|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:24:57   
modesty blaise
ne mayo , nije mi žao kaj sam ovo otvorila jer me to fakat već dulje vrijeme muči i proganja....
žao mi je ako je sve to veliki nesporazum , u što čisto sumnjam i žao mi je kaj najvjerojatnije nikad nebumo saznale istinu u cijelosti...
previše je tu slučajnih stvari koje se poklapaju
pa ovakve misterije nema ni u holivudskim krimićima...ovo treba smisliti
žao mi je , ak je istina ovo u kaj sumnjamo, da ćemo izgubiti vjeru u ljude(makar na katko)
žao mi je ak je netko iskorišten...i žao bi mi bilo da zbog sumnje prestanemo pomagati onima kojima je pomoć potrebna , kako si i sam lijepo rekla...
al mi je drago kaj se družimo i dalje...user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:26:04   
natalijax
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

sorry cure,nebi se slozila sto se tiče interneta,imam ga i ja ,al pitanje je dokle,2 mjeseca kasnimo sa računima i mogu mi ga svaki čas iskopčati(debelo se čudim da već nisu) al to nije ni bit ove teme user posted image
pčelice ti nemaš i razumijem da ti je teško i srce mi se kida kad čitam tvoje poruke,imaš internet imaš mob,al nisam čula da kukaš ikažeš da nemaš maji kupit sok,čoksu ili neke osnovne stvari u tome je poanta,i da ni ja nema kućuuser posted image mamica daš mi kuću il stanuser posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:26:54   
modesty blaise
ahaha danery...ti uvijek digneš atmosferu...neka!
mogli bi počet skupljat materijal za gradnju kuće...bar znamo gdi će bit a i moći ćemo svratit...user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:28:08   
MaliZmaj
koliko ja znam ona na internet ide u knjiznici (u drugom gradu) dok je dijete u vrticu a ona mora cekati

ne znam jel netko jos nesto slao ali ono sto je islo preko udruge sve je uplaceno direktno na racun udruge koja organizira terapijsko jahanje.. znaci niste sasvim sigurno davali novce na gluposti vec ste pomogli bolesnom djetetu u napretku

mi smo slali i specijalnu hranu za dijete

kad god smo nudili nesto sto joj nije bilo potrebno, odbila je... da je zaradjivala na tome ili koristila u neke krive svrhe ne bi nas toliko puta odbila

njezina zivotna prica i prica njene obitelji je dosta slozena i ne bih to tu iznosila

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:29:16   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: natalijax

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

sorry cure,nebi se slozila sto se tiče interneta,imam ga i ja ,al pitanje je dokle,2 mjeseca kasnimo sa računima i mogu mi ga svaki čas iskopčati(debelo se čudim da već nisu) al to nije ni bit ove teme user posted image
pčelice ti nemaš i razumijem da ti je teško i srce mi se kida kad čitam tvoje poruke,imaš internet imaš mob,al nisam čula da kukaš ikažeš da nemaš maji kupit sok,čoksu ili neke osnovne stvari u tome je poanta,i da ni ja nema kućuuser posted image mamica daš mi kuću il stanuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image i ja bi jednu,nemoj da si škrtica user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:29:48   
modesty blaise
nato u potpunost se slažem s tobom, ima tu cura koje su u stvarno nezavidnoj situaciji pa se nekako same za sebe bore...niš ne traže, mada bi mogle i trebale....i još se vesele i smiju ovdje skup s nama vjerujući da će sutra bit bolje...svaka im čast

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:29:53   
danery
hebate jel vi vidite koji je ovo party,pogleč sam gore vip listu user posted image user posted image

ja se odjavljujem,vrijeme je za ćorku....treba sanjat o hausu user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:30:33   
adryosijek
zamisli ima kucu u kojoj niko nezivi,a dode racun 10000kn----pa nitko nezivi...tko je tu lud ..mi koji i zivimo u kuci eno sijalice gore ko lude,masina 3 put u tjedan,usisavac ,fen ..i opet brate oko 200 kn a ma mozda ni nema tu kucu ,takvoj bas nemozes vise niti 1 rijec vjerovati,same lazi da se ljudi sazale nad njom

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:31:21   
Fever
aaaaaaaaaala spava mi se, a ovo se neće učitaaaaaa, ali pričekat ću, zanima me koje je ta teta koiju će nadam se dragi Bog kaznit i da će se jednom s Njim suočit!

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:31:29   
natalijax
ok možda  griješimo,al zašto je onda na onom forumu naglasila da naglase da je za pse jer prima doncije i za terapisko jahanje,onda tu neštima nešt

(Odgovor članu MaliZmaj)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:34:39   
gogillli
rtl je rekao da ce se posavjetovat sa svojim timom i pokrenuti istragu i prijavu

_____________________________

zivot je kao bombonijera... nikad neznas sta te ceka...

IAN - mamina ljubav

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:34:45   
mala pcelica
a vidi stvarno kolika vip lista heheheehheheheheehe

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:35:46   
modesty blaise
IZVORNA PORUKA: danery

hebate jel vi vidite koji je ovo party,pogleč sam gore vip listu user posted image user posted image

ja se odjavljujem,vrijeme je za ćorku....treba sanjat o hausu user posted image



e, e...ima nas, ima....da vip! ovo ko sabor!user posted image user posted image
aj ti odsanjaj noćas pa se čujemo...
LN

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:36:05   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: gogillli

rtl je rekao da ce se posavjetovat sa svojim timom i pokrenuti istragu i prijavu

to bi bilo lijepo user posted image ako griješimo javno ćemo se izviniti,ako ne ona će dobiti svoje po labrtama i svi sretni i zadovoljni user posted image

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:36:23   
MaliZmaj

IZVORNA PORUKA: natalijax

ok možda  griješimo,al zašto je onda na onom forumu naglasila da naglase da je za pse jer prima doncije i za terapisko jahanje,onda tu neštima nešt


za to ne znam, znam samo za ono sto je islo preko udruge

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:37:03   
modesty blaise
IZVORNA PORUKA: gogillli

rtl je rekao da ce se posavjetovat sa svojim timom i pokrenuti istragu i prijavu


uf!
ovo poprima široke razmjere....

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:38:29   
MaliZmaj

IZVORNA PORUKA: gogillli

rtl je rekao da ce se posavjetovat sa svojim timom i pokrenuti istragu i prijavu


evo ja recimo za sve ovo s rtl-om ne vjerujem ni jednu rijec
rtl a ni druge postaje ne mogu samo tako nekome kad nazove odavati takve informacije
ako zelis neku informaciju o ljudima s emisija moras ici sluzbenim putem i ako si privatna osoba vjerojatno nikad neces nista ni saznati

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:39:19   
ELISABETH

IZVORNA PORUKA: modesty blaise

uf!
ovo poprima široke razmjere....


bilo bi dobro da se nešto stvarno poduzme i da i šira javnost sazna za takve muljatore
da se jednog kazni drugi bi bar razmislili prije nego učine istu stvar

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:44:16   
MaliZmaj


bilo bi dobro da se nešto stvarno poduzme i da i šira javnost sazna za takve muljatore
da se jednog kazni drugi bi bar razmislili prije nego učine istu stvar


nista se ne moze time postici

mi smo radili jednu takvu emisju na provjerenom i jedini efekt je bio da je lazni invalid tuzio zenu koja ga je snimila kako hoda

vjerujte, vecina prica po novinama i televiziji nisu istinite
novinari to uglavnom ne provjeravaju a kad ih zovemo i trazimo da demantiraju jer se radi o dokazanim varalicama onda nas ignoriraju i nastave skupljati preko medija za te ljude

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:45:41   
ELISABETH
strašno!!!!!!!!!!!!!
u kakvom mi to svijetu živimo user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu MaliZmaj)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:49:27   
pticica
uzasno, ne mogu da vjerujemuser posted image


(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:51:56   
pticica
zar nema nijedna od vas droj telefona od mamicaa da je kontaktira i pita za objasnjenje??

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:57:09   
MaliZmaj
ja imam ali ne pada mi na pamet da zovem navecer
postoji radno vrijeme udruge

ovo sto sam sad tu ne znaci da je moje radno vrijeme beskonacno

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:58:10   
natalijax
i da zanima me zašto je tema život na selu zaključana

(Odgovor članu MaliZmaj)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 23:00:06   
modesty blaise
cure idem sad u krevet al sutra se tipkamo...možda bumo pametnije s novim danom...a možda se štošta i razjasni...user posted image
pozz svima i lijepo spavajte

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu MaliZmaj)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!