|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
15.10.2010 8:54:28   
kavi
haj evo da se i ja javim.Svoju Karlu sam rodila u 35 tjednu i nažalost tada prošla uz velike stresove , sada je curica od 9 godina koja je savršena. I sada nakon 9 godina rodila svoga Vitu u 34 tjednu i imala tu sreću da je ovaj putr iako ranije prije rodjen nego Karla sve je prošlo bez velikih stresova-sada ima 4 mjeseca.Pozdrav svima

(Odgovor članu zvucko)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
20.10.2010 13:30:08   
Pokahontas
Pozdrav svima! Ja sam također mama jedne male palčice, rođene u 28.tjednu trudnoće. Priču o malom Dominiku sam čitala prije dije godine kada je moja mrvica tek došla na svijet. Jako me rastužila, kao i nekoliko sličnih priča, ali sve mi je to dalo nadu, hrabrost i snagu koja mi je u prvoj godini itekako trebala. Zato, veliko hvala svim mamama koje su angažirale da se na ovom području nešto pokrene! user posted image Moja je malecka prije par dana navršila drugu godinu, i hvala Bogu, sve je u najboljem redu. Motorički se još primjeti da smo malo kaskali za svojim vršnjacima, ali i to lovimo. Nažalost živimo dosta daleko od svih podružnica, tako da nisam imala priliku uključiti se, ali sve što sam pročitala o Palčićima me oduševilo.Pozz

(Odgovor članu kavi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
20.10.2010 13:44:19   
leilany
pokahontasuser posted image user posted image za tvoju malenu....
dobrodosla nam i dugo tipkala s namauser posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Pokahontas)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
12.3.2011 22:07:27   
MAJKA TROJE
evo da i ja nešto kažem,ćlanica sam udruge palćić od nedavno kad su se moji anđeli rodili u dvadeset sedmom tjednu,dva i pol mjeseca smo bili u bolnici sad smo 1 i pol kući zasad su dobro ali moramo puno radit .udruga mi je puno pomogla što savjetima što potporom svaka im ćast

(Odgovor članu kavi)
Neposredna veza do poruke: 29
   [Obrisani korisnik]
13.3.2011 9:35:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu MAJKA TROJE)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
16.3.2011 22:59:45   
Sandra01
Evo nakon malo duže stanke javljamo se sa novostima. Ukoliko nas nema na forumu sve obavijesti uvijek možete naći na web stranici www.palcici.com ili na facebook-u.

Radionica-družionica ,srijeda 23.03.2011. u 18 sati KB Sveti Duh,predavaonica Klinike za ginekologiju i porodništvo.Pozvani ste svi koji se želite družiti s Palčićima i vidjeti kako mi to radimo i kako polako i sigurno rastemo,napredujemo i postajemo jedna VELIKA SRETNA OBITELJ !Za sve koji ne vjeruju...dođite i uvjerite se...sigurni smo da ćete se vratiti sljedeći put !

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
19.3.2011 22:09:08   
Sandra01
Obavjest svim roditeljima Palčića. Na www.palcici.com počeli smo urđivati forum pa Vas molim da nam se priključite. 

(Odgovor članu Sandra01)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
19.3.2011 22:12:49   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Sandra01)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
20.3.2011 21:45:49   
Sandra01
Jedna obavijest za sve roditelje Palčića. Otvorene su nove teme na stranici Palčića pa Vas molim da nam se pridružite.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
23.3.2011 21:32:43   
Sandra01
Evo i danas je pošla radionica na kojoj smo se družili i podijelili poklone koje smo dobili od Kraša. Neka Vam svima koji niste došli bude žao što ih niste dobili. U nadi da ćete se odazvati za dva tjedna lijepo Vas pozdravljam.

(Odgovor članu Sandra01)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
4.4.2011 21:20:39   
Sandra01
RADIONICA "ŠTO SMO OČEKIVALI,KAKO JE ISPALO"
Dragi naši Palčići !
Radionica na temu "ŠTO SMO OČEKIVALI,A KAKO JE ISPALO "održati će se u utorak 12.travnja 2011. u 18,30 sati u predavaonici Klinike za ginekologiju i porodništvo KB Sveti Duh.
Pozvani ste svi koji želite podjeliti s nama svoja iskustva .

(Odgovor članu Sandra01)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
24.6.2011 10:03:48   
Sandra01
Dragi naši Palčići !Ljeto je krenulo,škola završila,mnogi od Vas već su na moru.No novi Palčići se rađaju i njihivi roditelji trebaju našu pomoć i podršku.Stoga molim sve Vas koji ste u mogućnosti da dođete na RADIONICU u srijedu 29.06.2011. u 18 sati u KB Sveti Duh,predavaonica Klinike za ginekologiju i porodništvo,kako bi pružili podršku roditeljima naših novih Palčića.Radujem se Vašem dolasku-ZAJEDNO SMO JAČI !

(Odgovor članu Sandra01)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
24.6.2011 11:09:57   
Bebys
ovo je divna udruga...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Sandra01)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
8.9.2011 9:02:03   
Sandra01
13. rujan · 18:30 - 21:30     KB SVETI DUH Predavaonica Klinike za ginekologiju i porodništvo

Pozivamo sve roditelje,bake,djedove,tete,strine,ujne,stričeve,ujake ... prijevremeno rođene djece da nam se pridruže na radionici bez obzira i bez obaveze na članstvo u Palčićima ! Dobro nam došli ! Slobodno povedite i svoje Palčiće sa sobom,zbog njih smo ovdje i nemojte se ustručavati doći s njima,naći ćemo načina da i njih zabavimo.Radujemo se Vašem dolasku !

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
8.9.2011 17:55:04   
ivanicapeca
Pridružujem se pozivu.
Ja sam član od prvog dana Šimunovog rođenja i mogu samo reći da su meni i suprugu cure jako puno pomogle, posebno dok sam još bila u bolnici. Danas mi je drago što mogu doći sa Šimunom i novim roditeljima dati podršku. Na sastancima je jako veselo user posted image

(Odgovor članu Sandra01)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
12.9.2011 8:59:48   
Sandra01
Ivanicapeca-vidimo se sutra. Hvala na lijepom komentaru.user posted image Šimun je sada već velika beba. user posted image user posted image

(Odgovor članu ivanicapeca)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
5.10.2011 15:56:57   
Sandra01
U utorak 11. listopada u 18:30 u KB SVETI DUH Predavaonica Klinike za ginekologiju i porodništvo održat će se radionica "Kluba roditelja nedonoščadi "PALČIĆI"

Pozivamo sve roditelje,te ostale članove obitelji da nam se pridruže u izmjenjivanju iskustva i da zajedno podijelimo informacije i pomognemo svim novim Palčićima.Dobro nam došli ! Slobodno povedite i svoje Palčiće sa sobom,zbog njih smo ovdje i nemojte se ustručavati doći s njima,naći ćemo načina da i njih zabavimo.Radujemo se Vašem dolasku !

(Odgovor članu Sandra01)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
25.10.2011 11:47:03   
ivanicapeca
Za sve koji su čekali stiže i jedna jako zanimljiva radionica na kojoj će nam se pridružiti i fizioterapeut Ivan Frančec koji će odgovarati na sve Vaša pitanja vezana za vježbe koje su potrebne našim malim i velikim Palčićima.

Pozivamo sve roditelje,te ostale članove obitelji da nam se pridruže u izmjenjivanju iskustva i da zajedno podijelimo informacije i pomognemo svim novim Palčićima.Dobro nam došli ! Slobodno povedite i svoje Palčiće sa sobom,zbog njih smo ovdje i nemojte se ustručavati doći s njima,naći ćemo načina da i njih zabavimo.Radujemo se Vašem dolasku !

28. listopad · 18:30 - 21:30
KB SVETI DUH Predavaonica Klinike za ginekologiju i porodništvo
2 kat liftom






(Odgovor članu Sandra01)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
31.10.2011 19:15:50   
Sandra01
Podržite Palčiće proslavite s nama Međunarodni dan svjesnosti o nedonešenosti

17.11.2011. 10.00 h- 18.00 h

Cvjetni trg

- susret s roditeljima Palčića
- savjetovanje
- dijeljenje promotivnih materijala
- humanitarna prodaja
-u 12:00 sati prigodno puštanje balona kao znak
broja prijevremeno rođene djece u Hrvatskoj

(Odgovor članu ivanicapeca)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
17.11.2011 9:34:11   
ivanicapeca
Dragi naši Palčići ! Danas je Vaš dan !Neka Vam je sretan i radostan ! Mi roditelji obilježiti ćemo ga,kako bi pokazali svijetu da postojite među nama,da je Vaša borba iskonski dokaz vrijednosti života i da se vrijedi boriti za Vas do zadnje kapi snage ! 2000 balona poletjeti će u nebo točno u podne iz Zagreba i Splita,oni simboliziraju koliko Vas se godišnje rodi u Hrvatskoj,malih i krhkih,ali ipak dovoljno snažnih da se vinete među zvijezde ! Sretno Vam bilo hrabrice na trnovitom putu odrastanja i napretka,a Vašim roditeljima puno snage i hrabrosti da budu uz Vas na svakom djelu toga puta,jer nakon trnja dolazi cvijeće koje samo čeka vaše ručice da ga uberu !

(Odgovor članu Sandra01)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
12.12.2011 19:26:39   
Sandra01
Poštovani,

Obavještavamo Vas da od sljedeće godine imamo dvije nove podružnice; Osijek i Dubrovnik.

(Odgovor članu ivanicapeca)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
19.12.2011 19:23:56   
Sandra01
Svim našim malim i velikim Palčićima, njihovim obiteljima, prijateljima i ljudima dobre volje čestit Božić i sretna 2012 godina

(Odgovor članu Sandra01)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
2.1.2012 18:57:41   
Sandra01
http://www.palcici.hr/index.php?option= ... id=2&id=68

Ukoliko ima netko mogućnosti pomoći javite se. Hvala

(Odgovor članu Sandra01)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
16.3.2012 14:05:21   
Sandra01
"Dragi naši prijatelji !
Pozivamo sve Vas koji ste u mogućnosti da nam se prvi dan proljeća 21.03. pridružite Palčićima u Zagrebu na Cvjetnom trgu u 10,30h , u Splitu u Marmontovoj u 10 i u Dubrovniku na Stradunu u 10,00 h kako bi im dali podršku i na najbolji mogući način obilježili početak proljeća."


< Poruku je uredio Sandra01 -- 16.3.2012 14:06:04 >

(Odgovor članu Sandra01)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Klub roditelja nedonoščadi "Palčići ...
16.11.2012 11:51:24   
anaxx
da podignem temu!

Jeste nazvali broj    060 9098  za "palčiće"?

Pomognimo kupnju suvremenije opreme za naša rodilišta!!!!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Sandra01)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!