|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moje tužno iskustvo...
9.8.2011 13:20:31   
mala99
Joj draga, baš mi je žao. Teško je svakoj ženi kad joj se tako nešto desi, drži se , šaljemo ti punouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Samo da znaš mojoj se prijateljici isto desilo, za par mjeseci ponovo ostala trudna , evo sada je pred porod, čeka drugu bebicu.....

(Odgovor članu galebica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Moje tužno iskustvo...
9.8.2011 14:40:52   
modesty blaise
Cure moje drage, još jednom vam puno hvala na svim lijepim riječima i zagrljajima.....user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Moje tužno iskustvo...
10.8.2011 21:42:50   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image tužnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Moje tužno iskustvo...
10.8.2011 21:53:53   
mm1209
ajme ja tek sad vidim vijest...modesty žao mi je jako, baš me to sad rastužilo. user posted image Ali zaista mi je drago da imaš dvoje djece i muža uz koje ćeš ovo razdoblje lakše prebroditi....S je malo dijete koje ti vjerujem svaki dan uljepšava svojim novim otkrićima tako da je i to pozitivno jer ćeš manje razmišljati o svemu što se dogodilo. Šaljem ti puno zagrljaja i želim ti puno sreće i zdravlja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Moje tužno iskustvo...
15.8.2011 15:00:09   
Tanjica Tanja
Tek sad vidim ovu tužnu temuuser posted image user posted image user posted image ...drži se M...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Moje tužno iskustvo...
15.8.2011 15:18:09   
drugasrecica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Moje tužno iskustvo...
18.8.2011 23:23:20   
heda
joj... modesty i limunadice, tek sam sad vidjela... user posted image
žao mi je što ste i vas dvije morale ući u ovu tužnu temu...
meni se to sad dogodilo dva puta, missed ab i kiretaža, dva puta... user posted image
ali... ipak su žene jači spol user posted image ... izdržati ćemo mi to user posted image
i slijedeći će puta sve biti u redu i imati ćemo svoje user posted image

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Moje tužno iskustvo...
22.8.2011 18:15:36   
Indy
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Moje tužno iskustvo...
21.9.2011 14:16:42   
jana_1979
draga limunada, meni se isto dogodilo i jako sam bila sretna, nemam djece i jedva sam čekala. To što kažeš da ti se cijela ordinacija okrenula, meni je gin na drugom pregledu sa 6 tj 5 dana rekao da se plod ne vidi, da ga nema i ne čuje se srce, počela sam plakati odmah na stolu, pošla sam na još jedno mišljenje ali isto. Kiretaža je bila 30.08 i još se borim kao što svi trebamo , i još me strah ali se i nadam kao što svi trebamo. Suze mi često dolaze, imam dobre dane i one kada sam stalno na rubu i samo čekam kada će krenuti, skoro sam tri tjedna bila doma i sada radim jer sam se puno motala po kući i razmišljala. Sada se trudim biti što bolja iako stalno preispitujem kako se i što dogodilo, no to bi trebalo pustiti i krenuti dalje, moja je dijagnoza bila blighted ovum i nadam se da je više nikada neću iskusiti.

(Odgovor članu limunada)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Moje tužno iskustvo...
12.3.2013 12:15:42   
kisica
Jako mi je žao. Ja sam svoju bebicu izgubila 8.8.2011.

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Moje tužno iskustvo...
12.3.2013 12:26:30   
vandax
Svima kojima se to desilo žao mi je.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Moje tužno iskustvo...
12.3.2013 12:29:15   
Tanjica Tanja
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 62
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!