|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako uspostaviti rutinu dnevnog spavanja ...
19.9.2011 9:08:51   
modesty blaise
zaboravih napisati da i ja ko Tanjica koji put probudim S u dnevnom spavanju da mi ne pretjera i da ne izgubi točan sat....i moram napomenuti da se on NIKADA ne plače kad ga ranije probudim zato to i prakticiram....

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako uspostaviti rutinu dnevnog spavanja ...
19.9.2011 9:55:38   
mayathebee
IZVORNA PORUKA: modesty blaise

zaboravih napisati da i ja ko Tanjica koji put probudim S u dnevnom spavanju da mi ne pretjera i da ne izgubi točan sat....i moram napomenuti da se on NIKADA ne plače kad ga ranije probudim zato to i prakticiram....


Potpisujem!

Ija ga znam buditi ako pretjera. Dignem rolete i otvorim vrata, da mu uđe svjetlo i zvukovi, i nikad se ne buni. Inaće ako se probudi poslije 18.00 do 23.00 nema spavanja.

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako uspostaviti rutinu dnevnog spavanja ...
19.9.2011 11:13:43   
Rebeka
Da se i ja javim na ovu temu: Mihael je dosta mal, ali već je sam stekao rutinu spavanja. Preko noći se počeo buditi samo po dva puta, nekada se probudi i treći put, ali to postaje rijetkost. Pojede i nastavi spavati kao da ništa nije bilo. Preko dana je njegov raspored poput švicarskog sata. Ujutro buđenje u 7.00, zaspe opet u 10.00 i spava do podne. Zatim zaspe oko 14.00 i spava do 16.30 ili 17.00 i to u dnevnom boravku da ga navikavam na buku. I za kraj, između 18.00 i 19.00 ubije oko nekih dvadeset_ak minuta. Kupanje u 19.30 i oko 20.00, najkasnije 20.30 ponovno na spavanje.
Znam da je on još mali i da će se to mijenjati, ali eto, htjedoh i ja prokomentirati malo i javiti njegov raspored.
Sam zaspe, bez uspavljivanja i varalice. Samo ga prije dobro umorim poljupcima i igranjem kao i vježbicama za kukove i probavu. Jadnik poželi spavati samo da me se riješiuser posted image user posted image

< Poruku je uredio Rebeka -- 19.9.2011 11:15:01 >


_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako uspostaviti rutinu dnevnog spavanja ...
19.9.2011 11:52:46   
Hubertica
evo ja mislim da kod nas lagano kreće poboljšanje po tom pitanju... neki dan odspavao 2 puta po pola sata i jednom 3h u komadu, drugi dan više puta po 45 minuta, a eto danas spava već drugi puta(prvi puta je bilo 3h), izgleda da ga je morila ljetna vrućina, danas kad je malo zahladilo spava ko anđelić user posted image user posted image user posted image user posted image . Samo da to krene jer stvarno ne mogu nista napraviti, sama sam sa bebom, suprug na drugom kraju svijeta... bude malo teško, ništa ne stignem... ajde valjda ce uhvatiti i tu rutinu u spavanju pa će biti lakše i njemu (jer bude umoran) i meni (da mogu nesto napraviti)


_____________________________

.1.8.2011. u 14.20h stigao nam mali Šimun - 3950g i 53cm
27.09.2014. u 16,55 stigla nam je princeza Gloria - 3720g i 53cm

..

(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!