|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
[Anketa]

Hodalica..da ili ne?


Da
  16% (6)
Ne
  54% (20)
Povremeno i kratko
  29% (11)


Ukupno glasova: 37


(Posljednji glas : 12.7.2015 10:12:02)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hodalica..da ili ne?
10.6.2013 12:55:45   
Ela28
Hodalica ne nemamo ju a i strogo su nam zabranili i na trudničkom tečaju i sada na vježbicama kada idemo sa blizancima tako da ju ne mislim kupovati user posted image

(Odgovor članu dadls)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Hodalica..da ili ne?
10.6.2013 22:15:34   
FIGICA FIFINANKICA
povremeno i kratko

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Hodalica..da ili ne?
11.6.2013 12:12:05   
crazyblue
i ja sam bila protiv hodalica ali pošto sam taman u vrime kad se mali počeo dizati i oslanjati na nogice bila u visokom stupnju trudnoće i morala sam mirovat morala sam je nabavit. kako je s prvim sve prošlo super (bio je u hodalici s 9mj i prohodao je s 11mj), normalno prohodao i nikakvih problema koristila sam je i za slijedećih 2 i sve bilo ok. mi osobno nemamo nikakvih loših iskustava, dapače. svi su nam ranije prohodali,nisu padali, bili su stabilni i nikakvih oštećenja i štatigajaznam tako da sam ja ZA hodalicu.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Hodalica..da ili ne?
11.6.2013 18:15:05   
uspavana
mi smo isto vježbači i strogo je zabranjena uporaba hodalica, tako da nikako ne

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu crazyblue)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Hodalica..da ili ne?
11.6.2013 18:28:18   
danijela8
ne! djecu koju znam da su bila u hodalici primjećuje se nepravilan hod - hodaju na prstićima i tapkaju, nije mi bitno da dijete rano prohoda nego da hoda pravilno. Po struci sam fizioterapeut i hodalIce - NIKAKO!!!

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Hodalica..da ili ne?
13.10.2013 9:24:08   
calpurnia
Moje je mišljenje isto NE za hodalice. Ima tu puno razloga zašto....između ostalog jer je nepravilan položaj djeteta, djete se ne nauči pasti ni ublažiti si pad, ravnoteža je isto upitna kasnije, položaj na prstićima u hodalici, opterećenje na kičmu i td. Moj ima 12 mjeseci, još ne hoda, ali hodalica mi ne pada na pamet.

_____________________________

TONČI <3

(Odgovor članu danijela8)
Neposredna veza do poruke: 56
   Hodalica..da ili ne?
15.10.2013 12:30:36   
mark206
Nismo ju koristili , a niti ju ne preporucujem ,pogotovo kod djece koja su imala probleme sa kukicima.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Hodalica..da ili ne?
16.12.2013 11:41:05   
zima1995
Nismo koristili hodalicu, nije nam ni trebala, nismo je ni željeli. Mali je rano počeo puzati, ustajati se uz namještaj,stvarno je sve teklo super. Ja sam Protiv...

< Poruku je uredio zima1995 -- 16.12.2013 11:42:09 >

(Odgovor članu mark206)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Hodalica..da ili ne?
19.12.2013 15:43:06   
BakicaZG
Ne znam zašto no nekako mi se priča o hodalicama čini moda ovog trenutka.
Moje je oboje djece koristilo hodalicu (istinaibog onu koju smo zvali Apolo jer je bila izuzetno stabilna).
Mislim da nije ni potrebno naglašavati da kod tako male djece sasvim sigurno se takva pomagala ne
koriste satima... pa onda ispaa da sve što se umjereno upotrebljava ne može previše štetiti!

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Hodalica..da ili ne?
10.12.2014 14:47:08   
sorina
Nisam ni za,a ni protiv.Kad sam rodila prvo dijete,dobili smo hodalicu na poklon. Stavila sam je u nju 2-3 puta,ali joj nije bila zanimljiva,isto tako sam i s drugim,ali ni on nije bio zainteresiran. Stajao je pokraj nje,stiskao tipke i plesao.user posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu BakicaZG)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Hodalica..da ili ne?
10.12.2014 15:31:58   
keyt
Pa ja mislim da je prije svega bespotrebna jer taj period od puzanja do 'prohodavanja' ne traje dugo, a nekako mi se čini da hodalica 'prohodavanje' može samo odgoditi, slično kada se dijete još nespremno za prve korake forsira da hoda na način da ga odrasla osoba drži za ruke. Najljepše je kada mali puzavac dopuže do komada namještaja, primi se za njega i pokušava ustati. I tako malo-pomalo eto ti i prvih koraka. E sad, nisam fizijatar ali moram priznati da je oko mene puno djece koja su bila u hodalicama, a nemaju danas nikakve probleme.

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Hodalica..da ili ne?
12.7.2015 10:12:36   
FIGICA FIFINANKICA
da ali kratko i uz nadzor naravno i onda nema problema

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Hodalica..da ili ne?
16.7.2015 21:56:18   
zima1995
Trenutno je bebici 8,5 mjeseci, puže, već se i ustaje uz namještaj, hodalica nam ne treba i nećemo ju koristiti user posted image

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Hodalica..da ili ne?
16.7.2015 22:18:25   
mirjana1703
Moje su obje bile u hodalici, bile su sretne da se mogu same kretati.

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 64
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!