|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Adio!!!
29.10.2010 16:19:09   
mamacita
njanja
Ne mogu sve citati, previse je toga, no procitala sam tvoju prvu poruku. Moje je pravilo, ako sam negdje nezadovoljna i jadna, onda tamo vise ne idem. Ako me neki ljudi deprimiraju ili uvijek naljute, onda ih vise ne zelim kraj sebe. Ta cemu se nervirati, jer zivot je ustinu jako kratak. Sreca, mir, zadovoljstvo su najvazniji. Super b blo kad bi uvijek i bez pardona mogli rec ono sta uistinu mislimo, ponekad sam i ja super razlicita od vecine, no to me ne smeta. Reakcja na moj drugacji komentar me isto tako ne smeta. Znaj, kako god dolucila, bila si i jos uvijek jesi, tracak vedrine i razlicitosti.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Adio!!!
29.10.2010 16:21:48   
Ninaa
Postovi su izbrisani i tak će biti na svakoj temi kad odete off topic. Ne možemo se ponašati kao u vrtiću i kao kokošinjac, svi oni koji imaju nešto protiv moderatora ili mene osobno kao moderatora ili smatraju da sam krivo postupila ili da ne radim svoj posao kako treba, nek mi onda napišu na pp ili me nek tuže Renati s argumentima. Očekujte tokom dana da se oglasi i Renata i uredništvo RR jel je ovo zadnjih dana prevršilo svaku mjeru. Ako dalje nastavite po istom teme će se zaključavati, a korisnici opominjati i banirati nakon opomene ako ne odustanu.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Adio!!!
29.10.2010 16:36:11   
Domy
Poštovana gospođo ili gospođice molim vas da mi objasnite tko je i zbog čega obrisao sve moje postove u kojima nisam nikoga niti vrijeđala niti omalovažavala ni po kojoj osnovi,dok ste postove drugih korisnica u kojima se koristi mnogo žešča retorika pa čak i vrijeđanje i omalovažavanje pojedinih članova ostavili.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Adio!!!
29.10.2010 16:48:12   
ninolina
ja ću se složiti s tim da ne vidim razlog zašto brišete poruke i po kojem kriteriju...mislim neka se ljuti ko hoće ali već sam dala do znanja da mi je to bezveze...ako sam nekaj napisala stojim iza toga i mislim da svaka tako....zašto procjeniti ko je kaj krivo rekao...onda zaključavajte teme i bok...a ne brisati tuđe postove

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Adio!!!
29.10.2010 16:57:50   
Domy
Prvo su brisane neke rečenice iz moji postova pa zatim i postovi..I čak postovi cura koji su to tu i potvrdili.. i primjetili..I kad sam navela da odlazim zbog toga jer če mi danas sutra netko tu nešto i napisati što ja nisam napisala..
Znači kao što se brisale neke moje rečenice iz postova tako če se i nadodavati..
Pa zar mi to treba..


Sad molim da mi se ti postovi vrate da se mogu žalit administratoru..

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Adio!!!
29.10.2010 17:08:36   
mamice
domy pusti sto je bilo ovdje je tema za njanju otvori posebno i trazi sta mislis da mozes dobiti user posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Adio!!!
29.10.2010 17:19:14   
Thea
IZVORNA PORUKA: ninolina

ja ću se složiti s tim da ne vidim razlog zašto brišete poruke i po kojem kriteriju...mislim neka se ljuti ko hoće ali već sam dala do znanja da mi je to bezveze...ako sam nekaj napisala stojim iza toga i mislim da svaka tako....zašto procjeniti ko je kaj krivo rekao...onda zaključavajte teme i bok...a ne brisati tuđe postove


neću komentirati ništa osim ovog što je Ninolina napisala..Zašto brisati postove?


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Adio!!!
29.10.2010 17:57:13   
mala pcelica
vidim da i moj post fali user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Adio!!!
29.10.2010 17:59:15   
minnie
ne shvačam zašto se vi uopče svađate. znam da me nema puno tu niti neću tvrditi da poznam niti jednu od vas. ali mislim da svatko ima pravo na svoje mišljenje i svoj stav da ga se time ne vrijeđe niti ponižava

njanja ako stvarno si odlučila otići žao mi je jer volim čitati tvoje postove kao što volim čitati i domy-ine. nadam se da će se ovo ratoborno stanje malo primiriti jer mislim da rr starno nije tu da bi se mi svađali nego da bi izmjenili iskustva i savjete

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Adio!!!
29.10.2010 18:03:27   
leilany

A mene ne zanima
to o cemu se prica
a mene ne zanima
to sto se dogadja

Jer uvijek sam bio isti
i svakom gledao u oci
ne zelim razmisljati
o novom pogledu na zivot
zelim razmisljati o ljubavi
zelim razmisljati o ljubavi

Meni ne mozes lagati
meni ne mozes pricati
mene ne mozes ni zamoliti
a mozes mi samo mahati

Sa druge obale
saljive obale, opasne obale
koju zapljuskuju strahoviti valovi
valovi bijesa, i zato ti kazem

Povrati u rijeku, pasji skote
pojedi novac i reci hvala ti, zivote!!!!!


yeeeaaaaah......user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Adio!!!
29.10.2010 18:05:42   
lee
njanja javi se na fb..šaljem pozdrave i nedaj se.user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Adio!!!
29.10.2010 19:37:30   
Ninaa
Mislim da se ovdje više svađa samo da bi se svađalo, obrisala sam postove jel su svi bili debelo nevezani za temu, administrator ih sve može vidjeti dakle ako se želite žaliti na moj rad, možete slobodno.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Adio!!!
29.10.2010 20:05:41   
dami
Žao mi je da stvari idu takvim tokom. Šteta. Ipak nisam to očekivala od naše ringeraje.
Tebi Njanja pozdrav i sigurna sam da ćemo se sresti. Ako ništa drugo da nas počastite ti i Jan sa smokijem.
Papa!


_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Adio!!!
29.10.2010 20:07:35   
Ninaa
Obrisala sam jel je dogovor moderatora da se brišu postovi za koje se procijeni da su OT i da je sve to posljedica sve češćih sukoba i netrpeljivosti na forumu s kojom se susrećemo svaki dan i to je sve od mene na ovoj temi, uostalom ne moram se stalno opravdavati za svoj rad.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Adio!!!
29.10.2010 22:47:05   
dikac
Možda se jednog dana vratim, ali molim vas, nemojte sa onim smiješim temama: Njanja vrati se (koje su mi tako drage )....

Pusa svima i sve najbolje!!!!!

I da, javite mi za Ri druženja jer naravno da ću doći!!!!!!!!!
IZVORNA PORUKA: njanja

Žao mi je što odlaziš, ali se nadam da je privremeno. Ljudski je naljutiti se, razočarati se, svima nam se to događa. Mislim da je najvažnije od svega oprostiti i da će vrijeme napraviti svoje. Poslije skužiš da neke stvari nisu bile ni vrijedne spomena.
Ima jedan veliki problem po pitanju Ri druženja, tko će nam ih sada organizirati?

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Adio!!!
29.10.2010 23:57:54   
Dora04
Draga Njanja zao mi je sto si se odlučila na ovaj korak ali ti znaš najbolje. Sto se tiče Ri druženja RR ti nije ni potrebna, iako sam rijetko na forumu dolazim na sva druženja pa ćeš tako i ti. Cujemo se draga i ljubi Jana. Vidimo se uskoro!

_____________________________

DORA 27.07.2004.
KATJA 23.11.2008.

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Adio!!!
30.10.2010 8:44:45   
mišica 666
njanja nadam se da ćeš se brzo vratiti, s većinom tvojih stavova sam se slagala i žao mi je da ideš. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Adio!!!
30.10.2010 10:26:20   
Ninaa
Postove sam vratila da vidite na koji se način komuniciralo u njima i da nisu imali veze s temom. Ubuduće na svim temama svi postovi koji odu off topic će se izbrisati i molim Vas zadnji put da se ne šire tenzije, privatni sukobi, razmirnice i tračevi i da se vrati nivo komunikacije koji je normalan. Ovo je forum na kojem se razmjenjuju informacije i puno trudnica, mama i žena koje žele postati mame ovdje traže informacije i kaj nalaze, stalno  neke tenzije i sukobi. Bez obzira koliko nam netko bio simatičan ili ne trebamo se držati pravila foruma i informacija koje su točne,a ne parola o pravdi i tko kome čuva leđa i ulizuje se. Pa nismo vrtić i mene uopće ne zanima tko je komu simpatičan ili nije i tko se privatno slaže ili ne. I nemojte tvrditi da se ne može iznijeti vlastito mišljenje, može dok je u granicama pristojnosti i normalne komunikacije. Ovu temu ću sad zaključati!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 93
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!