|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: bijeli iscjedak
5.12.2011 12:02:24   
winkica
ANDY DRAGA, ja želim da se ubrzo premjestiš na temu NAPOKON POZITIVNA BETA...
ljubi, ljubi....

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: bijeli iscjedak
5.12.2011 12:06:13   
andydea
hvala vam cure.....evo opet ja plaćem....ali od sreće...puno vam hvala....javit ću vam točno kad radim test tako da budete uz mene,ali dizanje će biti ranouser posted image user posted image user posted image ....VOLIM VAS PUNOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: bijeli iscjedak
5.12.2011 12:22:16   
winkica
I MI TEBE PUUNOOOOOOOOOOO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: bijeli iscjedak
5.12.2011 14:09:33   
Riza
Draga Andy...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: bijeli iscjedak
6.12.2011 17:47:10   
andydea
opet ujutro iscjedak....bijelo-vodenast....joj samo da izdržim još jedan dan...

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: bijeli iscjedak
7.12.2011 19:57:04   
winkica
andy, andy- cure traže andy...

_____________________________

Ovdje nema mjesta za tugu...!!!

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: bijeli iscjedak
7.12.2011 20:05:18   
andydea
Tu sam,tu sam....i dalje bijeli gusti iscjedak....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: bijeli iscjedak
8.12.2011 18:36:19   
winkica
DRAGA MOJA ANDY PRESRETNA SAM OD KAD SI NAM JAVILA user posted image ...VJERUJEM DA JE OSJEĆAJ PREKRASAN....ČUVAJ MRVICU I ČUVAJ SEBE I NADAMO SE PRVOJ SLIČICI MALE MRVICE...

_____________________________

Ovdje nema mjesta za tugu...!!!

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: bijeli iscjedak
8.12.2011 19:52:44   
andydea
hvala wikica...samo nek se održi,jako se bojim...ali sretna samuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: bijeli iscjedak
9.12.2011 13:08:33   
winkica
dea ja sam već rekla da si ti jaka žena....divim ti se....draga samo ti nama donesi prvu sličicu i mi ćemo biti sretne...još je jedna trudilica zakoračila u trudničke vode i vidjet češ draga sve će biti ok...kad se previše brineš samo se stavljaš u stresne situacije a to nikako nemoj raditi svojoj mrvici...uživaj jer sad vas ima dvoje....

_____________________________

Ovdje nema mjesta za tugu...!!!

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: bijeli iscjedak
9.12.2011 14:10:48   
Riza
Draga Andy...nemoj se ništ živcirat ni bojati...sve će biti super... user posted image user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: bijeli iscjedak
9.12.2011 14:23:48   
Hladna
Andy potpuno razumijem tvoj strah, sve mi znamo da je teko zatrudnit a jos teze odrzat trudnocu ... Lako je reci nemoj brinut al tesko je to i ucinit . Da bi ti bilo lakse ne mislit toliko na sve da se ne zivciras odmaraj puno , misli ce ti skrenut koji dobar film, knjiga, setnja s dragim , odvracaj si misli da bi moglo nesto poci po zlu , uvjek kazu da beba osjeti kada je mama u brizi i vjerujem da je tako , zaro uzivaj, opusti se, druzi se sa najdrazima , pozitivno razmisljanje isto tako moze puno pomoci, nemoj bit negativna, sve ce biti u redu . Saljem user posted image

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: bijeli iscjedak
9.12.2011 14:28:20   
PinkyFunkyBirdy
Andydea, na poslu sam i u gužvi, ali morala sam ti napisati nešto.
Istu situaciju kao ti je imala i jedna moja poznanica: pravila je test na dan kad joj je trebala doći user posted image i vidjela je slabu, jedva primjetnu crtu i uplašila se kao i ti dal je to dobro. Nakon 2 dana je ponovila test i crta je bila jaka i jasna i tada je odahnula.
Na kraju je ispalo da je ostala trudna kasnije nego je ona bila uvjerena - vjerojatno joj je ovulacija bila kasnije ili je implementacija mrvice bila kasnije - pa je crtica na početku bila jako, jako slaba.
Nemoj brinuti i nervirati se već uživaj u svom blaženom stanju. user posted image user posted image



_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: bijeli iscjedak
9.12.2011 18:55:22   
andydea
Hvala vam cure...user posted image user posted image user posted image ...pokušat ću ne misliti o tome...

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: bijeli iscjedak
11.12.2011 20:46:44   
Pokoyo
Pozdrav svima i Andy još jednom čestitke na user posted image ,sretno i uživaj u naljepšem razdoblju!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Imam pitanje....Nebi trebala dobit 15.12,tj imala sam je 17.11 ali samo jedan dan a inače 5 traje...imam sve simptome trudnoće,sise su mi ogromne već desetak dana,natekle i bole,samo bi spavala i leđa me bole ....jutros sam imala bijelo žuti vodenast iscjedak ali obilan,mislila sam da sam prokrvarila i to jako jer je baš bilo puno toga...jeli to dobro? user posted image user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: bijeli iscjedak
12.12.2011 9:55:20   
m600
ja bih pričekala do 16.12 ako ne dobijem, napravila bih test user posted image
sretnooouser posted image user posted image user posted image user posted image
andy čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Pokoyo)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: bijeli iscjedak
14.3.2012 23:34:41   
malena_1
Cure,evo sve vi koje ste vec prosle sve u trudnoći imam jedno pitanje za vas .. imam jak bijeli iscjedak vec dosta dugo i dosta mi je bio neugodnog mirisa.. sad mi je smanjen taj bijeli iscjedak ali ga jos imam.. dali postoji mogućnost da sam trudna?? trebam iduci tjedan dobiti user posted image ..

(Odgovor članu heda)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: bijeli iscjedak
19.3.2012 11:43:34   
Riza
Malena_1...dobro nam došla.... moram ti reći da ako je iscjedak neugodnog mirisa da je vjerojatno neka upala jer neugodan miris nije dobra znak... najbolje da odeš doktoru koji će ti najbolje reći..... user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu malena_1)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: bijeli iscjedak
19.3.2012 13:14:18   
želibebu
hej curke...evo i meneuser posted image ovako ja se jaaaaako nadam bebi.
već dugo osjećam da se u meni nešto čudno događa...moja priča ide ovako: M sam imala 4.1. trajala je noramalno...zadnja je bila 12.2 i trajala samo dan i pol...nisam sumnjala na user posted image al mi je poslje toga tu i tamo bila muka, imam izražene vene po grudima, grudi kao da su mi teže, oko bradavice one male "prištiće", M i dalje nije stigla..i zadnji par dana imam bijeli iscjedak...test ću raditi za koji dan... što mislite jeli user posted image ili samo moja želja?

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: bijeli iscjedak
19.3.2012 13:33:30   
bebica77
Ok bjeli iscjedak??? Pa ja ga imam unazad dva tjedna a inace ga nemam ....????? Kaj bi i to movao bit jedan od znakova t??

(Odgovor članu želibebu)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: bijeli iscjedak
24.6.2015 18:22:47   
Mala1
Pozz...nova sam ovdje pa me zanima..zadnju user posted image sam dobila 15.6 ali me cice nisu uopce boljele.i od onda imam zuto bijeli iscjedak..dali ipak postoji sansa da samuser posted image ?

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: bijeli iscjedak
24.6.2015 21:02:59   
perlica55
Mala ako si imala mengu prije 9 dana, mislim da nisi trudna...
Odi kod G možda imaš upalu ili vag infekciju...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Mala1)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: bijeli iscjedak
24.6.2015 21:06:55   
Mala1
user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 73
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!