|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: simptomi blizanačke trudnoće
26.1.2010 12:18:31   
troubled
prvi put na pregledu sa 7 tjedana je rekao da to još ne može znati....pa je na sljedećem rekao da je jedna beba (paula)
sad, isto sa 7 tjedana, je rekao da je jedna beba...
malo me čudi...kako onaj nije bio siguran, a ovaj jest....
možda se i zeznuo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: simptomi blizanačke trudnoće
26.1.2010 12:23:48   
Bebys
bravo user posted image  i dobro dosla...  neznam nista o blizancima...

(Odgovor članu kvartet)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: simptomi blizanačke trudnoće
4.2.2010 16:36:45   
kvartet
samo da vam javim da sam bila kod ginića i potvrdio je da nisu blizanci ali zato je 99% curica!!!

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: simptomi blizanačke trudnoće
4.2.2010 16:37:16   
maja
user posted image user posted image user posted image čestitam

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu kvartet)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: simptomi blizanačke trudnoće
4.2.2010 16:45:36   
kvartet
hvalauser posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Simptomi blizanačke trudnoće
3.3.2010 14:11:58   
kvartet
Eto sada sam 18 tjedana i dr. kaze daz nema sumlje 100 % je curka. user posted image user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 14:30:59 >

(Odgovor članu kvartet)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Simptomi blizanačke trudnoće
3.3.2010 14:16:09   
curice
čestitam ti curkuuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 14:30:43 >

(Odgovor članu kvartet)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Simptomi blizanačke trudnoće
3.3.2010 14:37:57   
kvartet
Hvala! Nemogu jos niti zamisliti da cu i ja imati curicu. Presretna sam!!!!!

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 14:30:30 >

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Simptomi blizanačke trudnoće
29.10.2011 0:29:52   
MamaTroje
Jako je tesko znati po necemu da li nosis blizance.  Ja sam jako rano imala pozitivne rezultate na kucnom testu za trudnocu, medjutim ni to nemora da znaci jeli.  Nisam niti jednom povratila, nit sam imala kakvih problema osim umora u prvom tromesecu..  ali to je normalno za svaku trudnocu.  Malo su mi hlace postale tijesne jako rano ali sam cula da s drugom trudnocom je to normalno...   tako da ja licno nisam imala nikakvih cudnih naznaka da su blizanci dok nismo otisli na ultrazvuk...   nema pravila...

(Odgovor članu kvartet)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Simptomi blizanačke trudnoće
13.9.2013 20:31:05   
Sunshine28
mame dvojceka: da li je istina da su simptomi blizanacke trudnoce jace izrazen i da se osjete ranije?

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu MamaTroje)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Simptomi blizanačke trudnoće
12.10.2015 9:52:29   
mutilica
Mame blizanaca imam vjerovatno glupo pitanje al' eto... zanima me dali je moguce da se ne vidi da su blizanci na pregledu u 8 tjednu,da se moze kasnije saznati? Prati me neki osjecaj od kako sam napravila test da su blizanci a imam prevelik trbuh za 2 mjesec trudnoce,takav sam imala u prvoj trudnoci tek oko 5 mjeseca user posted image dali uopce velicina trbuha u ranoj trudnoci moze imati veze s tim?

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Simptomi blizanačke trudnoće
26.10.2015 22:56:51   
Ela28

IZVORNA PORUKA: mutilica

Mame blizanaca imam vjerovatno glupo pitanje al' eto... zanima me dali je moguce da se ne vidi da su blizanci na pregledu u 8 tjednu,da se moze kasnije saznati? Prati me neki osjecaj od kako sam napravila test da su blizanci a imam prevelik trbuh za 2 mjesec trudnoce,takav sam imala u prvoj trudnoci tek oko 5 mjeseca user posted image dali uopce velicina trbuha u ranoj trudnoci moze imati veze s tim?


Ne znam što da ti kažem.Ja sam napravila test i kad je pokazao plusić tražila da idem vaditi krv (betu) već je prvo vađenje pokazalo veliku betu 1313 ali kako ništa nisam znala ove na vađenju krvi ne smiju reći pa išla kod ginekologa pa ni on nije ništa rekao nego da opet izvadim krv za 2 dana pitam ga je li sve u redu kaže da samo da budemo sigurni ok nakon 2 dana beta 2632 i onda mi kaže po ovome vi nosite blizance :)

istina je da sam jako rano već imala veliki pritisak dolje čak i bolove i strašnu nesanicu a na prvom pregledu dosta rano sa 5 tj + 5 dana su se vidjele obje gestacijske vrećice i oba srca kucala. I puno sam povraćala i imala zgaravicu a sve .

A trbuh nije nešto ni bio tako veliki tek kasnije .

Držim ti fige da budu blizanci :)

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!