|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako odbiti kumstvo?
8.2.2010 14:29:24   
leilany
IZVORNA PORUKA: evanda

Da te tako jako povrijedila, ne bi ti kao iz topa odgovorila:"Naravno!"
Sadje kasno da"praviš od usta guzicu"user posted image
Sjedite i razgovarajte kao odrasle osobe, što i jesteuser posted image



evanda user posted image user posted image potpisujem....


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako odbiti kumstvo?
8.2.2010 14:37:58   
Anoniman
a ne znam što reći... možeš to "odraditi iz pristojnosti"... i zdravo... nek se druži tko s kim hoće...

mi imamo iskustvo da smo birali za kumove i sebi na vjenčanju i djeci krsne, ljude koje smo stvarno htjeli imati uz sebe češće, jer su nam bili dragi... i onda  se desilo da oni to odrade i nestanu... baš sam zbog toga žalosna...user posted image

(Odgovor članu leilany)
  Neposredna veza do poruke: 27
   [Obrisani korisnik]
8.2.2010 14:43:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu anuska08)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako odbiti kumstvo?
8.2.2010 14:49:40   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Bubu

Kako da to skužim? S njom je oduvijek bilo teško otvoreno razgovarati, mislim da mi ne bi rekla da je pitam..


Gle, situacija je takva da jednostavno moraš raščistiti to s njom. Ako ti je lakše, pošalji joj poruku ili mail, ali sredi to. Daj joj do znanja da ne želiš biti kuma samo radi "dogovora" koje ste imali u vrijeme faxa. Znam točno kako se osjećaš i mogu i reći da je u takvim "zategnutim" situacijama najbolje rješenje sve staviti na čistac user posted image  Možda će biti neugodno prvih 5 min. ali ćeš se bolje osjećati.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako odbiti kumstvo?
8.2.2010 15:00:14   
Lady3
Moj ti je jedini savjet:Iskren razgovor..user posted image Morate to riješiti,pa iako stvari ne budu kasnije dobre i vaš se odnos ne popravi tebi će savjest biti čista i nećeš si jednom predbacivati zbog krivnje,šutnje..Sretno.user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako odbiti kumstvo?
8.2.2010 16:24:33   
MILLA
ja sam jednom bila kuma nekome sa kime nisam  bila dugo baš u naj odnosima. tada nisam razmišljala puno,bilo mi fora i pristala sam. ok,bilo je zabavno...bla bla...ali nakon toga smo se vidjele 2 puta...prošlo 10 godina.... nekad se sjetim,večinom ne. imam osječaj da me tada zvala jer sam joj bila jedina toliko bliska i njoj je to značilo. bila sam joj nekako fora,i znala je da ču se založit da joj bude sve kako treba...ali odnos poslije.....ok,ona se odselila,rodila 2 djece.....uglavnom ,opet,druga priča...mm..za kuma je uzeo "obečanog" od djetinjstva sa kojim nije imao neke velike kontakte u zadnjih 10 godina... iako sam ja bila skeptična oko toga jer ga nisam previše poznavala,mm je bio uporan "ja sam mu obečao-on meni,ja njemu...neču sad ispast piz...!"  na kraju,nakon svadbe,odnosi su nam odlični! često smo zajedno,njemu je to bila takva čast,više se druže,često čuju...fora im to "kume,kume.." pa sad...ti vidi....

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako odbiti kumstvo?
8.2.2010 16:46:58   
Bubu
Ma naravno da kanim to raščistiti u četiri oka, no bojim se da neću dobiti iskren odgovor. Ona je tip osobe kojoj je sve super i izrežirano, i kao što sam napisala, jako teško je s njom otvoreno razgovarati. Imam osjećaj da će mi reči "Ma daj, kaj si luda, pa naravno da hoću da budeš",samo je problem u tome što neću znat dal iskreno misli..

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako odbiti kumstvo?
8.2.2010 16:49:21   
MILLA
pa onda baš niste prisne? mislim,sorry.......ali ste baš bile najbolje frendice ili?

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako odbiti kumstvo?
8.2.2010 16:50:24   
osobno
Ja sam odbila kumstvo nakon šta sam ga prihvatila...
Ovakva je bila situacija:bile smo dobre na faksu, i skupa radile puno, puno toga, dok nisam otkrila da je jedna velika lažljivica i zahladila odnose. U međuvremenu sam se udala, nju nisam niti pozvala na pir,javila sam joj kad sam rodila i dva miseca kasnije, zove i bla bla...trudna sam i oćeš bit kuma...ispalila sam "naravno" jer mi cili život tupe da je grijeh odbit kumstvo, bla bla bla...
Posli, kad sam sila sama sa sobom i zbrojila dva i dva, shvatila sam da me zove jer su je sve ostale prijateljice napustile i to njezinom krivnjom i rekla sam sama sebi da neću još jednom bit njezina budala.
Nazvala sam je i rekla da sam malo razmislila i da ipak ne mogu prihvatit kumstvo i objasnila zašto.
Nakon toga smo se vidile još par puta, i to je bilo to.
Mislim da nisam pogriješila jer ona ne bi cijenila ništa od tog šta bi time dobila, zvala me jer nije imala koga.
I nije me bilo sram povuć pristanak, jer sve osim toga bi bilo muljanje i pretvaranje.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako odbiti kumstvo?
8.2.2010 16:53:19   
osobno
I uostalom, zašto bi trošila vrime i novac na nekog ko to nije zaslužio?
I ako misliš da je sve to lažno, vjeruj,ne isplati se....

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako odbiti kumstvo?
8.2.2010 17:02:26   
MILLA
pa dobro...nije sramota odbit kumstvo...uvijek možeš reči da se ne možeš ni financijski ni drugačije ispružiti onako kako spada i gotovo. rado češ doči kao uzvanik,ali ne kao kuma. ako ti je več sad bed,kako če ti biti kada budeš morala titrat oko nje cijelu noč...da ne govorim dane i dane prije toga....imaš malo dijete na koje se uvijek možeš izvuč isto tako.....ako se ne osječaš radosno i iskreno nego ti je to teret...odbiješ i zdravo. šta je bitno šta če ona misliti? pa ionako si niste ni bliske ni ništa. em češ potrošiti vremena,novaca, što kaže osobno,potpuno se slažem ...pitanje jel vrijedno togauser posted image  a ako je tako hladna i zatvorena od iskrenog razgovora nečeš puno dobiti....

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako odbiti kumstvo?
8.2.2010 17:23:07   
Bubu
Ma nije hladna, štoviše,,,Nekakav zvrkasti tip...ali više fejk. Ma meni bi to stvarno bilo čast...nije mi žao ni vremena ni novaca...Kažem, jedino mi je glupo jer ne znam dal me pitala reda radi ili jer stvarno želi...a bojim se da odgovor neću dobiti..

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kako odbiti kumstvo?
8.2.2010 17:32:18   
Bebys
slazem se sa zvonki OTVOREN RAZGOVOR. reci joj sta mislis...iskreno JA NEBIH pogotovo ako niste bliske...ali ti odluci...

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kako odbiti kumstvo?
8.2.2010 20:51:03   
pula25

IZVORNA PORUKA: novamama

ti si njoj kuma,a ne ona tebi. ako te tražila, sigurno ima nekakav svoj dobar razlog.

ja ne bih to analizirala previše, odradi to i budi najbolja kuma na svijetu! možda se i odnosi između vas dvije poprave, daj sve od sebe....

nikako odbiti...nikako...


slažem se
ZNAŠ ONO: kad srce kaže da, kaže : BUDI KUMA user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kako odbiti kumstvo?
8.2.2010 21:10:07   
Bubu
user posted image

(Odgovor članu pula25)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kako odbiti kumstvo?
8.2.2010 21:11:12   
BUMBIKA
I jesi razmislila?

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kako odbiti kumstvo?
8.2.2010 21:19:42   
Bubu
Nemam kaj razmišljat; ak je od srca naravno da želim...to mi je čast. Ak je reda radi, e onda jeuser posted image a. Sutra se idem s njom vidjeti pa se nadam da ću uspjet prepoznat pravu istinu...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kako odbiti kumstvo?
8.2.2010 21:23:49   
BUMBIKA
Sretno i javi nam..user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kako odbiti kumstvo?
8.2.2010 21:42:11   
anuska08

IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

Sretno i javi nam..user posted image user posted image



_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kako odbiti kumstvo?
8.2.2010 21:47:48   
ninolina
javi kako je prošlouser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kako odbiti kumstvo?
8.2.2010 22:06:01   
Bubu
Budem! Hvala što brinete!user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kako odbiti kumstvo?
8.2.2010 22:07:45   
lavica81
bubu nemam ti neki pametni savjet osim iskrenog razgovora a i cure su ti već sve rekle.

sretno i da sve riješite na obostrano zadovoljstvouser posted image

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kako odbiti kumstvo?
8.2.2010 22:20:01   
Bubu
Ma i ja sam uvijek za soluciju karte na stol, mrzim imat nerazjašnjene odnose. No s njom je to teško...nikad nisi na čisto šta zapravo misli...

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kako odbiti kumstvo?
9.2.2010 11:43:02   
osobno

IZVORNA PORUKA: Bubu

Ma i ja sam uvijek za soluciju karte na stol, mrzim imat nerazjašnjene odnose. No s njom je to teško...nikad nisi na čisto šta zapravo misli...



To ti se kaže "nit smrdi nit miriše"
A ja kažem kad nit smrdi nit miriše, onda onično ispadne da smrdi, samo prikriveno...user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kako odbiti kumstvo?
9.2.2010 11:44:04   
leilany
IZVORNA PORUKA: osobno
To ti se kaže "nit smrdi nit miriše"
A ja kažem kad nit smrdi nit miriše, onda onično ispadne da smrdi, samo prikriveno...user posted image


znaci "tihomir" je u pitanju user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!