

(Odgovor članu Minnieme)
Neposredna veza do poruke: 1383
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
27.11.2014 21:09:36   
noemaa
i hipo, samo ti pregledaj kofere, jer nikad ne znaš gdje vreba mala user posted image user posted image
perlice,koliko dugo tm mora piti antb? ugodna ti noć! user posted image
snjeguljice, od dr.theissa trputac - čim te počne imalo grepsti grlo!!!
eternity,jesi došla k sebi od uzimanja krvi?
katy,lilly,kako ste?tajci, ti?andy,jesi se ohrabrila za novi test?
minieme,drugi uzv ima točkicu, ali ispada kao da je manja. je li ti to protumačio doktor? ne kužim, ali opet je vidljiva, tamo. kad ideš na sljedeći pregled da ti se objasni zašto je takva razlika? kad ćeš znat za betu opet?
mutilica, gdje si?mali andeo, syringa?


_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1384
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
27.11.2014 21:32:26   
perlica55
Daxy, jako sam sretna zbog tebe... Držim najveće fige svijeta za
debele user posted image
Jel idete u akciju ???
Hipo, ne trebaš brisati MM s liste, samo da znate da
s-gram neće tak skoro user posted image
Minnie, jako mi je žao... Teško mi je čitati, uopće ne mogu zamisliti
kak ti je bilo, prolaziti kroz sve... Grlim jakooo user posted image
Norma, MM uzima 3 tjedna 2x1 ciprofloksacin...


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Minnieme)
Neposredna veza do poruke: 1385
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
27.11.2014 21:37:03   
noemaa
e,još jedno pitanje za vas od moje jedne drage curke koja za tj dana ide na propuhivanje jajnika (ak sam dobro zapamtila). boli li to?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1386
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
27.11.2014 21:40:05   
hipo
Minnieme hvala sto si podijelila s nama pricu. Baš su to traljavo dijagnosticiraliuser posted image Glavno da je to iza tebe i da sada imas svoj plusić. Nakon laparoskopije kao i nakon carskog ili bilo koje druge operacije te tjeraju šetati da spriječe stvaranje ugrušaka i da se potakne cirkulacija.
O oporavku znam, moj nakon laparo mioma je isto dugo trajao i bio bolan, nisam se dva tjedna mogla pošteno nasmijat, sve bi me bolilo, a s MM samo neki smijeh. Ne mozes se dignut sam, okrenut, sagnut, dignut nogu za uc u kadu, horor.
Grozno mi je kad ti tako hladno kazu u takvim situacijama: pa imas MPO, to kazu ko da su rekli, popij si čajuser posted image

Daxy polipi cesto odu s vjesticom, cesto naruce zene na histeroskopiju pa sa na uzv na prijemu u bolnicu vidi da su otpali i zenu posalju doma. Radi se histero nakon vjestice kad je endo najtanji. Malo te capnu, i trčiš doma. Al nece to tebi trebat, bit ces sad trudna:-)


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 1387
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
27.11.2014 21:50:02   
hipo

IZVORNA PORUKA: noemaa

e,još jedno pitanje za vas od moje jedne drage curke koja za tj dana ide na propuhivanje jajnika (ak sam dobro zapamtila). boli li to?


Jajovoda, ne jajnika, ,mislis na hsg? Imas vise nacina...
Laparoskopski-operacija
HSG s RTG-om - taj boli jer ti puknu sav kontrast odhpjednom-bila daxy
HSg s Uzv - mene nije bolilo, nakon toga isla doma, ko da sam na kavi bila. Malo osjetis prirptisak, ko neki grc od par sekundi. Ako ima neko zacepljenje onda moze malo bolit. Ako nije veliki čep to se samim zahvatom i ubrizgavanjem kontrasta očisti.
Za zahvat s uzv- rade i privatnici, ali, ne rade svi s kontrastom, neki rade s tekucinom (fizikoloska) koja nije ok po MPO doktorima i taj nalaz ne priznaju u MPO obradi jer se ne vidi dobro na snimci prohodnost jajovoda i eventualne druge anomalije maternice. Ta koju ne priznaju je nesto jeftinija, oko 1000 kn, ova kontrasna je od 1500 kn, po bolnicama rade kontrast ili s rtg-om, i to ako imas dopunsko ne placas.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1388
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
27.11.2014 22:35:05   
noemaa
O cemu ovisi -rtg ili kontrast? Ona to ide u ri. Hipo,hvala na brzom odg.user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1389
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
27.11.2014 22:42:39   
hipo
na Rtg-u ti isto stave kontrast tako da se na snimci vidi supljina maternice i jajovodi
ovisi kod koga ides i koju opremu imaju

rtg te malo ozraci pa neki preskacu taj ciklus za radit bebu
kod uzv ne moras
rtg se malo bolje vidi

radi se cim vjestica stane bez obzira ba vrstu uredjaja

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 1390
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
27.11.2014 23:56:33   
Tajci66
Daxy bas mi je drago da su ti bili ok i ljubazni, daj Boze da bude user posted image najveci na svijetu user posted image
Noema hvala na pitanju, dobro sam. Jos me malo muci prehlada, al sve u svemu sam ok. Osjecam neku laganu bol u jajnicima i u ledima. Akcijamo svaki drugi dan, nadam se da smo pogodili ovulaciju user posted image Zbunjuju me trakice, al nema veze. Akcijamo redovito pa sta Bog da.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1391
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
28.11.2014 0:02:15   
andy1
Minnieme, hvala na ljepim željama i svima vama skupa, da mi je netko pričao ranije, ne bi mu vjerovala da postoji ekipa ( vi sve ) koja me može tako oduševiti. Znam da nisam od neke podrške inače, ali to je zato jer ni u real life- u nisam osoba koja verbalno suosjeća. Znam da zvuci hladno, ja sam u biti dijametralno suprotna ličnost, sve mi se hvata i za usi i za dušu. Ali jednostavno, nisam u stanju odreagirati "pravilno" u datom momentu, mene tek kasnije ( nakon par dana, mjeseci), uhvate emocije .
Bilo kako bilo, imam za prijaviti da sam se nakon konzultacija sa MM, odlučila pokušati smiriti malo po pitanju testa. Racunam da mi je zadnji termin moguće user posted image 30.11. , pa cu nekako pokušati neraditi test do tog dana. Svima vama, super vikend, laku noć i do pisanja :)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1392
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
28.11.2014 6:52:48   
Snjeguljica_83
Jutro!

Daxy, vjerujem da JS na kraju nije pobjegla i da su dečki TM izdržljivi pa da će to na kraju biti sretan spoj!user posted image Držim fige za user posted image već u 1. pokušaju!user posted image user posted image Fino za večeru...user posted image

Grlo malo pecka, ali ništa, ali baš ništa, me neće spriječiti u mom naumu, a to je user posted image user posted image (znate već)

Krvarenje se smirilo, jučer dosta naglo, danas će biti možda tu i tamo koja točkica, ali to je to. Hvala Bogu, dobro mi je to prošlo... Baš sam bila uplašena i zabrinuta na što će to krvarenje ličiti pa sam kupila uloške kakve nikad ne kupujem, ekstra moć upijanja s krilcima.

To je iza mene, ali nema sata u kojem se ne sjetim nesretnog ishoda..... user posted image Vrijeme liječi rane, otrcano, ali itekako istinito.

Minnie
, sretno danas kod vađenja bete!user posted image

I ja idem sad vaditi betu, da vidimo dal pada. Mislim da će biti 0.user posted image

P.S. Niste primijetile moj novi avatar? Gle ga maleni, plavooki i prigodno obučen.....!user posted image


< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 28.11.2014 6:55:32 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu andy1)
Neposredna veza do poruke: 1393
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
28.11.2014 7:05:26   
hipo
Jutro!
Snjeguljice, drago mi je da te grlo ne muci puno. Drzim fige za betu!
Ja se vracam na posao. Muka mi je kad se sjetim sto sve moram napravit, al bolje danas nego da me diceka nakon vikenda.
Ne znam oci li se stic javit radi te guzve, pa cu vas vjerojatno citat popodne.
Uzivajte jer je PETAK!!!!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1394
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
28.11.2014 7:42:10   
katy1503
Jutro, stize dupla kavica jer treba dva oka otvoriti!!!!user posted image user posted image user posted image

hipo - ti i tvoji smajlići me ubijaju od smijehauser posted image ; ja nisam mjerila osim oko O pa opet fulalauser posted image
Evo samo za tebe, danas sam je izmjerilauser posted image : glava jucer prestala čim sam popila Neofen, a poslije bila tako gladnaaa da sam vola mogla pojesti user posted image - danas idem kog svoje G user posted image user posted image user posted image - javim sto je rekla user posted image

daxy - eto i to odradeno. Drago mi je da su ljudi bili ljudi i drzim fige za skorašnjiuser posted image
Minnie - sretno s betom da bude visoka
Snjeguljice - nadam se da ce biti 0 kao sto velis da krene nova sezona; avatar - cutyuser posted image

svima neka je ugodan danuser posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1395
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
28.11.2014 7:50:16   
syringa
jutro drage! user posted image user posted image user posted image
daxice, user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
bravo za hrabo držanje. zmajica si! navijam da bude uspješno i da imate pozitivan test. user posted image
andy, navijam za tebe! nek budu debele user posted image !
lili, žao mi je što je tako ispalo. negdje sam pročitala da je to dosta često i da svi ljudi koji su ljevaci su blizanci propalog ploda. malo mi je to čudno i teško istinito al eto. sve valjda ima svoje razloge!
minnie, nržim ti sretnice za visoku betu. user posted image  žao mi je što si to doživjela i znam da je bolno, no uvijek kažem sama sebi- što te ne ubije to te ojača! sad znam da mogu preživjeti sve. navijam za tvoju mrvu! user posted image
noema, draga čudni su ti muški. imam takvog doma. slabi su, nemaju stršljenja, teško podnose neuspijeh i odustali bi onda. žene su puuuuno jače i psihički i fizički. bit će dobro! user posted image
snjeguljice, sretno sa tvojom betom. želim ti da si se dobro očistila i da ne trebaž na kiretažu. ide život dalje, vrijeme liječi sve. rana ostaje al se s vremenom naučiš živjeti sa njom. user posted image user posted image
hipo, sretan ti povratak na posao. nadam se da si bolje i da si prešla sa dvopeka na nešto konkretnije. user posted image
perlice, kakvo je stanje kod tebe? kako muž? jel došao k sebi jadničak? user posted image
eternity, draga, žao mi je što te stalno pikaju. gledaj to sa lijepše strane. svaki pik-pik si korak bliže do svoje bebice! user posted image
folleto gdje si nam ti? mali andeo? teazg? supergirl se nije duuugo javila. bucika?????? kisice nam nema uopće?! user posted image
kod mene, a ne znam. bit ću ovaj mjesec PUPO. user posted image  stigli mi nalazi za dvije pretrage. jedan je ok drugi maaalo povišen. sve u svemu ok. čekam ove sa SD da mi pošalju ostatak poštom! žao mi je da se češće ne javljam al zbilja ne stignem. nagomilalo mi se hrpa svega. user posted image  ne znam kak ću to sve izhendlati al eto. bit će nekako! user posted image
svima big hug!

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1396
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
28.11.2014 8:00:53   
perlica55
Jutro user posted image
Andi onda navijamo da u nedjelju popiškiš user posted image
Mogao bi se MM nasaditi na trepavice, ja kad odlučim da ću
piškiti, piškim user posted image  user posted image  user posted image
Syringa, PUPO naš, drži se.. Nek pretrage budu dobre user posted image
I meni fale curke  user posted image
Snjeguljice ideš li ti još jednom na UZV??? Vjerujem da će sve biti,
tj. da će beta biti negativna..
Eternity, kakvo je stanje kod tebe??

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 1397
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
28.11.2014 9:07:25   
mali andeo
jutro carice user posted image
kako ste ?
daxy navijam da vam od prve uspije da ugledate svoj user posted image
minnie želim ti danas veliku betu user posted image
syringa PUPO drž se i neka svi nalazi budu dobri ...
andi ajde ti nam lijepo u nedelju popiški user posted image
kod nas sve po starom,polako se počinjemo spremati za akciju ....
i mislim da ovaj mjesec neće biti svaki dan,nego svaki drugi ....
pa se nadam da bude imalo i rezultata ...
planovi su za sada takvi da ako ovaj mjesec nebude dobitan
u prvom mjesecu se naručujem privat,pa da vidimo kakvo mišljenje ima drugi ginikolog...


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1398
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
28.11.2014 9:17:30   
LourdessPadme
daxy navijam iz petnih zila user posted image user posted image

snjeguljice i minnie sretno s vađenjem bete

Ja sam jos danas radno i onda godisnji tjedan dana user posted image
Sinoc me jajnik ljevi malo pikao cini mi se sve kao pms simptom. Brzo me moji simptomi spuste na zemlju iako sam htjela biti pupo ovaj mjesec cini se nista od toga user posted image
Idem sad malo radit kad cu vec ljencariti sljedeci tjedan user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1399
   RE: Odbrojavanje studeni 2014.
28.11.2014 9:25:09   
Snjeguljica_83
Beta izvađena, javit ću vam rez. oko podne.

Evo, opet mi ide krv..... Bljak.user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!