|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 7:59:44   
ninich
user posted image user posted image ... iskreno saučešće...

_____________________________

želim još jednom biti mama

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 8:36:46   
cuba
Moje iskreno saučešćeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ninich)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 8:44:15   
koka
Nema tih riječi koje te sad mogu utiješiti. Isplači i izbaci to van iz sebe. Previše propusta al nemoj sad to držati u sebi. Budi s tvojim najmilijima, i nadam se da ćeš brzo osjetiti najveću radost svijeta. PUSA.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 10:17:46   
ama
user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: koka

Nema tih riječi koje te sad mogu utiješiti. Isplači i izbaci to van iz sebe. Previše propusta al nemoj sad to držati u sebi. Budi s tvojim najmilijima, i nadam se da ćeš brzo osjetiti najveću radost svijeta. PUSA.


_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 10:28:45   
livona
Zao mi je..... drzi se.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.08.2010. dosla nam je Ea, misica moja :))

Dante Alighieri
"Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka"

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 10:36:20   
Gianna
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

strašna priča..hvala ti za snagu da to podjeliš s namauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i da, naravno ustraj da saznaš sve
još jednom žao mi je user posted image



Nema riječi kojima bi opisala koliko mi je žao zbog tebe i tvoje obitelji... Nadam se da ćete uspjeti snaći snage  i preživjeti ovaj strašni gubitak.... Iskrena sućut user posted image user posted image user posted image ...

Draga drži se, user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 12:28:59   
BUMBI
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

strašna priča..hvala ti za snagu da to podjeliš s nama
i da, naravno ustraj da saznaš sve
još jednom žao mi je

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 13:07:23   
zelenooka
moja jedina sreća je u tome što imam muža koga bi samo poželit mogla jer me je njegova ljubav i pažnja jedina suzdržala od toga da i sebi tamo nešto napravim i odem za svojim anđelom,iako je bio slomljen i plakao i vrištao samnom pribrao se i održao mene, kao i moja mama. na pregledu je bilo sve u redu obavio ga je moj privatni ginekolog to je sigurno, nisam bila otvorena ni ništa. u ponedeljak muž ide u bolnicu i bojim se da bi moglo bit svega, njega je tek sad uhvatio onaj pravi jad i tek sad shvaća što je ustvari bilo. a što je najgore od svega njega nisu pustili dok bebu nisu odnijeli, u boksu do mene nije bilo nikoga a kasnije smo nakon par sekundi iz boksa čuli plač bebe,, ja sam vrištala a on mi čepio uha da ne čujem, moji me uvjeravaju da niti jedna trudnica nije došla na porod jer su bili na ulazu stalno, a nisu ni jednu dovezli s odjela jer bi je morali provest pored mog boksa i vidjela bi to, svakakve misli nam se glavom roje jer meni za bebu nije napisano ništa osim duljine i težine i da nije bilo oštećenja, nema krvne grupe ničega, ne znam što da mislim luda sam, muž je isto van sebe sad kad mu je to sjelo, doktor kaže da je velika mogućnost da maleni nije zaplakao odma jer vodenjak nije pukao niti je probušen nego je cijeli prolabirao van. ma luda sam ne znam ništa, nisam htjela psihijatra kog su mi gurali jer mi je lakše to podjelit ssa svojim bližnjima i vama jer želim da se nikom taa bol i tretman ne dogodi i da nitko kroz to ne prolazi više ikada

_____________________________

Imati MENE pored SEBE stvar je DOBROG ukusa...

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 14:00:54   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu zelenooka)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 15:42:10   
lilia
Ti imaš pravo saznati što se točno dogodilo i moj ti je savjet da ustraješ na tome, ako imaš snage, naravno.
I ne odbacujte pomoć psihologa. Ni ti ni muž prije nego ste sigurni da vam ne može pomoći. Vidiš da oboje pucate po šavovima.
Želim vam svu sreću.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu zelenooka)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 16:37:02   
ribica1
Ti imaš pravo saznati što se točno dogodilo i moj ti je savjet da ustraješ na tome, ako imaš snage, naravno.
I ne odbacujte pomoć psihologa. Ni ti ni muž prije nego ste sigurni da vam ne može pomoći. Vidiš da oboje pucate po šavovima.
Želim vam svu sreću.


U potpunosti potpisujem, i ako imaš snage doznaj šta se desilo jer imaš na to pravo i mislim da će ti onda bit ipak malo lakše jer češ znat šta je bilo, a ovako ćeš se stalno pitat!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 17:38:24   
niina
user posted image user posted image user posted image user posted image teško je bilo što reći,žao mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 17:55:02   
bellly
IZVORNA PORUKA: niina

user posted image user posted image user posted image user posted image teško je bilo što reći,žao mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu niina)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 19:19:52   
jelenna
iskreno mi je zao!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu bellly)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 19:21:23   
katy mama
samo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu jelenna)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 20:07:06   
lukici

IZVORNA PORUKA: jelenna

iskreno mi je zao!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image iskrena sućut

_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

(Odgovor članu jelenna)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 20:31:54   
malica
iskreno mi je žao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala maza.... 5.10.2009

(Odgovor članu lukici)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 20:41:02   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 20:42:40   
troubled
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 22:15:40   
dami
Ovo je preteško samo i  čitati...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moja sućut !

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 22:24:22   
tina0310
IZVORNA PORUKA: dami

Ovo je preteško samo i  čitati...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moja sućut !


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Moga anđela više nema
7.11.2010 6:43:43   
malatajna
Cijeli dan ste mi u mislima...nitko ne može ni zamisliti kako vam je...Molim Boga da vam da snage, utjehe i mira...

_____________________________

Dvije princezice... 28.10.2009. i 16.4.2011.

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Moga anđela više nema
7.11.2010 7:01:02   
martina87
jako mi je zao.imam jednu prijateljicu slican slucaj pa znam kako ti je.nema se sta reci.drzite se skupa i s vremenom cete preboljeti to......vrijeme lijeci rane sve...user posted image user posted image

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu malatajna)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Moga anđela više nema
7.11.2010 21:38:55   
Ninaa
Iskreno mi je žao i moja sućut, nadam se da ćete smoći nekako snage za dalje

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Moga anđela više nema
7.11.2010 21:47:38   
malizia
IZVORNA PORUKA: Ninaa

Iskreno mi je žao i moja sućut, nadam se da ćete smoći nekako snage za dalje


Dragi Bog za svaku dušu ima svoje mjesto u onom gore svijetu, nijedna duša nije izgubljena.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!