|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 20:49:08   
pikachu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Nadam se da je živa i zdrava...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 21:13:20   
mirna
kako se mogla tako zgodna cura zaljubiti u agresivnog kriminalca...user posted image user posted image user posted image

nadam se da je brzo pronadju...user posted image

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 22:01:28   
gljiva

IZVORNA PORUKA: pikachu

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Nadam se da je živa i zdrava...


(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: nestala mi je prijateljica
23.3.2010 22:04:30   
Ninaa
Nadam se da će sve dobro završiti, ne razumijem kaj cure drži uz takve tipove, kad počnu prijetiti i tući jel stvarno strah da će im nauditi ili kaj?Ja bi pobjegla od takvoga ak treba i na kraj svijeta i sakrila se dok se ne smiri i zaboravi. Uf baš mi ju je žao i nadam se da će se uskoro vratiti.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: nestala mi je prijateljica
24.3.2010 9:20:07   
njanja
evo novosti: http://www.jutarnji.hr/martina-horvat-je-u-srbiju-otisla-traziti-ubojicu-svoga-oca-/654602/   

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   [Obrisani korisnik]
24.3.2010 9:22:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: nestala mi je prijateljica
24.3.2010 9:42:40   
njanja
evo i kronologije (izvor: vecernji.hr)
13. ožujka 2010.
Martina je te večeri trebala gledati filmove s prijateljicom, ali dečko Saša Leskovčanin na njen upit javlja da je izišla
14. ožujka
Prijateljica kuca na Martinina vrata pa zove Sašu, koji je na svom imanju. U stanu nema tepiha...
15. ožujka
Saša Leskovčanin (39) Martininu bratu Borisu javlja u Vukovar da je od subote nema u stanu
16. ožujka
Boris Horvat prijavljuje policiji nestanak sestre koju su posljednji vidjeli prijateljica i dečko
17. ožujka
Saši izriču osudu zbog droge, prijateljice sređuju Martinin stan, u koji prvi put stiže policija
18. ožujka
Martinin brat dolazi iz Vukovara, u kafiću zatječe Sašu, on se diže, odlazi i ne vraća se
19. i 20. ožujka
Nakon što Saši lociraju mobitel u Pisarovini, policija ga 48 sati ispituje, a on prijeti suicidom
21. i 22. ožujka
Sašu Leskovčanina policija ne sumnjiči, ali vode ga u bolnicu radi “čišćenja” od droge te nastavljaju pretrage na njegovu imanju i kod drugih osoba

Lee, opiši ju malo kao osobu....svašta se sada u komentarima da isčitati....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: nestala mi je prijateljica
24.3.2010 10:00:35   
mariola
jadna cura, jadna joj mamauser posted image user posted image user posted image user posted image
nadam se da će sve dobro završiti...

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: nestala mi je prijateljica
24.3.2010 10:29:13   
lee
ona je super super super osoba.jako draga cura, nije pila pušila..imala je dobro društvo.neznam kako joj se to dogodilo.meni je puno pomogla u jednom periodu života.radila je kao model ali nije joj bilo potrebno jer je imala mirovinu od tate i to dobru...ali je davala dio mami zato je radila.cura je samnom bila na faksu od tamo je znam.samo da sve bude dobro i da je nadju jer bi mi bilo jako teško da joj se nešto dogodilo.te zlobne komenare neču komentirati jer nije od toga ništa istina.....

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: nestala mi je prijateljica
24.3.2010 13:19:53   
BUMBIKA
Strašno,čitala sam u novinama o tomeuser posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Nestala mi je prijateljica
24.3.2010 13:24:16   
Bebys
moras staviti link ili preslik teksta jer vise te teme nema...ja sam citala za onu curu iz zagreba sto je nestala...navodno vele da je osla u srbiju po ubojicu svoja oca...to je sada zadnja vijest..a tko je ova tvoja legica...nevidim vise tekst...
zao mije ...mozda prodje sve o.k.user posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Nestala mi je prijateljica
24.3.2010 13:25:28   
Bebys
Aha sada vidim da je to ta cura tvoja kolegica...HORVAT aha...evo zadnji clanak...mozda je sve o.k.

< Poruku je uredio Ninaa -- 24.3.2010 23:32:53 >

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Nestala mi je prijateljica
24.3.2010 13:27:06   
Bebys
Martina je otišla u Srbiju tražiti ubojicu svoga oca? Martina Horvat user posted image Majka nestale Martine Horvat rekla je da je Martina kao dijete bila jako vezana za oca. Njegovo ime tetovirala je na vratu na glagoljici. Taj hrvatski branitelj posljednji je put viđen među zarobljenicima 1991. u sabirnom centru na vukovarskom Veleprometu.
Martina Horvat za kojim od danas osim policajaca tragaju i pripadnici Gorske službe spašavanja te postrojbe HV-a, prijetila je početkom ožujka da će otići u Srbiju i obračunati se s osobom koja je 1991., dok je ona imala 9 godina, ubila njezina oca.

Novi element koji baca sasvim novo svjetlo na slučaj nestale PR agentice iznio je Duško Srijemac, Martinin posljednji poslodavac, vlasnik neprofitne udruge Klub kulture Svijet glazbe.

"Marinu sam posljednji put vidio 5. ožujka ove godine. Sjedili smo u kavani Lisinski i dugo razgovarali o projektu ''Labuđe jezero na ledu'', za koji je ona radila kao producentica, vanjska suradnica", rekao je za Jutarnji list Srijemac te naveo da je Martina dobivala postotak od prodanih karata te da je on plaćao sam dio troškova njezina mobitela.

"Ono što me začudilo jest da je su troškovi mobitela za veljaču bili 6000 kuna. Iz ispisa se vidi da je često zvala brojeve u inozemstvu. Pitao sam je o tome i rekla je da je našla ubojicu svojeg oca, da ga je kontaktirala i da se sprema otići u Srbiju naći ga. Rekla je da se kani s njim obračunati na svoj način, nije spominjala da ima oružje ili da misli počiniti zločin. Savjetovao sam joj da stvar prepusti policiji, a odgovorila je da je razgovarala s vukovarskim gradonačelnikom, no nije mi rekla o čemu. Spominjala je da zna gdje su kosti njezina oca i da se zna tko je ubojica", prisjetio se Duško Srijemac posljednjeg razgovora s Martinom.
Tukao ju je i gurao joj pištolj u usta više
Srijemca već nekoliko dana traži policija, a Jutarnji list uspio je s njim razgovarati neposredno prije njegova odlaska na informativni razgovor u Heinzelovu ulicu. Iako su prijatelji i brat nestale Martine tvrdili da je ona provela veljaču u Francuskoj, ne znajući kod koga je boravila, najnovije informacije govore da je bila u Švicarskoj, i to u posjetu Luki Štimcu, sinu Igora Štimca bišeg ''vatrenog'' i sadašnjeg trenera NK Zagreba.

Igora Štimca, čiji sin Luka studira u Luganu, policija, rekao je, nije zvala u vezi s nestankom Martine Horvat i ne zna je li itko bio tako dugo kod njegova sina u Švicarskoj.

Prema riječima njezine majke, Martina Horvat bila je kao dijete jako vezana za oca, Pala Horvata. Njegovo ime tetovirala je na vratu na glagoljici. Taj hrvatski branitelj posljednji je put viđen među zarobljenicima 1991. u sabirnom centru na vukovarskom Veleprometu. I dalje se vodi kao nestali.

Prethodni članci:
Jeste li vidjeli ovu djevojku? (18.03.2010.)
Policija uhitila dečka nestale Martine Horvat (21.03.2010.)
Policija pustila dečka nestale Martine Horvat (22.03.2010.)

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Nestala mi je prijateljica
24.3.2010 13:27:42   
Bebys
jesi na nju mislila...
e da...nadam se da je cura ziva....i zdrava...nadam se iskreno...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Nestala mi je prijateljica
24.3.2010 20:04:16   
natalijax
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: nestala mi je prijateljica
5.4.2010 23:20:15   
Gogule
žao mi je user posted image user posted image ..užas, nadam se da je do danas nađena živa i zdrava.
Ima li kakvih novosti??


user posted image

ROKO  20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 41
   [Obrisani korisnik]
6.4.2010 8:51:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Gogule)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: nestala mi je prijateljica
7.4.2010 11:58:32   
lee
razna su nagadjanja...ali ništa od toga...joj samo da je sve uredu...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!