|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
6.11.2012 20:06:42   
cuba
Večeruser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
6.11.2012 20:20:28   
BUMBI
O,draga večeruser posted image
Šta ima?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
6.11.2012 20:24:50   
cuba
Evo koristim priliku za rruser posted image
Mm otišao sa kumom pogledati utakmicu, R jede večeru pa ću ga kupati i staviti na spavanje.
Popodne bili kući, svekiji nam došli, doveli i R rođaka pa se njih dvojica igraliuser posted image
Jeste vi di išli?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
6.11.2012 20:27:49   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image
Znači sama si večerasuser posted image
D naravno već spava,a ja smišljam šta da uzmem za pojestiuser posted image ,maloprije sam mandarinu pojela.
Znači imali ste goste danas,a i R se imao s kime igrati,superuser posted image
Mi nismo nigdje išli,bili kod kuće,bila nam malo moja mama i tako.Pekli lisnato s hrenovkamauser posted image
nisam te pitala jeste već dobili auto ili morate čekati?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
6.11.2012 20:35:19   
cuba
Ajme ja sam se najela m&m bombončićauser posted image user posted image Mm donio dvije kese iz Frankfurta a lipo sam mu rekla da ne kupuje ništauser posted image
Auto je već u punom pogonuuser posted image user posted image Preuzeli smo ga još u petak. Jučer ga mm registrirao i riješio osiguranje. Samo meni idu na živce oni senzori. Kad stanu pipiti ne znam više na koji retrovizor da gledamuser posted image user posted image
Ajme opet imam za peglatiuser posted image
Jučer sam ispeglala 2 mašine, danas imam još dvije a sutra me čeka zadnja mašinauser posted image Ovaj vikend me totalno poremetio.
E, ja na svom aparatu i nemam baš nekih slika sa svadbe ali čim dobijem od fotografa ću staviti na rr da vidiš. Nikad nisam bila zadovoljnija sa haljinom i šminkom. Imala sam umjetne trepavice, crni tuš i crveni ruž wohooouser posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
6.11.2012 20:38:20   
BUMBI
Znači već je stigao,superuser posted image user posted image
Znači zadovoljni ste,osim što te ti senzori malo zezajuuser posted image
ma joj,ne spominji mi peglanje,ja sam isto neki dan hrpu opeglala,ali sad opet se povećava hrpa za peglati,a i za pratiuser posted image
Ajme,jedva čekam da te vidimuser posted image user posted image Kakvu si frizuru imala?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
6.11.2012 20:43:33   
cuba
Na figaro mi je uvila kosu. Ono do pola je bilo ravno i onda je donji dio kose bio u loknama, ne znam jesi skužilauser posted image Čak sam cijeli dan i noć izdržala u potpeticama od 10cm, trudnauser posted image Ma kuma je morala odraditi svojeuser posted image
Jutros sam bila u City centar, kupovala poklone. Imamo sutra i u petak babine. Napokon pokloni kupljeni, zapakirani. A do kraja mjeseca me čekaju još 2 rođendana prijateljicama i 4 dječja rođendana od kojih je jedan R. Ovaj 11mj me uništiuser posted image Al dobro, bar smo sve svadbe riješiliuser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
6.11.2012 20:45:25   
BUMBI
Skužila,superuser posted image user posted image Stvarno si bila prava kuma trudnicauser posted image
E,da rekla si da moraš u šoping,šta si kupila?
Imaš onda dosta rođ ovaj mjesec.Šta češ za R?Jeste već planirali šta?
ja se malo s keksima zasladilauser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
6.11.2012 20:53:30   
cuba
A nisam sebi ništa shopingirala (ovaj tjedan)user posted image
U Maje sam naručila 2 okvira za slike (kao što sam za D prošli rođendan) samo sa drugim motivima. Jedan za dječaka (maleni ima 3mj), kupila mu u H&M-a još komplet hlače i jaknicu plišanu sa kapuljačom, ima i uši maleuser posted image . U Mullera uzela još od Chicca dva kompleta šuškalica. A za curku ide drugi okvir na Hello kitty i isto u H&M-a uzela crveni komplet, štramplice, haljinica i bolero/đemper + trakica za kosu crvena. Šta misliš jesu to ok pokloni? Našla još u Mullera one ukrasne vrećice: "it is a boy/girl" rozu i plavu pa u to upakiralauser posted image

Roku ćemo ipak kući slaviti rođendan. Dogodine kad ih bude dvoje ću u igraonici. Sad još dok sam 2u1 imam volje za spremanje, kuhanje i čišćenje, dogodine neću imatiuser posted image
Tortu je frajer odabrao, bit će na cestu, raskrižja sa semaforima i prometnim znakovimauser posted image user posted image A kako je cijeli u tim autićima nije ni čudo da hoće takvu tortu. Ništa još osim toga nisam sređivala al imam još 3 tjedna pa nije frka.

Guštaj u keksima, samo pomalouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
6.11.2012 20:59:32   
BUMBI
Super pokloniuser posted image user posted image user posted image
Znači ipak ćete kod kuće slaviti.Neka je on tortu izabrao.To češ naručiti negdje ili kako?
A šta moraš za bracu kupovati?kad to počinješ?Rano kao i jauser posted image ili ostaviti sve za kraj?
Naš braco se zadnjih dan jako lupa,i po noći i po danuuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
6.11.2012 21:05:48   
cuba
Da naručiti ću. To jedna cura radi torte, na fb ima svoju stranicu, fenomenalne su još torte. Prošle godine sam već u nje naručila i bila prezadovoljna pa ću i ove.
A za bracu moram kupiti novi set posteljine za krevetić - ogradicu, donje plahte, jastuk i poplun. Mobil za krevetić. Novu podlogu za prematanje (što ide na komodu). I vidjela sam danas jedan umetak /jastuk od memorijske pjene što ide na kolica pa ću to kupiti.
Sve ostalo imamo od R, tako da stvarno nemam puno. Jedino ću robicu svu novu kupovati (kao da je to malo). Ipak je R bio zimska beba a braco će biti proljetna bebica. Mjesec dana nakon što rodim ćemo već svi biti u kratkim rukavima tako da od R zbilja ne mogu ništa iskoristiti. Ali nema veze, znaš da kad je shoping u pitanju ja nemam ništa protivuser posted image
Jel ti imaš još šta za kupovati ili si dovela spisak kraju?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
6.11.2012 21:14:18   
BUMBI
Da,da znam si rekla da si prošle godien bila zadovoljna s tortom.
Ajme,draga pa ti si ko i ja,kao nemaš baš puno,ali opet imašuser posted image
mi mislimo ne moramo krevetić i kolica kupovati(to je kao skuplje) pa nemama puno.
A ti i robicu moraš kupovati,a tebi se baš razlikuje,pa moraš...ja sam i sad kupila,i ipak sam imala od D,a i nećaka,ali samo ove male vel,jer i nama će nako npar mjeseci proljeće, pa ljeto,a s D mi išla zima.
Moj spisak je polako pri kraju.Moram pelene uzeti vel 2,novi jastuk za krevetić i jastućnice i one stvari iz ljekarne.
Za sebe moram uzeti spavaćicu jednu da imam u čemu ići roditiuser posted image ,a piđame sam si nedavno kupila,one jednokratne gaćice(njih s D nisam korisitila),a vidim da ih je dosta korisitilo,uloške,grudnjake za dojenje(mislila sam 2 uzeti,mislim da mi je to dosta),a ne nađem gdej su mi oni što sam s D imala,nemogu ih naći
A taj mobil mi ne spominji.Sad u čet će biti u Mulleru na akciji neki odličan Fisher price,snižen s 299 na 239,a u One 2playu košta 550 kn,neisam mogla vjerovati kad sam vidjelauser posted image ..Ima svašta,razne melodije,može i onako projekciju na zidu ostavljati,piše i da daljinski čak ima,milinauser posted image ..e sad,moram još mamu nagovoriti da ona kupi,kad se nitko još ne nudi jel mi treba šta.Svi će kad rodim pitatiuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
6.11.2012 21:24:54   
cuba
Haha, dobro si to rekla opet mi je popis velikuser posted image user posted image
Ma znaš šta, opet sve skupa što moram novo kupiti neće koštati koliko bi i da moram i ove veće stvari kao krevetić, komoda, kolica, AS, hranilica, baby gym, vrtić, baby phone a to ipak sve imam od R. A neću sad kupiti bodija i tutica u vrijednosti 10,000knuser posted image user posted image
Jedino se mislim uzeti onu ljuljačku što vibrira i ima melodije i onaj viseći mobil poviše. To za R nisam imala a super mi je. Mama me već jučer pitala što će kupiti pa sam joj to rekla tako da ni to ne moramuser posted image
A mi spavaćicu ne možemo nositi u rodilište. Grudnjak za dojenje nisam imala za R nego onaj obični pa bi samo skinula naramenicu i spustila jednu stranu. E, a te jednokratne gačice su mi bile super ali ne one kao mrežica nego obične. Jedne sam kupovala u dm-a a druge u ljekarni.

Ma daj, tolika razlika u cijeni??
Vidjela sam jutros u Mullera taj mobil, super mi je user posted image user posted image Ajde valjda će mama kupiti ondauser posted image Ma da, svi pitaju poslije poroda što ti treba kad već sve nabaviš za bebuuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
6.11.2012 21:31:07   
BUMBI
Super je ta ljuljačka,ali ja ću dobiti od šogi nešta tako slično,ali se ne ljulja i nema igračke..Super što si i ti mami dala zadatak šta da kupiuser posted image
A vi ne smijete spavačicu nositi.Kod kuće ju ni ja neću nositi jer će biti hladno,iako imam ja dvije još od D,ali su ljetne,a možda i njih ponesem,za roditi i da imam za preglede.Meni su ti grudnjaci bili superuser posted image
Znači i ti si zadovoljna s tim jednokratnim gaćcicama,pogledat ću u dm.
Ma da,to mi je najgore.iako sam ja mislila to nekome reći da kup,ali sam malo gledala i nema baš jeftinih ,svi oko 450 kn(u baby media centru),a dalje baš i nema,a nebi onaj na navijanjeuser posted image .A nemogu baš nekome reći da mi to kupi,a znam da dosta košta.A ovaj stvarno nije skup s obzirom šta sve ima.Idem u čet odmah vidjeti jel ih ima ,a dotada moramo baku nagovoriti da kupiuser posted image
jesi ti R stavila leći ili još večera?user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
6.11.2012 21:34:27   
danery
ojla bejbs i bebe user posted image jeste se raspisale...
ja poslala mm-a u kičn po večeru,sad bože pomozi user posted image user posted image
bejb opet ima bronhitis i kašje grozno,tako šuška kad iskašljava kao da su joj puna pluća vode user posted image
dokašlje do usta i onda proguta,užas....rekla sam bude lli tako uskoro noćas da ću joj gurnut prst u usta nek povrati-ne znam više što bi da joj pomognem user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
6.11.2012 21:36:06   
cuba
Ma da, baš su skupi ti mobili, gledala sam i ja, oko 400-500kn što kažeš. A isto je malo nezgodno reći prijateljima da ti kupe tako skup poklon.
Mislim da ću uzeti ovaj put taj grudnjak kad ga svi hvaliteuser posted image
R je večerao ima sat vremena a ja i zaboravila da imam dijeteuser posted image user posted image
Igrao se sa autićima na kauču, legao i gleda crtani, skoro zaspaouser posted image A mm upalio grijanje u sobi i kupatilu još u 20h. Sad sam ušla a unutra saunauser posted image user posted image Jadno moje dijete samnomuser posted image
Idem ga draga okupati i staviti na spavanje, moram se i ja otuširati, mislim da se neću poslije vraćati na rr.
Ln ti želim, tipkamo se sutrauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
6.11.2012 21:37:39   
BUMBI
Hej Daneryuser posted image
Bome smo se raspisale,jedva ja sve pohvatamuser posted image
Znači tm ti nosi večeru,superuser posted image
Vidjela sam da bejb ima bronhitis,baš mi je žao.Pogoto što se toliko muči.user posted image
Nadam se da će joj biti lakše brzouser posted image user posted image
kako si ti inače?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
6.11.2012 21:39:10   
BUMBI
A dobra siuser posted image ...vidiš kako ti je dobaruser posted image user posted image
Idem i ja,sva sam se pokočila na stolici,a moram isto prvo pod tuš pa idem u krevet...Lnuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
6.11.2012 21:41:16   
danery
ma ja ok,lako za mene,al s njom show sada....već je pretprošli tjedan cijeli kašljucala,pa bila preventivno kod kuće,i onda u petak malo zafurila,krenuli kutnjaci.....od toga i ima šlajma....
bah....nadam se da će uskoro biti ok,od bisolexa se sve razrijedilo,pa sad valjda zato toliko i "bućka",kao kad pušeš mjehuriće kroz slamku u čaši,tako mi zvuči kad kašlje....bili kod pedice,kaže samo na haler....
hehe....večera je dobra,sreća pa se mm držao kruha i salame sa sirom i majonezom user posted image
gibam papati,tipkamo se sutra user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
7.11.2012 8:16:21   
danery
jutro,ima koga budnog user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
8.11.2012 13:55:18   
danery
user posted image opet nikoga?

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
8.11.2012 19:55:14   
BUMBI
Večeruser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
11.11.2012 9:25:59   
BUMBI
Jutrouser posted image
Ima li danas možda koga za druženje?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
11.11.2012 10:24:56   
danery
ojla b,si još tu?
ja oprala kosu,pa se sušim,a bjeb hahari kod babake user posted image danas ima rođendan baba,pa se fešta još od sinoć....
kako ste vi,kako pupa?

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
11.11.2012 10:29:22   
BUMBI
Ošla,pa opet došlauser posted image
O,vi imate slavlje,superuser posted image user posted image
D je jučer opet ostao kod mojih na spavanjuuser posted image user posted image ,a ja navečer išla na cugu s prijateljicama,baš sam uživalauser posted image ...a sad mi je malo dosadno.Idemo kod mojih na ručak i po njega.
A pupa raste i to dobro,manje više je sve spremno,još neke sitnice i onda počinjem s pranjem robice.
kako je bejb?Jel bolje?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!