|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 17:13:52   
limunada
draga moja, i meni se isto desilo pocetkom sedmog mjeseca. kod mene se radilo o prvom djetetu . ja sam se trudila biti jaka i uspjela sam u pocetku ali izgleda da me tek sada stize tuga i suze koje nisam isplakala. ja sam bila u 8 sedmici i kada sam prokrvarila vjerovala sam da je neki hematom ili slicno i ubjedjivala samu sebe da se to svima desava. kada su mi rekli da srce ne kuca ordinacija mi se oko mene okrenula. moramo biti jake i nadati se da takvo bolno iskustvo nikada vise necemo iskusiti.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 17:25:51   
modesty blaise
draga limunadice iskreno mi je žao što si i ti to morala iskusiti....vjerojatno ti je bilo i teže s obzirom da je prva trudnoća...
isplači se .... vjerujem da će tako svaka tvoja suza odnjeti komadić tuge sa tvoje duše a ostat će taman toliko koliko mora da bi znala da život ide dalje ...
drži se!user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu limunada)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 17:34:45   
bubaMaja
Modesty ti si jaka žena koja iza sebe ima puno prijeđenih prepreka. Ako je krenulo loše, vjerojatno nešto nije bilo kako treba. Nemoj klonuti duhom jer sve ima svoje zato i kad mi ne znamo razlog.
misli pozitivno i dogodit će se opet ako želite...
drži se!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 18:00:35   
Bebys
limunadice zao mi je..user posted image user posted image user posted image dobro nam dosla...

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 18:23:10   
ZVRK
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 18:58:30   
mayathebee
O joj draga, baš si me rastužilauser posted image user posted image user posted image . Tako mi je žao, jer ti si divna osoba i divna mama, neznam te dugo, ali to jednostavno znam. Žao mi je što ti se to dogodilo, i to još dok si bila sama sa svojom dječicom. Dobro da imaš tako divnu curku koja je čuvala malog divnog bracu. Sigurna sam da su ti uz tm-a oni največa utjeha, ja još samo mogu pridonjeti jednim velikim user posted image



_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 19:29:05   
BUMBI
Ajme draga moja baš mi je žao,baš sam se rastužilauser posted image user posted image
Drži seuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 21:46:12   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image  razumijem...

(Odgovor članu BUMBI)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 22:31:07   
mamacita
user posted image Drzi se.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 22:56:05   
mišica 666
modesty jako mi je žao što si kroz to prošla znam kako ti je, ali kako sama kažeš utjehu nađi u svoje dvoje preljepe dječice i svom mužu. želim ti od srca sve najbolje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 23:32:04   
tyna
user posted image
IZVORNA PORUKA: cuba

Kad si nekidan rekla da imaš neke vijesti zbilja ni u snu nisam pomislila da se radi o ovome...
Iskreno mi je žaouser posted image user posted image user posted image user posted image


jako mi je žao, suze su mi krenule već nakon prve rečenice i sva sam se naježilauser posted image ...ali modesty je jedna jaka, hrabra pozitivka i pored svog divnog muža i dvoje prekrasne dječice brzo će to preboljeti i uskoro nas razveseliti sa novim lijepim vijestimauser posted image
puno zagrljaja i pusica vam šaljemo :******

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 23:39:31   
maryann01
jako mi je žaouser posted image što si sve to morala proći. drži se i nadamo se uskoro sretnijim vijestimauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu tyna)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Moje tužno iskustvo...
7.8.2011 10:16:27   
ELISABETH
žao mi je draga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Moje tužno iskustvo...
7.8.2011 12:41:47   
lavica81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: maryann01

jako mi je žaouser posted image što si sve to morala proći. drži se i nadamo se uskoro sretnijim vijestimauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Moje tužno iskustvo...
7.8.2011 13:59:15   
njanja
modesti i limunada, zao mi je.
Saljem veliki zagrljaj bondice!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Moje tužno iskustvo...
7.8.2011 17:19:50   
Mirjana J.
jako mi je žao... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tomislav-28.07.2000
Josip-21.10.2010

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Moje tužno iskustvo...
7.8.2011 19:43:27   
keksić
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu Mirjana J.)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Moje tužno iskustvo...
7.8.2011 21:28:45   
patka
ja tek sad ovo vidjela
modesty bas mi je zao user posted image user posted image user posted image
drzi se, ljubi Sebaca
user posted image user posted image


_____________________________

u Krasu vise ne proizvode slatkise.....sav secer otisao za nasu Tanju (07.11.2010.)

(Odgovor članu keksić)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Moje tužno iskustvo...
8.8.2011 9:09:03   
anaxx
i ja tek sad vidim... jako mi je žao user posted image , kako su i cure rekle vjerujem da vrijeme liječi sve rane i da ćeš naći snage za nove uspjehe i radost sa svojom obitelji... user posted image user posted image user posted image



_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Moje tužno iskustvo...
8.8.2011 9:17:44   
lilia
I meni je žao Modesty. Drži se.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Moje tužno iskustvo...
8.8.2011 13:11:25   
Ninjago
Limunada i Modesty,zao mi je zbog gubitka!

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Moje tužno iskustvo...
8.8.2011 20:23:59   
maja
Žao mi je modesty, drži se user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Ninjago)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Moje tužno iskustvo...
8.8.2011 21:05:42   
zara13
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Moje tužno iskustvo...
8.8.2011 23:53:33   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: mariola

Jako mi je žao što si morala proći kroz to. Znam da jako boli ali kao što si i sama napisala, imaš prekrasnu dječicu koja te usrećuju svak idan. Budi hrabra radi njih. Lijepo se odmorite, napunite baterije na moru i u jesen u nove pobjede.Drži se. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Moje tužno iskustvo...
9.8.2011 11:03:21   
galebica
Uzasno mi je zao, ali neka ti utjeha bude sto vec imas dvoje krasne djecice...ja sma imala dva spontana, i evo sad treca trudnoca visoko rizicna, 8 tjedan i pomalo se smedje pokazuje, strogo mirovanje.

zato kazem: budi sretna jer vec imas dva malena andjelcica koja ce biti uz tebe kao i dosaduser posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!