|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Adio!!!
29.10.2010 10:55:22   
ninolina
Ja čitam i ne vjerujem...neke sam postove pročitala i dva puta....user posted image
Ja volim jaju i ako se nekome ne sviđa kaj sam rekla, iskreno zaboli me....
Malo mi je djetinjasto ovakvo prepucavanje...Ja stvarno volim sve vas...ali kad vas čujem kako se prepucavate ne prepoznajem vasuser posted image
Iskreno u zadnje vrijeme idem na jako malo tema....ne zbog prepucavanja, valjda me hormoni hebeju..i toliko sam puta u napasti da kažem ma daj fack i jaja i sve...A opet...ne mogu bez nje...ne zbog toga da si skratim vrijeme, da čitam tuđe probleme...već jer ste mi drage i doživljavam vas kao jedan dio sebe...jer vi ste te koje su samnom prošle jedan dio mojih najljepših i najgorih vremena....vi ste dio mene...a kad bi se obazirala kaj mi je ko rekao ajme pa gdi bi završila....


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Adio!!!
29.10.2010 11:02:54   
maja
Njanja, mah mah, čujemo seuser posted image
Žao mi je što je ovako ispalo, i stvarno glupo da se govori da su neki otišli zbog nje, drage moje sve imate opciju blokiraj pa ako netko nekome ne paše lijepo to stisnite i sve super.

i domy, nemam ništa protiv tebe ali ću ti reći da su neke otišle i zbog tebe user posted image

i osobno draga, ja sam vidjela da te nema

< Poruku je uredio maja -- 29.10.2010 11:04:11 >


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Adio!!!
29.10.2010 11:25:29   
ama
IZVORNA PORUKA: zozo1

IZVORNA PORUKA: danery

slažem se sa tihom...ako me što ajmo reć "zasmeta",brate mili,preskočim,zatvorim,obiđem....pa taman posla da se raspravljam i prepucavam...pa imam bitnijih stvari u životu nego se na forumu prepucavati i svađati...
dođem ovdje pročitati nešto korisno-savjete,ideje,prijedloge...što ne znam,pitam...ne brojim koliko vas odgovara na moje postove,pa bože moj,šta i da se ne ofgovori...koliko puta nikoga nema na raji kad se uključim...
podružim se u birtiji...šarnem koju epizodu iz naše lude kuće i eto...meni dobro...a sad,nekima očito nije pa idu...
ma u biti,svatko zna dokle može ići,pa eto...



Potpisujem te u potpunosti.

Ne kužim čemu ta dramatiziranja oko odlazaka i natezanja o nekim stavovima. Kad mi je neka tema nezanimljiva ili ako mi nečije mišljenje ili stav malo zasmeta ne objavljujem rat i ne najavljujem odlazak. Imam osjećaj da je nekima ovaj forum jedini u smislu komunikacije i druženja pa jedna drugu lovite za riječi. Stvarno djetinjasto. Nemojte se ljutiti ali sve je to izgubilo svrhu foruma. Ima stvarno dobrih cura i tema i zna biti zanimljivo al ova prepucavanja su presmiješna user posted image

  slazem se bas me iznenadilo sve ovo svaki dan neko odlazi user posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Adio!!!
29.10.2010 11:26:48   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: ninolina

već jer ste mi drage i doživljavam vas kao jedan dio sebe...


da,to sam primjetila da je tako user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Adio!!!
29.10.2010 11:43:33   
Bebys
ajme ja ocima preletila nove teme I OVA MI UPALA U OCI..

samo cu ti reci ....NISAM ZNALA DA SI TAKO OSJETLJIVA...to je DIVAN DIO TEBE...

tkko koga voli znaci da ga moze i povrijediti..jer ako nevolis...nemoze te se povrijediti....zar nije tako

a posto ti nas volis...VIDIM...
kao i mi tebe
onda SI DAJ MALO VREMENA...ja to volim tako reci..
i ODVAZI...NAS..SVE...i vrati nam se...jer vidit ces ....da ipak vredimo truda...
MOZDA NE SVE ALI NEKE UISTINU DA...
vidit ces kada vrijeme prodje...da ces doci...COVJEKU TREBA STANKA DA SABERE I ODUZME SVE...

pusa...doci ces ti...vidit ces...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Adio!!!
29.10.2010 11:47:41   
Bebys
nadam se da TIKICA nije u pravu kada je rekla da si NI MRDAC...sto znaci tvrdoglava blago je to napisala jer tikica uvijek blago pise
sto je jako dobra navika...
pokusaj i ti...
pokusaj na sebi raditi I OBICI TEME KOJE TE NERVIRAJU...i znas da mogu donijeti nesta lose...
nemoras na svaku dati objavu...
ako znas da nesta nece biti ok
ja tako radim i svima nam je doslo...da ODEMO...zar ces ti biti sada IZNIMKA...
ajd promisli malo...pusa

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Adio!!!
29.10.2010 12:02:37   
beba1710
reću ću samo - žene zakompliciraju i ono što se ne može zakomplicirati! user posted image user posted image  user posted image

_____________________________

07.04.2010. <3 Tina <3

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Adio!!!
29.10.2010 12:05:22   
mamika
IZVORNA PORUKA: beba1710

reću ću samo - žene zakompliciraju i ono što se ne može zakomplicirati! user posted image user posted image  user posted image



tu ću se ja složit  user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

(Odgovor članu beba1710)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Adio!!!
29.10.2010 12:19:09   
mamice
IZVORNA PORUKA: maja

Njanja, mah mah, čujemo seuser posted image
Žao mi je što je ovako ispalo, i stvarno glupo da se govori da su neki otišli zbog nje, drage moje sve imate opciju blokiraj pa ako netko nekome ne paše lijepo to stisnite i sve super.

i domy, nemam ništa protiv tebe ali ću ti reći da su neke otišle i zbog tebe user posted image

i osobno draga, ja sam vidjela da te nema


_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Adio!!!
29.10.2010 12:22:31   
Bebys
a sta je sa TSEME...nje isto nema....boze...dragi pa sta vam je cure...
dajte oladite..
sto morate citati ili komentirati..POSTOVE KOJI VAS IRITIRAJU pa bila to JA ILI BILO TKO DRUGI...ajme..user posted image

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Adio!!!
29.10.2010 12:24:33   
mamice
cure cure nista se nije promjenilo svi sam odlaze uskoro bu RR bio sam s par tvrdoglavih zena koje se nedaju zezeuser posted image ja svaki dan citam ovaj predivni forum iz prikrajka i teme su fakat po mom misljenju samo tko ce kome smjestiti ili dokazati a pogotovo ko ce se vise svadjatiuser posted image . Dajte si svima jos jednu priliku i znam da pola cura ovdje ne zeli se svadjati barem radi njih ak se hocete svadjati imate PP a njima pustite da uzivaju i pitaju stvari vezane za djecu,stan zivot a ne ko koliko se hebe ili ne. Pozdrav od mene i mikija PUUUUNO VAS VOLIM (al ne sveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Adio!!!
29.10.2010 12:55:47   
Domy
IZVORNA PORUKA: maja

Njanja, mah mah, čujemo seuser posted image
Žao mi je što je ovako ispalo, i stvarno glupo da se govori da su neki otišli zbog nje, drage moje sve imate opciju blokiraj pa ako netko nekome ne paše lijepo to stisnite i sve super.

i domy, nemam ništa protiv tebe ali ću ti reći da su neke otišle i zbog tebe user posted image

i osobno draga, ja sam vidjela da te nema

majo ako čemo govoriti istinu onda je reci u cijelosti a ne polovičnu..Zbog mene je otšla jedna osoba a ne više njih kao što ti navodiš..
Ta osoba je mamice i vidim da se javila..jer očito radio mileva radi...pojavila se sad kad je janja rekla da odlazi ..a dosad je nije bilo...
Da li se pitaš ili si pročitala zašto je ta osoba otišla
Što sam trebala šutit i da budem prevarena ..ma nemoj...To bi svaka od vas i napravila..
NJanju sam zaista javno opominjala da me ne vrijeđa kako mene tako i ostale cure tu ..Jer ja nisam za psihijatriju ,nisam kriva što sam u ovakoj situaciji i tko zna što sve ne nemože mi sad pas sve napamet..
Svaka tema koja se otvori ona i još jedna koje jedna drugoj drže leđa pljuju po ostalima..Zar da to trpim..Neču..
Ako netko ima protiv mene nešto ja volim da mi se kaže javno zašto ne..Pa nečete me zbog toga stavit na vješala...eto tolkio od mene i molim vas da me na pravdi boga ne uzima te u usta jer postoje svi postovi koji če dokazat tko je koga vrijeđao..

< Poruku je uredio Ninaa -- 29.10.2010 14:36:20 >

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Adio!!!
29.10.2010 13:00:19   
Bebys
domy ajme neznam sta da kazem...
probajte se smiriti...
ovo za mobitel nisam znala..i ja bi napravila  isto sigurno.

< Poruku je uredio Bebys -- 29.10.2010 13:02:01 >

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Adio!!!
29.10.2010 14:00:21   
nemammaste
Rekla sam sama sebi da se više neću uvlačiti u ovakve rasprave ali ne mogu izdržati.Ne mogu vjerovati da te gluposti idu dalje,u nedogled.Gubi se smisao ovog foruma takvim natezanjima.Svaka čast onim curama koje bježe od toga i ne zamjeraju nikome ništa.Bože moj,pa sve imamo puno vrlina i mana i SVAKA od nas napravi ili napiše glupost povremeno,pa šta sad?! Ima li koja savršena? Prvo se zamislim nad samom sobom.Javno stajem u obranu SVIH prozvanih,i Njanje,i Damy,i Mamica...Nijedna nije razlog da se zbog njih odlazi,niti bi trebala ići.A mi razglabamo o toleranciji! Isto tako žalim za curama kojih više nema.Bojim se jedino da će još mnoge druge otići zbog ovakvih navlačenja,pa kome se da gubiti energiju na to?! Svi znamo zašto smo ovdje,pa držimo se takvih tema onda
Sorry zbog OT, neću više

< Poruku je uredio nemammaste -- 29.10.2010 14:01:08 >

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Adio!!!
29.10.2010 14:28:26   
mamice
domy daj me se vise okani s tim j... mobom vracen ti je i bio je kod mene sam tjedan dana. pusti me na miru da uzivam ovdje a ti se odi radije hebati jer danas nisi dobila porcijuuser posted image user posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Adio!!!
29.10.2010 15:09:13   
Domy
IZVORNA PORUKA: Bebys

domy ajme neznam sta da kazem...
probajte se smiriti...
ovo za mobitel nisam znala..i ja bi napravila  isto sigurno.

vidim da si pročitala ovaj moj post... u sredini teksta sam navela mobitel ..pa sad da li sam ja čorava ili nevidim dobro al te dvije rečenice su obrisana...Pa me zanima razlog brisanja ...
Pa zaista ovo nije normalno što se ovdje radi.
Pa zar idemo toliko daleko da če još netko napisati ono što nisam ni rekla..i brisati ono što sam htjela reči...
Pa sad pozivam ovdje moderatora da mi objasni tko je to OBRISAO

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Adio!!!
29.10.2010 15:19:03   
Domy
Eto cure moje drage ..u sekundi sam donjela odluku ..
Ovo što se desilo da mi netko u sredini mog posta briše ono što sam ja navela..Zaista je prelilo čašu ..
Pa ču vas i ja toplo pozdraviti ..izrazito mi je teško..al ovo neču dozvolit..tako če netko napisat i ono što nisam zaista napisala..
Ostanite mi lijepe drage i pametne..user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Adio!!!
29.10.2010 15:21:29   
mala pcelica
vidi stvarno fali tekst o mobitelu user posted image
pa je te barem neko obavjestio o brisanju teksta putem pp?

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Adio!!!
29.10.2010 15:25:23   
mala pcelica
ovaj forum stvarno postaje user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Adio!!!
29.10.2010 15:36:00   
Imra
Domy prestani se ljutiti i biti ogorcena i tuzna
jednostavno zaboravi tu situaciju i idemo dalje, zasto napustati raju s kojom ti je ugodno, s kojima podijelis svoje lijepe i ruzne trenutke u zivotu

brisanje dijela posta koji apsolutno nikoga ne vrijedja i u  kojem  Domy govori istinu i za mene nije u redu...zasto?? user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Adio!!!
29.10.2010 15:38:03   
Ninaa
Ja sam obrisala taj dio jel je više manje sve ovo van teme, a to smo već i pročitali na toj temi o mobitelu. nisam je stigla obavijestiti jel sam morala otići, a obrisala i mamicinu poruku jel je cure drage sve ovo prevršilo svaku mjeru

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Adio!!!
29.10.2010 15:45:54   
njanja
Otvorila sam ovu temu da se dostojno pozdravim s dragim ljudima...
Molim lijepo moderatore da se izbrišu ove zadnje črčkarije koje APSOLUTNO nemaju vezu s mojim pozdravom, odnosno temom...
Hvala unaprijed!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Adio!!!
29.10.2010 15:46:06   
maja

IZVORNA PORUKA: Domy

IZVORNA PORUKA: maja

Njanja, mah mah, čujemo seuser posted image
Žao mi je što je ovako ispalo, i stvarno glupo da se govori da su neki otišli zbog nje, drage moje sve imate opciju blokiraj pa ako netko nekome ne paše lijepo to stisnite i sve super.

i domy, nemam ništa protiv tebe ali ću ti reći da su neke otišle i zbog tebe user posted image

i osobno draga, ja sam vidjela da te nema

majo ako čemo govoriti istinu onda je reci u cijelosti a ne polovičnu..Zbog mene je otšla jedna osoba a ne više njih kao što ti navodiš..
Ta osoba je mamice i vidim da se javila..jer očito radio mileva radi...pojavila se sad kad je janja rekla da odlazi ..a dosad je nije bilo...
Da li se pitaš ili si pročitala zašto je ta osoba otišla
Što sam trebala šutit i da budem prevarena ..ma nemoj...To bi svaka od vas i napravila..
NJanju sam zaista javno opominjala da me ne vrijeđa kako mene tako i ostale cure tu ..Jer ja nisam za psihijatriju ,nisam kriva što sam u ovakoj situaciji i tko zna što sve ne nemože mi sad pas sve napamet..
Svaka tema koja se otvori ona i još jedna koje jedna drugoj drže leđa pljuju po ostalima..Zar da to trpim..Neču..
Ako netko ima protiv mene nešto ja volim da mi se kaže javno zašto ne..Pa nečete me zbog toga stavit na vješala...eto tolkio od mene i molim vas da me na pravdi boga ne uzima te u usta jer postoje svi postovi koji če dokazat tko je koga vrijeđao..


Ja nisam rekla više njih nego neke, a isto me tako zanima koje su otišle zbog njanje?
Žena ti je lijepo rekla šta je mislila, pa ste je ipak zaskočili, vidim da se onda ipak ne može reći tko šta želi.
Ono sa mobitel znam, jer sam čitala kada si pisala temu, a zašto je sada obrisano ne znam.


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Adio!!!
29.10.2010 15:48:07   
mamice
Meni je dosta tema oko tog mobitela i nezelim da ga se vise spominje jer je kod svoje vlasnice vec 3 mjeseca i ta tema je odavno svrsena za meneuser posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Adio!!!
29.10.2010 15:49:02   
Ninaa
Kao što sam već napisala obrisala sam taj dio jel nema veze s temom kao ni ostalo a bilo vama pravo ili krivo sve postove ću izbrisati koji se ne odnose na pozdrav njanji. Sve je ovo prešlo preko svake mjere

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!