|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HSG
8.11.2009 21:42:15   
Leptir5
IZVORNA PORUKA: lavica81

evo i mene na ovoj temi, ustvari bilo je samo pitanje vremena. i ja moram napravit HSg prema preporuci ginekologa.
cure imate kakve savjete? sve sam ovo iščitala i vidim da ima svakakvih iskustava a ona bolna mi se baš ne sviđaju


stisni zube i napravi to,i ja sam razvlačila pola godine nisam htjela,a na kraju sam ga napravila,taj prvi dan i nije bolilo,al naredna dva dana bolio stomak konstantno kao pred stvari,valjda prošlo djelovanje inekcije voltarena,pa bolilo. A sam postupak ionako traje 7-10 min,bar meni tako i pretrpiš tu bol,neću te lagat,bol je bila užasna valjda kada je gurao kateter al šta ćeš pretrpiš,kada znaš da moraš. I to prođe! I naravno ponijeti uloške,ja sam krvarila odmah nakon postupka i naredna 2 dana po mrvicu konstantno.

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: HSG
8.11.2009 21:43:52   
tikica_69
Zamoli ih da te dobro uslagiraju....ustvari preklinji ih ako treba user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: HSG
8.11.2009 21:51:53   
funny
meni su rekli da popijem 2 apaurina i 2 voltarena sat vremena ranije a ja budala popila po jedan -prošlo je  tiki je u pravu moli ako treba

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: HSG
11.11.2009 15:42:39   
lavica81
cure, hvala na savjetimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

rekli su mi da morav vadit krv i sedimentaciju prije postupka. zna li ko kad se vadi? kad mi dođe menzes ili prije?

(Odgovor članu funny)
Neposredna veza do poruke: 604
   RE: HSG
11.11.2009 16:28:12   
crvenkapica
joj ja se nesto ne sjecam (2-3 dana prije)...znam samo da mi je  sedimentacija  bila  skoro 20 a  radili mi hsg user posted image

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: HSG
11.11.2009 18:17:42   
Kika83
IZVORNA PORUKA: lavica81

cure, hvala na savjetimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

rekli su mi da morav vadit krv i sedimentaciju prije postupka. zna li ko kad se vadi? kad mi dođe menzes ili prije?


Prije hsg-a moraš to vadit ili? Ja to nisam vadila, barem se nesjećamuser posted image

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: HSG
11.11.2009 18:46:54   
barby
ja sam isto vadila,mislim nekih 2,3tj ranije

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: HSG
11.11.2009 22:56:03   
lavica81
da, rekli su mi da mi ne mogu radit hsg prije nego izvadim krv da vide sedimentaciju.

je li koja od vad stavljala betadin vaginalete prije postupka? meni su rekli da moram kao i popit sumamed?
IZVORNA PORUKA: Kika83

IZVORNA PORUKA: lavica81

cure, hvala na savjetimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

rekli su mi da morav vadit krv i sedimentaciju prije postupka. zna li ko kad se vadi? kad mi dođe menzes ili prije?


Prije hsg-a moraš to vadit ili? Ja to nisam vadila, barem se nesjećamuser posted image



(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: HSG
12.11.2009 9:02:01   
zaba
imala sam 2 postupka,niti sam morala vaditi krv,niti sam što pila,niti vaginalete stavljala,ne razumijem ćemu to.Eventualno popiješ nešto protiv bolova i to je sve.  

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: HSG
12.11.2009 11:39:56   
lavica81
vađenje krvi i sedimentaciju traže da ne bi bila kakva upala u organizmu jer onda ne rade hsg, vaginalete ne znam , pretpostavljam protiv gljivica i slično a antibiotik da ne bi nastala upala nakon obavljenog postupka. tako su mi rekli


IZVORNA PORUKA: zaba

imala sam 2 postupka,niti sam morala vaditi krv,niti sam što pila,niti vaginalete stavljala,ne razumijem ćemu to.Eventualno popiješ nešto protiv bolova i to je sve.  

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 610
   RE: HSG
12.11.2009 13:26:28   
crvenkapica
ja  uzimala  Azitromicin 3 dana i vaginalete anesten  prije HSG  

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: HSG
12.11.2009 13:44:03   
barby

IZVORNA PORUKA: lavica81

vađenje krvi i sedimentaciju traže da ne bi bila kakva upala u organizmu jer onda ne rade hsg, vaginalete ne znam , pretpostavljam protiv gljivica i slično a antibiotik da ne bi nastala upala nakon obavljenog postupka. tako su mi rekli


IZVORNA PORUKA: zaba

imala sam 2 postupka,niti sam morala vaditi krv,niti sam što pila,niti vaginalete stavljala,ne razumijem ćemu to.Eventualno popiješ nešto protiv bolova i to je sve.  



za vadit krv i sedimentaciju to znam jel sam i sam to morala,ali ovo drugo prvi put cujem...vajda svaki doktor drukcije prakticira... i popila sam protiv bolova neki voltaren prije...koji naravno nista nije pomogao...a vjerujem da nebi ni da sm cijelu kutijicu stresla...user posted image

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 612
   RE: HSG
30.11.2009 19:12:59   
lavica81
hsg je dogovoren za četvrtak ujutro. moram priznat da me već pomalo hvata panika. inače ja nisam baš neki trtaroš ali moram priznat da mi nije svejedno.
uhhhhhhhh, jedva čekam da sve bude gotovouser posted image

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 613
   RE: HSG
30.11.2009 19:22:05   
tikica_69
Ne brini...samo srijedom boli user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 614
   RE: HSG
30.11.2009 19:24:25   
lavica81
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  a  jesi ludauser posted image user posted image user posted image user posted image  




IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ne brini...samo srijedom boli user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 615
   RE: HSG
30.11.2009 19:26:49   
zaba
bit će sve ok,polako 

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 616
   RE: HSG
30.11.2009 21:56:24   
crvenkapica
lavica,,drzim ti fige,da te ne boli,
.i..samo srijedom boli,,,zato    no sikiriki.......user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj



(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 617
   RE: HSG
30.11.2009 22:12:49   
barby
lavice sretnouser posted image izdrzat ces ti to,kad smo sve i ti ces....user posted image

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 618
   RE: HSG
30.11.2009 23:04:03   
smarija
tikica je u pravu sto se tice srijede znas kako sam ja prosla (ima negdje u starim postovima) a onoliko se bojala.od srca ti zelim da bude kao kod mene jedino da imas  bolji nalaz od mog.user posted image

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 619
   RE: HSG
1.12.2009 17:10:45   
lavica81
cure hvala od srcauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

javit ću vam kako je prošlo

(Odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 620
   RE: HSG
2.12.2009 1:40:29   
Kika83
Draga sve će biti ok, samo bez strahauser posted image

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 621
   RE: HSG
3.12.2009 20:53:11   
lavica81
evo me prošao je i taj famozni hsg. da, boli, neću lagat, ali može se izdržat. i što je najvažnije sve je prohodno i nalaz je u reduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

uh, jedna briga manjeuser posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 622
   RE: HSG
3.12.2009 20:59:44   
miha
user posted image user posted image super,drago mi je za nalazuser posted image user posted image

_____________________________

moja bebetina teo-13.8.2009. 4400gr i 56cm

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: HSG
3.12.2009 22:08:51   
crvenkapica
IZVORNA PORUKA: lavica81

evo me prošao je i taj famozni hsg. da, boli, neću lagat, ali može se izdržat. i što je najvažnije sve je prohodno i nalaz je u reduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

uh, jedna briga manjeuser posted image


super  user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj



(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 624
   RE: HSG
3.12.2009 22:17:05   
zaba
vjeruj mi,stvarno jedna briga manjeuser posted image  

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!