|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lohije
15.3.2009 10:25:28   
Wukovarka
Prestaje, prestaje user posted image  user posted image

Vec dvije noci za redom po noci nema nista, a tokom dana jedva da se sto vidi user posted image

A MM sretan kao mala beba user posted image user posted image



(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Lohije
15.3.2009 10:26:01   
Ruža
Bravo Wuki!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Lohije
5.5.2009 9:06:39   
Buden
Ja sam imala krvarenje 55 dana nakon poroda i doktor mi je reko da je to sasvim normalno.A u vezi sexa-nista u vezi sexa nisam htjela 3 mjeseca od jakog straha,a i umora!

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Lohije
17.6.2009 18:53:07   
lee
ja sam krvarila 15 dana jer sam bila na kiretaži čiščenja posteljice.i danas mi se pojavila krv opet, pitam susjeda ginekologa kaže nije to ništa ako se pojača to je onda menstruacija, ali meni je sve to čudno jer sam ja navikla na bolove...meni nisu mogli ostaviti ništa jer nije izašla prirodno.....

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Buden)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Lohije
25.12.2010 20:52:56   
drugasrecica
Meni je nakon prvog poroda curkalo oko misec dana, a nadam se da će ovaj put to malo brže proć

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Lohije
26.12.2011 18:18:09   
mirna
Meni je 3 tjedna nakon poroda i mislim da prestaje... 2 dana nista.. prije mi je pocelo curiti cim sam se malo vise kretala...

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Lohije
26.12.2011 19:10:37   
lime
Ja sam do prošlog ponedeljka krvarila,a od tada imam samo smeđi iscjedak...kad će to više prestati.....user posted image

_____________________________

<3 Čuvat ću te od zla,mjesto tebe budem plakala, da mi nebo dva života da,za tebe bi ih čuvala!!! <3

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Lohije
29.1.2012 12:24:18   
Vjeverica ST
ja sam se izludila!
i u prvom i sad nakon drugog poroda ista stvar!
prvi put ostao dio posteljice pa kiretaža! a sad ist nešto, možda plodni ovoji, možda se stvorio hematom.... uglavnom, pijem antbiotik, medazol i ergometrin! izludila se čekjući na hitnoj 7 sati da bi javili da ne treba kirtaža nego lijekovi....a bebu dojim!
srećom, izdajala se i nisam izgubila mliko......!
a svaki doktor drugo govori! još me doktorica poslala da odem u bolnicu 2-3 dana, ja plakala ko kišna godina rad svega, što od iscrpljenosti, što smantana od lijekova........
i na kraju me maldi ginekolog na hitnoj vrati i kaže da ne smim dojit dok to pijem! a drug rekli da mogu!!! poludila! i još govori "ma nije vam to dojenje toliko bitno, najvažnije je prva 3 mjeseca, možda 5 mj., posli ne morate ni dojit".......... A Bože!
Prvi put to čujem......A svi promiču dojenje....
Ma zdravstvo nam je koma!
Sad sam ok, imam lohije, imala sam samo visoku fibru i tesla se, nisam krvarila....
Žene pazite se poslije proda!!

Nitko mi ne zna objasnit zašto mi se to desilo već 2 puta?????????????????????!!!!!
svi šute i brane doktore

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu lime)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Lohije
23.4.2012 21:19:25   
Marti83
Krvarila negdje 15-ak dana nakon poroda(u svim mogućim nijansama crvene boje),sada nakon mjesec dana na dnevnom ulošku kako koji dan svjetlo smeđi iscjedak koji već prelazi u žućkasti....

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Lohije
26.4.2012 20:01:40   
dina18
meni je isto tako dugo trajalo cak oko 6 sedmica

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Lohije
28.4.2012 23:51:06   
Bablica
prvi put trajalo 3 tj i nakon 2 dana bez uloška došla menstruacija, a sad već 20. dan na dnevnom ulošku neke čudnovate boje u svijetlim nijansama maslinovog ulja ... valjda će uskoro nestat!

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu dina18)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Lohije
30.11.2012 17:59:13   
mariii
meni je u srijedu bilo 5 tj. od poroda,rodila sam na carski i taman kad sam mislila da mi je krvarenje prestalo, u četvrtak se spremam na pregled, ujutro se probudim,kad ono opet krv, danas opet jako krvarim i boli me u donjem djelu leđa kao kod M...pitam se da li sam dobila M (pošto sam rodila na carski,kažu da je moguće već u 6 tj. dobiti m) ili još uvijek traju lohije??? luda sam više

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Lohije
16.3.2013 21:55:21   
honeybunny
hehe mariii, tebi je vjerovatno to sve vec proslost a sada se ja patim sa tim, prosle lohije nakon 40 dana i sad svakih par dana imam neki iscjedak i bolove u trbuhu i donjem dijelu ledja, a ginićka na vaginalnom uzv pogledala i kaze da to nije menzes.. jer bi ona vidjela tu neku otecenost da je.. user posted image

_____________________________

mamina Ljepotica 31.12. <3

(Odgovor članu mariii)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Lohije
10.6.2013 15:10:31   
cocco
a kako je nakon carskog? ja sam čula da puno duže curi nego nakon prirodnog, a meni je sad puno manja količina nego 1. put nakon prirodnog poroda. i ako da već prolazi, nakon 2 tjedna. malo mi je to sumnjivo, da se nije neš začepilo?user posted image

(Odgovor članu honeybunny)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Lohije
10.6.2013 16:30:56   
dadls
Babinje traju a tako i lohije koje su sve slabije ali se javi tu i tamo crvenije..

_____________________________

L. 16.12. 2006.
A. 06.05. 2013

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Lohije
16.6.2013 19:44:03   
maminangel
Cure ako ima tko kakav savjet,rodila sa prije 15 dana i još uvjek jako krvarim,nebi paničarila bezveze ali danas mi je ispao dosta veliki ugrušak,a poslije prva dva poroda mi je ostao komad posteljice pa su me obadva puta kiretirali odmah poslije poroda a sada je kao izašla cijela posteljica pa nisu ali ovaj ugrušak i jako krvarenje mi je sumnjivo? bolove nemam,a niti temperaturu,dali je koja imala sličnu situaciju??

(Odgovor članu dadls)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Lohije
17.6.2013 14:30:30   
cocco
odi ti ipak svom giniću da vidi na uzv. moja frendica je išla na kiretažu iako nije ostala posteljica nego zbog ugrušaka.

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Lohije
13.11.2013 12:21:47   
mekica
O i meni je već bilo muka nikako da prođe.

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Lohije
17.12.2013 17:23:13   
leptirka
2 duuuga mjeseca grrrr

(Odgovor članu mekica)
Neposredna veza do poruke: 94
   WhatsApp:(+91 74082 09536) Buy IELTS Certifi...
24.10.2020 19:13:34   
cissp2020
Buy Verified CHST Certification exam Online - Get CHST certification Without exam - Buy Valid CHST certificate Without Exams - Buy IELTS Without Exams In Greece - Buy PMP Certificate Without Exams In U.K - Buy IELTS Certificate Without Exams In Hong Kong - Buy PMP Certificate Without Exams In India - Buy IELTS Certificate Without Exams In India - Buy CELPIP, CHST Certificate Without Exams In UAE -

WhatsApp:(+91 74082 09536) 

Email : (ielts.net@yahoo.com)

Visit :( https://buyieltsatproxy.com/)

Skype:(ielts.bc )





Buy Genuine IELTS Certificate | Purchase IELTS Certificate Without Exam
We provide buy genuine ielts certificate online & buy ielts certificate without exam. You can purchase ielts certificate without exam in india and australia.

Buy IELTS Certificate Without Exams In Dubai - Buy PMP, CHST Certificates Without Exams In Italy - Buy IELTS Certificate Without Exams In London - Buy CELPIP, CHST Certificates Without Exams In Germany - Buy IELTS Certificate Without Exams In Toronto - Buy PMP, CHST Certificate Without Exams In Brazil - Buy Original IELTS Certificate Without Exams In Delhi - Buy CELPIP, CHST Certificate Without Exams In Saudi Arabia - Buy IELTS, CHST, BCSP Certificate Without Exams In Australia - Buy PMP Certificate Without Exams In UAE - Buy IELTS Certificate Without Exams In Turkey - Buy PMP Certificate Without Exams In Dubai - Buy IELTS Certificate Without Exams In Kenya - Buy CELPIP Certificate Without Exams In France - Buy IELTS Certificate Without Exams In Jordan - Buy CHST, PMP Certificate Without Exams In Europe - Buy IELTS, CHST Certificate Without Exams In Belgium - Buy PMP Certificate Without Exams In Asia - Buy IELTS Certificate Without Exams In France - Where Can I GET CELPIP, CHST certificates Exam in China - Buy IELTS Certificate in China - Buy IELTS Without Exam in China - Where Can I GET IELTS certificates Exam in Europe - Buy PTE, CHST, BCSP Certificate Without Exams In India - Buy Real PTE certificate in China - Buy real Buy IELTS certificates Exam in Canada - Where can I Buy CELPIP Certificate without exams in India, Where Can someone Exam in Europe - Buy verified PTE Pearson Certificate in Australia, Where Can Buy NEBOSH certificates GET PMP certificates Exam in Online, Buy PTE Certificate Without Exams, Buy CELPIP Certificate in Canada, Buy PMP Certificates Without Exams, Where Can I Buy IELTS, CHST certificates Exam in China, Buy PMP Certificates in Europe Buy Verified CELPIP Certificate in Canada - where to buy IELTS certificate without exam - Buy CHST, CELPIP Certificate Without Exams - Where Can I GET PMP certificates Exam in USA - Buy Verified IELTS, CHST, BCSP Certificate without exams - Where Can I GET PTE certificates Exam in China -Buy Registered IELTS Certificate online - Buy / Get Authentic BBA Degree Without Exams in Pakistan - Where to Buy / Get BBM Degree online without exams - Is it possible to someone to buy BCA Degree without exams ? - Buy verified PTE Pearson Certificate in Australia - Buy verified and certified CELPIP Certificate without exams in India - Where Can I Buy PMP certificates Exam in Australia - Buy CHST, CELPIP Certificate in Toronto - Buy NEBOSH IGC123 online Without exams - Buy Real GRE, CHST Certificate Without exams - Buy Registered GRE Certificate online - Buy CompTIA Network+ Certification - Buy GMAT, CHST Certificate without exams - Buy an original PMP, CHST, BCSP Certificate in Pakistan - Buy verified PMP Certificate without exams - Get PMP Certificate without exams in India - Buy Real Verified IELTS / B.C.A / CHST / PTE / CELPIP / PMP / PMI / NEBOSH / CISSP, CRISC, CISM, PMP, CEH, CSM Certificates Without Exams - Buy MCSE, MCSA, MCTS, MCITP, MTA, MCSD without exams / Australia / united Kingdom / India / Asia / China / Japan / USA / UA / UAE / UK / Ukraine




WhatsApp:(+91 74082 09536) 

Email : (ielts.net@yahoo.com)

Visit :( https://buyieltsatproxy.com/)

Skype:(ielts.bc )



Buy Genuine IELTS Certificate | Purchase IELTS Certificate Without Exam
We provide buy genuine ielts certificate online & buy ielts certificate without exam. You can purchase ielts certificate without exam in india and australia.



information about how to pass Microsoft MCSE, MCSA, MCITP Certification exams or CompTIA A+, CASP, Network+, Project+, Security+, Linux+, Server+, CTT+ certification exam easily in New York, Washington DC, Maryland, Texas, Florida, Virginia and the USA and around the world,


Above all, is a partner with several Authorized Testing Centers (Vue and Pro-metric) all over the world. No matter which place you are located in, we can help you pass all the tests. We provide services for different IT certifications, including, Microsoft Certifications, MCSA, MCSE, MTA, MCSD, MCP, MCITP, MCPD, MCTS, CompTIA Certifications, A+, CASP, Network+, Project+, Security+, Linux+, Server+, CTT+ Cisco Certifications, CCENT, CCNA, CCNP, CCIE, VMware, Ec-Council, Apple, SAP, Avaya, ITIL, HP, IBM and more…


Buy Genuine IELTS Certificate | Purchase IELTS Certificate Without Exam
We provide buy genuine ielts certificate online & buy ielts certificate without exam. You can purchase ielts certificate without exam in india and australia.

Our PMP dumps 100% cover real exam, thus if you study PMP or have relevant work experience that will be helpful for you to pass the exam. Our products are of Latest version we feel confident about the quality of products. make sure that you study the Questions and Answers product of respective Exam for three to five days before you appear in actual Exam.

From us, you can Buy registered CHST, BCSP TOEFL, Nclex, BBA, BBM, BCA, PMP, PMC, IELTS, PTE, CELPIP, NEBOSH, CISSP, CRISC, CISM, PMP, CEH, CSM, GRE - (ISC)², CISSP, SSCP, CCSP, CAP, CSSLP, HCISPP, CISSP-ISSAP, MCSE, MCSA, MCTS, MCITP, MTA, MCSD, CISSP-ISSEP, CISSP-ISSMP and CBK - GMAT Certificates without exams. We are online 24/7. Just inbox us or contact us via Get Your Desired Certificate With Or Without Exam In 3 Ways:


1: Book Your Exam And Let Us Cover The Exam With Use Of Proxy(exam experts) , Location Is Not A Limitation.


2: Book And Attend Exam, Provide Us With Your Candidate Details And We Secure You A Pass By Score Manipulation.


3: Provide Exam Registration Requirements , Sit Back And Let Us handle Entire Certification Process.


Note!!! Certification without exam does not mean exam is absent and with each option mentioned above , you are guaranteed 100% pass. All our certificate are 100% verified and Original. We do not produce fake IT Certification as they serve no purpose.





Buy Genuine IELTS Certificate | Purchase IELTS Certificate Without Exam
We provide buy genuine ielts certificate online & buy ielts certificate without exam. You can purchase ielts certificate without exam in india and australia.

We can pass all your PMP, CHST, BCSP TOEFL, Nclex, BBA, BBM, BCA, PMP, PMC, IELTS, PTE, CELPIP, NEBOSH, (ISC)², CISSP, SSCP, CCSP, CAP, CSSLP, HCISPP, CISSP-ISSAP, CISSP-ISSEP, CISSP-ISSMP and CBK , CRISC, CISM, PMP, CEH, CSM, GRE certificates without exams within 7 days. Exams will be taken in the authorized testing center. Your certification status can be verified on the official website and the certificates will arrive from PMP at your owned address. You will get PMI certified without ever having to set foot into a testing center. Just sit back and relax after placing an order.


Pass Cisco Exams in First Attempt Guaranteed!


Get 100% Real Exam Questions, Accurate & Verified Answers As Seen in the Real Exam! Inbox me for details


Buy Genuine IELTS Certificate | Purchase IELTS Certificate Without Exam
We provide buy genuine ielts certificate online & buy ielts certificate without exam. You can purchase ielts certificate without exam in india and australia.

Cisco exams are not simple to pass with just a book study. Before you try to take the exams, you need to understand all levels of exams. If you desire to pass the Cisco, CHST, BCSP TOEFL, Nclex, BBA, BBM, BCA, MCSE, MCSA, MCTS, MCITP, MTA, MCSD, PMP, PMC, IELTS, PTE, CELPIP, NEBOSH, CISSP, CRISC, CISM, PMP, CEH, CSM exams and looking for the most reliable and clear to Buy Without Exams, now it is very easy for you to get it at

We have actual exam questions available for Cisco, #PMP , #CHST , #BCSP #TOEFL , #Nclex , #BBA , #BBM , #BCA , #PMP , #PMC , #IELTS , #PTE , #CELPIP , #NEBOSH , (ISC) ², #CISSP , #SSCP , #CCSP , #CAP , #CSSLP , #HCISPP , #CISSP - #ISSAP , #CISSP -#ISSEP , #CISSP - #ISSMP and #CBK , #CRISC , #CISM , #PMP , #CEH , #CSM , #GRE with their authentic answers and we are providing it with a 100% passing score and money-back guarantee. We are presenting you here the most up-to-date questions & answers of Cisco exams, accurate according to the updated exam.


Buy Genuine IELTS Certificate | Purchase IELTS Certificate Without Exam
We provide buy genuine ielts certificate online & buy ielts certificate without exam. You can purchase ielts certificate without exam in india and australia.

WhatsApp:(+91 74082 09536) 

Email : (ielts.net@yahoo.com)

Visit :( https://buyieltsatproxy.com/)

Skype:(ielts.bc )


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 95
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!