|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HSG
27.9.2009 7:19:23   
tikica_69
Stavila sam pricu o HSG-u na svoj blog. Tko nije bio a treba ici, neka ne cita user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: HSG
27.9.2009 10:40:32   
crvenkapica
kako se to moze vidjeti??

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: HSG
27.9.2009 10:43:37   
crvenkapica
nasla sam  user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: HSG
27.9.2009 10:46:14   
FIONA
http://zalauru.blog.hr/
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Stavila sam pricu o HSG-u na svoj blog. Tko nije bio a treba ici, neka ne cita user posted image


ajme, pročitala sam i naježila se...držim fige da je sve ok u nalazu i da je to potvrda za optimistićnije dalje...držim fige komad...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: HSG
27.9.2009 12:08:29   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: crvenkapica

kako se to moze vidjeti??


U mom potpisu ti je adresa bloga


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: HSG
27.9.2009 14:56:40   
barby
tikice proctala sam pricu o HSGu..moram priznat da onaj ko nije prosao to a morat ce bolje da ne cita pricicu....user posted image
ja vjerujem da sam je procitala prije mog hsg da mislim da nebi isla...user posted image br u skorije vrijeme...

pogledala sam odmah tvoju pricu OVO JE PRICA O NAMA.... sta da kazem?....bas sam se najezila,da ti suze krenu...user posted image
ako je tko zasluzio da bude mama,oda si to ti...nakon svega sto si prosla.... ali doci ce i tvoj dan,MORA......user posted image


novi avatar ti je super!!!

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: HSG
27.9.2009 15:45:05   
crvenkapica
ja isto prije mog HSG-a  nisam imala internet.nisam  bas nista znala......ali sam imala taj osjecaj da ce boliti..mada mi nitko to nije rekao..moja gin.mi je lagala ne nece boliti...(.to sam kasnije saznala)..kad sam je pitala pa zasto ste mi rekli da ne boli..a onace, zasto da te strasim........ali da sam prvo citala kako se radi joj neznam  bil imal hrabrosti napravit ga....ali sad sam jako ponosna na sebe sto sam to prosla ....bar sad znam da su mi prohodni....ali kad citam tvoju pricu tikice...tebe je jako bolilo  kada su ti kontrast ustrcavali......ja to ni osjetila nisam........eto  ipak cure  nije svakom isto....ali ja i dalje mislim ,,da ce mi punkcija biti najgori bol u zivotu(rađala jos nisam).......

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: HSG
27.9.2009 15:55:34   
barby
crvenkapice ista stvar je i kod mene,prosla sam hsg,bilo je dosta booooooolno,ali eto iza mene je pa se lakse dise..user posted image
isto su mi neki govorili ma ne boli jako,nije to nista,neki uzasno je,padale smo u nesvijest,a ja sam ajmo reci dosta dobro podnjela,bolje nego sta sam mislila.inace sam veliki panicar i strasljivka... dvije cure ispred mene su se srusile,u kolicima su ih vozili natrag.a ja sam sa sestrom lijepo odsetala do druge zgrade,pomogla joj instrumente nosit,usput je pljuscina padala,mlao se smocila...user posted image
ali punkcije me je stavrno strah,jel ovo je boljelo a kako ce tek ovo,mila majko.........user posted image user posted image user posted image a traje duze nego hsg....

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: HSG
27.9.2009 16:15:19   
Kika83
IZVORNA PORUKA: barby

crvenkapice ista stvar je i kod mene,prosla sam hsg,bilo je dosta booooooolno,ali eto iza mene je pa se lakse dise..user posted image
isto su mi neki govorili ma ne boli jako,nije to nista,neki uzasno je,padale smo u nesvijest,a ja sam ajmo reci dosta dobro podnjela,bolje nego sta sam mislila.inace sam veliki panicar i strasljivka... dvije cure ispred mene su se srusile,u kolicima su ih vozili natrag.a ja sam sa sestrom lijepo odsetala do druge zgrade,pomogla joj instrumente nosit,usput je pljuscina padala,mlao se smocila...user posted image
ali punkcije me je stavrno strah,jel ovo je boljelo a kako ce tek ovo,mila majko.........user posted image user posted image user posted image a traje duze nego hsg....


Draga zašto se več sad razmišljaš o toj punkciji? Pa imaš vremena do druge godine se pripremit na bol.
Šta če tek bit kad budeš morala rađat? Čuj ako toliko žena prođe punkciju jednom, dvaput itd puta i rodit možeš i ti i ja i sve mi skupa. Nesikiraj seuser posted image
Budem ti ja rekla kako boli kad budem išla i isto umirem od straha ali ako znam da mogu tako dobit svoje zlato koje me čeka onda kvragu i boluser posted image

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: HSG
27.9.2009 16:21:12   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Kika83

ako znam da mogu tako dobit svoje zlato koje me čeka onda kvragu i boluser posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: HSG
27.9.2009 16:55:51   
crvenkapica
IZVORNA PORUKA: Kika83

IZVORNA PORUKA: barby

crvenkapice ista stvar je i kod mene,prosla sam hsg,bilo je dosta booooooolno,ali eto iza mene je pa se lakse dise..user posted image
isto su mi neki govorili ma ne boli jako,nije to nista,neki uzasno je,padale smo u nesvijest,a ja sam ajmo reci dosta dobro podnjela,bolje nego sta sam mislila.inace sam veliki panicar i strasljivka... dvije cure ispred mene su se srusile,u kolicima su ih vozili natrag.a ja sam sa sestrom lijepo odsetala do druge zgrade,pomogla joj instrumente nosit,usput je pljuscina padala,mlao se smocila...user posted image
ali punkcije me je stavrno strah,jel ovo je boljelo a kako ce tek ovo,mila majko.........user posted image user posted image user posted image a traje duze nego hsg....


Draga zašto se več sad razmišljaš o toj punkciji? Pa imaš vremena do druge godine se pripremit na bol.
Šta če tek bit kad budeš morala rađat? Čuj ako toliko žena prođe punkciju jednom, dvaput itd puta i rodit možeš i ti i ja i sve mi skupa. Nesikiraj seuser posted image
Budem ti ja rekla kako boli kad budem išla i isto umirem od straha ali ako znam da mogu tako dobit svoje zlato koje me čeka onda kvragu i boluser posted image
ma jasno   je meni to ali ja se   ipak bojim kad sam jako  pizdava  user posted image user posted image i strasljiva.......vec danima  gnjavim cure na forumu i ispitujem koja bolnica.koji dr.,gdje anestezija a gdje ne, poprilicno sam neke stvari saznala o bolnicama i postupcima...i  jos uvijek neznam gdje da se narucim ..jako sam neodlucna user posted image user posted image   ali u utorak radim briseve i uzimam uputnicu da ponovim hormone...cekam mengu i  kad vidim za koliko cemi bit gotovi nalazi  zovem i narucujem se....do tad se moram odlucitiuser posted image ....

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: HSG
27.9.2009 18:45:07   
barby

IZVORNA PORUKA: Kika83

IZVORNA PORUKA: barby

crvenkapice ista stvar je i kod mene,prosla sam hsg,bilo je dosta booooooolno,ali eto iza mene je pa se lakse dise..user posted image
isto su mi neki govorili ma ne boli jako,nije to nista,neki uzasno je,padale smo u nesvijest,a ja sam ajmo reci dosta dobro podnjela,bolje nego sta sam mislila.inace sam veliki panicar i strasljivka... dvije cure ispred mene su se srusile,u kolicima su ih vozili natrag.a ja sam sa sestrom lijepo odsetala do druge zgrade,pomogla joj instrumente nosit,usput je pljuscina padala,mlao se smocila...user posted image
ali punkcije me je stavrno strah,jel ovo je boljelo a kako ce tek ovo,mila majko.........user posted image user posted image user posted image a traje duze nego hsg....


Draga zašto se več sad razmišljaš o toj punkciji? Pa imaš vremena do druge godine se pripremit na bol.
Šta če tek bit kad budeš morala rađat? Čuj ako toliko žena prođe punkciju jednom, dvaput itd puta i rodit možeš i ti i ja i sve mi skupa. Nesikiraj seuser posted image
Budem ti ja rekla kako boli kad budem išla i isto umirem od straha ali ako znam da mogu tako dobit svoje zlato koje me čeka onda kvragu i boluser posted image




ma znam da imam vremena do onda...ali opet nemozes da ne mislis,ne mozes bas bit flegma.....ja cak nekad razmisljam i o porodu a jos ni trudna nisamuser posted image user posted image user posted image
ej reci mi jel u bolnici daju za punkciju injekciju protiv bolova?

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: HSG
27.9.2009 18:46:35   
tikica_69
Ovisi u kojoj bolnici...obicno kod stimuliranog postupka dobijes nesto, dok u prirodnjaku bas i ne user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: HSG
27.9.2009 18:48:11   
tikica_69
No dajte o tome na temi o punkciji JS....

http://www.ringeraja.hr/forum/Aspiracija-punkcija_jajne_stanice/m_305373/tm.htm


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: HSG
27.9.2009 19:00:30   
barby

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ovisi u kojoj bolnici...obicno kod stimuliranog postupka dobijes nesto, dok u prirodnjaku bas i ne user posted image


a tako,jel je prosli put bila jedna zena koja je isla na punkciju i sjedila u cekaoni,previjala se kako je boli ta injekcija i da je obavezno uzme kad ide jel da ne moze podnjet kaze... a nisam je pitala jel u stimuliranom ili prirodnom postupku....
ima koja cura iz RI da je bila pa zna?

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: HSG
28.9.2009 12:37:36   
tikica_69
Cure, nalaz je gotov, necete vjerovati...cak i otpusno pismo.
No, naravno, nije mi ga htjela citati preko telefona tako da sad u 2 idem u Zabok po to.
Javim vam kasnije sto kaze nalaz user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: HSG
28.9.2009 12:51:38   
barby

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Cure, nalaz je gotov, necete vjerovati...cak i otpusno pismo.
No, naravno, nije mi ga htjela citati preko telefona tako da sad u 2 idem u Zabok po to.
Javim vam kasnije sto kaze nalaz user posted image



ajde dobro da je cak gotov.... javi kako je bilo...

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: HSG
28.9.2009 13:03:03   
ninolina
Cure, nalaz je gotov, necete vjerovati...cak i otpusno pismo.
No, naravno, nije mi ga htjela citati preko telefona tako da sad u 2 idem u Zabok po to.
Javim vam kasnije sto kaze nalaz user posted image

bravo nadam se da je sve 5


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: HSG
28.9.2009 13:37:50   
crvenkapica
sretno tikiceuser posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: HSG
28.9.2009 13:40:39   
Kika83
Draga, javi nam dobre vijesti user posted image

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: HSG
28.9.2009 13:45:11   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Kika83

Draga, javi nam dobre vijesti user posted image

potpisujem

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: HSG
28.9.2009 14:40:00   
anaxx
tikice javi nam se...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: HSG
28.9.2009 20:07:49   
tikica_69
Dakle, dobila sam otpusno pismo na kojem pise: Pacijentica zaprimljena 23.09.2009. Uredjen HSG. Otpustena 24.09.2009. U slucaju komplikacija hitno se javiti na odjel ginekologije. I to je sve!
Uz to CD sa dvije snimke koje ja kao laik ne znam iscitati. Na slikama ni slova, ni brojke.

I sad nek ja uzmem staklenu kuglu i vidim jesu li meni jajovodi bili zastopani pa su ih ispropuhali, jesu li bili prohodni, jesu li jos uvijek neprohodni???

I tako cu ja zivjeti u neznanju do ne znam kada, jer ne znam tko bi mogao ocitati nalaz na kojem nista ne pise, a i radim sutra cijeli dan i ne znam kad i kako da uhvatim dr. Tomica koji se sluzi pisacom masinom i komp nikad ne pali, pa ni ne znam kako ce mi ocitati ista sa tih fotki da i ga ovaj tjedan uspijem gore uloviti.

Ja ne znam jesam li ja toliko ocigledan pehista ili sam mozda zacoprana...znam samo da bih mogla bez treptaja oka trenutno nekoga zadaviti user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: HSG
28.9.2009 20:17:01   
osobno
Ukrtako, imaš novosti, ali ne znaš kakve?user posted image !  Držimo ti fige....user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: HSG
28.9.2009 20:23:00   
BUMBIKA
A joj draga...neznam šta da ti kažem,nemogu vjerovati da ti nitko ništa nije rekao,već samo dali taj nalaz..user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!