|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
7.1.2012 12:58:58   
elven

IZVORNA PORUKA: anmar

user posted image user posted image Elven, oprosti...krivo sam napisala...


Amar, sad si me zbunila...zaprimljena moj prijava za siječanj ili ne? Da ponovim?

(Odgovor članu anmar)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - dobitnice ...
7.1.2012 13:03:04   
elven

IZVORNA PORUKA: anmar

user posted image Hvala Vam svima na prijavama za nagradnu igru „Ringeraja.hr i partneri nagrađuju trudnice“.user posted image Dobitnice neka nam šalju slikice bebica sa poklonima.

Za mjesec Prosinac dobitnice su: anja26, Vjeverica ST, Bubu i Uskoro stižem! Bravo! Evo jedan ples pobjede za vas:  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čestitamo!!!user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anmar)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - dobitnice ...
7.1.2012 13:38:20   
ribica1
Čestitam!!!
A mi smo se tako nadali nagradi, a ništa, morat ćemo ponovit radnjuuser posted image user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - dobitnice ...
7.1.2012 13:57:06   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - dobitnice ...
7.1.2012 14:34:22   
medoKartonski
Čestitke dobitnicama, a nama ostalima ... :/

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
7.1.2012 16:24:33   
anmar
user posted image Zaprimljena je Elven - Ime sam ti krivo napisala u prošloj poruci kad sam ti se obraćala...  user posted image sad smo se totalno smele... user posted image
                                                              user posted image user posted image možda malo vježbe doprinese našoj koncentraciji user posted image

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - dobitnice ...
7.1.2012 16:29:44   
anmar
user posted image Ponoviti radnju svakako! user posted image Netko ima više sreće u nagradnim igrama netko manje - uredništvo izvlači pomoću sistema - na čistu sreću koga sistem izbaci...tako da se npr.dogodilo da je za mjesec studeni bila izvučena jedna dobitnica koja je na kraju rodila početkom prosinca( nije zbog toga mogla dobiti nagradu već smo izvukli novu dobitnicu ) i prijavila se ponovno u prosincu - i opet je izvučena! Tako da nikad ne možete znati tko koliko ima sreće u igrama na sreću ... Svakako ponovna radnja je jedino riješenje  user posted image user posted image   a ako ipak ne odlučite ponoviti radnju - imamo i drugih nagradnih igara na portalu kao i na FB profilu! user posted image

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - dobitnice ...
7.1.2012 16:33:55   
anmar
user posted image Dragi Medo od kartona user posted image nemoj biti tužan, imamo još uvijek na portalu nagradnu igru FisherPrice koja traje do 10.01.2012. a uskoro će biti još nagradnih igara, što na portalu što na FB - profilu Obiteljski portal Ringeraja... user posted image
user posted image evo malo čagice za utjehu! user posted image

< Poruku je uredio anmar -- 7.1.2012 16:35:16 >

(Odgovor članu medoKartonski)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
7.1.2012 19:04:27   
elven
Hvala,it's ok!
Bitno je da vas ne zasipam prijavama ... user posted image

(Odgovor članu anmar)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
7.1.2012 19:31:24   
Vjeverica ST
Hvala RR na poklonu!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

baš ste me razveselili! i moju slatku curicu!user posted image
čestitam i ostalima!

samo me zanima mogu li vam poslati otpusno pismo umjesto rodnog lista? i na koju adresu šaljem?

Thnxxxx!!!!drugima želim sreću u ostalim igrama user posted image

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
8.1.2012 21:01:18   
anmar
Draga Vjeverice dobitnice user posted image može otpusno pismo, na info@ringeraja.hr i podatke o djetetovom imenu, težini i dužini, i točnom vremenu rođenja, Tako da možemo naručiti izradu radosnice.. A otpusno pismo možete poslikati mobitelom i onda prebaciti na mail. user posted image

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
9.1.2012 12:05:42   
Vjeverica ST
ok, poslala sam!
havaljoš jedno i sretno trudnicama u siječnju!!!

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu anmar)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
23.1.2012 22:36:52   
olivija
kad će nam pokloni stić...

_____________________________

16. 11. 2011. stiže nam bebica

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
25.1.2012 14:52:24   
Bubu
Hvala na nagradi!!! Mogu li možda faksirati rodni list? Ako da, na koji broj...?

hvala!!!

(Odgovor članu olivija)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
30.1.2012 15:03:19   
olivija
Stigli nam pokloni...hvala od srca pa budemo poslali slikicuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

16. 11. 2011. stiže nam bebica

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 340
   Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj - dob...
2.2.2012 15:16:23   
anmar
user posted image Hvala Vam svima na prijavama za nagradnu igru „Ringeraja.hr i partneri nagrađuju trudnice user posted image
Dobitnice neka nam šalju slikice bebica sa poklonima.

Za mjesec Siječanj dobitnice su: user posted image Bebys, Elven, Goga_vk i Cmelica! Bravo! Evo jedan ples pobjede i za vas! user posted image

                                                     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu olivija)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
2.2.2012 15:18:37   
anmar
user posted image Na žalost fax ne...samo info@ringeraja.hr user posted image

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
3.2.2012 11:57:44   
anmar
user posted image Supač da su stigli...!!! Baš smo imali peh neki sa studenim jaoo :)))

(Odgovor članu olivija)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj -...
3.2.2012 12:01:03   
Bebys
IZVORNA PORUKA: anmar

user posted image Hvala Vam svima na prijavama za nagradnu igru „Ringeraja.hr i partneri nagrađuju trudnice user posted image
Dobitnice neka nam šalju slikice bebica sa poklonima.

Za mjesec Siječanj dobitnice su: user posted image Bebys, Elven, Goga_vk i Cmelica! Bravo! Evo jedan ples pobjede i za vas! user posted image

                                                    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ajme KOJA REDOST...ZA MOJU SEKU I NJENU BEBU....hvala vam svima...sta vam treba poslati kada stigne poklon na adresu i bebu pored poklona ili sta...jos...HVALA VAM SVIMA....
tako sam se obradovala....
joj super ste...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anmar)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj -...
3.2.2012 12:03:14   
Bebys
jel jos treba i rodni lilst ili izvadak i matice rodjenih on je malo opsirniji....svejedno je zar ne...to sve sa slikom i bebom na INFO tj. email rr.hr...zar ne...napisite sta treba..hvala

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj -...
3.2.2012 12:08:11   
Bebys
procitala sam
na stranici nagrade za sijecanj
ZNACI PRVO SALJEM NA INFO email IZVADAK i tek vi onda saljete paket
pa onda vam opet nakon toga posaljem sliku sa paketom i bebom...ok hvala vam jos jednom ucinit cu to vec danas ako stignem...beba je rodjena 2. sijecnja...user posted image user posted image user posted image i seka ima vec izvadak...posaljem ga...pa vi onda posaljite paket ...superuser posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj -...
3.2.2012 13:38:44   
anmar
user posted image Polako polako ... na info mail pošaljite podatke koje smo napisali u članku, znači točno vrijeme i datum rođenja, ime i težinu i dužinu bebice i otpusno pismo ili rodni list... a kad stigne poklon onda tu na forumu možete objaviti slikicu bebice s poklonima :D user posted image

Drago nam je što imamo naše prijatelje sponzore i što vas pomoću njih možemo razveseliti user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj -...
3.2.2012 14:30:55   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image e bas ste me obradovale da znate...jer sam JA PREKO VAS OBRADOVALA SVOJU SEKU....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i njenu malu Lucijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anmar)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
3.2.2012 18:19:34   
Bebys
poslala sam podatke na info javite dali ste dobili

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice - Siječanj!
3.2.2012 20:22:40   
BUMBI
Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!