|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
6.2.2012 11:20:08   
anmar
user posted image user posted image   Dobili... Čekamo ostale... 

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
6.2.2012 11:23:37   
Bebys
IZVORNA PORUKA: anmar

user posted image user posted image   Dobili... Čekamo ostale... 
odlicno....sada cekamo paketic....pa vam posaljem i slikicu...cim je dobijem..user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anmar)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
6.2.2012 13:50:15   
Bubu
Mi još ništ nismo dobili... :( Al nismo još ni poslali rodni list jer nikako das skeniram... :(

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
7.2.2012 9:36:38   
elven

IZVORNA PORUKA: anmar

user posted image user posted image   Dobili... Čekamo ostale... 


Ringerajci, ja poslala...dali ste možda zaprimili mail?

(Odgovor članu anmar)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
7.2.2012 11:24:21   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Bubu

Mi još ništ nismo dobili... :( Al nismo još ni poslali rodni list jer nikako das skeniram... :(
bubu ako nemas skaner doma LAKSE TI JE SLIKATI MOBITELOM TO ISTO PRIHVACAJU pa onda posaljes na komp i na email....ako nemas skaner doma velim

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 355
   Ringeraja nagrađuje trudnice VELJAČA
8.2.2012 9:17:10   
anmar

user posted image user posted image   user posted image user posted image     Ringeraja nagrađuje trudnice Veljača

user posted image user posted image                  Buduće mame u Veljači, prijavite se!!!                     user posted image user posted image user posted image user posted image                                  

< Poruku je uredio anmar -- 8.2.2012 9:29:28 >

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
8.2.2012 9:23:30   
anmar
user posted image  Ne znamo pod kojim mailom ste poslali...jer nema Elven u sadržaju...kako vam je mail adresa? Molimo ostale neka u sadržaju maila napišu svoje korisničko ime. user posted image Još malo pa Valentinovo user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
                           Bit će grljenja!

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
8.2.2012 9:47:02   
elven
Moj bad sorry, ponovim.

(Odgovor članu anmar)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
8.2.2012 10:09:03   
Bubu
evo poslala i ja, uslikano mobitelom, hvala bebys! user posted image

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
8.2.2012 10:15:38   
Bebys
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
9.2.2012 10:19:27   
anmar
user posted image   Ovaj tjedan će biti poslane nagrade gotove su! user posted image user posted image
         user posted image user posted image user posted image user posted image šaljemo 4 brza peseka da ih user posted image donesu

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
9.2.2012 10:47:58   
elven
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anmar)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
9.2.2012 10:55:14   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anmar)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
10.2.2012 12:31:48   
Vjeverica ST
A zašto meni još nije stiglo? Od prosinca??????user posted image

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
15.2.2012 15:02:20   
anmar
Draga Vjeverice, do idućeg tjedna će vam pokloni biti na kućnom pragu user posted image ipak iz mjeseca u mjesec našim sponzorima treba vremena da nama pošalju poklone a i radosnice se izrađuju...i prođe dosta vremena dok dobijemo sve vaše podatke i potvrdu o rođenju na mail...tako da nećete ostati bez poklona, samo malo strpljenja molimo.. pozdrav! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
16.2.2012 12:01:05   
Vjeverica ST
OK, nema problema, bitno da znamo da mislite na nasuser posted image
hvala!!!user posted image

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu anmar)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
16.2.2012 12:23:40   
Cmelica
Hvala vam puno na nagradi user posted image user posted image , i čestitke svim ostalim mamama koje su osvojile nagradu.
Bubu i ja sam slikala mobitelom kad mi čudo od printera svako malo steka, i prošlo je. Sad još samo čekamo kad će da stigne nagrada. user posted image

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
1.3.2012 11:15:40   
anmar
user posted image Tu smo da vas razveseljujemo! Nagrade za Siječanj su još u izradi trebale bi uskoro biti gotove! Pa vam ih odmah po preuzeću šaljemo.. user posted image

(Odgovor članu Cmelica)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
1.3.2012 11:18:15   
anmar
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sretne dobitnice za Veljaču su: Xena_1, MamaiBeba20, Matejar i Pahuljica njezna! Čestitamo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Dobitnice molimo da nam na naš info@ringeraja.hr mail pošalju kopiju otpusnog pisma ili rodnog lista, podatke o djetetu: ime, točno vrijeme i datum rođenja, težinu i dužinu.

< Poruku je uredio anmar -- 1.3.2012 11:22:17 >

(Odgovor članu anmar)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
1.3.2012 13:15:40   
Bebys
vidim ja da nista nestize...znaci ceka se jos..ok bitno da mislite na nas...user posted image user posted image

(Odgovor članu anmar)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
5.3.2012 14:15:51   
elven
Anmar hoćete ostaviti poruku na forumu kad krene slanje poklončića.... user posted image user posted image

Jako me interesira probati te platnene pelene, ali odustala sam od kupnje probnog paketa kad sam dobila nagradu....neke se žustre rasprave vode oko njih i jednokratnih user posted image ....

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
6.3.2012 14:23:24   
Vjeverica ST
Hvala Ringeraji na krasnim poklonima! Posebno me obradovala radnica! Osobito boja, i tekst... Hvala!
eleven, pp se razlikuju od proizvođača do proizvođača, ito jaaako!

Hvala RR još jednom!!!

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
19.3.2012 10:38:21   
Cmelica
user posted image user posted image user posted image evo stigao nam paketic, slike saljemo cim stignemo, jer beba vec 3 dana user posted image  ne pusta mamuuser posted image

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
19.3.2012 13:11:09   
Bebys
moja seka je dobila poklon za sijecanj beba hvala ringeraji...kaze ona da joj se svidja...
sliku vam ne mogu poslati jer trenutno mjenjam operatora s time da ostavljam isti broj mobitela pa nemogu primati trenutno mms...

hvala vamuser posted image

(Odgovor članu Cmelica)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
22.3.2012 16:11:31   
Cmelica
Stavili slikicu u album, neznam kako ju staviti direkt gore.user posted image

Jos jednom puno hvalauser posted image

http://album.ringeraja.hr/index.php?page=album&ID=3106

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!