|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upala dojke ( mastitis )
11.8.2009 22:53:17   
bebn2
ja sam probala i obloge i kupus maslinovo ulje masiranje trljanje- sve zivo,  temp.39 nista ne pomaze. sapun me spasio. bebaan je sojio svaka 3 sata i ispumpavala sam 1l mlijeka u 24 sata- strasno. sad je sve ok. 

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Upala dojke ( mastitis )
11.8.2009 22:55:00   
bebn2
sapun sapunuser posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Upala dojke ( mastitis )
22.12.2009 23:38:43   
Wukovarka
Evo i mene s tim probemom, ali 2 mjeseca nakon sto je Lulu prestala sisati.

Medjutim, meni se to upalilo i previse, ali bey temperature, pa sam dobila antibiotik.
Popila ga, ali kvrga nije nestala i prestala je biti bolna.
Danas me ginica poslala na kirurgiu na kirurski zahvat, da se to oslobodi.
Medjutm tamo su mi rekli da sam kasno dosla, da je to vec sraslo s mesom, ali nije im jasno da nemam temp.
Dobila sam opet antibiotik, hrpu uputa za daljnje pretrage i da se javim plasticnom kirurgu.

Nemojte se zezati s tim...ja sam zanemarila prestanak dojenja i vidi vraga

Eto, sve pred put u Vinkovce...cak se premisljam da ne idem...ali imam vremena 25 dana dok ne popijem tablete, ap me MM nagovara da ipak idemo.

(Odgovor članu bebn2)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Upala dojke ( mastitis )
22.12.2009 23:44:19   
mala pcelica
 a šta kaže dr na drugu trudnoću,da li će šta pomoći ako druga beba bude sisala ili neće moći da sisa ?user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 54
   [Obrisani korisnik]
23.12.2009 0:19:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mala pcelica)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Upala dojke ( mastitis )
28.12.2009 19:44:07   
koka

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Wuki odi po drugo mišljenje. Imala sam i ja jako sličan slučaj. Masirala sam,pila antibiotike i kvrga se nakon nekog vremena razgradila(ostala je sasvim sitna kvržica koju jedva nađem).
Hoću reći nemoj to zanemariti,ali ne idi odmah pod nož

slažem se s cvrčkom.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Upala dojke ( mastitis )
31.12.2009 15:04:53   
zozo1
Sestra mi je zbog tog problema prije mjesec dana završila na operaciji jedne dojke  ( vadili su tu kvržicu van - mjesec dana hodala je na čišćenej te rane na živo - boli katastrofa), u međuvremenu je dojila bebu i dobila upalu na drugoj dojci i to dvije kvžica. Nako toga mjesec dana hodala po doktorima i svi joj davali neke antibiotike, neka dalje masira da će to samo od sebe proći. Nema kaj nije poduzela u vezi toga, da bi jučer navečer završila u bolnici na operaciji druge dojke, tako da ima baš sretnu novu godinu u bolnici. Dobila je tablete za prestanak stvaranja mlijeka. Ona je u tri mjeseca nakon poroda prošla pravi pakao dojenja.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Upala dojke ( mastitis )
31.12.2009 15:08:49   
ninolina
Wuki odi po drugo mišljenje. Imala sam i ja jako sličan slučaj. Masirala sam,pila antibiotike i kvrga se nakon nekog vremena razgradila(ostala je sasvim sitna kvržica koju jedva nađem).
Hoću reći nemoj to zanemariti,ali ne idi odmah pod nož

slažem se s cvrčkom.
zozo1 žao mi je nadam se da će biti sve ok.
Iako mi nije jasno kako wuki nakon toliko vremena ti je sada to tako, a i možda hormoni trudnoće rade svoje, svakako odi po drugo mišljenje


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Upala dojke ( mastitis )
31.12.2009 15:09:08   
mala pcelica
e jadna žena user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Upala dojke ( mastitis )
13.7.2010 23:59:38   
Wukovarka
Aaaaa.....luda sam!!

Tena ne zna, ali stvarno ne zna sisati od samog početka...koliko se god ja mučila naučiti ju, ne ide.

Izdajam se od kako smo došle doma, jer su mi bradavice ispucane i krvave i zbog toga se izdajam ručno.
Jučer su se oporavile pa sam počela izdajalicom i danas mi se upalila lijeva dojka, boli kako god se pokrenem.
Sad sam se tuširala u vručoj vodi i idem probati to izdojiti....ali nije mi jasno da me počela boliti pola sata od izdajanja na pumpicu user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Upala dojke ( mastitis )
14.7.2010 7:49:00   
pincirotvajler
ja neznam kak je kad se baš upali, nego su mi se dvaput napravile kvrge, jer dario nije posisao par puta do kraja..(ja se izdajam prije podoja)
onda mi je mm masirao, pa sigurno 15min i razbile su se kvrge pa sam se izdojila..ili je dario povukao..

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Upala dojke ( mastitis )
14.7.2010 12:59:41   
Wukovarka
Ja sam masirala cijelu noć, ali nikakvog pomaka.
Jutros sam se išla tuširati u vručoj vodi i tek onda je krenulo.
Dobila sam temperaturu, ali je pala...nadam se da će kupus pomoći...a izdajanje? Jedva par kapi user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Upala dojke ( mastitis )
14.7.2010 13:05:42   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Wukovarka

Ja sam masirala cijelu noć, ali nikakvog pomaka.
Jutros sam se išla tuširati u vručoj vodi i tek onda je krenulo.
Dobila sam temperaturu, ali je pala...nadam se da će kupus pomoći...a izdajanje? Jedva par kapi user posted image



draga moja ja sam to prošla s mojom malom...slušaj me...samo jako jako razbijaj kvrge...masaža je nula..jako stiskaj...mogu ti se i masnice pojaviti i jako boli ali samo tako češ to potaknuti...vruće ti stvara još više mlijeka i tako radiš još veči problem jel tebi KANALI NISU PROHODNI KAD TI NIJE POVUKLA KAKO TREBA...ja sam ti se izdajala nakon jakog stiskanja ali ne do kraja ako imaš puno mlijeka...jel kad cjediš onda organizam misli da nema dosta i stvara dodatne količine mlijeka a tebi nemre to van jel su ti kanali začepljeni...ja sam nažalost s hladnim oblozima nakon tiskanja i izdajanja hodala ...dobila alergiju, osip pa mi se naoravila rana koja se počela gnojiti i morala sam na bromergon...samo maži meleom i izdajaj ovako bu to pomoglo...joj draga znam kako ti je...meni je porod bil nula naspram toga!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Upala dojke ( mastitis )
14.7.2010 13:19:29   
adryosijek
ja to nisam imala iako je mala slabo sisala sam se izdajala ,pomaze

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Upala dojke ( mastitis )
14.7.2010 13:20:35   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: Wukovarka

Ja sam masirala cijelu noć, ali nikakvog pomaka.
Jutros sam se išla tuširati u vručoj vodi i tek onda je krenulo.
Dobila sam temperaturu, ali je pala...nadam se da će kupus pomoći...a izdajanje? Jedva par kapi user posted image



draga moja ja sam to prošla s mojom malom...slušaj me...samo jako jako razbijaj kvrge...masaža je nula..jako stiskaj...mogu ti se i masnice pojaviti i jako boli ali samo tako češ to potaknuti...vruće ti stvara još više mlijeka i tako radiš još veči problem jel tebi KANALI NISU PROHODNI KAD TI NIJE POVUKLA KAKO TREBA...ja sam ti se izdajala nakon jakog stiskanja ali ne do kraja ako imaš puno mlijeka...jel kad cjediš onda organizam misli da nema dosta i stvara dodatne količine mlijeka a tebi nemre to van jel su ti kanali začepljeni...ja sam nažalost s hladnim oblozima nakon tiskanja i izdajanja hodala ...dobila alergiju, osip pa mi se naoravila rana koja se počela gnojiti i morala sam na bromergon...samo maži meleom i izdajaj ovako bu to pomoglo...joj draga znam kako ti je...meni je porod bil nula naspram toga!



Ali samo tako sam uspjela potaknuti mlijeko da se pokrene da se mogu  izdojiti.
Sad je malo bolje...ali već osjetim da me polako počinje boliti.
Ručno mi jedino i ide...na izdajalicu ništa.

Moram to danas rješiti...sve me živo već boli

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Upala dojke ( mastitis )
14.7.2010 13:23:39   
Bebys
draga a da ti se javis lijecniku..moja teta je to imala i buncati je pocela u snu i dobila je veliku temperaturu...mozda ti lijecnik pomogne...ajd ti njega zvrcni...sretno

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Upala dojke ( mastitis )
14.7.2010 13:26:01   
FIONA
daj me saslušaj..jaka jaka masaža..stiskanje da vrištiš...meni je muž stao iza mene ja sam stisnula nešto u rukama da mi je lakše i vikala a on mje to razbijao...naravno da te boli..meni je znalo biti kao kamen da mi izdajalica nije sjela na cicu....ne toplo...to potiče stvaranje mlijeka....

prvo se jako jako istiskaj...tada se izdoji do olakšanja ne do kraja...nakon toga hladan oblog da umiriš upalu...inače buš završila na kirurgiji....


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Upala dojke ( mastitis )
14.7.2010 13:28:28   
tita

IZVORNA PORUKA: FIONA

daj me saslušaj..jaka jaka masaža..stiskanje da vrištiš...meni je muž stao iza mene ja sam stisnula nešto u rukama da mi je lakše i vikala a on mje to razbijao...naravno da te boli..meni je znalo biti kao kamen da mi izdajalica nije sjela na cicu....ne toplo...to potiče stvaranje mlijeka....

prvo se jako jako istiskaj...tada se izdoji do olakšanja ne do kraja...nakon toga hladan oblog da umiriš upalu...inače buš završila na kirurgiji....


Poslušaj je,prošla sam i ja to!!!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Upala dojke ( mastitis )
14.7.2010 13:29:13   
maja
ajoj wuki, baš mi je žao...a kakvu izdajalicu imaš? Ja sam se u bolnici na onu običnu izdajala pa sam si samo krv navukla, a Avent je zakon, nježna...ili probaj kupiti šeširiće pa neka ti na njih vuče
i nema tuširanja u vrućoj vodi...probaj sa kupusom ili kupi homeopatske tabletice

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Upala dojke ( mastitis )
14.7.2010 13:31:10   
mamacita
I ja sam to prozivjela s jednim djetetom, trebala sam injekciju, antibiotik, i tjedan dana bez davanja djetetu, jos sam i temperaturu imala... stoga, odi dr-u ako vidis da ne prolazi.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Upala dojke ( mastitis )
14.7.2010 13:33:45   
Wukovarka
Tena mi na šeširiće i sisa, a koristim chicovu izdajalicu.
Super povuče, ali ovo je već zagustilo.
Inače je Tena mali gladuš, pa joj moje mlijeko nije dovoljno...sisa po sat vremena, ali moramo praviti dohranu

Stavila sam list kupusa, kvrge sam uspjela razbiti, ali ne skroz.
Doktorica mi na godišnjem, zamjena radila dopodne...ako ne bude poboljšanja, idem sutra odamh k njemu

< Poruku je uredio Wukovarka -- 14.7.2010 13:34:29 >

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Upala dojke ( mastitis )
14.7.2010 13:34:35   
Bebys
Stavila sam list kupusa, kvrge sam uspjela razbiti, ali ne skroz.
Doktorica mi na godišnjem, zamjena radila dopodne...ako ne bude poboljšanja, idem sutra odamh k njemu
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Upala dojke ( mastitis )
14.7.2010 13:35:19   
Bebys
p.s. wuki kak mi cudno vidit moj datum rodjenja...na tvom potpisu..hehe....za tenu mislimuser posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Upala dojke ( mastitis )
14.7.2010 13:35:56   
maja
ma ajd samo da se to riješi što prije

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Upala dojke ( mastitis )
14.7.2010 13:44:05   
FIONA
Wuki samo pazi to bukne u roku keks...može biti mir sat dva i onda koma...a beba ti papa tako dugo jel ti kanali nisu prohodni...zato se muči i nemre se najest pa daješ dohranu...daj Luciji nek ti potegne ako želi...ja sam čak bila muža poterala...u očaju radiš sve....user posted image ...joj, kupus je za male upale tako da ti ne bu pomoglo čim ti imaš temperaturu!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!