|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
2.10.2011 12:19:13   
ivanicapeca
IZVORNA PORUKA: nata6969

ma sve ja to kužim,i znam da ce biti na kraju svre ok.a sto se tiče mlika njega sam izgubila jer su mi se  napasaji vratili 3 dana nakon carskog,,,tako da je ćvrčak na njihovom mliku,

user posted image A joj draga, kako si ti? Moraš misliti i na sebe i svoje zdravlje. Što su ti rekli?

(Odgovor članu nata6969)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
2.10.2011 13:25:20   
nata6969
Ma sad se stnje stabiliziralo,,je da mi još tlak skakuceuser posted image ali niš opasno........Ma samo da ja ćvrčka uzmem u ruke....

(Odgovor članu ivanicapeca)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
20.10.2011 19:34:27   
nata6969
evo nakon 75 dana ćvrčak se skinula sa respiratora i samostalno dišeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu nata6969)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
20.10.2011 21:46:41   
lavica81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: nata6969

evo nakon 75 dana ćvrčak se skinula sa respiratora i samostalno dišeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu nata6969)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
18.1.2012 0:20:11   
sig
Jooooooooj Nata tako sam ponosna na Vas!!! user posted image user posted image user posted image user posted image
Bravo!!


Evo da se i mi malo pohvalimo... mi sada imamo 17 mj i pričamo sve gotovo svima razumljivo, hodamo već 3 mj... u jaslicama smo super... spavamo cijelu noć i lijepo papamo (jako volimo juhicu i špinat) (i naravno smoki).

Sada u ožujku imamo još jednu kontrolu kod neurologa (prevencije radi) ali ona je sasvim normalna zdrava beba.

Bravo anđele moj.... jako sam kao mama ponosna na tebe što si sve to uspjela uhvatiti u tako kratkom roku!!

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
12.2.2012 15:09:41   
Pahuljica njezna
Drage moje, evo da vam se i ja pridruzim..
Moja djevojcica je rodjena u 32-oj nedjelji trudnoce (09.02.2012.). Teska je 1600 gr i duga 38 cm. Ja sam dosla kuci, a malena je ostala u inkubatoru. Za sad je stanje stabilno i nadamo se da ce tako i ostati. Jos uvijek dise na respirator, ali se nadamo da ce vec sutra pokusati da je skinu i zivim za to da pokusaj bude uspjesan, obzirom da sam primila injekciju za sazrijevanje pluca. Nikakvih drugih komplikacija nije imala i vjerujem da ce tako i ostati.
Zanima me kako druge majke psihicki izlaze na kraj sa ovakvijm situacijama, jer mene ovo cekanje ubi... Prije poroda sam lezala mjesec dana u bolnici, na cuvanju trudnoce i iz dana u dan iscekivala sta ce se dogoditi. Izgurale smo do 32 nedjlelje i sad opet cekanje...samo da je kako ubrzati vrijeme...
Drzite nam fige user posted image

_____________________________

...zivot te obraduje kad se najmanje nadas....

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
12.2.2012 15:37:57   
ruwenzor
pahuljice želim vam brzi oporavak i da bebica dobro napreduje user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio ruwenzor -- 12.2.2012 15:39:01 >


_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu Pahuljica njezna)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
14.2.2012 21:57:51   
ivanicapeca
Proslavili smo prvi rođendan user posted image
Šimun ima 9 mj. korigirano, puže, ustaje se uz pridržavanje, brblja, jako puno se smije, ima 8,5 kg i veeeelika je faca u kvartu user posted image Nisu se pojavili nikakvi problemi vezani za neurorizike koje ima i odlično napreduje. Dr. kaže da je napredniji za korigiranu dob, no još uvijek nije dosegao nekorigiranu, što niti očekujemo bar kroz prvih godinu dana. Nadam se da će do svibnja, kada mu je bio termin, prohodati, što je jaaako dobro i za nekorigirano.
Podsjećam, rođen je sa 950g u 28.tj., imao međuostalim krvarenje na mozgu 3/2 stupnja, konvulzije...u svakom slučaju, on je dokaz da kako god stvari u početku možda loše izgledaju, krajnji ishod ne mora takav biti.

Pusa svim mališama i njihovim mamama user posted image

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
14.2.2012 22:05:18   
ribica1
Dragi Šimune samo nam ti rasti i uživaj i dalje!!!
Dokaz si da se sve može!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu ivanicapeca)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
14.2.2012 22:18:51   
ELISABETH
Bravo Veliki Šimune, samo tako nastavi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
14.2.2012 22:37:55   
maryann01

IZVORNA PORUKA: ribica1

Dragi Šimune samo nam ti rasti i uživaj i dalje!!!
Dokaz si da se sve može!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
15.2.2012 8:12:57   
sina
user posted image user posted image user posted image user posted image ma,bit će to na kraju dečko i pol,vidjet ćeteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
15.2.2012 15:47:57   
stars777

IZVORNA PORUKA: ribica1

Dragi Šimune samo nam ti rasti i uživaj i dalje!!!
Dokaz si da se sve može!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Matija 28.09.1994.
Ivona 12.06.1999.
Lana 22.08.2010.

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
15.2.2012 16:22:48   
adryosijek

IZVORNA PORUKA: ELISABETH

Bravo Veliki Šimune, samo tako nastavi user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
15.2.2012 18:27:55   
sretnabeba4
Bravo ŠIMUNE user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Patrick//28.02.2001
Dominick//16.07.2002.
Hana//21.10.2003
Jan// 08.05.2011

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
15.2.2012 21:25:36   
anchyzu
Evo da se i mi pohvalimo,princeza je neočekivano prohodala prije prvog rođendana,super napreduje od početnih 2550gr,i 45cm,sad sa godinu dana ima 10kg i 77cm,završili smo sa vježbama po Vojti,na psihološkom testiranju za bebe je briljirala,sve super,na iduću kontrolu kod neuropedijatrice tek sa godinu i pol,prvi zub je dobila tek sa 11mj,sad ih ima 6 komada,i u očekivanju smo još 2,sve u svemu od male kiflice postala je velika ljepotica mamina :)

_____________________________

Sara mamina princeza 05.01.2011

(Odgovor članu sretnabeba4)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
15.2.2012 23:13:54   
lilia
Bravo dječice, čestitam i samo tako rastite i dalje.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu anchyzu)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
16.2.2012 0:02:41   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: lilia

Bravo dječice, čestitam i samo tako rastite i dalje.user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
10.4.2012 16:07:42   
ivanicapeca
Evo nas sa 14 mj (11 kor.) i hodamo user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
10.4.2012 16:10:49   
larousse
user posted image user posted image user posted image oooopa vi ste pjavi fjajej gospon!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu ivanicapeca)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
10.4.2012 17:47:45   
ribica1
Bravo!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
10.4.2012 20:18:56   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
23.6.2012 13:30:07   
Emina mama
tek sad vidjeh ovu temu pa evo i da se mi ovdje ''upišemo''user posted image
Lea je rođena u 35.tjednu, imala je 2200g i bila je 47cm ''dugačka''....nije bila u inkubatoru, ali smo ostali par dana dulje u bolnici jer je puno izgubila na težini...naime, Lea ''nije znala'' cicati, tj. imala je jezik spojen sa donjim nepcem sa tankom opnicom koju su joj cvaknuli tek dan prije otpuštanja....pametnjakovići uopće nisu vidjeli da ima tu opnu user posted image a mi se patile sa cicanjem obje....uff
Lei su prvih mj. dana svi noktići bili spojeni sa prstićima, po sebi je imala hrpu dlakica koje nisu uspjele otpasti u maminoj buši...
sa 3 mj starosti so krenuli na vježbe, glavica je bila malo više u lijevo i imala je povećan mišični tonus...više u lijevom ramenu...malo kasnije se počela okretati na bušicu, ali smo to sad svladali!
Sada je Lea stara 6mj i 21 dan...prije tjedan dana je imala 7kg i 64 cm....Lea sada već sjedi...malo pijano ali vježbamo...rukice su stalno u pokretu a i nogice su sve bliže ustima!
Imamo problema i sa suznim kanalićima, lijevo oko joj je bolje, još da nam se desno oporavi i imamo pravu curku!

user posted image za sve male Palčiće!!user posted image

_____________________________

EMA 01.04.2010.
LEA 02.12.2011.


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
30.7.2012 16:18:04   
ivanicapeca
Šimun je sada star skoro godinu i pol dana, prije 3 tjedna je prohodao bez pomoći i sada trči, uglavnom
user posted image
Odradili smo zadnje vježbe na Goljaku jer prema mišljenju dr- Žućka Šimun je ostvario sve što je trebao i nema više potrebe za timuser posted image . Sada će ga samo pratiti kako se dalje razvija. Mislim da ćemo se sada više družiti s logopedom i s tetama s radne terapije jer je dosta zaigran i živ i teško se fokusira na samo jednu stvar. Tek je sad počeo slagati kockice u kutiju, dakle smisleno se igrati.
Inače smo imali u početku i malo problema s kupanjem u moru, ali sada se oslobodio i rado se brčka u kolutu.
U svakom slučaju kad ga se pogleda s ostalim ne korigiranim vršnjacima, ne primjećuje se više neka razlika.
Eto toliko od nas, pusa svim starim i novim malcima i želimo vam da budete ustrajnji u svome putu prema prvim koracima user posted image user posted image

< Poruku je uredio ivanicapeca -- 30.7.2012 16:19:01 >

(Odgovor članu Emina mama)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kako napreduje vaše nedonošče?
9.8.2012 11:55:58   
Josip Ivan i Franka
Za početak svim mamama veliki pozdrav user posted image

Eto kraj mene spavaju dva anđela koji su isto tako nedonoščad. Josip Ivan i Franka su rođeni u 30+6 .Josip Ivan sa 1600g., a Franka 1390g.
Oba dvoje su bili u inkubatoru, Josip Ivan 12 dana, a Franka 18 dana.apgard je bio 10/10. Bilo je teško, no nakon svega jedino što vam treba jest vjera u njih jer oni su strašni borci.Snage imate za pomaknuti planinu, a ljubav vas tjera da izdržite do kraja.
Moram priznati da su mi ekipa pedijatara i neonataloški odjel na Sv.Duhu omogučili da zajedno učimo sisati,da dojim svoju dječicu i pomažem im tako da budem uz njih, da osjete ljubav i pažnju..
Zato svim mamama koje proživljavaju slične situacije , događaje, želimo reći da one to mogu, jer njihova djeca su veliki borci.Tko nije to iskusio ne može vjerovati da dijete od 750g može preživjeti..

(Odgovor članu ivanicapeca)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!