|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
19.1.2010 7:06:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu evanda)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Mali divljak
19.1.2010 7:37:08   
Ruža
Hvala vam cure!user posted image Šteta što mi mame malenih "divljaka" nisu bliže da dođemo na igranje.user posted image
MM_u je smiješna moja briga, to što želim više znati i što razmišljam unaprijed. On uvijek ima neku svoju teoriju suprotnu od moje, koja je "najbolja" premda nikada ranije nije bio u kontaktu s djecom.
Možda je moj strah unaprijed i pomalo smiješan, ali kad vidim kuda to sve može dovesti?user posted image
Vjerujem u onu da se temelji odgoja postavljaju u predškolskoj dobi, poslje je sve samo modeliranje.
I ne želim se dovesti u situaciju da nemam autoritet i kontrolu na svojim djetetom.
Danas je na roditeljima duplo veći teret odgoja jer društvo više ne usmjerava djecu već im nudi previše pogrešnih puteva, previše slobode, izbora, prava uz sve te nove tehnologije preteško je danas odgojiti čovjeka.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 27
   [Obrisani korisnik]
19.1.2010 7:41:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Mali divljak
19.1.2010 7:45:31   
troubled
ne bojim se ja nimalo za Đuricu user posted image
dječje je da istražuju svijet i načine na koji on funkcionira...na velikima je da ispravljaju, sugeriraju i pokazuju....
čim uočavaš i razmišljaš što i kako, već si prošla pola puta...ostalo ćeš lako user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!