|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
27.5.2012 0:00:27   
mala pcelica
dobro je ne vidi se vise ni crvenilo tamo gdje je bio krpelj pa kontam da je sve ok,mada sam i dalje zabrinuta ...mrzim krpelje user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
27.5.2012 9:46:39   
ucitelj
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
27.5.2012 16:01:48   
mišica 666
pčelice isto prati par tjedana jel crveno jel se zna naknadno zacrveniti.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
27.5.2012 22:56:05   
mala pcelica
evo mene opet na ovoj temi...
veceras smo bili na jednom djecjem rodjendanu i neki mali naleti biciklom na maju i srusi je,predje točkom preko njene tuke,pedalu joj nabije u rebra,ona kako je pala tako je izgulila dlanove i koljena,pukla usna i polomila prednji zub user posted image e sad ajd ok dešava se vjerujem da mali nije namjerno,nego sto je mene raspizdilo mama od tog malog nije ga ni opomenila da pazljivije vozi ili ga oterala sa bicikla (ja bi to napravila da je maja to uradila) i onda sam se ja zapitala " ja svaki jebeni put kad maja nekone nesto uradi vičem na nju derem se,nekad ju i klepim govorim da to nije lijepo da to djete sad boli blabla bla ... a svi ostali roditelji svoju djecu ni ne opomenu user posted image često i kad maja nije kriva,ako npr neko nju udari zbog neke igračke i oće silom da joj otme ja vičem na nju da da igračku,kako god okrenes ona nadrapa ...e pa necu ni ja više ni da vičem ni da da ju klepam i kad bude kriva..znaci ja svoje djete maltretiram,a druge roditelje boli dupe sto im djeca udaraju drugu djecu...tako da iduci put kad maja klepi neko od te djece necu ni ja reagovati pa da vidim oće im se to sviditi...znam da to nije u redu,al zasto da samo ja svoje djete kažnjavam,ako oni neće svoju...da napomenem da je to stalno jedna te ista grupica djece koja se skoro svakodnevno druže....moje djete nije zlatno ja to znam i da su to sve dječije razmirice,ali brate mili što je preterano preterano je (mislim na roditelje)
i da još je i nesretnica juče na svom rodjendanu pala i rasjekla usnu i obraz iznutra i ima šljivu na bradi user posted image toliko mi ju je veceras bilo zao da mi je doslo da skupa snjom plačem user posted image ubrzo poslje toga smo se pokupili i otisli kuci,prisjelo mi je sve ....

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
27.5.2012 23:30:31   
sina
pčelice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tebi i maji

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
28.5.2012 6:28:37   
pincirotvajler
uf user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
28.5.2012 8:42:34   
ucitelj
o draga pcelice pa bas te nece jadna maja a ja ako ne od reagiraju ti roditelji uvijek ja odregairam pa da vidis kako se odma sve mjenja

cmokic maji

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
28.5.2012 11:16:43   
mala pcelica
i ja opomenem nekad tudje djete da nešto ne radi,a njihove majke obično sjede valjda nesvjesne sta im djeca rade,ni netrzaju ....nemam ja pravo opominjati tudju djecu,al kad vidim da one ne reaguju ,a neko udara maju opomenem ga ,sta me briga....

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
28.5.2012 11:33:53   
anaxx
ah, pčelice zato nam i je tako u društvu i državi... nikoga nije više briga za drugoga... kamo to sve vodi...user posted image

pusa Majiuser posted image , tebi user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
17.6.2012 16:03:09   
mišica 666
eto nazovite me sitničavim i kakvom god hoćete ali već drugu godinu nitko ne čestita mojoj curi rođendan. svaki dan se čestita svoj drugoj djeci a mojoj Ramoni nitko nije na raji čestitao mada je upisana tamo na onoj temi s dječjim rođendanima. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
17.6.2012 17:33:36   
ucitelj
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image o misice ja bas se ne snalazim najbolje na int ja joj sad zelim sve the best

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
17.6.2012 18:03:17   
pincirotvajler
uh sorry mišice,uopće nejdem na taj popisuser posted image
čestitala na fejsu user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
17.6.2012 22:12:41   
mala pcelica
ja se uvijek zapitam kako neko zna kad je necijem djetetu rodjendan,skroz sam zaboravila da ima tema sa tim kad je neko rodio,valjda je to to user posted image
sretan rodjendan maloj mišici user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
17.6.2012 22:25:29   
mala pcelica
kad sam vec na ovoj temi da se potuzim sama na sebe sto sam dopustila da se udebljam kao krmača user posted image
primjetila sam da sam nabujala,al nisam stajala na vagu do jutros,kad imam sta i da vidim 67 kg PRASICA!!! nikad nisam imala toliko kila (osim u trudnoci ali to neracunam) ...uzrok su naravno AD koje sad pijem,zadnji put sam se vagala prije mjesec dana i imala sam 63 znači 4 kg u 1 mj. user posted image moram priznati da me uhvatila neka panika user posted image al ne mogu da se kontrolisem sa jelom,kao provalija sam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
17.6.2012 22:28:14   
pincirotvajler
žao mi je pčeliceuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
17.6.2012 22:31:20   
mala pcelica
meni još žalije vjeruj mi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
17.6.2012 23:22:08   
mišica 666
pinci znam da si ti na faceu user posted image čestitala, pčelice hvala što me razumješ i žao mi je zbog kila znam kako ti je user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
18.6.2012 9:20:06   
lilia
Mišice ja nisam pratila a nekad sam znala to pogledati ali nekako u zadnje vrijeme nemam vremena. Bilo bi dobro da postoji moderator koji bi čestitao rođendane svima koji su aktivni na RR. Jer nekad je netko bio pa se zadnjih godinu dana ne pojavljuje, tako da ni ja više nisam znala kome čestitati a kome ne.
Iako bi maloj mišici sigurno čestitala da sam znala.


_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
18.6.2012 11:01:57   
seraphyme
mater me jutros izmasakrirala na uranak, samo sam se okrenula i otišla kuć. ebena luda baba user posted image  

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
18.6.2012 11:08:55   
ucitelj
jako sam razocarana u sebe i svog muza jer juce tako lip dan a on nije mene nigdje izveo ni na kavu ni u crkvu bar na misu da smo otisli a cili dan prileza a kad mu je stric dosa sidili do kasno tako sam ljuta jer najprije je sebe zadovoljio jednim brzim keksom mene nije ni pokusa jer je bio odjednom vau preumoran e kasnije nije htio nigdi kao ceka da prodje vrucina i onda dosli ostali i eto ga prosa dan a ja sam stalno u kuci nigdi ne izlazim samo u setnju s malim ni na kavu jer su se frendice odmakle ja ostala bez posla uf ima tog puno ali sad sam bas ljuta na ovog svog user posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
18.6.2012 11:11:12   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image
Ja zato nekad mm ni ne čekam,odem sama s D.I mogu ti reći da nam baš bude super,pogotovo kad idemo da s eon igra,on nas samo požurujeuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
18.6.2012 11:12:07   
mala pcelica
učitelj user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
18.6.2012 11:12:54   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: seraphyme

mater me jutros izmasakrirala na uranak, samo sam se okrenula i otišla kuć. ebena luda baba user posted image  

user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
18.6.2012 11:26:16   
ucitelj

IZVORNA PORUKA: BUMBI

user posted image user posted image user posted image
Ja zato nekad mm ni ne čekam,odem sama s D.I mogu ti reći da nam baš bude super,pogotovo kad idemo da s eon igra,on nas samo požurujeuser posted image

je draga bumbi ali on nije s nama nikako i svaki dan radi od7do7 pa sam ga zeljna vidit i dite ga triba a njemu samo do odmora znam ja da je umoran ali stavrno ni jedne nedilje da se nemoze izvuc u setnju a svaka druga sub mu je slobodna ma nezz vise sta da mislimsamo sam usamljena i utzna svaki dan user posted image user posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
18.6.2012 11:38:20   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!