|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 21:12:24   
Fever
eto i na fejsu sam pa ću šta i tamo....

mogu li ja pitat jeli to ona žemska da ima onog bolesnog dječačića koji "ima" dva spola...tzv. Paula ili kako već, šta smo ja i Elinamama prije 2 Božića skupljale akciju po raji, pa je Elinamama opet u par navrata?! ako jest...ja san upozoravala i svađala se da iman feeling da žemska laže, da joj xy objašnjenja i priča ne drže vodu, ali me nažalost nitko nije doživijo....s njom sam se prije ta 2 Božića čula jednom da ju pitam jel joj iznenađenje stiglo i bila je mrtva ladna i pogubila se u svakoj rečenici, pa mi je najjače bilo kad je rekla da joj susid iz susjedne zgrade priko cilog dvorišta najednom spaja kabele da ima internet iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitd.....ali me nitko nije sluša i ja san jednostavno odustala, ali drago mi je da je istina izašla na vidjelo i da san bila u pravu ://///////

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 21:25:30   
Ira_
Ha, ha. MB svaka čast, Scotland Yard ti nije ni do gležnja!
http://www.ljubavjenaselu.rtl.hr/video/epizoda-3/ 39:36 min. i eto Vam Paule!
To je problem s forumima, što se osobno ne poznajemo i sada da li vjerovati na riječ svemu što se ovdje piše ili ne ?! Meni je žao što se više ne družim s Vama, jer mi se 90% Vas ovdje čini stvarno ok, ali onih 10% me jednostavno strašno iritira!
PUSA svima i ljubite svoje klince!

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 21:31:30   
adryosijek

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

IZVORNA PORUKA: adryosijek

ja sam gledala kad je ona rekla ono ljubav je na selu..sitna zenska kratke kose bila u zelenoj majici ?

eee tu gospoju sam zapamtila,a znaci to je ona,al nisam cula da je rekla da oce 5 djece user posted image
mislila sam da ima traku oko glave,a ono šiške ravno podrezane user posted image

da da onda je ona rekla je da zeli 5 djece,cim sa m ju vidila ,mislila sam u sebi kako je neženstvena(od ostalih kandidata)user posted image ...al otom potom,niko nije savrsen

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 21:39:31   
gogillli
e ovako.. kontaktirali smo rtl... oni su rekli da se ona sama javila i poslala im slike, i da im je bila cudna sa svojim promjenjivim "statusima"... eto, i to je slagala

_____________________________

zivot je kao bombonijera... nikad neznas sta te ceka...

IAN - mamina ljubav

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 21:42:28   
mala pcelica
strašno! zar nije reklada su ju nasli na ž. stanici i pitali bili glumila user posted image user posted image user posted image
ta si je dala petama vjetra,neće ona više na RR user posted image osim mozda pod drugim nickom user posted image

< Poruku je uredio mala pcelica -- 9.2.2012 21:43:16 >

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 21:43:10   
pincirotvajler

IZVORNA PORUKA: gogillli

e ovako.. kontaktirali smo rtl... oni su rekli da se ona sama javila i poslala im slike, i da im je bila cudna sa svojim promjenjivim "statusima"... eto, i to je slagala


user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 21:44:23   
mala pcelica
jel ona na kraju udana i ima djecu ili šta? user posted image user posted image ili je samo poremećena?

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 21:45:21   
modesty blaise
je rekla je da su ju vidjeli na kolodvoru i pitali je hoće li tam glumiti....
sve me više boli želudac od ove kuhinje....
gogillli, mislila sam da me više niš u vezi nje nemre iznenadit al ipak je...jer sam se ipak u nekom najminijaturnijem djeliču sebe nadala da griješim

< Poruku je uredio modesty blaise -- 9.2.2012 21:46:22 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 21:46:03   
gogillli
da, da...  ja neznam vise sta reci... ali sve mi smrdi da ona u tom svemu nije sama

_____________________________

zivot je kao bombonijera... nikad neznas sta te ceka...

IAN - mamina ljubav

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 21:47:09   
modesty blaise
na kaj pikiraš?

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 21:50:56   
natalijax
ihuuuuuuu što ovdje ispadne,fever meni isto bilo čudno za tu struju,znam da je jednom rekla da krade internet od susjeda i tu sam bila poludila imaš komp a nemaš za kruh

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 21:51:07   
gogillli
pa neznam... ne izgleda mi bas toliko inteligentna da je nas toliko smuljala, sta ja znam... ima tu prica i iz stranih zemalja...kao volontirala je vani... ma neznam... previse su dobre price da bi to sve mogla smislit jedna osoba

_____________________________

zivot je kao bombonijera... nikad neznas sta te ceka...

IAN - mamina ljubav

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 21:54:13   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: gogillli

pa neznam... ne izgleda mi bas toliko inteligentna da je nas toliko smuljala, sta ja znam... ima tu prica i iz stranih zemalja...kao volontirala je vani... ma neznam... previse su dobre price da bi to sve mogla smislit jedna osoba

kako god bila sama ili ne,u svakoj muljaži se potkrade greška pa tako i u ovoj,a čestiti ljudi ce uvijek ići po svojoj savjesti i obično nadrapati od takvih ...

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 21:54:41   
modesty blaise
dobro, to je fakat velki posao za jednu osobu...

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 21:58:24   
gogillli
pa jelda... treba popamtit di si sta rekao i di si se kako predstavio... jaaaako me zanima sta ona ima reci na sve ovo... mada cisto sumnjam da ce se ikad javiti!

_____________________________

zivot je kao bombonijera... nikad neznas sta te ceka...

IAN - mamina ljubav

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:04:34   
modesty blaise
ja nekak imam filing da bu se ona ipak negdje javila....s nekom novom tužnom pričom...uf!

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:12:18   
mala99
Da, da i ja , kad se malo stanje smiri. Sada više neće biti od nje ni traga ni glasa.

Ne mogu vjreovat čime se sve ljudi bave, ali kako kažu u laži su kratke noge...., pa nakraju otkriju sami sebe.

A lipo nas je nasanjkala....

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:14:01   
MaliZmaj
i dalje nisam sigurna da su ovi napadi potkrijepljeni nekim dokazima

prije konacnog suda bilo bi dobro ipak to malo bolje istraziti

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:16:41   
danery
bah...iskreno,poslala sam paket za jedan božić,mamicaa je stavila slikice tu na neku temu....
nebitno...
nisam pratila sve njene teme,ponekad bih pročitala koji post u bircu i sl....
ukratko:nikad nisam i ne bih slala niti uplaćivala novac ljudima koje osobno ne znam,ako već mogu,pošaljem neke stvari,odjeću,slatkiše ili hranu koje bi im mogle dobro doći i ne žalim zbog toga....
ako će se netko lažno predstaviti,njegova volja....ne da mi se razmišljati o tome što je i tko je ta osoba zapravo....
ali potpisujem ovo gore rečeno....ima kuću,internet i blablabla,a nemaju od čega skrpati za osnovno? e pa brate,ja nemam ni kuću,nit plaću,nit imam od čega krpati sebe,a kamoli druge,pa opet ne kukam kako mi je teško....a mogla bi....
jer,znate,cure,navodno ja imam 5 vanbračne djece,od toga par blizanaca kojima ni imena ne znam,a ni alimentaciju ne dobivam user posted image user posted image user posted image
al nek ja imam internet user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:17:28   
mala pcelica
ovakve stvari su se vec dogadjale na forumu i obično je na kraju bilo istinito da su prevare u pitanju,tako da ne vjerujem da je i ova iznimka... Mali Zmaj ti si očigledno sa njom bila najvise u kontaktu i ti mozes da das najvise informacija o njoj....

(Odgovor članu MaliZmaj)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:18:07   
mayathebee
IZVORNA PORUKA: modesty blaise

Već neko vrijeme se premišljam da li uopće započeti i otvoriti "Pandorinu kutiju" ili bolje šutjeti i razmišljati u sebi....user posted image
Al ja ne bi bila ja kada to ne bi rekla na glas... i s toga krečem, pa kud puklo da puklo!



Bome si ju otvorila.....user posted image
I nadam se da ti nije žao, isto kao i nama.
Meni je užasno žao ako stvarno postoji bolesno dijete koje ona iskorištava za svoju dobit! Uf!user posted image

Curke, svaka čast, taman pomislim da bi trebalo i rtl kontaktirati, a vi sve napravile!!!
Sad bi oni trebali napraviti jednu emisiju o lažnim humanitarnim akcijama, i muljatorima.

Stvarno nas je nasamarila, i nadam se da nas to neće spriječiti da pomažemo više onima kojima je pomoć stvarno potrebna, i da zbog nje nećemo ignorirati prave pozive u pomoć!


_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:18:53   
mala99
Koliko ja znam ona se javljla iz neke knjižnice dok je mali bio na terapiji, čini mi se da nije imala internet. A tako joj jje bilo i bolje, javiti se kad treba, bolje ne previše kontaktirati......

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:20:34   
mala99
IZVORNA PORUKA: MaliZmaj

i dalje nisam sigurna da su ovi napadi potkrijepljeni nekim dokazima

prije konacnog suda bilo bi dobro ipak to malo bolje istraziti



Sori, ali čini mi se da je ovo slučaj za policiju. U ovo je upletene više ljudi i potkradaju sirote i poštene ljude po forumima. Sram ih bilo!

(Odgovor članu MaliZmaj)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:21:29   
mala pcelica
sorry cure,nebi se slozila sto se tiče interneta,imam ga i ja ,al pitanje je dokle,2 mjeseca kasnimo sa računima i mogu mi ga svaki čas iskopčati(debelo se čudim da već nisu) al to nije ni bit ove teme user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 22:21:36   
danery
ma nebitno otkuda....ne sekira me to,na kraju krajeva,i sa moba može na net....
velim opet,ak je tako kako je ispalo,onda stvarno bed...
al ja i dalje nemam kuću user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!